|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pozabil da ima prazen telefon
29.8.2010 18:38:56   
ronja
Ma, če povem po pravici, nimam pojma, v kateri konec grejo kdaj. Včasih mi pove, da grejo recimo nekam bogu iza nogu, daleč od Lj, zato da vem računat, da dam male sama spat, ker ga ziher ne bo do takrat nazaj, to je pa tudi vse. Vem, da dostikrat kje pozabi telefon, da ga večinoma ne more dvignit (zato ga navadno ne kličem, ampak on mene), se mu tudi skoz prazni (za ilustracijo: njegov telefon skup držijo elastikeuser posted image ) in da so pogosto na terenu kje, kjer ni signala. Pač nisva toliko na mobije mahnjena - tudi jaz ga dostikrat pozabim vzet s seboj (kot sem zgoraj napisala, me je lepo prosil (parkratuser posted image ), če lahko zdaj jemljem mobi s seboj, ko sem bila tik pred pdp).
Ampak nekateri pa so navajeni, da so ves čas dosegljivi in seveda jo zaskrbi, če enkrat ni dosegljiv, sicer je pa vedno.

In ne glede na to, da veš, da njega tudi skrbi, da te ima rad, itd... ti lahko pomaga en sms ali klic - ne vem, ena podpora. Če se ne bi rada slišala ali videla, tudi (ali pa sploh) kadar je kakšna kriza, pač ne bi bila skup, a ne? In če bi bilo dovolj, da veš, da te ima rad, zakaj bi ti to on sploh kdaj povedal ali pokazal - saj ti to itak že veš... Štekaš, kaj mislim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: pozabil da ima prazen telefon
29.8.2010 19:21:28   
Anonimen
Nekje razumem, vsaj mislim user posted image .
Zato tudi pravim, da to ni stvar enega potovanja, ampak naštelanosti, ki je med partnerjema.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: pozabil da ima prazen telefon
29.8.2010 19:29:10   
ronja
Ja, midva sva bolj mazi. Ti si bolj tough - million dollar babyuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: pozabil da ima prazen telefon
29.8.2010 19:45:19   
Anonimen
Ja, kadar sem - sem user posted image .
Drugače pa nisem, sploh.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?