|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 2010-2. del
20.8.2010 19:44:21   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: slomak

glede ninice pa mogoče maš prov, kje pa nej jo kupim? Sm bla dons v BC pa nism nič podobnega vidla, ker vem da more bit to iz takega mehkega materiala a ne?
Mogoče je pa tko jokala, ker smo danes dobili prvi zobek user posted image .. bomo vidli, če je blo to to...


Verjetno je bilo samo zaradi zobka, ja ...
Ma, nimam pojma, kje se te ninice kupijo. Jaz sem dobila eno super od sodelavke, ni pa bila kupljena v Sloveniji. Zdaj mama manično išče fajn ninico za mojega nečaka, pa nikjer ne najde nič podobnega ... 


v Muellerju jih imajo, pa v Leclercu sem jih vidla. Ma kaj ziher jih ni v BC? Čudno...



Ja itak, nabavit se da celega vraga stvari ... sam NOBEN ni tako mehek, kot je tisti naš user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarčki 2010-2. del
21.8.2010 10:53:31   
bili83
pa ste res vse na fb pobegnile.... ali pa na dopust.... user posted image

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarčki 2010-2. del
21.8.2010 12:32:22   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: bili83

pa ste res vse na fb pobegnile.... ali pa na dopust.... user posted image


tudi na Fb je čista tišina :P

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarčki 2010-2. del
21.8.2010 16:22:36   
Tinca Malinca
user posted image user posted image user posted image , danes smo se pa konkretno nasmejali.
Tamalo smo namakali v bazenčku kakšne pol ure, se špricali ... skratka, žurka je bila. Potem sem jo jaz lepo ven vzela, brisala ... mož in brat sta pa bazenček praznila in se čudila, od kod so neki čudni "kamenčki" v vodi. Tisto sta v roke prijemala in modrovala, da kamni že niso, da so menda koščice od kakšnega sadja ... hm, doooolgo je trajalo, da sta ugotovila, da je kakec user posted image user posted image user posted image .

No...potem smo jo samo v spodnje hlačke oblekli, da se je malo vrtela naokoli (ji bolj paše, če je brez pleničke) in ko je postala huda sila za jest, jo je kar mož prijel, da bi jo jaz hranila ... v treh sekundah ga je polulala user posted image user posted image user posted image . Ok, se nismo pretirano sekirali in jo hranili dalje ... in je ponovno lulala. Skratka, smeha je bilo za en piknik več kot preveč.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarčki 2010-2. del
21.8.2010 22:24:03   
Lenč.i
Dober večer februarčki,
če berete tudi decembrčke, me že poznate, sem bila pa tudi že na vezi s punsho in zvesto. Večkrat tudi vas prebiram, pa sem končno ugotovila, da bi bilo prav tudi kaj napisat. Pa naj bo za začetek le to, da je naša Urška privekala 2 meseca prezgodaj, ampak je zdaj že prava punca. V tehtnici vas še ne dohaja, mogoče vas je prehitela le v uživanju v GH. Obrača se tudi že v vse strani, ne more pa se še plaziti, pa tudi sedi še ne. Zobke tudi še čakamo. Drugače pa je punca pridna, le mami mora dovolj zgodaj pogruntat, kdaj bo lačna in kdaj zaspana.
Se še kaj javim, če lahko - ste zelo pridne "čvekačice"user posted image .

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.8.2010 8:57:15   
punsha
Oj lenč.i, dobrodošla še tukaj user posted image . Ti se kar kaj oglasi, saj jaz se pa pri vas na čase user posted image . Kako kaj tvoja punca? Vidim, da se že lepo obrača na obe strani...no pri nas se še ne. Gre samo na trebuh iz obeh, na hrbet mu pa ne uspe. Vaša ima nižjo težo, a ima še kake druge težave glede na nedonošenost?

Pa je res zatišje tukaj gor. Ja dopusti so še ane user posted image . Mi smo še kar doma. Iščemo za Poreč, pa imajo vse hotele polno zasedene, apartmajov je pa sicer cel kup, ampak kaj pa vem. A katera kaj pozna? Meni bi samo en moral reči, tukaj je pa vredu, pa bi bilo user posted image . Smo bili pa v petek v Poreču - za en dan, smo šli vejkat. No ja, samo možek je vozil, midva z malim sva se pa bolj sprehajala, mene je zeblo, tak da se vode še dotaknila nisem user posted image .

Inkaj boste danes počeli? Jaz sem pa res mislila, da bi šli na Veliko planino, pa pridem na dan s tem predlogom, pa user posted image pravi da ne user posted image . No moram še zvedet kake plane imamo sedaj na novo user posted image .

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.8.2010 12:07:32   
Smrketa13
Dons zjutraj smo mel nesrečo, mali je padel iz postelje 42 cm na parket user posted image user posted image Najprej se je fuuul jokal, bogi, pol se je pa po 20 sec nehal, tko da predvidevava, da ni blo nič hujšega. Z mojim sva se tolk ustrašla...

Glede uvajanja GH, nam pa gre bolj slabo. Zdele smo 3 dni jedli korenjček, pa ga sploh ni hotel jest, če nisem dala mal svojega mleka zraven. Dons smo pa začeli z bučko pa je šlo malo bolje. Kdaj ste pa ve začela dajati riž med zelenjavo, da je lažje pojedel. men je patonažna rekla, da naj že kr na začetku začnem.



_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.8.2010 19:55:19   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13

Dons zjutraj smo mel nesrečo, mali je padel iz postelje 42 cm na parket user posted image user posted image Najprej se je fuuul jokal, bogi, pol se je pa po 20 sec nehal, tko da predvidevava, da ni blo nič hujšega. Z mojim sva se tolk ustrašla...

Glede uvajanja GH, nam pa gre bolj slabo. Zdele smo 3 dni jedli korenjček, pa ga sploh ni hotel jest, če nisem dala mal svojega mleka zraven. Dons smo pa začeli z bučko pa je šlo malo bolje. Kdaj ste pa ve začela dajati riž med zelenjavo, da je lažje pojedel. men je patonažna rekla, da naj že kr na začetku začnem.




Ahjoj! Bogi mali! Upam, da se ni preveč udaril!
Jaz sem od začetka delala zelenjavo vedno bolj tekočo in sem zraven dajala riževe kosmiče - drugače ni hotela jest. Zdaj dam pa bolj gosto zelenjavo in kar lepo poje ...

(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 9:53:33   
punsha
Ojla,
ja meni je pa prav škoda, da je tale forum takole potihnil. Pa tako fino vas je brati.
Tele nesreče se pa kar dogajajo, padci iz postelje. Smrketa, samo da je vse vredu. Se pa sigurno ful ustrašiš, to pa verjamem. Joj...saj si raje ne predstavljam, kak šok je, ko ga zaslišiš jokatin vidiš da je na tleh user posted image .

Uvajanje GH. Se mi vasih zdi, da kar preveč pričakujemo od svojih user posted image . Saj je res, da glede na to, da so prej pol leta pili samo mleko, potem pa kar naenkrat taka sprememba. Žlička, ni tako tekoča hrana, pa še en kup novih neznanih okusov. Normalno da potrebujejo čas da se privadijo. Je pa res da se eni zelo hitro, drugi pa pač počasneje sprejemajo nove stvari.
Midva sva se spet začela pogosteje dojiti. Tisto znižanje teže zadnjič... Sigurno je od uvajanja GH. Zadnje čase se je res malo dojil, pojedel pa sicer je kar nekaj, ampak še vedno ne za cel obrok, povrh tega pa še vedno bruha. Tako da...je treba več jesti. No pa saj z dojenjem ni težav, to pa je z veseljem user posted image . Vsaj nekaj, hehe.

Ali ima katera letno karto za ZOO? Moram prav pogledat koliko je cena. Prijateljica je včeraj rekla, da je 1x obisk 6 eur, letna karta pa 30. Pa saj parkrat greš pa se ti že splača. Sploh za tiste iz Lj. Pa namesto sprehod v Tivoliju je v živalskem vrtu. Sploh potem, ko malčki začnejo opazovat živali in jih to zanima.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 10:41:03   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Ali ima katera letno karto za ZOO? Moram prav pogledat koliko je cena. Prijateljica je včeraj rekla, da je 1x obisk 6 eur, letna karta pa 30. Pa saj parkrat greš pa se ti že splača. Sploh za tiste iz Lj. Pa namesto sprehod v Tivoliju je v živalskem vrtu. Sploh potem, ko malčki začnejo opazovat živali in jih to zanima.


Jaz sem ravno o tem razmišljala. Ena prijateljica, biologinja, je predlagala, če gremo v ZOO ta teden. Pa sem malo skeptična, naša se ful ustraši krav, konjev, kokoši ... ne vem, kako bi reagirala potem na slona. Verjetno je še malo prezgodaj za take podvige user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 10:52:34   
j.b.
Živjo punce, se opravičujem ker vdiram - malo out tema, pa vseeno:
Če katera pozna koga, ki bi imel bernskega planšarksega psa, imamo čistokrvne mladičke (odrasel pes je tak kot je slikca profila). Več na ZS.

Prijetno nadaljujte čvek, pa da vam pikice in pikci čimlepše rastli, pa da bi vas čimbolj ubogali. Pa-pa

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 10:54:34   
Lenč.i
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Oj lenč.i, dobrodošla še tukaj user posted image . Ti se kar kaj oglasi, saj jaz se pa pri vas na čase user posted image . Kako kaj tvoja punca? Vidim, da se že lepo obrača na obe strani...no pri nas se še ne. Gre samo na trebuh iz obeh, na hrbet mu pa ne uspe. Vaša ima nižjo težo, a ima še kake druge težave glede na nedonošenost?



Fizioterapevt nič ne komplicira in jo vedno le hvali. Zdaj se malo učiva sedeti, ampak mislim, da je še malo premajhna za ta podvig. V petek imamo spet razvojno in bom videla, kako naprej. Mislim, da bo F zadovoljen, saj se mala sprehaja iz hrbtna na trebušček kot za šalo (na zadnjem obisku se še ni). Glede sedenja in plazenja pa še ni panike, saj ima še čas.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 13:55:53   
Tinca Malinca
Agrgh! Kakšno zatišje je pa tukaj?!?!
Dajte se kaj oglasit, no ... drugače je pa res brezveze, da smo odpirale 2. del user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 14:29:33   
dskubin
Dajte se kaj oglasit, no ... drugače je pa res brezveze, da smo odpirale 2. del user posted image user posted image user posted image .

Sej bi, pa nimam cajta. Že cel dan pucam, perem, sušim, pospravljam, kufre filam, no, še zadnjič danes sušilc laufa , pa kopalnica me čaka za spucat, pol pa samo še tuš. Pol pa nafilat baterije za čakanje in gužvanje na letališču s 3 otroci in vožnjo do nekje sredine noči user posted image . Ne, tokrat res nisem prav dosti/trezno razmišljala ob nakupu kart user posted image

Bom bolj pridna vnaprej, obljubim!

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 14:38:49   
Lenč.i
Bom pa jaz malo popestrila:
Kaj pa kuhate danes? Jaz pripravljam džem za jutrišnje slivove cmoke. user posted image  je pa krompirček s buškami in blitvo, pa malo piščančjega mesa za kosilo snedla. Zdaj pa spi, popoldne se pa v bazenšku kopava, se voda že greje na sončku.
Lep dan vsem. Pa vesele počitnice - pa saj ne bo gužveuser posted image .
Uh, je že alarm!

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 15:25:30   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Lenč.i
krompirček s buškami



lenči, hej.... kakšen pa je krompirček z buškami? user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 16:33:57   
punsha
No jaz sem se pa odločila, da ne kuham več posebej za malega. Ok, ne miksam mu več no user posted image . Tako vsaj lepo je in tudi kar nekaj poje. Usta odpira kot mali kos user posted image . No bomo poskusili pa bomo videli.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 18:02:59   
punsha

IZVIRNO SPOROČILO: Lenč.i

Bom pa jaz malo popestrila:
Kaj pa kuhate danes? Jaz pripravljam džem za jutrišnje slivove cmoke. user posted image  je pa krompirček s buškami in blitvo, pa malo piščančjega mesa za kosilo snedla. Zdaj pa spi, popoldne se pa v bazenšku kopava, se voda že greje na sončku.
Lep dan vsem. Pa vesele počitnice - pa saj ne bo gužveuser posted image .
Uh, je že alarm!


mmm slivovi cmoki, mi kar skomine delaš. Kaj ko bi se jih jaz tud en dan lotila delat user posted image .

Pa še nekaj... ko se začne govoriti, da dojenčki že vse jedo... kako je pa s temi stvarmi, kot so slivovi cmoki, njoki, skutini svaljki, pa ajdovi žganci naprimer. No pa še kaj bi najdla. Kdaj pa to lahko damo? Pa saj te stvari nič takega ne vsebujejo al kako? Naprimer naš že je stvari z glutenom, pa mlečne izdelke...

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 18:08:34   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: punsha


Pa še nekaj... ko se začne govoriti, da dojenčki že vse jedo... kako je pa s temi stvarmi, kot so slivovi cmoki, njoki, skutini svaljki, pa ajdovi žganci naprimer. No pa še kaj bi najdla. Kdaj pa to lahko damo? Pa saj te stvari nič takega ne vsebujejo al kako? Naprimer naš že je stvari z glutenom, pa mlečne izdelke...


Ko boš uvedla vse sestavine, lahko tudi to...

tako da slivove cmoke recimo lahko, ko uvedeš jajce... ostalo pa bi lahko že načeloma jedel, če ni preveč slano...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 18:12:32   
Lenč.i
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Lenč.i
krompirček s buškami



lenči, hej.... kakšen pa je krompirček z buškami? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image buškast krompirčekuser posted image , pa še kakšna bučka zraven. Je pa bilo njamiuser posted image .
Knedlce in kaj podobnega ji bom jaz dala, ko bo znala že zelo lepo pogoltnit tudi koščke, da se ji ne bo v grlu ustavilo. To že vadiva na ribicah, kruhku in podobnim.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 20:27:43   
Smrketa13
Mi smo tut mel dons bučke, sam je pojedu sam 3 žličke pa še to sem mogla z mojim mlekom zmešat, da je sploh pojedu.

Zdej smo začeli uporabljat avtosedež, pa mu je kr všeč. Skoz gleda ven, k je tak firbec user posted image user posted image user posted image , edina težava je, kadar spi mu gre glavca ful dol, k nima nobene opore. Sicer mamo tist za okrog vratu, sam mu je prevroče.

_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 20:35:17   
slomak
čer...evo še nas malo user posted image

no mi smo pa začel tudi že meso jest in riž... je moj včeraj naredil rižoto z zelenjavo in puranjim mesom pa je mala tud jedla mmmm vse je zmazala. Jest sm se kr odločla da ji bova dajala to kar midva jeva, seveda z manj začimbami. Samo še glede mleka se nism odločila a naj ga dam al še ne..., Jutri probam s skutko s sadjem pa bomo vidli...

aja no zadnjič sem pisala, da se je mali naredu en tak flek na desni roki in se ji še ni pozdravil, ko sm jo mazala z antibiotikom, se ji je celo povečal user posted image , danes je P dala še eno drugo mazilo pa upam da do srede malo zgine, ker imava spet kontrolo...če ne pa k dermatologu... me kr mal skrbi.

no lepo noč vm želim... aja sej res, drugi zobek že kuka ven...user posted image

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.8.2010 21:49:51   
Zofy
Čer!
Samo na hitrco... smo spet v Izoli in bolj ali manj ni cajta za računalnik. Pridno se kopamo, pridno jemo, malo manj pridno spimo, pa kobacamo se tudi še skoraj. Matej je ratal tako hiter na trebuhu, da je morala moja mama vse rože odmaknit, ker so seveda najbolj zanimive od vsegauser posted image
Se pa je začel že pred polnočjo zbujat in ful dret, tako, da ga lahko samo jaz potolažimuser posted image user posted image Zgleda, da ne bo nič kina jutriuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Ali ima katera letno karto za ZOO? Moram prav pogledat koliko je cena. Prijateljica je včeraj rekla, da je 1x obisk 6 eur, letna karta pa 30. Pa saj parkrat greš pa se ti že splača. Sploh za tiste iz Lj. Pa namesto sprehod v Tivoliju je v živalskem vrtu. Sploh potem, ko malčki začnejo opazovat živali in jih to zanima.


Mi jo imamo, zimska tudi vem, da jo ima. Nam je fino predvsem zaradi Julije. Je tale karta bolj kot ne kot alternativa za kak sprehod po tivoliju ipd. Včasih gremo tudi za 2 urci tja in si pogledamo samo nekatere živali. Je pa fajn zdaj poleti, ker je dosti sence. Stane pa nekje kot 6 dnevnih kart, dnevna karta pa je 6,5€. Je pa tako, da je ta karta za koledarsko leto, tako da če danes kupiš letno, velja le do 31.12.2010. So pa imeli lani poleti potem popuste in je bil aletna le 15€. Mogoče bojo tudi letos imeli, nazadnje tega nisem zasledila.
Je pa tudi fajn letna karta za Arboretum Volčji Potok, mislim, da stane 40€, dnevna pa je za moje pojme too much draga, je 5,5€. Je zelo zelo lepo tam, tako da predlagam tistim, ki še niste šle, da greste in vzamete s sabo stativ in fotoaparat, ker je prav kičasto lepo in ravno prav za kako družinsko fotko. Za malo starejše otroke pa je super, ker imajo ful igral. Mi smo bili zadnjič tam in se je Julija lepo igrala, jaz sem pa imela tisto nepremočljivo piknik odejo in sem jo kar na travo razgrnila, dala gor par igrač in mateja. Jaz sem pa zraven ležala. Res je bilo relaxing...user posted image

Kar se hrane tiče, sem tudi jaz razmišljala, da bi počasi začela z "našo hrano", samo jaz imam rada začinjeno (pa slano, kislo, pekoče itd. itd.), tako da bom raje posebej kuhala. Pa se mi zdi, da je še čisto premali, da bi z nama jedel, Nekje pri 10. mesecu ja, prej pa ne. Sem tudi za Julijo posebej delala, pa bom še zanj.
Smo pa začeli z zajtrkom, ker je zjutraj ful tečnaril. Tako da sedaj je 4 obroke, vmes pa štukamo z dojenjem.

Smrketa - meni je Matej tudi padel iz posstelje pred 10 dneviuser posted image . Se je kotalil in kotalil inprišel do konca postelje, kjer je bila njegova postelja. In se je nanjo naslonil in se je odmaknil ain pa...čof na tlauser posted image . Jaz pa sem bila 20cm stran in sem samo gledala. Sploh nisem poštekala in uspela odreagiratuser posted image user posted image . No, sej baje je važno, da otrok joče, pa da ne bruga in da ni nenormalno utrujen. Če bruha in je ful zaspan, ga je treba na urgenco peljat, sicer pa ne. No, upam, da se mi ne bo več to nikoli zgodilo!!!! Julija mi je na enak način skoraj padla (ni bilo postelje zraven, se pa je kotalila) in sem jo v zraku uspela ujet. No, Jokala je vseenouser posted image .
Jaz sem začela dajat hidrate med zelenjavo že zelo kmalu. PO enih 10 dnehuvajanja po moje. ker najprej je bil itak samo korenček, pa samo bučka itd. Pol pa sem dala zraven krompir, pa polento, riž. Kasneje pa še gres in kus kus.

Dskubin - kam pa greste?

Slomak - user posted image user posted image user posted image Upam, da flekec čimprej izgine!!!


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarčki 2010-2. del
24.8.2010 12:26:09   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: slomak

glede ninice pa mogoče maš prov, kje pa nej jo kupim? Sm bla dons v BC pa nism nič podobnega vidla, ker vem da more bit to iz takega mehkega materiala a ne?
Mogoče je pa tko jokala, ker smo danes dobili prvi zobek user posted image .. bomo vidli, če je blo to to...


Verjetno je bilo samo zaradi zobka, ja ...
Ma, nimam pojma, kje se te ninice kupijo. Jaz sem dobila eno super od sodelavke, ni pa bila kupljena v Sloveniji. Zdaj mama manično išče fajn ninico za mojega nečaka, pa nikjer ne najde nič podobnega ... 


v Muellerju jih imajo, pa v Leclercu sem jih vidla. Ma kaj ziher jih ni v BC? Čudno...



Ja itak, nabavit se da celega vraga stvari ... sam NOBEN ni tako mehek, kot je tisti naš user posted image user posted image user posted image .


pa pikapolonica jih ima.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarčki 2010-2. del
24.8.2010 21:05:00   
Smrketa13
Dejte mi še neki povedat, sicer je mal zatišja tuki, pa upam, da se bo vseeno katera najdla. Zdej smo tri dni jedl korenjček in tri dni bučko za uvajanje. Dons smo bli pa pri P pa mi je sestra rekla, da nej dam že kr riž med zelenjavo in meska, ter da nej že kombiniram recimo krompir in cvetačo. Mi pa še vse zelenjave sploh sprobali nismo, a ste ve šle tut tolk hitr..
Patonažna pride 9.9. mi je pa po tel tut rekla, da nej dam že žitarce tut une k vsebujejo gluten. Vsak mi drugač reče čist sem že zmedena user posted image user posted image user posted image Pa sestra mi rekla, da nej mu dajem kr čez cel dan po mal, patonažna pa da nej mu damo za zajtrk .

_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?