|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Obale 2009
13.8.2010 13:37:42   
BIA79
Ko bi vsaj...nas bodo te položnice za vrtec pokopale....user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: mamice iz Obale 2009
13.8.2010 14:01:08   
Anonimen
Belen sem mu dala ja, samo enkrat, ker so me takoooo dojki boleli, da spat misem mogla. Sta bili trdi kot kamen.

Ah, BIA jaz sploh več ne razmišljam ali nas bodo pokopale ali ne. Vem, da bomo kljub plačevanju vrtca preživeli. Mogoče bomo šli na kakšen dopust manj, vendar sva se z možekom zmenila, glede na to, da je Slovenija relativno majhna, bomo raje hodili na enodnevne oz. dvodnevne izlete. Enkrat na leto pa na pravi dopust. user posted image

(odgovor članu BIA79)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: mamice iz Obale 2009
13.8.2010 15:26:41   
Belen
jojjjjjj ta RR-wsakič ma nowo podobo- ni mi wšeč..... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: mamice iz Obale 2009
14.8.2010 1:02:48   
gia15
hej

se še jaz malo javim, mi prej ni uspelo, sta dan in noč totalno prekratka za vse želene dejavnosti, kjub dobri organizacijiuser posted image user posted image user posted image

moja malčica je nekje staknila škrlatinko in je danes zadnji dan na antibiotiku-ospen; dežurna dr. soban ni bila ziher, da je škrlatinka, a ji je dala ospen za vsak slučaj, ker je možnost, da nezdravljena škrlatinka pusti posledice na ledvičkah in srčku, tako da moramo naslednji teden na kontroli skontrolirat tudi urin in ekg. sicer pa je moj mišek ql, nobenih posebnih bolezenskih znakov, razen izpuščajev na prsih in hrbtu na začetku in malo vnetega grla, ki ga je opazila zdravnica. je pa sranje, ker je  dobila drisko od antibiotikov in ima ful bogo ritko. zdaj je že boljše-ji pomaga kombinacija eno previjanje mazanje s praško pasto, drugo z bepanthen mazilom. ve katera za kako res dobro kremico za ritko? drugače je nam v normalnih okoliščinah ql hladilno mazilo od obalnih lekaren.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: mamice iz Obale 2009
14.8.2010 1:20:05   
gia15
bom pisala po etapah, da mi ne zbriše vsega...user posted image user posted image

bia, spraševala si glede vrtca in nasvetov o uvajanju... na splošno velja, da se v tem času pri otroku ne bi uvajale-spreminjale še druge stvari (tipo brez pleničke ipd.), veliko se je treba pogovarjat o vrtcu z otrokom (velja za malo starejše otroke od naših), pomaga tudi, da se gre že prej na kak igralni popoldan (mi smo bili v vrtcu, kjer bom jaz delala in je bilo moji mali super zanimivo - je pa vsake toliko malo preverila, če sem še v bližini in se igrala in raziskovala naprej - (če poznate tisto teorijo o varnem otoku)), dobro je tudi, da se gre res postopoma in se prvič otroka samega sploh ne pusti v vrtcu, šele naslednji dan za kakih 15min in se potem ta čas podaljšuje na dve uri in več, da dobi otrok občutek, da ga sigurno nekdo pride iskat. predvsem pa je pomembno, da sama  preveriš in se prepričaš, da je tvoj otrok v varnem in prijetnem okolju, z dobrimi vzgojiteljicami. takrat boš tudi ti pomirjena in ne boš prenesla svojih strahov in negotovosti na klaro. zato so po mojem mnenju individualni razgovori z vzgojiteljico pred vstopom v vrtec zelo dobrodošli. vsaj  malo spoznaš osebo, kateri prepustiš otroka za dobršen del dneva. je pa vsak otrok individum in ga je potrebno tako tudi sprejeti.

dannys, vrtec koper s koncem septembra 2010 odpira še dve skupini na vojkovem nabrežju, to bo nova enota vojkovo nabrežje (njihova spletna stran ni najbolj ažurna) in tja bo hodila moja mala. mi še nismo imeli ne razgovorov, ne roditeljskega, ker se še ne mudi (vrtec prične z delom šele konec septembra). sem pa že oddala vlogo za znižano plačilo vrtca in sem na upravo odnesla zdravniško potrdilo. bia, jaz svoje punčke nisem imela s sabo, ko mi je izdala zdravniško potrdilo, ker kao velja to od zadnje posvetovalnice. meni ga je dala, ko sem šla še po en recept za ospen in to dežurna zdravnica.

(odgovor članu gia15)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: mamice iz Obale 2009
14.8.2010 1:37:21   
gia15
... v vrtec bo najino malčico uvajal tati, ker jaz takrat ne morem še koristiti dopusta. izborila si bom vsaj en dan, da grem prvič z njo v vrtec. sicer pa je mala zdaj čisto "obsedena" s tatijem in občasno ful joka za njim, ko kam gre (magari na wc), zame pa ni panike.user posted image  aja, jaz sem ji kupila mini nahrbtnik nike, v lepi nevtralni sivi barvi. meni ger tudi  na bruhanje, ko vidim, kakše roza z bleščicami in princeskami-bljak.100 procentno ustvarjanje streotipov. sem ga kupila v outlet villageju v palmanovi, ko sva šla z mojim v ikeo po nekaj drobnarij (za 300eurov). bova mišiki v njeni sobici naredila bralni kotiček pa sva kupila tak velik udoben fotelj in par škatel za knjigice in še nekaj za hišo (okvirje za slike, stojala za vino, lonce...) in gre takoj kar nekaj denarja!user posted image  še nakja poličk oz.omarico ji bom pa naročila iz alpčesa, da bo v kompletu  z njeno planet sobico, čeprav je dražje (imaš prav bia).

midva sva si že parkrat privoščila celonočni izhod, user posted image  sva peljala spat k mojim in šla na motozbor pa na šagro... velikokrat jo vzameta tudi moj brat in punca in jo peljeta na 3-urni sprehod ob morju-prav pašeuser posted image

jaz sem tudi naredila začetek tedna generalko po stanovanju (od stropa do tal, vse omare, tudi kuhinjske, sem sčistila) in zdaj je vse super čisto, urejeno in pospravljeno!user posted image user posted image

aja, jaz sem malčico dojila nekje do 14 mes., ma je bila proti koncu totalno nezainteresirana in se je kar odrivala od joške, tako da nisem več vztrajala. imamo pa težave, ker  sploh noče piti mleka. ve katera za kako zvijačo, kako da jo pripravim do tega? je veliko jogurtov, sira, skut in podobnega, tako da se s tem tolažim, da dobi dovolj mlečnega. pa za zajtrk milupine kašice z adp. mlekom, ki se mešajo z vodo.

mislim, da sem pokeomentirala vse teme za nazaj in naprej!user posted image user posted image

grem spat, nočko


(odgovor članu gia15)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: mamice iz Obale 2009
14.8.2010 14:12:48   
saruška
čau mame!

evo da vas še jaz po dolgem času pozdravim!
pravkar smo se tudi mi vrnili iz dopusta. letos smo bili prvič na dopustu v kampu s šotorom in je blo zakon - priporočam user posted image . andražu je blo to super doživetje, je užival v plavanju, zvečer pa tako utrujen, da je samo padel dol. sicer smo imeli namen ostat še kakšen dan, ma nas je pregnal dež user posted image ... to je edina slaba stran kampiranja...

drugače pa sem vas prebrala vse za nazaj in še enkrat podoživela naše priprave na vrtec... je šel pri 11 mesecih, brez vsakega uvajanja, ker so pri nas vzgojiteljice rekle da je to včasih še slabše, tako da smo ga pustili tam in šli, postopoma najprej za eno urco in vsak dan malo več, nisva pa bla tam z njim... nič skrbet pupe, jim je prav fajn v vrtcu user posted image !

nič, grem počasi oprat vse te stroje ki so se nabrali user posted image ... lep vikend!


(odgovor članu gia15)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 8:17:00   
BIA79
Eh...Gia...tudi vi ste preboleli škrlatinko? Kar veliko naših znancev jo je...sam eni so bili prav bogi in so potrebovali še kakšen teden da so prišli k sebi...dobro da ste šle "liscio" skozi...Je pa zahrbtna ta škrlatinka, če je ne pozdraviš dobro ima lahko hude posledice, poleg tega pa ne postaneš odporen, če jo preboliš...

V soboto sem obležala jaz...sem imela vneto grlo in ušesa in nižjo vročino..ma na srečo je šlo "mimo"...Za Klaro sem kupila kremo materina dušico in moram reči, da meni je veliko pomagala, vsaj da sem ponoči lažje spala...

Gia...oprosti, če te toliko morim, ma imam še eno vprašanje (verjetno se bo našlo še kakšno)... Za take male črve kot so naši, se jim splača dat sabo flašo za pitje ali potem pijejo vsi iz vsake flaše?

Klara tudi ne mara mleka...jogurte je rada, skute tudi...čokolešnik tudi, sam piti sama ga ne hoče..si poskusila mogoče ji dodat malo kakava? Klara pije še Hipp mleko z okusom vanilije...no se bo že v vrtcu naučila po moje...če bodo pili vsi bo tudi ona.. Kaj slinčke je treba tudi nest v vrtec Belen? Kakšne boš ti vzela?

Saruška, kje ste pa kampirali? Danny...ko imaš čas, kaj mi poveš kje ste bili vi na dopustu in če je kakšen link od tistega kampa...mogoče nam bo prišlo prav drugo leto, čeprav smo se zavezali hribom mi zaenkrat...

Še to...danes sem Klari dala pit mleko, je sedela na previjalni in sem jo držala za nogice, da ne pade dol...in ona meni odmakne roko, reče Ne...in potem mama papa in mi pomaha...sem ostala tako slabo...user posted image

Pa smo že 16.8....kako leti ta čas....


(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 8:28:45   
Belen
jutro,

bia...mi zaenkrat z mlekom nimamo težaw....pijemo wse adapt (čeprav ne dajem weč), nawadno, iz mlekomata,alpsko...sam da je mleko in flaša user posted image user posted image user posted image

gia--meni je rekla P da tudi če pri 15mes.ne pije mleka ni panike.... kr itak dobi z mlečnimi izdelki... sir,jogurt, skuta....mi tega dosti pojemo-česa pa ne user posted image user posted image ... pol jim naredim čokolešnik, gres, mlečni riž..... z kakavom obvezno..će ne ne gre dol user posted image


bia... ne wem glede slinčkov.... zdej konc mes.imamo sestanek w wrtcu po 25. so rekli.... user posted image mene tudi zanima glede obutve..eni prisegajo na cicibanowe...wedno weč je pa takih da imajo te mehke usnjene copatke (ala robeez)...js še ne wem kaj bi kupla....sm tudi js bolj nagnjena k tem (imamo jih tudi doma)...čepraw do pred kratkim sm mislila,da bi cicibanowe.... (sam imam občutek da w C ne hodijo lepo (pretežki, ogromni, okorni) user posted image   ne wem....

aja me zanima kje bi lahko (preko neta) kupla kake trenerkice za vrtec da niso neke ubitačne cene... user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 8:55:32   
BIA79
Belen...poceni trenirkice? Mirella v trstu...tudi jaz moram it v nabavo...

Klara v cicibanovih copatih tudi okorna..mi bomo šli na primigi copatek, če ga bomo dobili...je tipo ciciban samoveliko mehkejši...kolikor se jaz spomnem nam je fiziterapevtka pravila da je bolje dokler ne shodijo zaprav visok copatek, da pokrije tudi gležnje in da ima ojačan petni del...Doma bo Klara imela nogavičke z bremzicami, v vrtcu pa copatke...Drugače kolikor sem raziskala mamice hvalijo superfit copatke  (dobiš v massu) in copatke od Elefanta (deichmann)...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 8:56:44   
BIA79
Še to Belen...drugače sem jaz spodnji del trenirkice dobila tudi v Idexe tam za enih 5 eurov...sam ne vem, če jih še imajo...en spodnji del sem dobila zadnjič v Kiku za 3.20 Eur...sam jih nimajo veliko še na izbiro

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 13:49:13   
sonček88
NASVET

Punce, kje delajo najboljše torte tukaj na obali?
Krstim tamalega, pa bi rada eno dobro torko:PPP


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 14:11:12   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček88

NASVET

Punce, kje delajo najboljše torte tukaj na obali?
Krstim tamalega, pa bi rada eno dobro torko:PPP




Hator user posted image
user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 14:14:00   
sonček88
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: sonček88

NASVET

Punce, kje delajo najboljše torte tukaj na obali?
Krstim tamalega, pa bi rada eno dobro torko:PPP




Hator user posted image
user posted image




Kje je to????


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 14:19:14   
Belen
bia.... aha hwala... nism wedla da mirella sploh še obstaja user posted image user posted image user posted image tam sm bla nazadnje ko sm mela ene 18 let po moje user posted image ... sej niti w Trst ne hodim neki...mejbi 1X na 5mes.in še to w torri al monte... nism pa wedla,da imajo tudi za tako male..... mogoče me tudi tam pot zanese.....
ja w kik še morem it....


aha w mass-u prawiš? bom šla pogledat..... kr sm res w dilemi al copatke te mehke usnejene al te ala ciciban.... user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 14:20:44   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček88

IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: sonček88

NASVET

Punce, kje delajo najboljše torte tukaj na obali?
Krstim tamalega, pa bi rada eno dobro torko:PPP




Hator user posted image
user posted image




hehe nikjer.... user posted image to je ena punca,ki je tudi z nami na forumu,ki peče lepe in dobre torte user posted image user posted image user posted image sm te mal hecala....
mi smo naročili w šalari.... majo fulll dobre-sicer mal dražje,ampak.... kajčmo....
drugače ima baje mlinotest fine, pol maš bonbonček w kp, mignon....


Kje je to????



_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: mamice iz Obale 2009
16.8.2010 20:32:42   
BIA79
Sonček mi smo torto za krst in Klarin rojstni dan naročili v slaščicarni v Šalari...Torte so bile vedno dobre, odlične :)

Jaz sem pri Mirelli kupila par stvari..je bil komplet pajkice, krilce,felca in majčka 9 eurov...seveda je za punčke včasih ful kičasto (brilantini, bleščice) ma se jih da odstranit ;) Drugače imajo vse, celo plišaste majace so imeli marca...sam veš kako je tam, odvisno je kaj dobijo..robo pa vem da dobivajo v torkih...

Ma ne vem...raje platnene copatke...v usnjenih zna bit vroče...v vrtcih je baje itak vedno toplo...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: mamice iz Obale 2009
17.8.2010 1:05:17   
gia15
evo odgovoriuser posted image

bia: v vrtec komot prineseš klari flašo. ne pijejo vsi iz ene. ima na začetku kar nekaj otrok v skupini flaše  pa jih dobijo po želji in se pazi, da si jih med sabo ne "kradejo"user posted image  slinčke imajo v vrtcu, take fajn velike in dobijo pri vsakem obroku čistega. to velja za vrtec (enote vrtca) na krasu. vem pa, da so imeli v vrtcu koper malčki njihova oblačila, to je  bilo sicer par let nazaj, ko sem bila na praksi v popoldanski skupini. srčno upam, da je tudi zdaj tako v njihovim najmlajših skupinih, ker če ne, ne vem, kje bom moji princeski kupila toliko oblačilc, al pa bomo prali in sušili non-stopuser posted image  ( smo kupili sušilni stroj bosh-odličen je!!!user posted image ) sem ravno danes malo gledala po trgovinah h&m, c&a, zara, ma nisem mela kaj zbrat, kr neki-sploh za punčkeuser posted image user posted image user posted image , bo treba it še kaj v torri, ma kaj, ki je škontirano samo vse poletno, cene kakih trenirkic (sploh firmato) pa so ubijlske.
glede copatkov; moja je doma v tistih tipo robezz iz hoferja-ful dobri (hb da sem takrat vzela štiri pare različnih številkuser posted image ), za v vrtec sem ji nameravala kupiti cicibanove, a jih še nismo šli probat-kupovat, ker začnemo z vrtcem šele konec septembra pa se ne mudi. verjamem pa da ni lahko izbrat in kupit obutve malčkom. jaz sem svoji komaj našla primeren model, ki ji je šel na nogico. ima bolj "debel" nart in ni bilo šans obut karkoli. sem iskala v primigi, kickers, geox, daichman, mass... nazadnje kupile en lep modelček sandalčkov v cicibanu. za naprej bodo verjetno spet muke glede obutve. za v vrtec pa so po mojem mnenju vsekakor boljše tiste z gumi podplatom-cicibanke, ker je pri umivanju vse mokro tudi potleh, sicer se itak sproti briše, a vedno kdo potaca tudi po vodi in tiste usnjene premočijo pa za na teraso so tudi bolj fajn cicibanove.

mi smo imeli za 1.roj. dan torto iz bombončka, ma meni ni bila preveč fina, čeprav jih vsi hvalijo. smo pa jedli na 1.roj. dnevu od bratrančka ful fino totro iz šalare (po moje je to tam, kjer si ti naročila bia)

mejte se

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: mamice iz Obale 2009
17.8.2010 1:23:12   
gia15
in še vprašanja za vasuser posted image

bia: kje kupiš vanilijevo mleko hipp? kaj pa to kremico materina dušica (je tudi za ritko)? uporablja katera fissan kremo? (jo kar hvalijo)
 
probala  sem ji dat kakav v mleko, potem med, ma ne cedi. noče in pika. pokaže na vodo ali sok in potem zekasa sok iz korenčka in jabolka. zbirčna mala.user posted image user posted image  mleko poje edino s polento zvečer ma še raje ima polento z jugurtom. je tudi grez na mleku. zjutraj ji jaz dam ponavadi za zajtrk mlečno kašo od milupe (ki že ima adap. mleko not in se meša z vodo) in sadni sok za pit. ve katera če se dobijo te kaše za starost več kot 12mes? potem kosilo, sadno popoldansko malico in za večerjo različne mleče izdelke (sir, skuto, jogurt, kislo smetano), polento, jajca... kakšne ribe dajate svojim malčkom in na kakšen način jih pripravite?

(odgovor članu gia15)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: mamice iz Obale 2009
17.8.2010 8:21:15   
BIA79
Gia...Hipp mleko je v bistvu adaptirano mleko, ki je primerno za otroke po 12 mesecu...Kupim pa ga v Mullerju...

Tudi Klara ima visok nart in široko stopalo in ful težko dobimo primerno obuvalo...razen copat alla roobeez ne morem kupiti nič brez prisotnosti Klare...Ko smo kupovali zadnje se je teta v trgovini kar spotila, kljub klimi...

Klara sedaj, tako kot mi je vsak četrtek ribe...in do sedaj jih je jedla vse kuhane..seveda ukrade tudi kakšno cvrto sardelo ali sardončka...

Teta uporablja fissan kremo pri Klari...ona jo je pri svojih vnukih in je strašno zadovoljna...če se prav spomnem ima tisto "roza"...

Kar se tiče oblačil je sedaj menjava sezone in bo treba počakat do konca meseca...mi je pa smešno, ker nekatere trgovine imajo že budne zunaj....

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: mamice iz Obale 2009
17.8.2010 12:30:23   
Hator
IZVIRNO SPOROČILO: sonček88

NASVET

Punce, kje delajo najboljše torte tukaj na obali?
Krstim tamalega, pa bi rada eno dobro torko:PPP



Pri meni user posted image in zaenkrat jih vsi hvalijo (mislim torte) user posted image user posted image

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: mamice iz Obale 2009
17.8.2010 14:33:37   
Belen
ekola pa sm spet tu user posted image

torej
bia... wćeraj zwečer,ko so šle moje čebele spat-sm šla w nabawo trenerkic (spodnji del) ...nabawila sm jih 4 w kiku, 2 w šparu in 2x w H&M....za začetek bo dowolj,kr imamo še ene 6 trenerkic doma,ki so nam še prow user posted image za mirello bom šla pa jeseni pogledat.....

aja sm šla gledat še za copatke za wrtec ..mislim da na koncu bom kr od cicibana wzela, kr druge mi niso...te usnjene odpadejo user posted image user posted image , superfit w massu fanno kagar in še so iste kot cicibanke (model-oblika mislim), sm bla w monteddoro primigi..niso meli nič kar bi mi pršlo w poštew...tako da morem jit s čebelami w ciciban še te sprobat,kr Naša ima tudi bolj dwignjen nart....


gia.... za kašice nimam pojma po 12 mes....werjetno iste, če ne praši w Dm, mullerju če imajo še druge.... user posted image
aja ribe.... mi jih zadnje čase jemo sam popečene na hitro al na žaru al w ponvici...do 1 mes.nazaj jih niso marale.... user posted image al so ble w koščkih al zmiksane-so pljuvale wen.... zdej pa nekako pojejo...se widi-so po familji...najboljša riba= swinjska ribica user posted image user posted image user posted image


aja danes smo dobili wabilo za wrtec za 1.RS z wzgojiteljco in pomočnico da se spoznamo....komi čakam.... mam tolko ? in na koncu bom wse pozabla tam.... user posted image user posted image
po eni strani komi čakam-po drugi pa.... še 14 dni in konec našega 24 urnega druženja user posted image user posted image user posted image ahhhhh ...rabom tudi js mal dopusta user posted image user posted image



_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: mamice iz Obale 2009
17.8.2010 20:05:53   
BIA79
Belen, kakšne so kaj cene? V kiku sem dobila za 3.20 eura, kaj pa hm? V šparu pa so se mi zdele drage...mogoče ker sem gledala spodnje dele sam...Ma ne vem...zadnje čase se mi zdi vse tako drago...mogoče ker delam en mesec in tisti denar zgine v sekundi :)

Italijani itak da nimajo še nič robe, pred koncem avgusta ne bo še novih kolekcij...Bo treba počakat...

Danes sem svakinjo vprašala in je rekla da v ita vrtcu moraš nosit plenice, slinčke...sam se mi poraja eno vprašanje - zakaj je potem osnova višja kot v slovenskih??? V kp celo preoblačijo in tako naprej...me prav zanima kaj bo prinesla ta nova reforma 2012 glede plačevanja vrtca...kolikor bodo mešali bomo sam več plačevali...

Gia, ma kar se tiče kašic mislim, da ni nobenih kao po enem letu...verjetno sam povečaš količino pri večjih otrocih...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: mamice iz Obale 2009
18.8.2010 8:07:12   
NAVT
Zdravo, punce! Vsako toliko vas malo prebiram.

Gia15, naš tavečji je bil dojen 16 mesecev in kravjega mleka nisem zlepa spravila v njega. Jogurte, skute, smetane, sirčke.... vse to je šlo v ritko. Tudi čokolino je bil zakon. Pol se mi je zdelo, da kljub temu, da ne pije čistega mleka, dobi dovolj iz ml. izdelkov. Preteklo jesen je pa kar naenkrat izrazil željo, da bi pil kakav. In ga je dobil. Od tistega dne naprej zvečer pred spanjem obvezno spije šalico kakava. Neki časa sem se sekirala, ko ni hotel mleka, pa so mi povedali na več koncih, da dlje časa dojeni otroci pogosto zavračajo mleko.

Belen, v Cicibanu ti dajo obutev tudi za domov za probat. Copatki so itak vsi isti model, ni tako kot pri čevljih. 

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: mamice iz Obale 2009
18.8.2010 12:06:54   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT


Belen, v Cicibanu ti dajo obutev tudi za domov za probat. Copatki so itak vsi isti model, ni tako kot pri čevljih. 



aja?????? tega nism wedla.... glede na to,da imam dwa otroka, bi mi lahko tudi prodajalke to opcijo ponudle user posted image user posted image ki njihowi čevlji niso lih zastonj..... user posted image user posted image mah....
bom šla dol prašat user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?