|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tikanje tašče
21.7.2005 21:15:32   
polona2
Svojo "taščo" vikam, prav tako vika moj:love: moje starše.

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   tikanje tašče
21.7.2005 21:19:48   
Taša
No moj :love: mojega očeta tika.., ker sta se tako dogovorila (imata čisto prijateljski odnos-skupaj igrata tenis,.....)mojo mamo vika...
Jaz pa oba njegova starša vikam, čeprav mi je tast že nekajkrat jasno in glasno povedal, da ga naj tikam.. ampak jaz ga ne morem.. Ne morem nobenega vikat, ki je starejši od menen...

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   tikanje tašče
21.7.2005 21:38:58   
sa
Mi se pa kar tikamo:zmeden2:;)

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   tikanje tašče
21.7.2005 21:56:22   
kalimero
Mi se vsi tikamo. Saj smo družina, ne?

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   tikanje tašče
21.7.2005 22:46:30   
TaRe*
Ja,moj:love:tud mojga očija tika,pa po imenu ga kliče čist tko,kot da bi bla frenda,mamico pa sicer kliče po imenu,ampak jo vika.Pa mu je že 100krat rekla,naj jo tika,celo grozila mu je:)-:)-,pa pravi,da ne more.

Jaz pa njegovadva vikam,pa se mi tud zdi prav...sta le precej starejša.
Sicer pa jaz vse,ki so starejši od mene vsaj 10 let vikam...če le kdo posebno izrazi željo,ga poskušam tikat,ampak ponavadi z veliko težavo...kaj češ,vzgoja:)

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   tikanje tašče
21.7.2005 23:18:29   
Jutra
Midva vikava, oni naju tikajo. Tako si mi zdi tudi najbolj prav;)

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
21.7.2005 23:55:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SLAMlCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   tikanje tašče
22.7.2005 7:48:48   
soncece24
on mojega očeta, pa njegovo ženo, pa od moje mame :love: tika, mamo pa kak kdaj, čeprav so mu vsi rekli, da naj jih tika. foter ga je celo hecal, da bo dal za rundo, če mu še enkrat reče "vi":)-:)-
Jaz pa tašče ne bi nikoli mogla tikat. to bi mi blo tak čudno, ne vem zakaj, mava res fajn odnos, ampak je vseeno 40 let starejša od mene.

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   tikanje tašče
22.7.2005 8:08:07   
kalbo
Zanimivi smo ljudje a ne. Tok se obremenjujemo z besedicama vi in ti. Včasih so ljudje še svoje starše vikal...groza.
Pri naši familiji se vsi tikamo. Se je moja draga kar težko navadla. Zdaj je v redu, mojo mami lepo tika, kot se spodobi pri nas doma. Kriva je pa moja babica, ker se ji je zdelo neumno vikati svoje starše.

Pri njenih je drugače, so malo bolj stara šola. Tasta in taščo vikam, ker pač tako želita. Se mi pa zdi trapasto, ker živimo v isti hiši in smo takorekoč družina.

Itak bo pa čez par generacij vikanje prešlo v pozabo, kar se mi zdi prav. Človeka se spoštuje drugače. Vsaj po mojem.

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   tikanje tašče
22.7.2005 8:58:23   
biba77
Vikam njegove in on moje. Pac, nisem mogla preko tega, ceprav mi je tasca na zacetku predlagala tikanje. Ne gre...:ups:

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   tikanje tašče
22.7.2005 9:08:11   
Pupica
Samo eno sem tikala.Ker je tako hotela.Nikoli več!!!
S vikanjem lahko ohraniš distanco.
:sloncek:

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   tikanje tašče
22.7.2005 9:11:46   
viv_
Moj :love: mojadva tika. Že kar nekaj časa... Ampak moji starši so tako faconarski, da si sploh ne predstavljam, da bi jih vikal... Vedno so jih tikali vsi moji prijatelji, sošolci...

Jaz pa prvi komplet:
taščo1 in tasta2 oba vikam

v drugem kompeltu pa
taščo2 tikam (mi je sama rekla), tasta1 pa vikam, ampak mislim, da on sploh ne bi opazil, tudi če bi ga začela tikat.

Razlaga:
tašča1 = mama od mojga, tast2=njen mož
tast1 = oče od mojga, tašča2= njegova žena :)-

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   tikanje tašče
22.7.2005 9:15:36   
mirka
Pri nas se vsi tikamo in vse lepo funkcionira. Upam da bo tako tudi ostalo.

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   tikanje tašče
22.7.2005 9:23:48   
soncece24
viv, a ti si tudi med tistimi reveži, ki majo dve tašči:)-:)-

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   tikanje tašče
22.7.2005 9:30:21   
viv_
sončece a ti tud? a ustanovimo društvo? :)-:)-:)-

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   tikanje tašče
22.7.2005 10:09:21   
soncece24
jaz ne, moj :love: pa. revček. :)-:)-

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   tikanje tašče
22.7.2005 10:25:42   
puncica
Ne jo vikam čeprav mi je rekla da naj jo tikam, nekako ne morem in ker tud moj dragi moja dva vika, tako tudi jaz. Ne vem nekako ne gre, sem poskušala pa ne gre

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   tikanje tašče
22.7.2005 11:03:53   
Micy
Jest jih vikam moj pa moje tud. Mi včasih uide pa mi je pol tok nerodn.

Da bi jest rekla moji tašči ej ti dej mi tole pa tole povej.:ups::ups::ups::ups:

jest svojo bodočo taščo kličem Mami, ker jo imam full rada, in se full dobr razumemo.
Mojo mami pa kličem MAT KER JE NE MARAM.

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   tikanje tašče
22.7.2005 12:24:00   
Sarina
Jaz bi pa tasta in taščo brez problemov tikala, pa sta fulll starodavna in tega seveda še nikoli nista omenila :(. Se mi zdi potem bolj pristen odnos.
Nasplošno meni ni noben problem ljudi tikat - če bi bilo po mojem bi vse tikala (svoje bližnje in poznane seveda, ne kar vseh povprek ;) ) brez problemov (mi gre vikanje na živce).

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   tikanje tašče
22.7.2005 12:24:01   
Pi-kica 1
Midva oba vikava, Kot je že pupica napisala, tako ohraniš distanco. Čeprav se drugače odlično razumemo in sta moja tašča in tast res v redu človeka.

LP

Pi-kica

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   tikanje tašče
22.7.2005 12:32:04   
Anonimen
Joj, meni se zdi pa tole vikanje en tak nepotreben balast. Kao neki znak spoštovanja. Larifari! Z ljudmi, ki smo si blizu, ki jih imam rada in oni mene, se zagotovo tikamo. To pripomore h sproščenem, iskrenem in toplem odnosu. Spoštovanje...pha...vikanje je idealna krinka, da prikriješ resnične občutke do nekoga. To zame ni spoštovanje. Jaz taščo in tasta vikam. Sama tako želita. Sprva me je to zelo zelo motilo, saj sem ju želela sprejeti kot del družine in ju imeti rada. Sedaj mi ju ni več težko vikat. Tako kot vikam branjevko na trgu, bančno uslužbenko, poštarja,... V bistvu ju vikam vedno lažje... Prav fino je skrit svoj gnev za besedami na "vi"...povrh vsega pa še izgleda, da ju spoštujem:)-

(odgovor članu SLAMlCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   tikanje tašče
22.7.2005 12:38:24   
kalbo
Nojči, se podpišem.:bravo:

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   tikanje tašče
22.7.2005 13:03:21   
Anonimen
men je rekla naj jo tikam pa jo. sem jo na začetku vikala. moj je pa pru dan k je moje starše vidu jih začel kr tikat??!! smo vsi čudn gledal, našm dvema se je pa kr mal fino zdel?? sploh se mi včas zdi da je moj dec kr mal mojga fotra še za svojga fotra vzel, k mu je njegov umru :) in tut moj fotr ga ma ful rad :)

lp, lara

(odgovor članu SLAMlCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   tikanje tašče
22.7.2005 13:40:49   
urbancek
Na splošno vse starejše in tiste, ki jih ne poznam ravno dobro vikam. Moj :love: moje kar lepo tika, pa nikogar ne moti. Jaz pa njegovih ne morem. Sem še iz tiste ta stare šole.
Pozdrav

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   tikanje tašče
22.7.2005 13:40:50   
urbancek
Na splošno vse starejše in tiste, ki jih ne poznam ravno dobro vikam. Moj :love: moje kar lepo tika, pa nikogar ne moti. Jaz pa njegovih ne morem. Sem še iz tiste ta stare šole.
Pozdrav

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?