|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 2010-2. del
18.8.2010 22:29:37   
Bauky
Živjo, punce.... evo nas z dopusta - 7 dni je blo pa kar premalo... to sem vedla že tretji dan ko smo bli tam user posted image , in to zato, ker je bil naš fantič TAKO PRIDEN, tudi nosit ga ni blo treba pred spanjem, jedel je vse in povsod kjer smo bli ( na plaži, v app, "uz rivu"), spal tudi povsod, vglavnem hje užival v vodi....sicer samo v bazenčku...ga kar nisem upala v morje dat ker je blo tudi meni kar malo hladno ko si šel takoj notr , saj potem je še šlo.
No, tudi mi smo enga lumpa iz morja pripeljali .... v banji zdajtako čofota, da ni res - ker preden smo šli na morje je bil ful pasiven, pa začel se je obračat na trebuh tudi preko druge - desne strani user posted image . Sva z mojim rekla, da naslendjič greva za 10 dni ali 14 dni na morje.


Danes je Rok star že 6 mesecev............. kaj gre to hitro.....sem šla zjutraj gledat album od rojstva naprej....in je res že velik fant, ki je imel danes tudi torto in jo je tako z veseljem napadel z rokami....samo mami ni pustila da se oblizneuser posted image
no, potem pa mi je prvič v 6 mesecih bruhnil celo malico ven....sem kar gledala kaj mu je...tega jaz nisem vajena..... mogoče je res to, da so ga ful meli po rokah in ga mrcvarili, ampak ni blo prvič user posted image , pa itak je bil kar čez popoldan kar neki tečkast .... hmmm, malicala sva pa riževo mlečno kašico, notr sem pa vmešala mal slivovega frutka, mogoče to ni pasalo želodčku.

Kofi v NM...jaz bi tudi prišla, ampak drug teden, ker je ta teden še user posted image doma. Sem pa tudi jaz najprej pomislila na Loko- idealen kraj za srečanje.user posted image









_____________________________

Rok: 18.2.2010 - 3210 g, 53 cm
1. mesec: 4285 g, 55 cm
2. mesec: 5330 g, 56 cm
3. mesec: 6550 g, 61 cm
4. mesec: 7380 g, 65 cm
5,5 mes: 8200 g, 69 cm

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarčki 2010-2. del
18.8.2010 22:36:55   
Zofy
aja, kar se tiče čuvanja: ko grem h staršem, grem skoraj vedno zvečer ven. Samo pač on takrat že spi.
Drugače pa grem jaz ven, pa ga mož uspava. Tako, da je navajen, da ga uspava tudi kdo drug. ZAdnjič, ko smo bili pri mojih, ga je celo moj oče, ker se je po pol ure zbudilll. Pa tašči sem ga tud že pustila urco, dve in je tudi njej na rokah zadremal. Torej nima težav in res upam, da ne bo padel v neko obsesivno mama fazo. Sej, če bi imela samo 1 otroka, bi ga več pustila, ampak tako so starši/tašča že itak z enim dovolj zasedeniuser posted image .

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarčki 2010-2. del
18.8.2010 22:44:35   
slomak
živjo punce,

jest tud mal štrajkam s pisanjem, se mi kar ne da.. pa ne zamert, sledim vam hehe..pa tud na fb-ju.
Midve s tamalo sva se šle pa dons pokazat k pediatrinji, ker se ji je na desni roki naredu tak gnojni izpuščaj user posted image , ni glih velik ampak se je pa povečal in sm rekla da jo morm kr pelat pokazat. Nej bi se ji naredu od kakega pika mrčesa. Dala je antibiotik za mazat in če ne bo bolš,  bo dala v petek antibiotik za pojest. Samo jest ne vem, če bi ji glih dala to pr 6 mescih...mah kaj pa vem. Jest osebno sem ful proti tabletam... upam da se ji pacajta do takrat.

drugače pa lepo jemo zelenjavo in sadje... obračamo se na vse strani, na kavču je ne smem niti za sekundo pustit, ker lahko na tleh pristane...
punsha, kot so ti že gor svetovale nič se sekirat, tvoj Enej je že pravi korenjak, vse ob svojem času...

tinca malinca a po tem ko pasterizirate frutke jih spraviš v hladilnik ali kam? In za koliko časa jih imaš potem? user posted image  hvala...

aja pa naša se je začela zvečer ko je čas za spat tko dret da ni res...recimo prejle, sem jo dala spat (pojdela je 300ml user posted image  kašice), jo božala, pela...in šla vn iz sobe..joookkkk, pršla nazaj božala itd...šla ven in joookkk. No pol sm kr v sobi pri njej ostala in je začela tako histerično jokat, samo je vseeno nisem dvignila ampak božala in prigovarjala in je pol zaspala. Ampak ni mi jasn ta jok...zakaj???

uf se vid da dolg nism pisala...hehe

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu Bauky)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 9:35:19   
ne_ja
Bauky prvo kavico si že zamudila, saj bomo kmalu novo organizirale, pa se dobimo na Loki. Res je supet kraj za nas vozičkarceuser posted image pa še sladice imajo TAKO dobre, da se jaz skoraj nikoli ne morem opreti, pa ponavidi sem tudi 2krat na dan pri njihuser posted image

Jaz tudi še nisem nikoli dala čuvati otroka, se mi je zdela še premejhna, pa ko sva se na dve uri do nedavnega dojili itak ne bi mogla nikamor iti, tudi nisem hotla. Gremo pa naslednji teden ob 20.00 uri gledat eno prestavo in jo bo moja mami prišla mirkat. Tašči je pa ne bi sploh zaupala, ker ima rahlo drugačne poglede kot jaz na vzgojo otrok! Ima pa popolnoma neurejene odnose z otroki, tako da je res ne mislim poslušati!

slomak moja punčka včasih zaspi sama, včasih na mojih rokah, oz. čedalje manj na rokah, ravno včeraj je zopet jokala in sva se nosile in je potlej lepo zapančala. včasih izgleda, da jim manjka samo naša bližina in občutek varnosti, po mojem. Je pa res različno od otroka do otroka.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 10:28:44   
gapii27
dan dan dan

user posted image

naša falota

(odgovor članu ne_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 10:56:09   
Tinca Malinca
user posted image user posted image user posted image za Mateja!

Gapii! Luštna fanta maš, ni kaj rečt.

Slomak: Mi to damo kar lepo v klet ... za enkrat je zdržalo ves mesec. Sta pa moja 2 zadnjič skuhala 40 frutkov iz hrušk in breskev, pa tamali sploh niso všeč user posted image , nekako ji hruška ne sede najbolj ...
Glede spanja je pa pri nas tako - NIKOLI ne zaspi pri meni v postelji ali na rokah, praviloma v svoji posteljici (in občasno med dojenjem). Preberemo ji pravljico in na glavo si posadi tistega zajca, ki ga ima za ninico pa kar hitro zaspi ...
Slomak, si že poskusila s kakšno ninico? Te zadeve res dobro funkcionirajo. Da ima ob sebi nekaj mehkega, prijetnega ... ali pa kaj, kar ima vonj po tebi, da ji je bolj domače.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 11:47:25   
yaspanka
zvesta nalepke so poslane

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 11:54:39   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: yaspanka

zvesta nalepke so poslane


hvala :P

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu yaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 16:23:09   
bili83
evo, papanje nam ne gre najbolje, se je pa danes prvič sam vsedel medtem, ko se je igraluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 20:36:11   
slomak
tinca hvala za odgovor... glede frutkov...
glede ninice pa mogoče maš prov, kje pa nej jo kupim? Sm bla dons v BC pa nism nič podobnega vidla, ker vem da more bit to iz takega mehkega materiala a ne?
Mogoče je pa tko jokala, ker smo danes dobili prvi zobek user posted image .. bomo vidli, če je blo to to...

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 20:48:08   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: yaspanka

zvesta nalepke so poslane


hvala :P


zvesta jest mam tud ene dve nalepkice, mogoče več.. a ti jih pošljem?

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 20:49:55   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: slomak

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: yaspanka

zvesta nalepke so poslane


hvala :P


zvesta jest mam tud ene dve nalepkice, mogoče več.. a ti jih pošljem?


slomak, če ne rabiš, bi bila zelo vesela...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 21:06:16   
bili83
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: slomak

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: yaspanka

zvesta nalepke so poslane


hvala :P


zvesta jest mam tud ene dve nalepkice, mogoče več.. a ti jih pošljem?


slomak, če ne rabiš, bi bila zelo vesela...


če rabiš še več, mi napiši svoj naslov na zs....

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 21:14:45   
punsha
Dober večer user posted image

midva sva se pa danes kar napotepala. Sva peš naredila kar nekaj km, res sva bila pridna. Najprej do ene prababice, potem pa še do ta druge. No pa en sprehod takoj zjutraj, pa še en zvečer user posted image . Pa je bil prav zadovoljen v vozičku. Počasi je glodal piškot in prav fino napacal vozek user posted image .
Sem ga pa danes tehtala. Joj, saj ne vem kaj je sedaj to. Mali je shujšal user posted image . Pri 6 mesecih na pregledu je imel 7220, pri 7mes. (tehtan doma) je kazalo 7800g, danes pa zopet tehtan doma 7600g. Sedaj pa sploh ne vem... seveda bom spremljala težo...a naj ga grem stehtat v zdr dom, al naj počakam, al kaj naj naredim? Sicer lepo je, je dobre volje, ostali pravijo da je buškica - lepo rejen (ok, meni se zdi ravno pravšnji). Sem gledala razpredelnico v knjigi. Sedaj naj bi se redil dobrih 100g na teden. Upam da se številke hitro obrnejo.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 21:31:42   
valentinčica30
Punsha na tvojem mestu ne bi delala panike. Če je zadovoljen in vesel je to to. Poglej moj sicer je ko veliki zredil se je v mesecu samo 200 g. Teža torej ni vse.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 21:38:23   
ne_ja
Slomak po mojem bodo res zobki, našo tudi matrajo občasno, a nobenega duga ne sluha o njihuser posted image

Gapii27 lušna otročka imaš!!! Kako je z dvema? Jaz sem si vedno želela dva, ko je naša imela krčke, si jih nisem želela večuser posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 21:43:17   
niwci
Nč se sekirat, če niso otroci tako napredni kot od drugih. Naša je bila od začetka tudi med prvimi, zdaj je pa lena za se obračat,... Počasi bojo.

Mi imamo zdej drug problem. Že 4.noč nismo spali. Mala se je začela spet zbujati za jest, lačna pa ku volk user posted image

Dejte mi povedat, kako skladiščite slive, razen frutkov in marmelad seveda. Jaz bi jih nekaj posušila za kuhanje kompotov, neki pa dala v skrinjo, pa me zanima, kako to ve počnte?

Mirkanje- jaz jo večinoma pazim kar sama oz mi pomaga dragi. Pustila jo pa nisem še nikomur, razen za par minut.

spanje pa mi zdaj uvajamo neko rutino, ki se ne obnese lih dobro ampak rezultat pa je, da zaspimo okrog 21h, najkasneje ob 22h in ne več po 23h. Budno dam v postejo in potem si malo pojemo, malo božamo... Včasih lep zaspi po dolgem brcanju in plesanju v postelji, včasih je pa dretje tudi pri nas.

punsha ne sekiraj se. Probi znova stehtat. Zdaj bo itak teža šla počasneje gor. Mogoče pa več giba in poje enake količine hrane, potem se pa tako pozna. Mogoče si ga pa tehtala oblečenega v različnih oblekcah, lahko se pozna tudi če ne redno kaka,.. Poskusi ga čez teden spet tehtat.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 22:25:20   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: niwci
Dejte mi povedat, kako skladiščite slive, razen frutkov in marmelad seveda. Jaz bi jih nekaj posušila za kuhanje kompotov, neki pa dala v skrinjo, pa me zanima, kako to ve počnte?

Mi imamo un električni sušilc za sadje, pol pa na pol tam posušim, do konca pa še na soncu, so mi nekako boljše, kot če so sušene samo v sušilcu. Pol pa jih vakumsko zaprem v vrečke, so zdržale tudi 2 sezone že. Aja, so mi boljše posušene s koščicami, kot brez. Zamrznem pa jih brez koščic, kar z olupki, te pa rabim za kromirjeve cmoke.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarčki 2010-2. del
19.8.2010 22:29:37   
Smrketa13
Po dolgem času se mal javljam...smo bli na morju. Mali je užival 100 na uro. Smo ga dal v fredov obroč in je v bazenu plaval k nor, morje je blo mal premrzlo.

Jutr bo mali star 6 mesec, pa smo dons začeli uvajat GH. Dons sem govorila z patonažno pa mi je po tel na hitr dala navodila, po dopustu pa pride naokoli. Presenečena sem bla, ker mi je rekla, da naj začnem z sadjemuser posted image user posted image kakor sem brala naj bi začeli z zelenjavo. No na koncu sem rekla, da nama je pediater svetoval, da naj začnemo z zelenjavo in žitaricami in je pol rekla, da če smo tako dogovorjeni, da pol naj z zelenjavo začnemo user posted image user posted image
Rekla mi je, da ga nej solim, to mi tut ni jasn, ker sem brala, da nej ne bi solili do 1 leta, ker sol obremenjuje ledvica.
No skuhala sem mu korenjček, zraven je delal take face, k da sem mu dala limono user posted image user posted image pojedu je vse skupaj pol žličke...neki je..
Dejte mi neki povedat, a vi dajete med to zelenjavo kej svojega mleka, sam tolk da lažje poje? Pa rekla mi je, da je dovolj tri dni uvajanja za eno živilo. To jeva zjutraj recimo ob 10h. Pol pa samo še dojenje. Tut za žita mi je rekla, da ga nej po enmu tednu dodam zelenjavi.
Ko mal berem tele vaše jedilnike se mi zdi, da smo mi čist zadaj.

Sem pa rekla, da bom ta vikend kuhala frutke tko da grem jutr v Trzin po ta male kozarce..


_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarčki 2010-2. del
20.8.2010 7:04:35   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

glede ninice pa mogoče maš prov, kje pa nej jo kupim? Sm bla dons v BC pa nism nič podobnega vidla, ker vem da more bit to iz takega mehkega materiala a ne?
Mogoče je pa tko jokala, ker smo danes dobili prvi zobek user posted image .. bomo vidli, če je blo to to...


Verjetno je bilo samo zaradi zobka, ja ...
Ma, nimam pojma, kje se te ninice kupijo. Jaz sem dobila eno super od sodelavke, ni pa bila kupljena v Sloveniji. Zdaj mama manično išče fajn ninico za mojega nečaka, pa nikjer ne najde nič podobnega ... 

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarčki 2010-2. del
20.8.2010 7:06:42   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: niwci


Dejte mi povedat, kako skladiščite slive, razen frutkov in marmelad seveda. Jaz bi jih nekaj posušila za kuhanje kompotov, neki pa dala v skrinjo, pa me zanima, kako to ve počnte?




Mi damo kar lepo v skrinjo, izkoščičene ... to uporabljamo za slivove cmoke, kompote in jaz jih dam pogosto k proseni kaši.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarčki 2010-2. del
20.8.2010 9:07:14   
zvesta
dan.. sme že v polnem pogonu....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarčki 2010-2. del
20.8.2010 10:06:22   
smuki
Slive: jih operem, razkoščičim, pustim, da se malo posušijo, jih zložim na pladen in dam v skrinjo, da zmrznejo. Nato jih poberem v vrečko in potem po potrebi jemljem iz te vrečke (oz. jih je več).
Večinoma jih porabim za cmoke ali kako pecivo.

Mi imamo tud taaaaaake probleme s spanjem, da se je men danes že kar enmal mešal!!
Zvečer si je že ob sedmih tako mencala oči, da smo se ob pol osmih že kr šle umit, ponavadi ob osmih.
No, pa zopet ni hotela zizat, ampak ona bi po vseh štirih plezala in raziskovala. Nekako nam je uspelo, da je mal povlekla in zraven že skor zaspala. Podremo kupčka in v posteljico. In potem..... joooooooook!!!!
Nič ne pomaga... celo pustila sem jo 15min, da je jokala (ker je bil to tak... da ni vedela al joka al se tak pogovarja).
Spila skoraj deci vode, 2x zizala, 5x skor zaspala.... potem se pa obrne na vse štiri in z glavo tišči v posteljico in se joče.
To je trajalo 2 uri!!
Sem bila že tako napsihirana, da sem prosila mojega naj gre še on, ker če ne mi bo...
Nekako je zaspala in začuda se potem ni več zbujala (ponavadi se na pol ure zbudi in spet tak jok).
Potem pa od polnoči dalje pa do dveh sem ji popravljala dudo, 2x že pri meni spala....
Potem je zaspala do petih in to je bilo to....
Tako nemirna je, ko spi, skoz se premetava in stoka.
Lahko, da je zobek, ker je tako stanje že cca 2 meseca in do zdaj so zunaj že 3ije.
Hec je pa v tem, da čez dan pa lepo zaspi, sama v svoji posteljici in spi mirno po 2 uri.



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarčki 2010-2. del
20.8.2010 11:57:11   
Zofy
Smuki, ne vem, zgleda, ad je to obdobje. Se spomnem, da so imele vse prijateljice težave okoli 7. meseca. Pa menda sem jih jaz tudi imela z Julijouser posted image (vidiš, čez 2 leti se ne boš več spomnilauser posted image ).
Matej se tudi dere za zaspat, pa pol se mi že cel teden n-krat zbudi, pa joče... Pa 3x je bil celo po 2 uri buden.. Tako, da ga zdaj ne jemljem več v posteljo, kot sem do počela do sedaj, ampak ga sede podojim in odložim v posteljo. Ker če ne bi bila še hujši zombi kot sem...user posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarčki 2010-2. del
20.8.2010 11:57:52   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: slomak

glede ninice pa mogoče maš prov, kje pa nej jo kupim? Sm bla dons v BC pa nism nič podobnega vidla, ker vem da more bit to iz takega mehkega materiala a ne?
Mogoče je pa tko jokala, ker smo danes dobili prvi zobek user posted image .. bomo vidli, če je blo to to...


Verjetno je bilo samo zaradi zobka, ja ...
Ma, nimam pojma, kje se te ninice kupijo. Jaz sem dobila eno super od sodelavke, ni pa bila kupljena v Sloveniji. Zdaj mama manično išče fajn ninico za mojega nečaka, pa nikjer ne najde nič podobnega ... 


v Muellerju jih imajo, pa v Leclercu sem jih vidla. Ma kaj ziher jih ni v BC? Čudno...


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?