|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Obale 2009
31.5.2011 10:06:18   
Belen
OOOOOOOOOOOOOO
ja ma res, še malo nas bojo izbrisali user posted image user posted image

bia.... naj te potolažim-tudi mi goworimo w M spolu user posted image  to je že uspeh,če tko govorimo,da sej kaj sploh povejo... haha
tipo... Lija papu (jest), Lija pila, Lija nina (spat) Lija aw ( je padla) itd.... user posted image


ja wse je wečina Min R, zato si pa mogla prašat user posted image user posted image  sicer w oviesse je dosti nevtralnega....bež, belo, rumeno itd...



dannys...kako je?

hator... ste že oženjeni? user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: mamice iz Obale 2009
6.6.2011 8:30:26   
DannyS
Ojla pupce...

BIA79 recimo, da odštevamo, čeprav se mi še vedno ne zdi res, da smo že skoraj na koncu. Se pa ne sekiram, ko bo bo... Ginekologinja je rekla, da se bomo bolj držali tistega datuma po UZ torej 20.6., uradno pa imam PDP 14.6..

Glede nakupovanja je res malo težje dobit stvari v nevtralni barvi, no jaz nisem kupovala nič, ker sem itak imela že za Florijana na začetku vse nevtralno, razen kompletek za iz porodnišnice sem vzela drugi, je pa v taki pastelno zeleni barvi.

Glede dopustov zaenkrat nimamo v planu še nič. Moja želja za letošnje poletje je mogoče kak vikend v hribih, ki že vidim kako bo spet tu ko bo začela ta prava vročina.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 7:59:27   
BIA79
Dobro jutro punce...

Še malo in nas ne bo več najti.... :)

Jaz odštevam dneve do porodniške...vsak dan je težje sedet...

Belen, povej mi eno stvar...ti ki imaš dve pupi..tvoji dve spita obe v isti sobi? Koliko se dejansko budita med sabo?

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 8:39:53   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Dobro jutro punce...

Še malo in nas ne bo več najti.... :)

Jaz odštevam dneve do porodniške...vsak dan je težje sedet...

Belen, povej mi eno stvar...ti ki imaš dve pupi..tvoji dve spita obe v isti sobi? Koliko se dejansko budita med sabo?


ja meni bi tudi pasala ena P, ampak brez otrok user posted image user posted image user posted image

ma moje so skupaj itak.... prvo kot prvo ni placa za vsako w svojo sobo, drugič,ko spijo pri nonotih, so najprej spale narazen (vsaka pri enemu) ampak sta se zbujali in sta hotli skupaj.... Naša je klicala ija, ija.... in obratno....sta navajeni....
zbujata pa se ne.....mogoče tudi navada,sej weš w wrtcu,ko jih je 15 na kupu in spijo...če se en zbudi,se ne zbudijo wsi.....
če pa res kera fejst tuli ponoči, pa ja se zbudi druga,sam zaspi nazaj....

zakaj? sej na začetku bo itak mali user posted image  s tabo? pol pa bo klara že tolko velika,da bo spalaaaaaaaaa ....sicer sej ti že zdej spi?

dannys...ancora tra di noi in due? user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 9:17:27   
BIA79
Ma moj je včeraj govoril z bratom, ker oni spijo, vsak z enim otrokom v eni sobi...Moj namen pa je dat spat Klaro in dojenčka skupaj, enkrat ko se bo odpravil nočni obrok...In moj je prepričan (bolje rečeno bil prepričan strani svaka) da se bodo tako drug drugega zbujali...mah...
user posted image

Ste imeli že zaključno predstavo v vrtcu? Mi smo jo imeli prejšnji teden in je bilo prav smešno in lušno :)

Eno vprašanje še...pajacki od Nexta so ok? Moram se lotit nakupov za novega člana, pa mi kostantno zmanjkuje časa...komaj čakam da neham delat...še 3 tedne in konec, ker bi si rada pustila čim več dopusta za drugo leto...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 9:36:58   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Ma moj je včeraj govoril z bratom, ker oni spijo, vsak z enim otrokom v eni sobi...


zakaj??????? user posted image user posted image

pa kaj tej otroci niso w wrtcu? in tam tudi spijo skupaj z njimi? user posted image   user posted image user posted image user posted image


ja mi smo meli zdej w soboto....prav super je blo... od 9-12h, šli mal na pohod po poti zdravja do žiwalic,jih nahranili in nazaj nahranit naše želodčke user posted image user posted image

edina bala mi je zdej,kr wsi iz livad grejo dol w školjko w wrtec?! baleeeee.... upam,da ne bojo gnjavile.... user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 9:39:04   
Belen
aja js od nexta imam druge štrace.... bodijev in pajackov takrat nism kupowala.... mislim,da dannys ti bo znala weč powedat...

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 9:51:36   
DannyS
Ojla...

Ja ja, jaz sem še 2 v 1. Nič ne kaže, da bi blo kaj prej kaj... me čaka v soboto še ena poroka in pol lahko grem...:)  

Mi mislimo imet kasneje, ko bo dojenček zrasel kar oba v eni sobi, čeprav imamo plac, se mi zdi brezveze dajat vsakega v svojo sobo dokler so tako majhni.

BIA79, s pajacki od Nexta sem zadovoljna, to misliš te enodelni ki se odpirajo po celi dolžini verjetno?

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 9:53:17   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: DannyS

Ojla...

Ja ja, jaz sem še 2 v 1. Nič ne kaže, da bi blo kaj prej kaj... me čaka v soboto še ena poroka in pol lahko grem...:)  



haha ti misliš glede na to,da maš ju3 PDP 8če se ne motim),da boš zdržala do nedelje po poroki???  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 11:33:23   
BIA79
Danny jaz gledam tu pri nas, ma kakih nevtralnih barv ni...poleg tega so 16 eurov ti pajacki ponekod, kar se mi zdi pretirano glede na to da bo otrok nosil en mesec...če pri Klari ni bilo treba kupit skoraj nič, moram zdaj kupit večino stvari...tista, ki mi je največ posodila ima rok malo za mano, pa še vse imamo od zimskih otrok...mene pa nikakor ne prime šoping manija :(

Danny...boš videla...boš kar v nedeljo po poroki rodila...tako sem si rekla jaz, kao gremo še zadnjič sami na večerjo in naslednji dan je bila že Klara z nami :)

Mi imamo zdaj obdobje...ne grem spat, ne grem tam, nočem to...skratka ne,ne in še enkrat ne...ko je utrujena pa je toliko bolj sitna...včasih mi je prav smešna, ker sama ne ve kaj bi rada :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 11:45:13   
DannyS
Meni je bilo vsaj to nakupovanje prihranjeno zdaj, ker sta oba poletna, pa nevtralno smo kupovali že za Florijana.

Belen, rok imam uradno jutri ja, samo po UZ kaže bolj 20.6., ker jaz nimam fešto na 28 dni... tudi za Florijana sem imela rok uradno 11.7. po uz UZ pa 19.7. pa sem pol rodila 18., sej je res nikoli ne moreš vedet kdaj te prime, ma po mojem pred vikendom sigurno ne bo nič.

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: mamice iz Obale 2009
13.6.2011 12:09:12   
Belen
dannys no pol pa dej 19.6. je lep datum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: mamice iz Obale 2009
15.6.2011 20:31:13   
Hator
Bia79, pajacki in bodiji od next-a so špica, za moje pojme eni boljših, jaz imam ful pižamic in bodijev od next-a.

Glede zbujanja en drugega-ne skrbi, naša Maja je imela kolike-res hud jok, pa se Luka največkrat ni zbudil. Prej Luka zbudi Majo kot kontra. Seveda se kdaj med sabo tudi budita-predvsem Majino spanje čez dan je bolj problem, ker Luka res ful kriči, da gre skozi ušesa, skače, tolče, takrat se zna zgodit, da Majo zbudi, ponoč pa načeloma ni problema. Spita pa oba v svoji-isti sobi.

Ko vnaprej premišljuješ, ima človek ful skrbi, pol se pa kar reši vse skupaj,tako da ti kar mirno. :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: mamice iz Obale 2009
16.6.2011 8:50:02   
BIA79
Hator hvala...ma sej meni se je zdelo da je vse ok, ampak moram mojemu preložiti tehtne argumente da ga prepričam...enkrat ko si da kaj v glavo je gravo :)

Lepo vreme še te dni...Včeraj sem Klaro komaj spravila ven iz morja, ponoči mi je pa kašljala...zdaj ne vem ali je voda premrzla ji še ali kaj...pod tušem stalno njuri,če je mrzla voda..

Zdaj se ukvarjam spet s papirologijo, ki zaveda porodniško in to...koliko stvari pozabiš :)


(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: mamice iz Obale 2009
16.6.2011 12:22:01   
DannyS
Ojla...

BIA79, po mojem voda ni premrzla, dobro ni lih tolko topla da bi bli ful ful časa notri, ma za malo zaplavat se da,... Florijan se je prav smejal dva dni nazaj, mu je blo ful zanimivo, ki so bli valovi in ga je zibalo v obroču. Drugače pa njemu paše bolj mlačna voda pri tuširanju, čim je pretopla njuri, prav tako če je premrzla. Včeraj nismo šli, danes pa se gremo spet malo namočit, dokler se še lahko... jaz sicer ne "plavam", se obesim na žogo in samo malo brcam z nogami, ker se mi ne da, že tistih dvakrat ki sem zamahnila z rokami se mi zdi da me zdaj vse mišice bolijo...:)

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: mamice iz Obale 2009
16.6.2011 13:32:41   
BIA79
Klari moram rokavčke kupit...lani freudovega obroča niti povohat ni hotela, sam ga je videla in je bil vik in krik...bom poskusila zdaj z rokavčki da vidimo kako bo...lani niti teh ni hotela imeti...Čim vidim, da je "mrzla" jo skušam spravit ven, sam ni lahko :)

Jaz si moram pa po nove kopalke, ker starih zgoraj ne zaprej user posted image  Sam se mi tako ne da...

Te dni ko je spet toplo mi je kar groza ker so mi začele noge veliko bolj otekat...še dobro da bo porodniška kmalu tu :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: mamice iz Obale 2009
20.6.2011 8:10:26   
BIA79
Belen...z malo zamudo ampak VSE NAJBOLJŠE :) Upam, da ste lepo praznovali, kljub muhastemu vremenu (ali ste praznovali v soboto?)...

Meni moram priznati je prav pasala ta ohladitev, ker sem polna vode in zatekam da je groza...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: mamice iz Obale 2009
20.6.2011 8:40:54   
Belen
hvala Bia..... user posted image
ne, včeraj smo praznovali, prav nimamo sreče z vremenom že 2.zapored user posted image  
pol pa ti rečejo, ke sreča,da maš poleti roj.dan user posted image  user posted image  user posted image

no uglawnem-super smo praznowali in .... novem letu naproti user posted image





_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: mamice iz Obale 2009
20.6.2011 9:51:26   
BIA79
Belen...mislim, da je skoraj bolj rizično imeti rojstni dan poleti kot pozimi...pozimi si avtomatsko notri, in ti je vseeno če dežuje ali sneži...poleti pa nikoli ne veš kaj te čaka...

Važno je da ste se imeli lepo :)

Danny? Je še v enem kosu ali že pestva :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: mamice iz Obale 2009
21.6.2011 10:21:30   
DannyS
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Danny? Je še v enem kosu ali že pestva :)



Še v enem kosu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: mamice iz Obale 2009
21.6.2011 10:47:00   
BIA79
Tem otrokom se zadnje čase prav nikamor ne mudi :) Večina, ki jih poznam rojevajo krepko po roku :)

Danny bo pa šlo hitro zato :)

Jaz pa še samo odštevam...še dva tedna dela in potem malo miru...pred nevihto hahaha

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: mamice iz Obale 2009
22.6.2011 20:38:30   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: mamice iz Obale 2009
27.6.2011 9:38:10   
BIA79
Počasi tonemo v pozabo :)

Kaj je kaj novega z Danny?

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: mamice iz Obale 2009
30.6.2011 9:41:07   
BIA79
Čestitke Danny...za malo veliko princeso Viktorijo :)user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: mamice iz Obale 2009
30.6.2011 10:12:19   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Čestitke Danny...za malo veliko princeso Viktorijo :)user posted image



js tudi, js tudi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?