|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
26.8.2010 13:36:34   
Sandra_26
Pridružujem se še vam jaz, izgubiti moram dobrih 10 kg. Začela bom ločevat po Montignacu. Upam da mi uspe.
Volja, volja in še enkrat volja pa bo.

Pa veliko sreče vsem.

_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
26.8.2010 20:31:32   
štrumfek
še jaz, še jaz user posted image user posted image

ločevalna + veeeliko gibanjauser posted image

po porodu so kile kar lepo ostale tako, da bi rada dala dol 12 pridobljenih v nosečnosti, pa še kakih 10 za povrhuser posted image ja kar precej dela me čaka, vendar sem sedaj končno pošlihtala sama s sabo tako da BOM ZMOGLAuser posted image

knjige sicer nimam, tako da če bi bila katera, ki tako prijazna, da bi jedilnike za kak teden vnaprej pisala, bi bila zelo vesela, drugače jo bom šla pa nabavituser posted image


še 6 dni...
Bomo zmogle? BOMO JAAAA!!!



< Sporočilo je popravil štrumfek -- 26.8.2010 20:32:06 >

(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
26.8.2010 21:57:24   
soncnica 3
Sandra 26 in Štrumfek, sevada bomo zmogle.
Štrumfek, a ti bi samo ideje za jedilnik ali ves postopek (recept za pripravo)? Jaz imam knjigi, pa mi včasih ob prvošilčku in 2-mesečnem dojenčku zmanjka časa... Lahko ti nasl. teden natipkam ideje, pa mogoče kakšno zahtevnejšo stvar še recept...

Meni se pa zdi, da še kar preveč jem sladkarije, pa bo verjetno treba 15 kg  dol in ne samo 12, 13. Dobro, realni cilj, prva runda, po 3 mesecih -10 kg.

Bi katera bil pripravljena delat seznam? V torek bi napisale trenutne kg, pa koliko jih hočemo dol spravit... ob katerih dnevih se tehtamo? Ponedeljek? POvejte.

lahko nočko.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
26.8.2010 21:59:23   
soncnica 3
pA VODO MORMO PIT, V OGROMNIH KOLIČINAH, DA NE DEHIDRIRAMO, PA ŠE LEPE BOMO, HA HA HA

_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 7:16:35   
nataš
user posted image user posted image Puce vzemite še mene zraven.Imam tud nekaj kg odveč in se vam z veseljem pridružim.
Če ima katera kakšen dober recept in že preiskušen naj ga objavi ,da ga preiskusimo.HVALA
VSEM ŽELIM HITRO IZGOREVANE ODVEČNIH KILOGRAMOV IN DA SMO Z KONČNIM REZULTATOM NA KONCU VSE ZADOVOLJNE.VELIK ,VELIK SREČE VSEM.user posted image user posted image

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 10:39:03   
Aninchy
br dan!!

evo punce, jst se javim za seznam! Zdej pa hitro namečte podatke, da ga lohk skup sklanfam user posted image - upam, da zastopte tole user posted image user posted image

Podatki:
nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža.

Primer zame:
Aninchy, 21, man-žri in miganje, 70, 60 (hmm, tu nekjeuser posted image ).

- sem se odločla, da ne bom šla na ločevalno, sem slišala same slabe stvari zadnje čase.... namreč soseda moja jo redno izvajata... bomo pač man-žri izkoristl user posted image

Potem pa bomo sproti dodajale še tedenska tehtanja....

Če se strinjate, povejte, pa če še dodamo kak podatek, ali pa kakega brišemo...? Pač mnenja prosim....user posted image

Lep dan!user posted image
In čim manj dežja in vetra... pri nas se nekaj pripravlja...user posted image

< Sporočilo je popravil Aninchy -- 27.8.2010 10:41:37 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 11:06:21   
Pigy
Vidim, da boste zaćele izgubljat odvečno prtljago.user posted image

Me sprejmete? Letos sem po ločevalni zgubila 17 kg, sedaj bi jih rada še dobrih 5 kg.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 11:55:21   
Sandra_26
Evo sporočam podatke
Sandra_26, 28, montignac+3l vode/dan, 96, 85

_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 12:05:09   
nataš
OJ!!Pigy povej kakšno ločevalno si imela in to deli z  ostalimi.HVALA
lp

(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 12:09:05   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: nataš

OJ!!Pigy povej kakšno ločevalno si imela in to deli z  ostalimi.HVALA
lp



90 dnevno ločevalno.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 13:57:55   
nataš
In kaj najbolj priporočaš ,da se odpovemo.??
HVALA

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 17:03:09   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: nataš

In kaj najbolj priporočaš ,da se odpovemo.??
HVALA



Lej, ješ normalno, samo to je razlika da ločuješ hrano. Jaz sem se komaj naučila da na dan popijem vsaj 2 litra vode, pa da jem, ko sem lačna.  Poslušaj svoje telo. Pomembna je volja in vztrajnost. user posted image

Po kateri pa boš hujšala, mam na mailu kopijo knjigice 90 dnevna ločevalna, če želiš mi na zs pošlji  mail pa ti posredujem. 



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 18:18:21   
xoxox
Hej sotrpinke! Še malo pa začnemo. user posted image user posted image user posted image Jaz se že intenzivno pripravljam.  Beri: Se še (upam da) zadnjič prenažiram.  user posted image user posted image user posted image No s pizzo v roki si pišem cilje, brskam po netu za koristnimi informacijami kaj lahko, kaj ne smem in kako moram jesti. Vidim, da je že padla odločitev za seznam.

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

Podatki:
nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža.



No evo moji podatki:

xoxox, 25, ločevalna + miganje, 60 kg, 54 kg

Se že veselim 1.9.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.8.2010 21:08:16   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image se kar ne upam it tehtat, bom jutri zjutraj napisalauser posted image user posted image user posted image .

A z user posted image gre tudi kaj dol?

user posted image

_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.8.2010 8:12:10   
soncnica 3
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: nataš

In kaj najbolj priporočaš ,da se odpovemo.??
HVALA



Lej, ješ normalno, samo to je razlika da ločuješ hrano. Jaz sem se komaj naučila da na dan popijem vsaj 2 litra vode, pa da jem, ko sem lačna.  Poslušaj svoje telo. Pomembna je volja in vztrajnost. user posted image

Po kateri pa boš hujšala, mam na mailu kopijo knjigice 90 dnevna ločevalna, če želiš mi na zs pošlji  mail pa ti posredujem. 




Pigy, dobrodošla. Če se strinjaš, bi mogoče tebi poslale ZS tiste, ki bi rade knjigico; 90 dnevno, a lahko?

Dobro jutro tudi vsem ostalim, kuham user posted image .
Počasi se približuje 1.9., user posted image ha ha ha. Ampak, me bomo zmagale, user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz bom na ločevalni. Mi je že enkrat uspelo iz 86 na 62 /v 7 mesecih/, potem pa v nosečnosti spet gor, no 2 meseca po porodu sem na 78 (uf!)


Za naš seznam: sončnica3, ločevalna + več gibanja
/
hoja-voziček, oktober: joga/
, 78 kg, cilj: 65 /v pol leta, mogoče 62/.

Dajmo podatke za seznam pisat z drugo barvo, da ga bo Aninchy lažje delala.



< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 28.8.2010 8:27:50 >


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.8.2010 21:25:51   
LanaM
Se vam prudružujem še jaz. enkrat sem že hujšala po ločevalni z redno telovadbo in bila uspešna; v prvih treh mesecih -18 kg, potem pa še v pol leta -7  kg. Vendar sem potem spet zanosila in kilogrami so se smao še kopičili. takrat sem imela ful motivacije, tokrat pa mi ne gre. tako da se vam pridružujem.
še moji podatki: LanaM, 33, iz 104 na vsaj 80. Vem da bo težko, ampak pustimo se presentiti.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.8.2010 21:27:11   
LanaM
do želene teže v pol leta in ne v treh mesecih. Hujšanje po ločevalni in potem še nadaljevalni ločevalni.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.8.2010 21:37:14   
soncnica 3
LanaM, mislim da smo se vse mamice, oziroma bivše user posted image bale, da ne bi otročku preveč škodile s prehrano, ko smo ločevale, pa smo potem /vsaj zase lahko trdim/ jedle malo bolj "neomejeno", no jaz vem, da sem se zredila predvsem zaradi neumnosti - "saj lahko jem, za kilograme je kriva itak nosečnost?!". Imela sem "srečo", da je žena mojega ginekologa med obilnejšimi, pa mi ni nikoli težil za mojih +16 med nosečnostjouser posted image . Ah, joj joj joj, ga biksam.

Priznam pa, da tudi jaz se sedaj malo bolj bojim hujšati kot v prejšnji "rundi", zato pa sem se odločila, da se javim na forumu in si lahko "pojamramo" in se tudi spodbujamo. No, vsaka navija za "svojo" dieto, jaz sem se po ločevalni zelo v redu počutila, vem,da jem vso vrsto hrane /po 3 mesečnem hujšanju jem tudi mlečne izdelke, sir..., svinjino, vendar nikoli ne mešam beljakovine z OH, odstranjujem vidno maščobo, pijem pa vedno veliiiiiiiiko vode/.
Pred 2 letoma sem po dieti šla do svoje zdravnice, da mi je dala pregledati kri, vsi izvidi so bili v redu, tako da sem bila pomirjena, da nisem nič slabega naredila svojemu telesu.

Zmogle bomo!!!!!!!!

Tudi moj cilj je -15 v pol leta, pa potem nekje tam ostati.



< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 28.8.2010 21:41:37 >


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 6:54:21   
Sunny Morning
Pozdravljene.

Jaz se vam tudi pridružim, ker sem se poleti malo preveč zapustila, s hrano in miganjem. S 06.09. začnem spet z aerobiko 2x/teden, 2-3x/teden bom šla še na orbitrek, dieta pa bo nekaj med ločevalno in manj žri. Tehtam se v sredo zjutraj, cilj je pa 62 kg. Z ločevalno sem pred manj kot letom dni shujšala 9kg, super sem se počutila, ampak mi manjka tisti "klik" v glavi, da bi nadaljevala z vzdrževanjem.

BOMO PA ZMOGLE!!!! user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 7:08:32   
nataš
Priložim pomembne podatke za na seznam.
Nataš 26 iz 70 na 55 to se pravi višek ima 15kg.
BOMO VZTRAJALE IN BOMO ZMOGLE  JAAAAAA!!!!!!!user posted image user posted image
VELIKO SREČE IN HITRO IZGOREVANJE ODVEČNIH KILOGRAMOV..


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 9:59:05   
Pigy
Vikend je za nami, še danes in jutri pa akcija. user posted image

za tabelo: pigy- 65,5kg - rada bi prišla na 60




Pigy, dobrodošla. Če se strinjaš, bi mogoče tebi poslale ZS tiste, ki bi rade knjigico; 90 dnevno, a lahko?


če katera želi, ji z veseljem pošljem. kr na zs pošljite mail naslov.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 10:03:21   
popl
še jaz,še jazuser posted image

tudi jaz bi se vam z veseljem pridružila pri skupinskem izgubljanju teže:)
Imam malčka, ki je star že 3 leta, jaz pa se še kar izgovarjam da sem še po porodu in zato toliko kil prevečuser posted image .
pa poskušam, zdržim en teden, in potem me kaj premami-ponavadi čokolada-itak, in se spet preveč napokam in se nato smilim sama sebi in tako naprej v začaranem krogu.
Tako da je moj plan sledeč: 90-dnevna ločevalna dieta z manjšim vnosom OH, ker me ti zeeeelo nesejo-še posebej si rada prikrojim kakšne porcijeuser posted image  in pa seveda zraven miganje:)

torej:
popl, 90-dnevna ločevalna, trenutno kil: 79 kil, na koncu bo pa 65 kiluser posted image

sem kaj pozabila napisat? no, in v sredo gremo veselo na delo JUPIuser posted image

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 10:23:02   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Vikend je za nami, še danes in jutri pa akcija. user posted image

za tabelo: pigy- 27 let - ločevalna -65,5kg - rada bi prišla na 60




Pigy, dobrodošla. Če se strinjaš, bi mogoče tebi poslale ZS tiste, ki bi rade knjigico; 90 dnevno, a lahko?


če katera želi, ji z veseljem pošljem. kr na zs pošljite mail naslov.





šele sedaj ko sem za nazaj brala sem videla kaj moram upisat za seznam. Vidim da nas bo precej, ki bomo na ločevalni.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 13:01:23   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Vikend je za nami, še danes in jutri pa akcija. user posted image

za tabelo: pigy- 27 let - ločevalna -65,5kg - rada bi prišla na 60




Pigy, dobrodošla. Če se strinjaš, bi mogoče tebi poslale ZS tiste, ki bi rade knjigico; 90 dnevno, a lahko?


če katera želi, ji z veseljem pošljem. kr na zs pošljite mail naslov.





šele sedaj ko sem za nazaj brala sem videla kaj moram upisat za seznam. Vidim da nas bo precej, ki bomo na ločevalni.



Pigy - stara mačka spet sva skupaj???? Pričenmo 1.9. to je sicer sredi tedna a na začetku meseca.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 14:03:18   
Aninchy

nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža v kolikšnem času


user posted image 2violina, ločevalna (od 1.4.2010) + tek, kolesarjenje
user posted image TDTP,
ločevalna
user posted image tinca35, manj-žri+nič kruha
user posted image urshak, Montignak
user posted image Eva19, ločevalna+miganje
user posted image štrumfek, ločevalna+več gibanja
user posted image Aninchy, 21, manj-žri+miganje, 70kg, 65kg do konca leta
user posted image Sandra_26, 28, Montignac+3l vode/dan, 96kg, 85kg
user posted image xoxox, 25, ločevalna+miganje, 60kg, 54kg
user posted image sončnica 3, ločevalna+več gibanja+joga, 78kg, 65 kg v pol leta
user posted image LanaM, 33, ločevalna+nadaljevalna loč., 104kg, 80kg v pol leta
user posted image Sunny Morning, manj-žri/ločevalna+aerobika, ?kg, 62kg
user posted image nataš, 26, 70kg, 55kg
user posted image Pigy, 27, 65,5kg, 60kg
user posted image popl, 90-dnevna ločevalna, 79kg, 65kg



< Sporočilo je popravil Aninchy -- 30.8.2010 14:05:43 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?