|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
19.1.2011 21:39:11   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

nokes.... meni wedno dela user posted image user posted image  


važička user posted image user posted image user posted image , meni ne dela, ...

hja, sta prišle z almk na pico? no, dajta malo ojačat...

_____________________________

nokes

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Dvojčki 2009
19.1.2011 22:19:19   
Klarissa
napisala celo litanijo pa šlo v maloro...
lara lahko prosim napišeš na kak način si ti podaljševali porodniško?
meni so jo zdaj za vsakega 3mes. Aleksej sicer zdaj kaj dosti terapije več ne bo rabo, Teodor pa še ful. Ima zelo povečan mišični tonus v nogicah. lepo se pa 4taktno plazi in začel se je dvigovat ob opori in prestopat. samo tak težko mu gre...

kak to da jim tako redčite čaj? 

miška, še bereš tu? 

< Sporočilo je popravil Klarissa -- 19.1.2011 22:29:43 >

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Dvojčki 2009
19.1.2011 22:57:28   
evelinxx
Ojla
Najprej čestitka za 2 rd.user posted image user posted image user posted image
Tako mi smo v RA končali s terapijo,enkrat junija imamo še en pregled.Izvide dobili in sem vse skupaj danes predala za podaljšanje,zdaj mi pa držite fige da bo uspelouser posted image ,baje se čaka do 3t za odgovor,ja morajo pohitet ker mi z 14.2. pretečeuser posted image .
Zdaj pa v svet sanj user posted image in se še kaj oglasim,ko bom imela kaj pametnega za vprašatuser posted image ali povedatuser posted image .
Lp

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Dvojčki 2009
20.1.2011 8:25:47   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

IZVIRNO SPOROČILO: Belen

nokes.... meni wedno dela user posted image user posted image  


važička user posted image user posted image user posted image , meni ne dela, ...

hja, sta prišle z almk na pico? no, dajta malo ojačat...



haha js sm na dieti.... user posted image user posted image user posted image

sej veste ne...te nowoletne zaobljube: ne bom weč kadil, grem na dieto itd.....  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Dvojčki 2009
20.1.2011 8:25:49   
lara light
Dobro jutro!user posted image
user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Dvojčki 2009
20.1.2011 8:58:50   
lara light
Noki, kako sem to lahko zamudilauser posted image ...sicer sem enga đžonija vseeno na tešče ruknla in kos postane pice čez, sem prou kul zdejuser posted image
Super glede alergije, fajn res. Nič ne bo narobe, če ne bo veliko sira, jourtov konzumirala, ne skrbi. Fajn je in pomembno, da ji ne nardi hudga.

Je pa veliko teh kožnih sprememb, poslušam tu okrog, ogromno flekov, srbenja, pikic, izpuščajev...ne vem, al je tudi tak cajt, centralne šopajo in posl. suhe kože...moram tud jaz kej nabavit za po kopanju. Do zdaj sem v glavnem le lek. oliv. olje v vodi uporabljala in smo bli ok.

Am, pr nas še vedno zjutraj to spijeta, je pa res, da vedno manj. Zvečer se ne spomnim kdajs em v zadnje flašo nardila.
Dude, imamo še za spat, dokler izraščajo zobki ne bom ukinjala.

Ona, super za prikolico!user posted image  Verjamem, da boste uživali. Da bo pa zravem kup dela za mamico, se ve.user posted image  Zavesice? Mi mamo enostavne, bež barve. Oh, komaj čakam ta naš raj, čeprav ga bo letos občutno manj kot lani.user posted image
Kar nekaj punc tukaj imamo tale kičasti tandem, ki ga jaz obožujemuser posted image

Klarissa, moja dva ne pijeta čaja, niti max razredčenega. Raje sta žejna, sprobano.user posted image  Pijeta vodo v glavnem, pa kak sadni, zel sok.
Dobila sem 3m podaljška za deklico. Za fantka nisem niti oddala. Potem pa sem si sama podaljševala, ostala doma dobesedno. Fajn za T, upam da čimprej shodi.
Evelin, končali terapijo-bravo. user posted image  
Belen, znano, znanouser posted image

Zdaj pa pocrtat črička, ki se pridno pod mojimi nogami igrata...kako bom to pogrešala...zvizzzz

p.s. sem kopirala hb, pa je blo we are sorry, in pritisnila na gumb nad entrom, backspace, al kar je... in ja vrne nazaj, ampak prazno okno,... belen ti maš garant neke veze z gatesom

< Sporočilo je popravil lara light -- 20.1.2011 9:01:10 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Dvojčki 2009
20.1.2011 10:17:41   
pikatara
larči si našla službo, superuser posted image user posted image user posted image . Sem ful vesela.

Barbi revčki, naj čim prej mine. Možek super, tale dohtar ima čisto druga navodila, lahko že malo stopi na nogo in v vodi razgibava (po 14 dneh), tam pa 4 tedne gips brez pete in pol še 3 s peto. Tale pancer, ki ga ima namesto gipsa je vreden 300 eur (samo izposoja), lahko že spi brez.

Noki lepo da se kaj javiš. Na Miško, Rokca in Nejca tero ostale bolanče mislimo vsi.

Ona prikolica je super, sploh pri nas ko je vse okrog ograjeno in mi nihče ne more ulit. 28 msecev je bilo: bolniška od 10 tedna nosečnosti, 15 mesecev za dvojčka, 3 mesece podaljšano zaradi Karolinine operacije na srčku in 3 zaradi Patrikovih bronhiolitisov, ter še malo dopusta. Pa prvi delovni dan sem pristala na bolniški za 14 dni. Tako da je bilo skupaj še malo več. TRicikla imamo mi dva in že dobro leto nič drugega ne velja. V vsaki roki enega peljem, sem že pravi strokovnjak, le kuža mora ostati doma. Se pa ogromno tako vozimo, tudi na kavo z Barbi, Žigatom in Brino.

Noki super za tele alergije. Sladoled, joj kolk bo to vesela. Naša mala tudi noče nobenih mlečnih namazov, sira, jogurte ima rada, samo morajo bit sadni.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Dvojčki 2009
20.1.2011 14:35:09   
ona23
Pikatara... 2 triciklčka voziš... a ti nič ne zavijata en e desno, drugi v levo? user posted image  tega me je strah, he he he
A revčica mala, je mogla na operacijo? Nisem vedela... user posted image NO, upam, da je zdaj ok.
Kakšno ograjico pa imate okoli ? A ta leseno? Ker mislim, da sta moja dva fanta tok močna, vse podreta in ne vem,. če je ne bi kar zabetonirali user posted image  Sej vem, sej vem... to se ne sme, sam res že študirava kaj hudiča naj dava okol, da bo ostalo v enem kosu.
No, mi jo bomo imeli v Stari Baški, kamp Škrila. Nas je pa 5, ja.
Ste me kar malo potolažile, ker ste vse tkole navdušene. Jaz dokler ne sprobam, ne vem. Sej sem celo življenje hodila v kamp, ampak s tremi mulčki pa še nisem bila, he he he.


laralight... tudi meni Backspace pokaže sam prazen okenček... user posted image

Punce... povejte kaj kej delate ko ste doma s svojimi fižolčki? Mi smo v dnevni, pa Nodija gledamo... se mi že mal meša, vsake tok cd zamenjam, pa lego kocke, kakšna knjigivca... pol se pa že počas konča. Res sem brez ideje. Da bi jih posadila za stol pa jim dala barvice... ni šans. So barvice na tleh, voščenke v ustih, flomastri se lepše na beli majčki vidijo kot na papirju... Tako da sem to nehala prakticirat.
V trgovini pa tudi ne mormo kar naprej viset user posted image
No, tako da... ideje dobrodošle. Ha, zdaj mi je na misel prišlo. Lahko bi jih med tem časom dala lepo v banjo in bo še dobro, ne bojo umazani, dolgčas nam ne bo, pa še lulčki bojo imeli kej od tega! user posted image

No, drage moje... lepo se imejte. Grem počas po fižolčke v vrtec

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 8:12:53   
lara light
Jutro! Dans smo bli zgodnji...user posted image
Na kafeta ne padete več,torej spremembauser posted image
user posted image

Pika, thx, ...je blo nepričakovano povabilo, sama sem računala na mal kasneje, a prostega del. mesta ne gre zavrniti v teh časihuser posted image
Ona, fajn varianta za ogrado in poceni in lahko snemljiva in spet uporabna, so te temnozelene mreže...grem iskat kak vzorec, glej tu

user posted image






_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu ona23)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 11:16:58   
pikatara
Ona z dvema tricikloma sem že pravi strokovnjak, pridemo vsepovsod. tudi če kam ridata, ju hitro naravnost spravim. Lahko bi jima pa tudi belance blokirala. MI imamo fiksno postavljeno na svoji parceli, ograja je žičnata in živa meja spredaj, pa kovinska vrata. Le mali bi letos verjetno že čez ograjo na vratih splezaluser posted image . Risanke gledata le 3 min, na muziko tudi ne reagirata več toliko, vsaka igrača je zanimiva le 5 min, trenutno najbolj vžge telovadba. Prevali so že dolgčas, zdaj bolj počepi, pa trebušnjake se trudita delat. Seveda pa je še vedno najboljši sesalec, pa prah brisat z vlažilnimi robčki. Je pa super zdaj ko sem en teden v službi, sem spičita, ona dva crknjena, zvečer sama hočeta it spat, prej sem Patrika še pol ure lovila okrog. TAko da sta med tednom samo 2 uri, skuhamo, posesamo, pojemo, peljemo psa na sprehod, v pižamo, flaške in spat.

(odgovor članu ona23)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 11:18:10   
pikatara
P.S.: tudi meni tale Backspace samo prazno okence da. Belen se strinjam z Noki, da imaš veze. Lep dan vsem. Petek je. Po dolgem času se spet petkov veselim.

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 11:31:39   
Barbk
Dan bejbike moje,
vesela, da je Noli okrog prišla user posted image  in da ste Noki pri vas doma vsi ok, alergij šc, pa tud mlečne zadeve bodo počasi prišle...Čist tak mim grede-naša Manca sicer nikol ni imela dokazane alergije na mlek, sam je bila pa preobčutljiva na mleč.izdelke in je tako po receptu bila nekaj mesecev na Pregominu.Kasneje smo to ukinli, kravjega mleka pa ni marala do cca. 2,5 leta in je bila ves ta čas na AD mleku, jogurt je še šel, sir še danes težko...
Ona navdušena nad vašo varoanto-prikolica in čoln. user posted image  
Evelin držim pesti za podaljšanje.
Larči nov job?Kje sem jaz to spregledala user posted image
Belen dieta? Pridna.user posted image
Pika kako v službi? Neki imam za vas  že od božiča, kdaj se kaj vidimo?
Pri nas je že boljš-Žigcu se  počasi sušijo pike, tud vročine ni več, zdej ma sam desni uček čist rdeč user posted image -od česa ne vem, razpoloženje še ćist niha...počasi bo ok. Brinč jo bo odnesla z občutno manj pikami-hb, vročina precej niha, je pa čist nerazpoložena...sej bo, sam do smo ven iz teh mehurjev...
Zdele plešeta na Čuke-Mi gremo pa na morje (Ribič Pepe), jaz pa šibam cunje zložit...
Pridne bodte pa lupčka!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 12:33:35   
lara light
pr nas je dans idrija vabi, hb da spita zdejuser posted image  
barbi, ma nisem obešala na velik zvon, ker ni da glih skačem od sreče, čeprav vem, da bi morala, ker službo dobit je res...raje bi bla kot prej privat, a kaj ko s tem nimaš urnika, jaz pa v glavnem sama pop in ob večerih...eh, ni izvedljivo. Upam, da mi bo fajn. in morda enkrat do 2035 spet v lastni režiji, kdo ve...
delam blančine polpete z bučk, poročam, če mi ratajo, drugače ne me spraševat ničuser posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 21.1.2011 12:36:13 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 18:03:36   
Lunca31
Pozdravljene mamice user posted image
Brez zamere prosim, da sem uletela kar malce k vam z bogatimi izkušnjami in lepo prosim, če mi lahko daste kak nasvet.
V aprilu pričakujemo dvojčka in trenutno se ukvarjam z vozički. Precej pozitivnih mnenj na forumu se nagiba v prid TFK in Easy walker. Pravijo, da je za prve mesece zelo primerna uporaba košar. Kaj pa potem športni del vozička – je to za več let?? Namreč pogosto se straši odločijo za hitro menjavo za marele....
Zelo hvaležna vam bom za vaša priporočila in nasvete.user posted image user posted image
Sicer pa vam in vašim družinam želim predvsem veliiiiiko dobrega in obilo trdnega zdravja.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 19:08:39   
Shadow
Lunca, mi smo sicer imeli (ga še vedno imamo skladiščenega) Hartana ZXII s košarami, ampak smo hitro presedlali na marelo, ker je veliko bolj okretna in lažja. Kar veliko punc tukaj gori je ravnalo podobno. Je pa res, da marele ne moreš imeti za novorojenčka.

No, saj ti bodo še druge povedale o svojih izkušnjah, pa boš se nato gotovo lažje odločila, kako in kaj. Lepo nosečnost do konca, pa dobro se naspi, dokler še lahko! user posted image

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 20:13:07   
Barbk
No še jaz na hitro-Lunca mi smo že od začetka na mareli Maclaren Twin Techno. SEm pa trde košare nadomestila z mehkimi košarami. Ker sta pa naša dva precej polivala so mi v neonatalni svetovali, da ju imam le v vozičku brez dodanih košar, ker je malce dvignjena površina priporočljiva pri teh težavah. Mi smo zadovoljni s tem vozičkom še danes. Je bila pa moja želja, mala ljubav, EasyWalker, sam sem ugotovila, da ga ne be spravila v Twingota.
In tudi jaz ti želim lepe nosečniške dneve in zdravi dve štručki!user posted image


< Sporočilo je popravil Barbk -- 21.1.2011 20:14:15 >


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 20:26:30   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca31

Pozdravljene mamice user posted image
Brez zamere prosim, da sem uletela kar malce k vam z bogatimi izkušnjami in lepo prosim, če mi lahko daste kak nasvet.
V aprilu pričakujemo dvojčka in trenutno se ukvarjam z vozički. Precej pozitivnih mnenj na forumu se nagiba v prid TFK in Easy walker. Pravijo, da je za prve mesece zelo primerna uporaba košar. Kaj pa potem športni del vozička – je to za več let?? Namreč pogosto se straši odločijo za hitro menjavo za marele....
Zelo hvaležna vam bom za vaša priporočila in nasvete.user posted image user posted image
Sicer pa vam in vašim družinam želim predvsem veliiiiiko dobrega in obilo trdnega zdravja.
user posted image user posted image user posted image


jaz EW ne morem prehvalit. je super vodljiv, lahek, ozek, ima gibljivi sprednji kolesi, kar pomeni, da je res enostaven za vožnjo. mi smo ga menjali za marelo, ker se naslonjali ne moreta dvigniti na 90 stopinj in sta bila v njem preveč ugreznjena, okoli pa se je dogajalo toliko zanimivega, zato sta se morala skozi držati za varovalo spredaj. pa še zdelo se mi je, da je marela ful lažja. pa da v avtu zasede ful malo prostora. user posted image no, izkazalo se je, da je enako težka kot EW, ima majhna brezvezna kolesa, ki gredo vsako po svoje, jaz z marelo nisem bila zadovojlna, to pa verejtno zato, ker noben voziček po mojih izkušnjah ne pride blizu EW.

marelo smo kupili za na morje, ko sta bila stara leto in pol, uporabljali smo pa jo še prejšnjo jesen samo za dostavo v vrtec, zdaj ju peljem z avtom, ker je zjutraj premrzlo. spomladi seveda ne bo več aktualna. torej, voziček je za cca 2 leti max.

košare so fajn, ja, samo sama jih nisem imela zaradi težav pri hrambi vozička (v bloku, preozka vrata v kolesarnico in ostale drobnarije). namesto košar sem kupila zimske vreče s trdnim dnom oz kot neke oblazinjene torbe, v katerih sem ju lahko prenašala iz vozička v stanovanje... samo v (športnem) vozičku ju ne moreš imeti, ker se naslonjalo ne poleže povsem ravno in ker ni trdno. košare/torbe pridejo v poštev cca 8 mesecev (plus minus mesec), potem pa ju že tudi lahko malo dviguješ v vozičku. 

to je tako, na hitro.... srečno in čimdlje 3 v 1!

_____________________________

nokes

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 20:45:20   
blanč
Uf, vse prebrala ampak, ker nisem sproti kaj pokomentirala sem seveda vse pozabla...user posted image Hvala bogu, da je petek, ker sem crknjena čist in še mal zravenuser posted image
Lara, a ne boš nič poročalauser posted image user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 20:48:57   
lara light
Še moj piskerček pristavim, lunca...in kar skopiram, kar sem pred kratkim eni dvojni napisala...mi imamo rabljeno teutonio. Razen, da je težek, če ga dvigaš v avto da se razumeva, je meni zelo všeč. Lahko vodljiv, kolesa sama ;) tečejo, vreči sta fajn, s trdim dnom, ali vzameš ven lesno ploščo, postaneta mehki. Rabimo jih še danes, pa imata skor 21m, ker sta lepo zaprta, saj pr nas rado full piha. Sicer res redko, da ju prepričam, da  igral zdržita...a sta že velika ;) Naklon hrbtišča od 180, od začetka, do 90 stopinj. Meni je odtehal v vseh pogledih. Pa še to, vreče se drugače pripenjajo ko ležijo ali sedijo, imajo odprtine za pasove, skratka dojče pogruntano. Cena pa ubitačna. Meni ni žal da smo rabljenga vzeli, ker se vse vzame dol, vse blago in opereš in za vzdrževanje je v redu. Po 9m cca maclaren (rabljeno) marelo, za po trgovinah, ko ni atija zraven, da bi teutonio nalagal, ko smo potrebovali še kaj placa v prtljažniku, saj s teutonio nimaš šans. Ne bo lahko se odločit, to me dvojne dobro vemo. Pridi še kaj naokrog, ko bosta škratka prišla! Čimdlje 3v1 in vse dobro!
Blanči, polpete zakonuser posted image , en problem smo meli, komot bi jih blo več!user posted image Hvala!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 20:49:48   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Uf, vse prebrala ampak, ker nisem sproti kaj pokomentirala sem seveda vse pozabla...user posted image Hvala bogu, da je petek, ker sem crknjena čist in še mal zravenuser posted image
Lara, a ne boš nič poročalauser posted image user posted image



glihkaruser posted image ...spočij si, super njami so ble!user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 20:57:15   
blanč
Fajn Larčiuser posted image
Sem pa zdajle naletela na tale članek in ga moram delit z vami...user posted image
http://www.sitis.si/kalcij/95/Kravje%20mleko%20II.html


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 21:15:25   
lara light
Glede članka...hmm, o tem kako človek kr.mleka ne prebavlja sem pred leti veliko brala (predvsem, ko sem se postila in si delala zelenjavne sokove) in kar se tiče zasluzenosti, pr meni drži.
Nismo pa vsi enaki, tega se vedno zavedam, ko berem take članke. In rečt, da ma nekdo raka, ker je pil mleko, je tu mač po mojem, pa bi zarad mene vse mlekarne zaprle. Zmerno uživam derivate, to pa res in ne mislim se jim izogniti.
Otrokom pa bom zaenkrat še naprej dajala am, kasneje pa še vem, verjetno bom ponudila tud kravje. Če me ne bo kdo drugače usmeril.
Kaj pa ostale menite?

< Sporočilo je popravil lara light -- 21.1.2011 21:16:17 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 21:30:22   
nokes
grrrrrrr......

grrrrrr.......

gggggrrrrrrrr......

user posted image user posted image

DIZERTACIJA NA TEMO MLEKA IN MLEČNIH IZDELKOV!!! JE ŠLA V 3user posted image

EH, PAČ NE BOSTE VEDELE,user posted image PRITOŽBE ZBIRA EKIPA RR, KI TAKO DOBRO SKRBI ZA TALE PORTAL.user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 21:33:35   
nokes
lara, tako nekako kot ti mislim, dajem kravje mleko, ker moram zaradi opazovanja reakcije in tudi v vrtcu dobijo kravje mleko.ja, raka pa povzroča tud paradižnik in kaj vse še... drugačepa bomo mi na nekih zmernih količinah melčnih izdelkov.

me pa zanima: mleko planica? nehomogenizirano. meni se tako j pokvari, ker v enem dnevu ne spijemo vsega. predlog? kakšna druga znamka? kaj dajete ve? alpsko?

_____________________________

nokes

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Dvojčki 2009
21.1.2011 22:23:27   
lara light
noki, jaz od nekdaj kupujem alpsko...tisto piko, ki ga v kafe ruknem...pa za kak puding 1x na mesec, pa gres in pire...planice ne poznam.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?