|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S čim čistite kopalnico?
18.8.2010 21:18:08   
Anonimen
Me veseli, da večina čisti s kisom :)
Tudi jaz ga na veliko uporabljam. NI ga boljšega v boju z vodnim kamnom. WC pomijem tako, da natresem notr sodo bikarbono in polijem z vročim kisom da aktivira in pustim kako uro. Potem pa samo še z metlico očistim školjko in se sveti brez napora.
Za banjo uporabim citronsko kislino, jo potresem, poškropim z vodo in pustim. Podrgnem z gobico in je kot nova. Pomaga pa tudi če se redno kopate v solnih kopelih- skoraj ni potrebno čistit banje ;)
Fuge in če se naredi kaka plesen jo ostranim z vodko in podrgnem, pa še razkužuje zraven.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: S čim čistite kopalnico?
19.8.2010 10:31:25   
Sofi
Kis, zanimivo, to moram sprobat. Pa kaj potem ne smrdi vse po kisu?
No vsekakor bom poskusila in videla.

Kopalnico zelo pogosto čistim s temi čistili za odstranjevnje vodnega kamna, pa se mi to ne zdi glih zdravo, ker mi je že razžrlo kromirane vijake na wc deski in zgleda prav grdo. In seveda je strupeno in ostane še kaj gor in otroci prijemajo....user posted image

Grem v nabavo alkoholnega kisa in veslo na delo!

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: S čim čistite kopalnico?
19.8.2010 10:54:48   
Anonimen
Ma tale bel kis ne smrdi tko zlo (jaz ga kupim v Lidl-u je poceni in blagega vonja). Isti učinek ima limonin sok ali citronska kislina. Ampak ni tko cenovno ugodna. Ena ideja je tudi da prerežeš limono na pol in streseš sodo bikarbono gor in ti služi kot krtačka ;) Difinitivno priporočam kis, un cilitbang se lahko skrije v boju proti vodnemu kamnu!!!

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: S čim čistite kopalnico?
19.8.2010 17:06:34   
alenkica
V kakšnem razmerju pa redčite z vodo?
Je to treba vsakič znova nardit, ali si lahko naštimaš plastenko s špriclko in imaš za več časa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: S čim čistite kopalnico?
19.8.2010 17:14:52   
ZARA
Jst sem ravno danes dobila boj z vodnim kamnom na beli pipi k ni šlo z ničemer dol. Samo ga nisem nič redčila. Pa fuge se tudi fajn spucajo. Alenkica lahko imaš razmerje 1:1. Odvisno od svinjarije. Ja, jst ga imam v plastenki.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: S čim čistite kopalnico?
19.8.2010 17:32:49   
zmajaz
Jaz pa sploh nič ne redčim - kar čisti kis si nalijem v brizgalko in imam 1 v kopalnici, 1 pa v kuhinji.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: S čim čistite kopalnico?
23.8.2010 8:37:13   
anity_1
Tudi jaz sem si nabavila kis - zdaj ko vidim, kako je uporaben.. Sem pa hotela ščistiti bano in mi samo s kisom ni šlo dol.. Sem se pa pogovarjala z prijateljico in je rekla, da samo s kisom ne moreš ščistiti, da moraš zraven dati tudi sodo bikarbono.. Ne vem pa, zakaj.. Tako da bom si nabavila tudi sodo bikarbono in polila gor preko kis, ali pa že prej zmešala, pa da vidimo..


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: S čim čistite kopalnico?
23.8.2010 8:45:11   
ZARA
Soda je za beljenje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: S čim čistite kopalnico?
23.8.2010 8:46:54   
ZARA
Pa lažje se drgne.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 23.8.2010 8:47:10 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: S čim čistite kopalnico?
23.8.2010 9:57:26   
Anonimen
Jaz za kopalno kad uporabljam citronsko kislino .... potresem mal poškropim z vodo in pustim. Potem pa grobo stranjo gobice ali krtačno zdrgnem in gre vse lepo stran. Drugače mi ne uspe uspešno počistit. Drugače je pa tudi soda vsestransko uporabna. Jaz jo potresem po notranji strani wc školjke, polijem kis in pustim 20 minut. Potem pa z metlico podrgnem in gre vse lepo stran. Soda je primerna tudi za pranje belega perila, lahko jo potreseš na polovico limone in jo uporabiš kot krtačko. Soda tudi odlično vpija vonjave (npr. v WC, hladilniku, zamrzovalniku) Jo daš v lončkek in preprosto postaviš kamor želiš. Če angleščina ni problem je tukaj nekaj nasvetov http://www.favoritecook.com/kitchen

(odgovor članu anity_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.8.2010 22:00:52   
anity_1
Nabavila sem si že kis, sodo bikarbono in citronsko kislino.. Zdaj pa ne vem, kje naj s čim čistim.. Kakšne učinke imata soda bikarbona ali pa citronska kislina?

Ena je že napisala, da je soda bikarbona za beljenje.. Kaj pa citronska kislina?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.8.2010 22:14:18   
zmajaz
Jaz kopalnico zelo uspešno čistim samo s kisom, brez drugih zadev (z izjemo WC-školjke, za katero uporabljam Frosch) - je pa res, da imamo kopalno kad iz plastične mase, ne emajlirano - tiste so pa res bolj trd oreh, sploh če jim enkrat uničiš tisti glanz. Tako da sodo rabiš za kad in eventuelno WC školjko, če ne uporabljaš zanjo namenskih čistil, ostalo je pa dobolj samo s kisom.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 27.8.2010 22:15:42 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.8.2010 23:15:07   
dejzi
Jaz pa uporabljam gobico, ki se ji reče vražji čistilec in toplo vodo.
Doma nimam drugih čistil kot pa prašek in mehčalec ter cet.

Vse se sveti, o vodnem kamnu ne duha in sluha, po čiščenju ne brišeš in "glancaš", ker ni treba.

Smo zdaj že 1 leto čist ekološki user posted image .


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
28.8.2010 10:51:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anity_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: S čim čistite kopalnico?
28.8.2010 13:13:51   
bubu_bibi
Enako. Jaz banjo in umivalnik najprej drgnem s sodo, nato pošpricam s kisom in splaknem, podobno tudi WC školjko. In je super!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: S čim čistite kopalnico?
30.8.2010 8:50:29   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Jaz pa uporabljam gobico, ki se ji reče vražji čistilec in toplo vodo.
Doma nimam drugih čistil kot pa prašek in mehčalec ter cet.

Vse se sveti, o vodnem kamnu ne duha in sluha, po čiščenju ne brišeš in "glancaš", ker ni treba.

Smo zdaj že 1 leto čist ekološki user posted image .

 

dejzi kakšna gobica je to?


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: S čim čistite kopalnico?
31.8.2010 21:38:43   
dejzi
Pobrskaj na netu. Reče se ji vražji čistilec. Sigurno jo bodo prodajali na Celjskem sejmu, ker tam sem jo jaz prvič vidla.

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: S čim čistite kopalnico?
31.8.2010 21:40:34   
*miska.mcc*
cilit bang & bref


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: S čim čistite kopalnico?
1.9.2010 6:04:45   
anity_1
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Pobrskaj na netu. Reče se ji vražji čistilec. Sigurno jo bodo prodajali na Celjskem sejmu, ker tam sem jo jaz prvič vidla.


Pa baje se da dobiti v DM-u, pod njihovo znamko, reče se pa Profisimo, ali nekaj takega.. Pa še poceni je, kolikor sem zasledila.. To sem našla na enih drugih forumih.. Se pa baje da dobiti tudi v Mulerju.
Jaz sem totalno za naravne stvari - bom kupila to, pa poročam, kako je..  user posted image

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: S čim čistite kopalnico?
1.9.2010 13:14:23   
anity_1
V DM-u sem res našla neko takšno gobico, na škatli piše: SCHMUTZ-RADIERER, od Profissimo. V škatli so 4 gobice, stane pa okoli 1,80 €.. Te gobice bom preizkusila na fugah v kopalnici, ki rees več niso lepe.. Pa da vidimo.. 

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: S čim čistite kopalnico?
1.9.2010 13:57:33   
zvezdan
a misliš da se lahko uporabijo te gobice tudi za čiščenje pip ali so pregrobe? No ti kar sprobaj in poročaj.user posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: S čim čistite kopalnico?
1.9.2010 22:41:58   
dejzi
Sem poizkusila ostale gobice (DM, Muller, ...), pa se lahko pred to skrijejo! Po moje ne boste zadovoljne/i...

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: S čim čistite kopalnico?
2.9.2010 17:18:01   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Pobrskaj na netu. Reče se ji vražji čistilec. Sigurno jo bodo prodajali na Celjskem sejmu, ker tam sem jo jaz prvič vidla.


To gobico se da narociti tudi prek interneta... v google vnesi ime vrazji cistilec...

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: S čim čistite kopalnico?
3.9.2010 5:47:01   
anity_1
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Sem poizkusila ostale gobice (DM, Muller, ...), pa se lahko pred to skrijejo! Po moje ne boste zadovoljne/i...


Bi se verjetno kar strinjala s tabo.. Sem poskušala čistit s to gobico iz DM-a.. SIcer gredo kakšni fleki iz pohištva res dol.. Sem pa poskušala čistit fuge v kopalnici, in je ta goba z drgnjenjem začela kar razpadati user posted image Mislim, da bo za fuge treba najdit kakšno drugo čistilo ali pa originalni vražji čistilec user posted image

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: S čim čistite kopalnico?
3.9.2010 5:48:07   
anity_1
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Pobrskaj na netu. Reče se ji vražji čistilec. Sigurno jo bodo prodajali na Celjskem sejmu, ker tam sem jo jaz prvič vidla.


To gobico se da narociti tudi prek interneta... v google vnesi ime vrazji cistilec...


Ja, prodajajo po internetu, ampak mislim, da če naročiš, moraš plačati tudi poštnino, ki pa po navadi znese kar nekaj evrov. Tako da, če se pač gre na sejem, je boljše to tam kupit.. user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?