|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2010
15.8.2010 15:27:46   
Anonimen
mi počasi pokamo za morje, se že vsi veselimo, mi2 s user posted image  še bolj kot mali, ker sva potrebna dopusta kot Sahara vodeuser posted image , pa user posted image bomo in upam pridelal user posted image , čau bau

user posted image

(odgovor članu TEDIGO)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo septembra 2010
15.8.2010 18:10:41   
hanna80
Hejla,
tudi sama se vam pridružujem, nisem nova, vedar me kar nekaj časa ni bilo. Po splavu (abraziji)  v januarju sem ponovno tukaj. user posted image ne pričakujem 7.9., to  naj bi bil 2 krog. Vidim da ste same nove, kako lepo, upam da ostale že pričakujejo oz. pestvajo svoje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo septembra 2010
15.8.2010 20:01:06   
tejchy*
Bi se res prileglo it nekam na morje, pa smo to že izkoristili na žalost user posted image ..

včeraj sem si po internetu naročila čaj krvomočnice, tako da enkrat naslednji teden bi moral priti (pa še niti ni bil drag - samo 3 eur?! + poštnina, drugače ga najbrž niti ne bi naročila), pa sem rekla da probam še to.
Sicer pa močno upam da mi ga ne bo treba piti user posted image (baje da začneš šele po user posted image )!!

Dokler je še tako lepo poletje, upam da bo tole naše user posted image kej učinkoval in da se naslednji mesec lahko vse preselimo ko bomo čakale že v pričakovanju user posted image !! dvojčkov ane user posted image ?

(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo septembra 2010
15.8.2010 21:58:08   
tejchy*
haha zdej sm gledala svoj post user posted image pa sm se sama seb nasmejala, že eden user posted image mi bo dovolj, v mislih sem mela horoskop user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo septembra 2010
16.8.2010 10:23:12   
cori
Hojla

Se pridružujem še jaz user posted image

M pa ne pričakujem 13.9.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo septembra 2010
16.8.2010 11:02:22   
Arual
Hey.

Se vam pridružim. Ne vem, kdaj je naj ne pričakujemuser posted image   tako, da me kr po xx.9. vpišite je pa to že 35 krog.



_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo septembra 2010
16.8.2010 16:09:37   
Ula33
Punce tudi jaz bom z vami upala v septembru. user posted image ne pričakujem 17.09 - je pa to najin 3. krog.

Mi je pa sedaj, ko delava na user posted image res smotano, da imam user posted image na 36 dni-tak dolgo je treba čakati. Si želim, da bi imela krajše cikle. Pa pred kratkim sem brala tudi članek o dolgih ciklih in možni oligomenoreji - ciklih brez ovulacije. Sem se kar malo prestrašila...No, ampak zej res ne bom negativna. Drugač sem pa včasih imela user posted image redno na 28 dni - po prenehanju CT pa se mi je cikel čist spremenil oz. zmešal in je še do danes tak. A ima katera od vas tudi izkušnje z dolgimi cikli?

Drugače pa je maj tak lep mesec - idealen za user posted image user posted image .  Dejmo punce! Upam, da bo september srečen mesec za vse nas!


   

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo septembra 2010
17.8.2010 22:41:18   
tejchy*
No, naprimer moj cikel pa ni tako dolg, ampak včasih 27 dni, včasih 31, tako da se sicer ne načakam preveč user posted image ampak nikoli ne vem točno kdaj imam ovulacijo ker pri meni niti ni tolikšne razlike, da bi jo lahko sama opazila ..

ampak ta mesec, oba z user posted image pridno jeva vitaminčke, pridno user posted image ..  tako da naslednji mesec nam, punce, ne sme uidet user posted image !!  Se mi mesec maj tok lepo sliši, pa še dvojčki so mi na splošno zelo všečni ljudje pa še, zelo dobr se razumem z njimi (so zelo iznajdljivi, pametni), enga takga bi tud doma user posted image !!

Punce, navijam da bomo ta mesec še izkoristle tole dopustniško razpoloženje in da september začnemo s samimi lepimi novičkami  user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ula33)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo septembra 2010
18.8.2010 9:30:23   
Ula33
Tejchy* držim pesti tudi zate...Ja, po moje je najboljši recept velikouser posted image user posted image !! Se sreča, da je to tolk fajn opravilouser posted image . Se strinjam s tistim, kar si napisala glede dvojčkov-tud jaz se z njimi super razumem. Sam veš, je pa vlka verjetnost, da bi bil mali bikecuser posted image ...Ja, sej je čist vseeno. So vsi čist super!

Ojoj, meni se pa tolk ni za delat. Sem ta teden prišla z dopusta in mi je taka muka, da je joj... Ko bi le lahko ves stres iz službe popolnoma odmislila...

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo septembra 2010
18.8.2010 9:43:31   
bučkabb
evo tudi jaz se selim k vam, ker me je včeraj obiskala user posted image - končnouser posted image

no naslednje ne pričakujem... hmmmm, kdaj že , sej ne vem več če so se mi pa začel cikli daljšat, vsak mese je daljši, zdaj zadnji kar 38 dni.

no nekje 17 septembra bi lahko vedela kaj bo ali user posted image  ali user posted image

UPAJMO NA NAJBOLJŠE!!!!!

(odgovor članu Ula33)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo septembra 2010
18.8.2010 10:35:41   
tejchy*
hehe ja je kr res tole glede slončkanja user posted image user posted image
tut bikca bi valda, ampak dvojčki od vseh horoskopov so mi še najbolj všeč user posted image

joj teli naši cikli, meni se pa z mesca v mesec krajša, tako da nikoli nisem čist sigurna kater datum naj čakam ali bo user posted image ali user posted image .. ma samo kaj, baje da bo že tako lepa jesen ( z vremenom), me si jo bomo pa še polepšale z user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !! ane ;)

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo septembra 2010
18.8.2010 15:08:51   
Anonimen
Danes je drugače 14. dan mojega ciklusa, pa sem dobila krvavi izcedek - tako kot prvi dan M (?!?) - tako, da pojma nimam kaj bi to blo?

user posted image

(odgovor članu tejchy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo septembra 2010
18.8.2010 15:52:54   
mladika
hehehe dvojčki so res zakonuser posted image midva z možem sva oba dvojčka po horoskopu in se ne bi braanila še enega dvojčka,čeprav sem jst še pri avgustovkah in čakam kaj bouser posted image user posted image sem pa drgač tut jst že 14 dni od O in se mi je dans pojavu en rjavkast izcedek in čakam kaj bo iz tegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo septembra 2010
18.8.2010 19:57:03   
tejchy*
mladika user posted image ja upam da se ti ne bo treba premikat k nam no user posted image in rajš pojdi na čvekanje v user posted image hehe.. držim pesti user posted image !!!



(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo septembra 2010
19.8.2010 9:58:31   
ana banana
Pozdravljene!

Bi se vam pridružila še jaz, če me boste sprejele. Sicer je to zame 48. krog in hkrati 1. krog IUI, user posted image  pa pričakujem xx.9.2010.

Lp vsem skupaj in veliko user posted image  v mesecu septembru.

Ana banana

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo septembra 2010
19.8.2010 10:55:53   
Ula33
Ana banana... Veliko sreče!!!user posted image user posted image user posted image

Mladika - mislim, da je tale krvavitev dober znak. Lahk bi bila vgnezditvena. Res upam, da si user posted image !!

(odgovor članu ana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo septembra 2010
19.8.2010 11:24:48   
AinR



user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.9. melanija
user posted image x.9. twetka
user posted image  x.9. Anonimna user posted image
user posted image  x.9. Arualuser posted image
user posted image x.9. ana banana

user posted image 1.9. didi82

user posted image 2.9. Anonimna user posted image
user posted image  2.9. *viva*
user posted image 5.9. Anonimna user posted image
user posted image 6.9. Anonimna user posted image
user posted image 7.9. tejchy*
7.9. hanna80
user posted image  8.9. pikicaa25
13.9. cori
user posted image 15.9. TEDIGO
user posted image  17.9. Ula33
user posted image  17.9. bučkabb





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image _____


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
jacki, S*, ajtak, twetka






(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo septembra 2010
19.8.2010 16:03:13   
mladika
evo me pa sem že pri vas.Je biu tisto znak za teto tečko,ki je prišla danes zjutri,žaluser posted image upam da me sprejmete in gremo novim zmagam naproti!!!Torej ne sme pridet 13.9.,mamo pa že 11krog!!Aja pa en dan pred tem datumom pa z možekom praznujeva 1. obletnico poroke,tako da upam na najlepše darilceuser posted image

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo septembra 2010
19.8.2010 16:37:56   
petrussa
Tudi jaz se bom prištulila zravn... user posted image
Sva sicer šele v 2. krogu, ampak bi bilo lepo če bi user posted image dobila v maju... Imam pa na žalost zelo neredne user posted image (od 25 do 45 dni), tako da ne vem niti približno kdaj naj jo pričakujem...

Upajmo na najboljše! user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo septembra 2010
19.8.2010 18:12:08   
Nutry
Pozdravljene!

Tudi jaz je ne pričakujem okrog 10. septembra.
Sem v 25 krogu.

Lp Nutry

(odgovor članu petrussa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo septembra 2010
19.8.2010 22:01:09   
Ula33
Mladika user posted image !

Punce vi samo pridno user posted image  in vam povem, da bomo tale september čist roza obarvale!

(odgovor članu Nutry)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo septembra 2010
20.8.2010 10:05:41   
tejchy*
Torej, dobrodošle Nutry, petrussa user posted image mladika, tebi pa user posted image . Bomo pa me skupaj septembra čakale, kaj bomo polulale user posted image . Vsem čim več sreče v tem mesecu, da bomo čim več user posted image in da bo septembra čim, čim več  user posted imageuser posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Ula33)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo septembra 2010
20.8.2010 15:01:44   
anci banci
evo tudi jaz se pridružujem tej temi...user posted image  tečke ne pričakujem 8.9.  24.8 grem na transfer zamrznjenčkov user posted image user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo septembra 2010
23.8.2010 9:23:06   
lidik
mladika si videla sem pri avgustovkah prenesla sporočilo od tetke witch.

Aja pa med navijačice me dajte, ko boste naslednjič seznamček urejale. Stiskam pestke za vsako posebej !!! Sej veste mladikica in tetka witch, za vaju dve pa sploh !!!!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo septembra 2010
23.8.2010 9:35:13   
Anonimen
 Ne pričakujem 16.09. trudimo se že kar nekaj časa. Upam ,da pa tokrat bodo magične user posted image ali user posted image . Psiha me je začela malo dajat. Mislila sem si da bo uspelo kar hitro kot prvič pa noče in noče. Pa še leta imam taka, da bi bilo dobro čimprej. Upanje itak umre zadnje. Lep dan.
Anonimna user posted image

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?