|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
15.7.2011 11:31:17   
pikatara
Lep pozdravček še z moje strani. Sem glih gledala stare in slike in naletela na vsa naša srečanja v Tivoliju in seveda tudi tiste zvečer ob pivu. Punce res se moramo kaj spet dobit.

Projekt odvajanja od plenic pri naš se stoji, ker smo zelo malo doma, smo večinoma na tenisu. Patriku je čisto jasno, ga dam an kahlico ali školjko in lula, rad pa tudi drevo v atriju zaliva. Kakat pa še noče. Mala pa sedi in se trudi pa ji še ne gre. Bom probala metodo od Belen da ju pustim oblečena brez plenic. V atriju se oba takoj slečeta in sta nageca. Ful rada čofotata v bazenu. Mala je pridna, govori že cele stavke edino mami ji nič ne velja. Kadar je oči zraven me čisto ignorira in nič ne smem, vse bo oči. Patrika pa šev edno pol ne razumeš kaj govori. Je pa ful boljši odkar smo prišli s Češke, zelo živahen in dost zdrav. Edino dvakrat ga je en ušesek bolel, pa še to čisto brez vročine. Princeska je pa malo boga, ker ji petke ven rinejo. Lep pozdravček vsem.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Dvojčki 2009
23.7.2011 13:32:22   
lara light
Lepe moje, po dolgem cajtu...z veliko zamudo, od srca vse najboljše mama senčka tvojima A&S!user posted image user posted image
Kje ste vse? Kot bi rekla belen: deca, posao, deca, posaouser posted image ...mala dva spita, no ona bolj kašlja kot spi, po nekaj mesecih smo se spet prehladili, mali ima drisko, mah ni mi dolgcajt, kaj čem jamrat...kje ste ble, boste na dopustu? povejte kaj je novega? sem brala, kaj smo mele dve leti nazaj, zanimivo, ...airex blazine, prve gh, skratka zgovorne...upam, da se še letos dobimo vse na kup!
Za lepši popoldan...pustite se postrežt..
user posted image
user posted image

Močan objem!user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Dvojčki 2009
1.8.2011 8:13:56   
Belen
kje ste? user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Dvojčki 2009
1.8.2011 9:49:27   
pikatara
Sem glih hotela bit huda kje ste vse, pa vidim da nas že Belen pogreša. Dopusti, služba, sonček, dež in ni nič časa. A čakamo zimo? Pozdravček vsem.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Dvojčki 2009
3.8.2011 12:10:58   
blanč
Mi smo tudi tu:):)
Na dopustu pozabli dudo in cuco( Ninico-pleničko za cuzat) B- je kar dobro prenesel L pa je imela panično delirijske napade, da sem jo sredi noči nosla vkopalnico in jo polivala z mrzlo vodouser posted image ne vem katera je bolj jokala jaz ali onauser posted image .
Današnja noč je bila prva, da je zaspala brez napada... Bom vidla kako bo zdajle, ko gresta k popoldanskemu spancuuser posted image
Naša L ima zobeke čisto naprej zaradi cuzanja in žvečenja pleničke... Do zobarja še vedno nismo prišli. Je pa L že suha in pleničke uporabljamo samo ponoči, pa še to so suhe. B pa še vedno samo ploska L za lužico, sam pa niti v sanjah noče na njouser posted image
Poročamkasneje kako je bilo z spanjem...
Aja, pa rdeča kapica je obvezna pred spanjem no, vsaj tisti del, ko RK sprašuje volka oblečenega v babico ZAKAJ PA IMAŠ TI TAKOOOOOOOOOOO VELIKAAAAAAAAA...user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: Dvojčki 2009
4.8.2011 8:04:25   
Belen
user posted image  ooooooo ke lepo,da je ena neki napisala user posted image

blanč ... čestitke za odvajanje dude user posted image user posted image user posted image  edino nism prov razumela zakaj si jo dala pod tuš??? da se umiri od joka al kako?
mi smo bli pri zobarju že 3x v 2 letih..... prvič pri 10 mes, pol pri 1,5 letu, zdej junija pri 2h..... in čez 5 mes.mamo spet kontrolo..... je wse w redu,ampak ta naša pedontologinja al kako se reče je res w redu!!!!
punce si pridno umivata zobke in Lija namesto 5 ji je zrasla 6???? user posted image user posted image  wem,da je to nemogoče,kr majhni imajo samo do petic,ampak je po 4 luknja wmes in pol zob??? user posted image  mahhhhh

uglawnem plenic nimamo že slabe 2 mesca, razen za spanje in še to so wečina suhe..... zbeži nam mogoče še 1x na teden..... prav sem vesela user posted image
v soboto gremo na dopust w bohinj.... upam,da bo wreme,kr nimam zimske opreme za malčke user posted image  user posted image user posted image
gremo še z eno družino,ki imajo fantka,ki so skupaj w wrtcu in bo super....razen tega da bom js sama z njima,kr naš tata dela..... user posted image  mogoče pride za 2-3 dni kasneje.-......
če se ne oglasim w 14 dneh, pomeni,da sm ostala w idriji user posted image user posted image user posted image

pri nas je kr trma in to močna na vidiku.....Lija za wsako stwar mi reče ne, je lumpa ne uboga nič!!!!! če ni po njeno je dretje in jok in stok!!!! zdej se ponoči zbuja in hoče da jo dam okoli 4h k meni w poslo,če ne se dere in ne zaspi nazaj-pa še Našo povrh zbudi,ki pa ima trd spanec...... kaj naj nardim??? user posted image

tudi mi kot blanč-po nowem morem pravljice povedat za lahko noč......sem mislila,da ta faza pride kasneje? user posted image  pri nas je wseeno kaj mama govori: sam da neki gowori in si zmišljuje sproti..... user posted image user posted image

nič pupe,da ne bo monologa..... lepo se imejte user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Dvojčki 2009
4.8.2011 9:56:00   
pikatara
No super, da se še katera kaj javi. Blanči dobra si, da ne popustiš. Karolino smo čistoe nostavno odvadili od dude, sem jo nasmodila da jo je pri pediatru vrgla v smeti, ker jo je pregriznila . vsakokrat ko je vprašala za dudo, sem rekla da jo je sama vrgla stran in da je ni. Se je hitro sprijaznila in je že od marca brez. Druga je pa Patrikov zajček, sem mu ga poskušala vzet, skrit pa je groza. Zdaj ga še v vrtec nosi. Bomo kar počakali da se ga sam naveliča, ker je prehudo brez.

Brez plenic še nismo, gresta pa vedno pogosteje na kahlico ali na wc. Če sta naga obvezno, če imata plenico pa ko se kdo spomni. Se bomo na dopustu s tem ukvarjali, ker smo zdaj cele dneve zunaj na tenisu.

Belen napade trme mi hitro zaustavimo, ponočno spanje pa še vedno ne gre. Karolina je pridna in že cel teden spi celo noč v svoji postelji, Patrik pa vedno nekje med 3 in 4 pride k nama spat. Ne vem kaj naj naredi. Če boš vztrajala, bo tulila in bosta posledično obe pokonci, če ji pa popustiš bo pa pri vama spala in verjetno kmalu obe. Vsaj pri nas je bilo tako, Patrik je začel in ko je Karolina to videla, je še ona.


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Dvojčki 2009
4.8.2011 10:06:38   
Belen
hehe pika edina,ki kej spremlja.... user posted image user posted image

ja sam kaj naj tuli celo noč??? sm že 1x to naredila..... smo bli 4-5 dni pokonci od 2h dalje do 5-6h zjutraj???? pol cele tečne cel dan w wrtcu, js cela tečna nenaspana..... zbudili 2x sosede????!!!! pol pa je bil en čas mir....zdej pa spet štala????!!!! joj eni otroci spijo celo noč non stop.... kdaj bomo mi??? user posted image  nam največ znese 1 teden, pol pa je wedno neki user posted image  user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Dvojčki 2009
4.8.2011 10:16:40   
pikatara
Belen pri vas vsaj po en teden spite, pri nas še tega ni. Čisto enostavno sva popustila in jima pustiva da prideta k nama, da vsaj spimo. Če prideta oba, enega vzamem in grem z njem v njuno sobo na jogi spat. Sem nekaj časa vztrajala in posledično ne spala, pa sem obupala, saj bosta še prehitro zrastla in ne bosta hotela več prit.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Dvojčki 2009
4.8.2011 11:23:45   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: pikatara

Belen pri vas vsaj po en teden spite, pri nas še tega ni. Čisto enostavno sva popustila in jima pustiva da prideta k nama, da vsaj spimo. Če prideta oba, enega vzamem in grem z njem v njuno sobo na jogi spat. Sem nekaj časa vztrajala in posledično ne spala, pa sem obupala, saj bosta še prehitro zrastla in ne bosta hotela več prit.


haha ja imaš prav !!! ampak ko js spim z eno, sm tudi skisana,saj se non stop obrača in rine vame na welikiiiiii zakonski postelji user posted image user posted image user posted image

upam,da bom kmalu dočakala,da bosta sami spali user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Dvojčki 2009
4.8.2011 21:14:36   
almk
evo še mene mal user posted image ..ampak samo mene, ker malčka sta ostala na morju z mojimi..tako da sem mela ta teden do jutri in naslednji teden samo zase...no ja 4 dni, potem pa itak za vikend pičiva na morje..
na morju smo se mel super, oči je bil full priden, tako da sem se jst mal spočila...malčka sta "hiperaktivca", skoz akcija..plavata full rada, pa motorji (poganjalčki) so zdej zakooooon...se tud stepeta, če je treba, kater bo mel katerga..odvajanje od pleničk je pa tkole; mala je osvojila v enem dnevu, v nedeljo smo štartal s kahlico, v ponedeljek je bila suha in tako tud ponoči (ima pleničko) in popoldan, ko gresta spat...mali je pa druga zgodba..njemu pa ne gre in ne gre...tako da smo obupal - očitno res še ni pripravljen...sej gre na kahlico, ampak po tem, ko se polula ali pokaka kjerkoli...vidiš, da se trudi, ampak očitno še ne zazna..tako da ga ne bomo silili, ko bo pripravljen, bo...sicer je čez dan na morju brez pleničke, če kam gremo mu jo pa nataknemo nazaj...potem mala se skoz dere da je vse njeno...to moje, ono moje, tretje moje, vse je njeno..mali pa kot pravi kavalir (že zdej) odstopa stvari...ko ji pa včasih ne popusti je pa itak norija in še zdej ne vem kako reagirat v takem primeru...zdej sem jima začela pobirat stvari in je nima noben...govorita pa tudi čedalje več..glede spanja pa - pri nas sta še vedno vsak v svoji posteljici, če malemu ne damo gor vreče, spleza k mali v posteljico al pa ven, tako da je nujna oprema vreča za spanje...mala se še zbudi kako noč, zdej hoče it lulat sred noči in jo damo, potem pa nazaj v posteljo in spat...no upam, da bo tko ostalo...pravljic za lahko noč še ni, bi pa onadva pred spanjem marsikaj...dude in ninice imamo še vedno, flaško pred spanjem smo pa ukinili, pa sploh nista opazila, da je ni več..no zdej počasi bo prišel tudi čas za dude, ampak tega me je pa res strah in kar odlašam, mislim, da bom potem rabila kakšen teden dni dopusta, ker pomoje ne bosta sprejela z lahkoto...no tkole...Belen uživajte na dopustu...vem kako se počutiš, ker sem bla jaz pa lani tko kot ti letos, skoz sama z malčki vsepovsod, mislim, da kakšen mesec okoli po dopustih...no letos je blo pa bolje, saj si je moj vzel 16 dni dopusta...hb..
nič lepo se mejte, grem pakirat za jutrišnje morje...že komaj čakam, da ju vidim..pa-pa..

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Dvojčki 2009
5.8.2011 9:38:24   
pikatara
Sem že včeraj prehitro malo glede spanja pohlavila, sta bila oba zelo hitro pri nama. Pol se pa ful premetujeta, pa brcata in sem obupala pa vzela sineta in šla v njuno sobo, sva kar spala. Oči je pa celo noč dežural, da mu ne bi mala padla s postelje, ker se je toliko premikala. Doma je Karolina brez pleničke, se sama spomni, da mora na kalhljico. zvečer je se pa naveličala in hotela plenico. Patrik pa noče bit brez plenice, je ne da dol. Če ga vprašam če bo lulal gre lulat ali pa reče da ne bo. Gresta pa pikota danes z babico in dedijem na morje. Sva se zadnji trenutek odločila, da ju dava. Drug petek ju greva pa iskat. Almk Karolina se že par mesecev dere, da je vse njeno. Samo da ji Patrik nič ne odstopi, še vzame ji njene stvari in ji skrije. Da ji tako visoko da ne doseže, včeraj se pa kar sosedom v atriju skozi ograjo dal. Samo da mala tuli, da mu ni dolgčas.

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Dvojčki 2009
5.8.2011 11:56:22   
ninčy
Hej, hej!
Končno spet najdem čas tudi za RR. Doma smo sicer že od nedelje, a saj veste, kako je ... pa pranje pa sušenje pa vmes ukvarjanje z otroki ... no, zdaj smo pa spet utečeni.

Vse pohvale velikim puncam, ki so se navadile na kahlice. Pri nas, kot rečeno, sploh nista vedela, od kod in zakaj lulata. Zdaj gresta lulat, če jima rečem, ni pa šans, da bi šla sama od sebe. Očitno fantkom ni tako pomembo biti suh user posted image

Trma user posted image  živa groza! Pa vse je NE! Za pop... zato smo uvedli time-out kot. In pali. Kar se pa nagajanja bratcu tiče, je pa pri nas povsem podobno kot pri Piki - sam da eden vrešči in je drugi vesel. Sicer sta tudi pridna, da ne bom samo šinfala. Se znata tudi sama kaj zamotit user posted image , tko da po eni strani komi čakam, da gresta 16. spet v vrtec, po drugi mi bo pa kar hudo, ker res uživamo.

Včeraj smo šli z vlakom v Kamnik k moji sestri. Uživancija 100/uro, sam kondič je bil pa čist nepriročen. stal je zraven mene in me gledal, kako vlečem dol tricikel, kričim, da naj stojita pri miru pri stopnicah in se držita ograje, vmes so se vrata začela zapirat (jaz pa že 100 let ne na vlaku in nisem vedla, kje je gumb za odpret), pol vsakega posebej dol ... on je pa stal in gledal. Ta drug pa prej full pomagal, zato sem bla še bolj jezna!

Še kej nouga? Kaj je zdej s srečanjem? Mi smo full za.


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2011 13:02:57   
evelinxx
Ojla
Da se še jaz malo oglasimuser posted image in potarnamuser posted image .
Mi smo drugače v redu,čebljamo na veliko nekaj razumemo večino pa neuser posted image ,lotili se še nismo nobenega odvajanja ne od dud,ki jih imata samo za spati,pa tudi od pleničk še ne,to bomo verjetno naslednjo spomlad.
Odštevamo že dneve ko bomo štartali z vrtcom,mami bo zelllloo hudoouser posted image ,zato da se malo zamotim se se podala v vneto iskanje službe,upam da se bo čim prej kaj našlo.
Jezna sem pa zelouser posted image   ker pri nas v MS v Baby centru,mi ne morejo nabavit dodatni svinčnik za Tomyevo risalno podlogo in razmišlam da bom mogla nabavit še eno da bosta potem imeli vsaka svoj svinčnik.
Kje pa ste ve nabavile dodatni svinčnik?
Lepo se imejte in izkoristite lepe sončne dneve.



(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Dvojčki 2009
16.8.2011 21:08:12   
almk
hej,hej,hej...
evo mi smo zaključili z dopustom, midva že mal prej, malčka pa včeraj...domov sta prišla druga otroka..dva podivjana vražička...zdej ju bo pa potrebno počasi spet spravit na stare tire..dons sta šla po enem mesecu nazaj v vrtec...sprejela super...
Evelinxx - mi smo tud iskali dodatni svinčni, varianta je, da ga naročite preko e-baya, ampak mi do tja še nismo prišli...mamo to srečno, da mali ni nek ljubitelj risanja, tako da nam je en dovolj...sem pa v službi vzela palčke za ustno nego, tako da, če si bo zaželel, si bomo pa s tem pomagal..
kje ste ostale in seveda kako ste?
mirno nočko, pa izkoristite te prelepe sončne dneve...
pa-pa..

(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Dvojčki 2009
24.8.2011 9:17:44   
pikatara
Zivjo! No pa smo tudi mi z dopusta, če lahko to tako imenujemo. Otroka sta bila že en teden pred nama z babico in dedijem in sta revčka zbolela, vročina, bruhanje in driska. Seveda sva za njima še midva isto fasala, tako da smo cel dopust doma preležali. Tako da če se kdo odpravlja proti Premanturi raje ne, ker so tam vsi povrsti bolani. Ne ve se pa ali je to rota virus, ali kakšna druga okužba, sumijo tudi vodo. Smo pa zdaj dva dni preživeli v Bovcu in je bilo tako lepo, da gremo drugo leto za več časa. Patrik je konja jahal, mala pa ni hotela. Je pa princeska doma čez dan skoz brez plenice.

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Dvojčki 2009
1.9.2011 19:31:53   
blanč
Ojla babike.
Mismo danes imeli prvi dan vrtca in uvajanje je izvajal ati. Pravi, da sta se imela fajn in tamaledva komi čakata, da spet gresta, da bi le tako ostalo.
Kako ste pa kaj ve???


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Dvojčki 2009
2.9.2011 10:42:51   
Belen
najprej Roku in Nejcu vse naj naj za 2.swečko user posted image user posted image user posted image

eko tudi nas.... wse po starem končno, plenic itak nimamo weč, končno spet "normalno" spimo(celo noč) in novo šolsko leto je tu.....
nam je super v vrtcu,imamo enake wzg.kot lani....HB user posted image


blanč: ja sej na začetku prve 3-4 dni je blo tudi pri nas fajn...pol se je pa začel jok,ko sta štekali,da ne bosta tam prežiweli samo 1 urco na dan user posted image  user posted image  ampak tudi to je šlo mimo..... zdej komaj čakata user posted image



dej javite se kej še ostale user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Dvojčki 2009
19.9.2011 21:57:10   
blanč
KJE STEEEEEEEEEEE?????????
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
iZUMRLE BOMOuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Dvojčki 2009
20.9.2011 20:29:25   
mlinčka
Blanči, evo, ne bomo! Samo vse že obvladamo pa ne rabimo več tolk suporta user posted image .

Pri nas je prav luštno, če odštejemo razne histerične izpade in puljenje za isto igračo user posted image . Plenice dajemo samo še ponoči pa so zjutraj suhe. Lahko bi že ukinli pa se mi res ne da preoblačit, če bi slučajno kaj ušlo. Z dudami smo počakali, da ni blo vse hkrati z ukinjanjem plenic pa da smo vrtec ornk zaštartali, zdej bomo pa počasi še to skenslali. Itak jih imata samo za spanje pa še to v vrtcu spita brez. Sva jima zvečer, pred prvim spanjem v vrtcu rekla, da bosta jutri v vrtcu spančkali, ampak da dude ne grejo zraven. Bojo doma v posteljici počakale. In sta bli za. Takoj zjutri sta začeli razlagat, da bosta brez dude spali. In sta, brez problema. Ne morš verjet, kolk se da že vse zment user posted image . Še včeri so bli taki mali nebogljeni fižolčki, zdej pa že praktično za vogalom vrtca kadijo, bi rekla Noki user posted image .
Kaj še? V vrtcu vse bp že od prvega dne. Med vrati lupčka, čau čau in šibata not, na svojo dozo čaja in seveda piškot. Domov se jima pa tudi nikoli pretirano ne mudi. Trenutno mal smrkata, sta bli pa zdravi dejansko od spomladi, ko smo zaključli s prejšnjim vrtcem. Tko, nimam za kaj jamrat. Če seveda odštejemo razne histerične izpade in puljenje za isto igračo... user posted image  





_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Dvojčki 2009
20.9.2011 21:11:19   
Belen
uuuuuuuuuuuu sm že mislila,da je kaka nowa nowička, da bo kdo powečal swoj krog otrok na 3 in weč, ki ste se jawile ..... user posted image user posted image user posted image ...pa ni blo nič od tega..... user posted image user posted image no ja, lepo saj da smo kej napisale  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Dvojčki 2009
21.9.2011 19:58:35   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Blanči, evo, ne bomo! Samo vse že obvladamo pa ne rabimo več tolk suporta user posted image .

Pri nas je prav luštno, če odštejemo razne histerične izpade in puljenje za isto igračo user posted image . Plenice dajemo samo še ponoči pa so zjutraj suhe. Lahko bi že ukinli pa se mi res ne da preoblačit, če bi slučajno kaj ušlo. Z dudami smo počakali, da ni blo vse hkrati z ukinjanjem plenic pa da smo vrtec ornk zaštartali, zdej bomo pa počasi še to skenslali. Itak jih imata samo za spanje pa še to v vrtcu spita brez. Sva jima zvečer, pred prvim spanjem v vrtcu rekla, da bosta jutri v vrtcu spančkali, ampak da dude ne grejo zraven. Bojo doma v posteljici počakale. In sta bli za. Takoj zjutri sta začeli razlagat, da bosta brez dude spali. In sta, brez problema. Ne morš verjet, kolk se da že vse zment user posted image . Še včeri so bli taki mali nebogljeni fižolčki, zdej pa že praktično za vogalom vrtca kadijo, bi rekla Noki user posted image .
Kaj še? V vrtcu vse bp že od prvega dne. Med vrati lupčka, čau čau in šibata not, na svojo dozo čaja in seveda piškot. Domov se jima pa tudi nikoli pretirano ne mudi. Trenutno mal smrkata, sta bli pa zdravi dejansko od spomladi, ko smo zaključli s prejšnjim vrtcem. Tko, nimam za kaj jamrat. Če seveda odštejemo razne histerične izpade in puljenje za isto igračo... user posted image  






Me veseli, da nimaš kaj jamrat, jaz bi lahko pa ne bomuser posted image user posted image user posted image
Pri nas je vrtec bil kar šok od katerega si še nista čisto opomogla , je pa res, da njune vzgojiteljice niso ravno nek materinski tip. Obe okrog 20 in polni same sebe, eh, saj bo...
Drugače smo pa fajn, veliko govorimo, veliko jočemo, za vrtcem kadi samo mamiuser posted image user posted image , pa še kak pir pade kdaj pa kdaj, ampak pogonsko gorivo mora bit!
Belen mi se ne bomo povečali, nas je kar dost, včasih še prevečuser posted image user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Dvojčki 2009
21.9.2011 22:30:05   
Shadow
Ma kdo bo izumrl... ne ga biksat, Blančeta. user posted image Saj bo zdaj, ko se bo začelo hledno vreme, več časa tudi za kaj za napisati, tako da saj bo.

Mi preživeli 2. obletnico mojih popadkov (Hvala vsem za čestitke!) in gremo strumno naprej proti tretji.

Kaj je novega? Grem kar po alinejah, birokratka pač... user posted image

- dude že dooooooooooolgo ni več
- za domovino je padla tudi večerna flaša
- suhi še nismo, se pa ukvarjamo s tem, ja. Problem je/bo kakanje.
- vrtec dobili, a nismo vpisali, ker se je babi ponudila še za eno leto
- Ajda imela zlomljeno roko (med igro je S padel nanjo...) NOT FUN!
- oba začela fuuuul ponavljati in govoriti, trenutno se ukvarjamo s skladnjo user posted image
- uvajamo angleščino (pojemo: hepi bejbi tuuuu juuuuuuuuu --> Happy birthday to you... )
- fasali že prvo sezonsko virozo, čeprav nismo v vrtcu
- kap me bo ob nabavi jesensko/zimske garderobe + obutve
- začelo se je obdobje nasprotovanja avtoriteti (beri: predvsem meni)
- začelo se je nasilje - potiskanje, udarci, grizemo pa več ne
- Ajda se na smrt boji frizerja... pa bi bilo nujno iti ... kak predlog???
- najljubša igrača: lego kocke, aber klar!
- najbolj pozabljena igrača: baby born pupa user posted image Pa tako draga je bila user posted image
- nadaljnje razmnoževanje: nein, danke!

Evo, opravila svojo obveznost, čakam na ostale zabušantke! user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Dvojčki 2009
23.9.2011 13:24:57   
hedviga
Joujoujou! Kuku! Mi smo tu!
Po alinejha še jaz hahahahaha:
- suhi smo razen nočnih plenic, ampak so že mokri zjutraj
- dude ne vemo več kaj so
- flaše ne vemo več kaj so
- virozo že imeli
- vrtec ok, ampak smo zamenjali skupino (kaj vem zakaj, politika vrtca) in je blo mičkn krize, ker so teli otroci ene pol leta starejši
-jesenska garderoba..aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa aaaaaaa
- najljubši igrači poganjalec-kolo in bejbi born
vzgoja: adijo pamet, adijoooo pammmettt, pridnost-ne vemo več kaj je to

Mami zmatrana! In zato-nadaljnje razmnoževanje: ha ha HA HAAAAAA

Evo tkole. Klap! user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: Dvojčki 2009
3.10.2011 14:13:31   
pikatara
No pridne pupe, da še kaj napišete. Po 3 tednih sem se prišla v službo malo spočit, ker je zelo naporno bit cele dneve z mulcema. Najprej je Patrik zbolel, pol smo pa šli še 10 dni na morje. Princeska je brez plenice, sinko pa še noče bit. Bomo zdaj začeli, ker ima spodnje hlače s tovornjaki in avti in bo zgleda s temle šlo. Dud nimamo, brez flaške hčerkica ne more odkar je ugotovila, da obstaja čokoladno mleko, mali po potrebi, odvisno od lakote. Napadi trme so huuuuuuuuuuuuuddddddddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiii, sploh moški del. Vrtec obožujeta. Sine je nor na kolo poganjalec, divja da ga komaj loviš, hčerkici pa je treba kupit eno malo bolj konkretno punčko. Zdaj ima te navadne, pa navaden voziček, pa ji je bila ena na obisku ful všeč ko ji je lahko dudo dajala v usta. Grem v raziskave, ker so bili do sedaj samo avti. Ja pa verjetno bo edina punča v vrtcu s spodnjcami modre barve in s tovornjakom ;))).Zimska garderoba še ni na spisku, moramo še eltno prvo pospravit, ampak mislim da bomo rabili samo nekaj trenirk in malemu čevlje. Jima je še ful od lani prav.

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?