|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2010
29.8.2010 11:56:27   
tejchy*
mladika - kdaj pa so se odločili za to? koliko časa pa že vidva delata na user posted image ?

Sicer je pa pomoje najboljše da ko greš enkrat k G, da kar rečeš da je pač minilo že 1,5 leta.. tako ali tako da potem pride do kakšnih postopkov to spet traja user posted image ..

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo septembra 2010
29.8.2010 14:14:41   
Arual
Hey.
Kako kaj?? Veselo user posted image ? No, mi smo tudi pridni, samo ne tak kot prejšne cikluse, ker mi je preveč na psiho vdarlo in sem se samo živcirala kdaj bo uspelo. Zdaj slončkamo ko nama je in ko si to želima.

Sem pa tudi jaz bla kr mlada (no saj sem še vedno) 22 let, ko sva začela delat na otročku ko po pol leta ni uspelo sem se naročla pri g, tam me je filal s klomifenom, ko po njem tudi ni ratalo me je poslal v neplodnostno ambulanto, rekoč da bodo tam znali pomagat in boljše da grem čimprej tja, kot da čakam. Sedaj v neplodnostni čakam na laparoskopijo, upam, da še letos.

No, zdaj pri 25 še vedno ni rezultata, ampak jaz verjamem, da bom enkrat zagledala user posted image , smo še mladi.

Sicer, pa tudi pride kaki dan, ko imam vsega vrh glave, ko se mi naredi cmok v grlu in dobim solzne oči, (sploh ob novicah o nosečnosti prijateljic, vesela sem zanje, ne me narobe razumet), ko je 1000 zakajev pa ni odgovorov, mi pomaga pogovor z partnerjem. On je moja največja opora in v tej bitki sva skupaj.

Bodrijo me njegove besede : jaz še nisem obupal, tudi ti ne !! user posted image
OH, sem se razpisala, upam, da ne boste jezneuser posted image






_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo septembra 2010
29.8.2010 17:48:17   
Klaraklara30
O, vidim, da ste ta mesec bolj zgovorne kot prejšnji. user posted image user posted image user posted image Ali se mi samo tako zdi user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem prišla samo malo pogledat, kaj dogaja, medtem ko pečem pecivo. Upam, da mi rata.

Pa seveda vsem pošiljam en sončen pozdrav.

Tole pa morem citirat!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: Arual


Sicer, pa tudi pride kaki dan, ko imam vsega vrh glave, ko se mi naredi cmok v grlu in dobim solzne oči, (sploh ob novicah o nosečnosti prijateljic, vesela sem zanje, ne me narobe razumet), ko je 1000 zakajev pa ni odgovorov, mi pomaga pogovor z partnerjem. On je moja največja opora in v tej bitki sva skupaj.

Bodrijo me njegove besede : jaz še nisem obupal, tudi ti ne !! user posted image




Tako je tudi prav in verjemi, tudi vama bo uspelo. Sem prepričana. Držim pesti in res ti želim, da ne obupaš. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo septembra 2010
29.8.2010 18:40:07   
tejchy*
Joj punce, čeprav se meni zdi ker čakam 5 krogov že,  to dolga doba, šele zdaj vidim ko tu prebiram, skozi kaj ste vse mogle it, in koliko časa že čakate da ugledate user posted image . Hotla sem rečt, da vam res iskreno iz srca privoščim da boste ugledale user posted image in to čimprej, pa en velik user posted image ker ste tok močne ženske, da ne obupate nikoli! Če ne zaradi drugega, verjamem da vam bo uspelo zaradi upanja, zato res NE gre obupat!! Pride čas, ko si najbrž iz same žalosti že naveličan vsega skupaj, mamo pa srečo da so takrat ob nam tudi naši user posted image , ker včasih pač rabiš en objem in veš da je v vsemu temu nekdo s tabo, ki si tega isto želi kot ti kar stvar naredi veliko lažjo in si samo še bolj prepričan, da ti bo uspelo. user posted image Saj pravim, mogoče ta mesec, mogoče naslednji, ampak nam pa bo!! vsem nam!! user posted image a je tako?!? user posted image

No upam da ste lepo preživele nedeljo, je bilo vsaj vreme primerno, da ni bil spet dež ko je vikend.

Počasi prihaja september user posted image ZALILE GA BOMO Z ROZA BARVO!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo septembra 2010
29.8.2010 20:19:49   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: tejchy*

mladika - kdaj pa so se odločili za to? koliko časa pa že vidva delata na user posted image ?

Sicer je pa pomoje najboljše da ko greš enkrat k G, da kar rečeš da je pač minilo že 1,5 leta.. tako ali tako da potem pride do kakšnih postopkov to spet traja user posted image ..



Meni je moja G rekla po telefonu,oz. sestra ko sem govorila z njo,pa sem rekla da delama na otročku 15 mesecev,čeprav šele 11!!Pol me je pa prašala kok sem stara,pa je rekla da pri takih mladih tut če 2 leti ni nič ni neke panike,da pol dajo naprej,tak mi je ona rekla niso to moje besede.Jst sm pa na drugi strani telefona sam debelo gledala.Sam me je pa useen naročila,ker mam še eno malo težavico tam doli in me more pregledat in ji bom pol omenila še za otročka!!
SEVEDA NAM BO USPELO,SAMO POTRPEŽLJIVE MORAMO BIT!!!(in lih taprava se oglašauser posted image )Kar se pa drugih nosečk tiče,jst jim usem privoščim in sem vesela za njih da ne rabijo jit čez te preizkušnje kot me,sam boli pa useeno.Mene je zdej še posebi ko mi je biuša sošolka rekla da je zanosila nenačrtovano,zdej pa si ga partner ne želi ona pa in mata celo sranje!!Ja in hvala Bogu za naše partnerje,ki nam stojijo ob strani,čeprav se je še zmeraj fajn tu na forumu "spihat",ker smo le ženske in smo vse na istem in mislim da ena drugo bolj razumemo!!
No zdej sem se pa razpisala...

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 1:47:51   
Anonimen
ojla, dopust uspel, user posted image smo pridno, upam, da nas user posted image ne preseneti. Bubise mam vse boleče, karkoli že to pomeni.doživeli temperaturnišok s 30 na 15 glih ni fajn, drugi šok pa na 7.obletnico z user posted image , naš mali  korenjak ni mogel stopit na noge in smo pristali v bolnišnici z vnetim kolkom, baje je posledica prebolene angine, zdajle sem ga nesla na wc in ne morem spat,

lepo se mejte in pridelajte čimveč user posted image /user posted image
user posted image

(odgovor članu mladika)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 8:53:59   
lidik
tetka witch kaj si prišla končno iz dopusta in boš malo bolj čvekljiva? user posted image user posted image user posted image

mladika kaj praviš ta teden enkrat na zmenek? Si za?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 10:59:30   
Arual

Seveda da nam bo uspelo. Upamo in upamo user posted image .

Držim pesti za vse nas.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 11:58:43   
tejchy*
samo to je pa kar dolga doba, da ti naredijo pregled user posted image .. se mi zdi po eni strani še bolj logično da če že pri tako mladih letih ne gre, da bi prej sklepala da je nekaj narobe v telesu in je potreben pregled.. na splošno je že ta doba, po mojem mnenju (1 leto) predolga!!
HB za tale forum, ker včasih sem že sama sebe sita ko težim mojemu pa rajši sem kaj napišem in je lažje ko vidiš da ste tudi ostale punce tukaj, z istimi mislimi, vprašanji ipd.. user posted image veliko lažje!! user posted image

haha, zmeraj se spomnim proti koncu ko zaklučujem tlele pisanje, na eno risanko (mojster Miha, se mi zdi) k pojejo, BOMO ZMOGLI, BOMO JA!!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 12:29:04   
Luna*
Zdravo punce.

Da se tudi jaz pridružim temu klepetu user posted image

Na user posted image  sva začela delati februarja, ampak zaradi omejitev, na katere sva naletela že pred začetkom delanja na user posted image  imam zeleno luč šele sedaj, po user posted image . Ker imam zelo neredne cikle, user posted image  ne pričakujem enkrat po 23.9. tako, da testa verjetno niti ne bo imelo smisla delati pred oktobrom, ampak ne vem če bom zdržala user posted image


Drugači je pa meni to eno leto poskušanja pred pregledi po eni strani ok. Ker je malo brezzveze, da ti po telesu šarijo, če je vse kar je narobe "bed tajming" s user posted image  po drugi strani pa se mi zdi, da če bi vsaj kakšen preventivni pregled več naredili (pač UZ al kake take neinvazivne preglede), nebi s tem naredili nobene škode nobenemu...

Kak filing pa ste kej mele ko ste prvič user posted image brez zaščite. Mene taki mešani občutki dajajo. Ne znam obrazložit. Z nama je vse ok. Mava se user posted image . Sam mal straheca pa je tud prisotnega...


(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 12:33:36   
tejchy*
No, s pregledi sem tudi jaz mislila bolj preventivno user posted image .. ne da te sedaj dajejo na vse možne teste in podobno ampak kakšen čisto normalen pregled ko se odločiš delati na user posted image , res ne bi bil napačen.  Luna* - dobrodošla  user posted image

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 12:44:15   
Luna*
tejchy* tega smo v slo zdravstvu na žalost vajeni...da za preventivo bolj malo naredijo...ali pač imam samo jaz tako slabo mnenje o njih. Sem še malo jezna na njih...

Hvala za dobrodošlico in upam da nadaljujemo med junijkami 2011 oz. ene bojo majčike 2011 user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 12:50:42   
tejchy*
nekateri so vredu, nekateri pa obupno delajo.. mam polno slabih izkušenj z ginekologi, saj ne rečem, tudi dobre izkušnje ampak ko je več slabih se itak samo te spomniš.. pač res, bi lahko več naredili na preventivi no..

upam da se bomo pogovarjale med majčicami user posted image oz. junijkami!! držim pestii user posted image

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 13:09:44   
Anonimen
pozdravljene punce...no da se malo javim...
pri meni je vse nekaj čudno...že par dni me ful bolijo prsi (bolj kot ponavadi), pa slabo mi je bilo že večkrat (ne toliko da bi bruhala), danes še najbolj... joj..ne vem kaj je z mano user posted image zdi se mi prezgodaj, da bi bili to znaki nosečnosti user posted image
sploh pa je problem ker nisem čutila O - sem prvi cikel po kt tako da to ni tako presenetljivo... vprašanje če je sploh bila user posted image

ne vem kaj naj sama s sabo in to slabostjo...


Auser posted image

(odgovor članu tejchy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 13:15:33   
AinR





user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.9. melanija
user posted image x.9. twetka
user posted image  x.9. Anonimna 
user posted image  x.9. Arual
user posted image x.9. ana banana

user posted image  x.9. petrussa
user posted image 1.9. didi82

user posted image 2.9. Anonimna user posted image
user posted image  2.9. *viva*
user posted image 5.9. Anonimna user posted image
user posted image 6.9. Anonimna user posted image
user posted image 7.9. tejchy*
7.9. hanna80
user posted image  8.9. pikicaa25
user posted image  8.9. anci banci
user posted image  10.9. Nutry

user posted image  13.9. cori
user posted image 13.9. mladika
user posted image 15.9. TEDIGO
user posted image  16.9. Anonimna
user posted image  17.9. Ula33
user posted image  17.9. bučkabb

user posted image  18.9. Poka
user posted image 23.9. Luna*
user posted image 25.9. Monstera
user posted image 25.9. witch
user posted image 27.9. Klaraklara30
user posted image 29.9. ribica88




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image _____


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
jacki, S*, ajtak, twetka, lidik, Nitkica11









(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 19:16:34   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

tetka witch kaj si prišla končno iz dopusta in boš malo bolj čvekljiva? user posted image user posted image user posted image



oooo teta (mogoče kdaj) lidik user posted image evo mene user posted image hmmm ne vem če bom veliko več čvekala user posted image kar ni in ni časa... dela je na tone user posted image in zdaj me kar nekaj časa ni bilo doma. Pa izpiti so se začeli in bo pestro user posted image daj mi povej kako si ti pridna na faksu? Kako pa kaj vaš pravijodafantiček? user posted image Ti si ok?

tejchy* tudi meni je moja G rekla, da pri enem letu se naredi pregled. In jaz pametna ko sem, sem po pol leta šla do G in ji seveda po resnici povedala, da od decembra naprej delava na otroku in mi je rekla, da me bo komaj decembra pregledala. NIč prej user posted image malo mi je mimo vse to... ampak kaj moremo. Se pač potožim tukaj na RR...

Luna* jaz sem bila kar navdušena, ki mi je začel noter spuščati. In tudi on se je navadil in je rekel, da si ne predstavlja kako bo spet, ko bo mogel paziti user posted image meni je ful lepo. Se mi zdi da naju je to še bolj povezalo. Pa fant je navdušen, ker lahko res 100% uživa, in mu ni treba paziti in čakati kdaj bo...

Punci, to da bomo med majčicami in junijkai 2011 pa samo iz vajinih ust v božja ušesa. Za nas ene bi bil res že krepko čas da se selimo iz upajmo skupaj....



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 20:33:40   
tejchy*
witch - upam da ti ne bo treba na pregled decembra, ker boš do takrat že nosila kaj pod srčkom user posted image ti iz srca želim, ker si se že preveč načakala.. dobro da sem tukaj malo pobrskala po forumih, ker ko bom klicala G (jo moram tako ali tako zamenjati) ji bom rekla da delam na otročku že eno leto in da bi rada vsaj en rutinski pregled, da me ne bo skrbelo in da bom lahko bolj sproščena potem..

Jaz sem prej imela tabletke, tako da mi je itak vedno ˝spustil not˝, ampak se mi zdi da je to itk ena izmed najlepših stvari, ker te res združi z nekom in si čisto povezan user posted image

hahahahaha witch kok sm se nasmejala ko si napisala, iz tvojih ust v božja ušesa.. me bo mel že počas dost, ker me mora poslušat un gor cele dneve user posted image ja no, si pa res že zaslužimo vidt tist user posted image pa bo mel mir pred mano user posted image !!

No upam da ste lepo izkoristle poletne dni, ker tale mrz ki zdej prihaja.. obup, dons zvečer je že kar za eno jakno gor dat.. me je v puloverju prov prezeblo user posted image

lep večer punce user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 21:25:31   
hanna80
tejchy* a boš kaj prej opravljala test? Vidim da obe čakava user posted image 7.9?

< Sporočilo je popravil hanna80 -- 30.8.2010 21:26:35 >

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo septembra 2010
30.8.2010 22:41:42   
tejchy*
joj, hanna80 ne sprašuj user posted image .. že zdej bi jih šla kupt da jih mam prpravlene, samo sm si rekla da kaj pa če pač pride M in mi bo potem samo še bolj hudo user posted image

a imaš ti točne M? jaz naj ne bi dobila tam nekje okrog 7-ga sem računala

jst sm za, da vsaj do 7-ga počakava, potem pa 8-ga zjutraj test..kaj pravš? pa upam da ne bo user posted image za nobeno od naju user posted image in da zagledava user posted image

(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo septembra 2010
31.8.2010 7:43:59   
witch
Jutro punce user posted image Pa nas čaka spet en mrzel dan user posted image Jutri se pa začne nov mesec, za katererega upam, da bo čim bolj roza user posted image

tejchy* hvala ti za dobre želje user posted image tudi jaz tebi želim nazaj vse dobro, in da bo plusek že naslednji teden user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugače pa midva nisva nikoli uporabljala zaščite, tako da je bila tista pazi metoda user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo septembra 2010
31.8.2010 8:50:07   
Luna*
Jutro punce. En pozdravček preden skočim med knjige user posted image  Joj se mi ne da. Ampak bi bilo huje, če bi bil znaj sonček, tako da mi je to mrzlo vreme malo pisano na kožo ta trenutek user posted image

Kr se tiče user posted image  sem bolj kot sam "fizični" filing mislnla "psihološko". V smislu, to je zdej to? Zdej smo pa tam kjer smo si želeli bit že pol leta nazaj. Imamo zeleno luč. Ampak ali je to res to? Bomo zmogli? Se bo pojavila še kaka ovira? Se bojim da bom kr "zmrznla", ko se bova spravla k stvari (trenutno mam še mal user posted image  in še ne smeva user posted image  ).

Lep dan vsem.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo septembra 2010
31.8.2010 14:03:05   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

mladika kaj praviš ta teden enkrat na zmenek? Si za?



Ja ni problema,sam povej kdaj??Tebe sem pa tut pogrešala kle gor!!!user posted image Drgače pa meni tale mraz ni tut čisto nič ušeč,sam se bo pa še raje stiskale a ne??user posted image
Je pa pri meni oz. nama biu tut en poseben filing ko sva rekla da bo šlo pa zdaj zares in da pri user posted image  ne bo treba več pazit!!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo septembra 2010
31.8.2010 15:07:33   
mojamura
pozdravljene, lahko me date na seznam med navijačice. postajam že kar malce vraževerna ker je že kar nekaj krogov za nama z dragim. tako da bom odslej pridno navijala (seveda pa še vedno tudi sama upala na user posted image .

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo septembra 2010
31.8.2010 15:45:56   
Anonimen
zdajle sem z wc in mam malo izcedkauser posted image , upam, da je kakšna ugnezditvena in ne spet kaj slabegauser posted image  nazadnje se je končalo z abrazijouser posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo septembra 2010
31.8.2010 16:28:14   
tejchy*
Kar malo paše tale mraz user posted image ..samo kaj, ko ga bomo kmalu že preveč naveličani, pa bomo spet čakali na poletje in lepo vreme user posted image . pravijo da bo lepa jesen, tako da tudi če bo mraz, bo vsaj lepo vreme za kakšne sprehodke user posted image

Glede želje po user posted image sem jo pa jaz imela kar precej časa pred mojim, samo sem vedela da še ni pripravljen in sem pustila času čas, pa mi je potem sam omenil to in sva se nekako kar odločila en mesec, in nehala jesti tabletke..user posted image pa sem pričakovala, da bo to kar en, dva, tri.. ja, malo morgen user posted image no ampak ne bom izgubila upanja, čakam ta mesec če bo kakšna lepa novička user posted image .

Anonimen - no, držim pesti da gre za vgnezditveno in da bo šlo vse po sreči user posted image !!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?