
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Copati podobni robezkam ali jinwoodkam ;) 26.9.2010 22:38:59
|
|
|
|
Biba Buba
|
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba Zivjo! Prav srckani so te copatki. Moj mali ima ful visok nart, pa me zanima, ce so primerni? So Niso! Vsaj pri mojem ne!!!
|
|
|
|
|
|
RE: Copati podobni robezkam ali jinwoodkam ;) 26.9.2010 22:40:55
|
|
|
|
Biba Buba
|
IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba IZVIRNO SPOROČILO: Katy78 IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba Zivjo! Prav srckani so te copatki. Moj mali ima ful visok nart, pa me zanima, ce so primerni? So Odvisno, koliko je to "ful" visok nart. Ker naš ima res FUL visok nart in je tiste ta prve od 6-12 mesecev lahko nosil, zdaj ko sem mu pa kupila večje in sem mu jih pred par dnevi prvič obula, ga pa elastika precej tišči. Tako da bomo morali najti kakšne druge copatke. Katy78, ful ful visok nart Po tem, kar si napisala, najbrz kot tvoj. IZVIRNO SPOROČILO: ČebelicaMaja Katy naša ta starejša ima tud ful visok nart in smo elastiko samo prešili- ker notri je čisto navadna elastika, ki jo v trgovini kupiš na metre... sploh ni problema (razparaj in morda cm ali pol cm naprej na novo zašij) Ja, sploh ni slaba ideja, bomo probali... Tako smo naredili, zdaj je super! :)
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Zadnje s foruma
nakupovanje rabljeni oblekic po spletutina202Zanima me ali ste nakupovale kdaj rabljene oblekice za dojenčke na spletu?Ja (
31%)

Ja, ker si drugih nemormo privščit (
4%)

Ne (
24%)

Ne, ker smo dobil od znancev (
29%)

Ne, ker nimamo finančnih problemov (
6%)

Drugo (
6%)
Število vseh glasov: 206Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!