|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 14:08:14   
Aninchy
Evo, seznamček imamo, to potrjuje, da zdaj gre pa že skoraj zares!!user posted image

Še dan in pol nas loči do dneva D, tak da hitro še pojejte kakšno čokolado ali čips, potem tega ne bo več na jedilniku! user posted image

Seznam tedenskega tehtanja bom pa potem naredila, ko bojo prve informacije....
ob katerih dnevih se bomo tehtale??


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 15:26:49   
popl
najbolje da ob ponedeljkih,kaj?

in pa vsak dan se moramo pofočkat in vsaka mora napisati eno spodbudno besedo-ali zase ali za druge:)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 17:50:20   
aprilko
še jaz bi se vam pridružila. sicer sem dala že več diet skozi ampak vedno pridem nazaj s kilogrami.
tokrat bi začela z monntiganacom-tega še nisem probala.
bomo videli kako bo
ostale podatke za evidenco pa sporočim.
upam da bo kaj rezultatov


(odgovor članu popl)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 18:02:51   
TDTP
Kako kaj punce, a že težko pričakujete dan d, ko bomo začele? lp

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 18:38:09   
tetka5
Oila user posted image

Jaz bi se tudi pridružila. Jaz sem pa na +15kg. Se že kar nekaj časa pripravljam, da spet začnem pa sem opazila, da boste štartale s 1. 9. in sem si rekla, da se vam še jaz pridružim user posted image

LP

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 19:33:08   
xoxox
IZVIRNO SPOROČILO: popl

in pa vsak dan se moramo pofočkat in vsaka mora napisati eno spodbudno besedo-ali zase ali za druge:)



user posted image user posted image user posted image user posted image Ful dobra ideja. user posted image Tako bo res lažje vsem. Da se bomo dnevno spodbujale.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu popl)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 19:54:17   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image Ful nas je, juhuhu

Aninchy, ful si pridna, seznamček je že gor, super.

Ja, jaz sem tudi za tehtanje ob ponedeljkih.


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 19:56:13   
al1*
Hej!

Še moji podatki:
al1* montignac - 66 user posted image , cilj 60 v pol leta.

Se že psihično pripravljam, itak da nam bo uspelo!


_____________________________

lp


(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 20:34:10   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Vikend je za nami, še danes in jutri pa akcija. user posted image

za tabelo: pigy- 27 let - ločevalna -65,5kg - rada bi prišla na 60




Pigy, dobrodošla. Če se strinjaš, bi mogoče tebi poslale ZS tiste, ki bi rade knjigico; 90 dnevno, a lahko?


če katera želi, ji z veseljem pošljem. kr na zs pošljite mail naslov.







šele sedaj ko sem za nazaj brala sem videla kaj moram upisat za seznam. Vidim da nas bo precej, ki bomo na ločevalni.



Pigy - stara mačka spet sva skupaj???? Pričenmo 1.9. to je sicer sredi tedna a na začetku meseca.




sem te našla, res si se pred mano pofočkala, upam da nama bo šlo tko kot prvo rundo. Mogoče se nama še katera najina znanka pridruži. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: popl

najbolje da ob ponedeljkih,kaj?

in pa vsak dan se moramo pofočkat in vsaka mora napisati eno spodbudno besedo-ali zase ali za druge:)



vsak drugi dan se lahko javljamo, če ne bo časa.

Uglavnem jutri se dobim s kolegico da se dogovorive, kaj bova obiskovali, aerobiko ali fitnes. Vsaj ena, ki ji ni to glupo.

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

še jaz bi se vam pridružila. sicer sem dala že več diet skozi ampak vedno pridem nazaj s kilogrami.
tokrat bi začela z monntiganacom-tega še nisem probala.
bomo videli kako bo
ostale podatke za evidenco pa sporočim.
upam da bo kaj rezultatov




s katerokoli dieto boš izgubila kilogramčke in boš kasneje jedla kot do sedaj, verjemi vsi se ti bojo vrnili, zato boš morala način prehranjevanja spremenit.

IZVIRNO SPOROČILO: TDTP

Kako kaj punce, a že težko pričakujete dan d, ko bomo začele? lp


jaz komi čakam, čeprav danes cel dan neki po hladilniku iščem.





< Sporočilo je popravil Pigy -- 30.8.2010 20:41:08 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 21:03:33   
soncnica 3
No, še enkrat, pojutrišnjem gre zares!!!user posted image user posted image user posted image

Meni je včeraj sicer malo živce "spipalo", ko sem vidla, da so sina dali v prvi razred "samo" s 3 vrtčevskimi prijatli, pa še to sami fantje, v sosednja dva razreda pa 7 oziroma 9 otrok iz "naše" vrtčevske skupine. Pa še najhujše, kaj je, v našem 1. razredu sta 2 gavnarja, ki ju poznam iz sinove telovadbe. In ne boste verjele, v razredu, kjer je tudi otrok ene izmed oseb blizu "šolskega korita", ni nobenega gavnarja /vrtčevskega/, takih ki pa so direkt od doma, pa letos skoraj ni. No, potem bodo pa naši najslabši, pa še 90% časa se bodo učiteljice ukvarjale s tema dvema...

Pa saj vem, da ni tukaj mesto za jamrat, ampak me je včeraj ta seznam tako vrgel iz tira, da se komaj zadržujem, da ne pojem vse kar vidim, ah, živci moji.
No, pa smo imeli obiske, pa sem hvala bogu pojedla 7 čokoladnih piškotov, milsim da bom kar s čelado hodila po svetu!!! Zalepljeno...user posted image To sem jaz.




_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 21:22:04   
TDTP
No par dni sem falila, zdaj se spet vračam. Pa še moji podatki: TDTP, 29 let, ločevalna (ampak ne strogo, samo ločevanje), iz 65 na 60 ali še boljše 58 kg!lp

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 21:56:18   
urshak
evo, še moji podatki: urshak, 40, montignac, iz 96 na 65. Vem da so to pobožne želje, pa vem tudi da je to mogoče. Seveda ne v treh mesecihuser posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
30.8.2010 22:35:24   
pelin
Oj, tudi jaz bi se vam pridružla, pa ne vem, če bom ravno zdržala...mi manka motivacije user posted image ...Pred parimi mesci sem že probala z ločevalno, pa je šlo kar nekak 4 kg v dveh mesecih dol...potem se je pa ustavlo user posted image ...cel mesec ni šlo dol ama nič!! Kilogrami so stali in bili zacementirani...potem sem po enem mesecu kar nekako obupala...Seveda so mi gor kar hitro skočili, takoj, ko sem se kaj pregrešila...Potem pa dopust, možgani na off in papcanje...pa sem tu približno 80 kg...pobožne želje pa so zriniti vsaj 10 dag pod 70 kg. Več ne zahtevam , sem si takšna čist všeč...pa mojmu tudi...če sem bolj suha, mi prsa čist nekam izginejo in moj pravi, če sem jih kje pozablauser posted image ...Ima katera kaj več izkušenj z ločevalno...zakaj se kg tako ustavijo...ne vem, ali to ni dieta zame, ali pa je to nekaj normalnega in bi morala biti bolj vztrajna ...Izkušnje...


(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 6:54:34   
TDTP


Punce moram se vam zahvalit ker ste takšna motivacija, da to kar ni res! Moram vam priznat, da sem od tiste nedelje, ko sem se nažrla čipsa in napila cole, tako, da mi je bilo kar slabo, začela malo bolj kontrolirano jesti, vsaj za večerjo, pojedla sem kakšno sadje in ne vse kar je ostalo od večerje otrok, in še kakšen sendviček, vzrok pa je tudi moj dragi ki je že 2 meseca na ločevani in je izgubil okrog 18 kg (iz 152 na 134) in nimava več narezkov ob 10 zvečer, pa čokolade, pa keksov itd.., saj veste kako to gre. V glavnem grem na vago danes zjutraj in mi pokaže 63,5 kg, v glavem skor me je kap vtrofla! Ampak nič bat, sem z vami in sedaj imam še večjo voljo! Pod 60 kg sem imela, samo ko so mi kile šle še gor, to je bilo pred kakšnimi 15 leti in upam, da mi bo sedaj ratalo, pa tudi če samo 59,9 kg bom full vesela! Sam kakšno aerobiko bi si mogla umislit! Mal sem brala, da bi šla na vaje tnz (trebuh - noge-zadnjica), a je katera že to obiskovala? Se ti res bolj oblikuje telo? lp in nič bat - ZMOGLE BOMO!!!! Ločevanje hrane med dnevom - here I come!!!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 7:19:18   
Sunny Morning
Jutro.

Jaz se bom za seznam tehtala jutri, da točno povem kje sem. Tehtamo se lahko ob ponedeljkih. Starost za seznam 35.

IZVIRNO SPOROČILO: TDTP
Sam kakšno aerobiko bi si mogla umislit! Mal sem brala, da bi šla na vaje tnz (trebuh - noge-zadnjica), a je katera že to obiskovala? Se ti res bolj oblikuje telo?

Vsaka oblika telovadbe ti bo vsaj malo utrdila telo. Jaz na TNZ še nisem hodila, vendar pohvalijo.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 8:22:49   
soncnica 3
pelin, tudi meni je pri ločevalni šlo dol 1. mesec, v drugem popolnoma nič, pa potem spet 3. mesec. Glej, pozabila sem že, koliko točno, vem da je bilo skupaj po 6 mesecih -22kg. Mislim, da je bilo -18 v prvih treh mesecih /mislim da 8 kg prvi in 10 tretji mesec/, pa še -4 v nadaljevanju. To težo sem lepo držala še leto in pol, po načrtovani zanositvi pa sem več jedla, in dobila gor 16 kg, pa še 2 po porodu. Ah joj... Vztrajaj če se boš odločila za ločevalno in bo šlo!!!

TDTP, super zate, pa nič zato, če si z nami, nas boš motivirala; boš naša mantra: Bomo zmogle, bomo ja! Bomo zmogle, bomo ja! ...user posted image

Jutri je dan D, punce!!!!!!!!


/Vidim, da pišete še starost za seznam: sončnica 3, 33 (bom 25.9., ha ha ha), naj kar bo 33./


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 9:20:55   
štrumfek
aaaa samo še danes =) jutri pa veselo nad kilogrameuser posted image

jaz sem tudi za, da se ob ponedeljkih vagamo.... motivacije mi trenutno ne manjka, samo upam da mi je ne bo kje vmes zmanjkalouser posted image no ampak NE BO iz NE SME user posted image

Še podatki
trenutnih 98kg..... cilj tam okoli 75 user posted image


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 10:05:31   
2violina
Aninchy - user posted image  za seznamček. Sicer napakica pri meni. Ločevalti sem pričela 4.1.2010 skupaj s Pigy.
Se lahko pohvaliva, da sva skupaj prišli do konca.
Nato sem lepo držala težo z + - 2 kg vse do sedaj. V prvi rundi sem dala dol celih 16,4 kg.  Iz 80 sem prišla na 63,6.  Sedaj je čas za drugo rundo v kateri imam namen sklestit s sebe še 10 kg. In sicer do konca leta.

Naj vas malo prestrašim (upam, da v pozitivnem smislu). V novo leto nas je krenilo mnogo a le izbrane smo prišle do konca.  Sama sem prišla s tem, da mi je bil vsak dan posebej nov izziv in vsako tedensko tehtanje nova motivacija. A prišlo je tudi tako daleč, da se teža ni v tednu dni nikamor premaknila. Takrat pa ne spodbuda s foruma prišla še kako prav.
Poleg tega sem sama spremenila pogled na svet. V januarju nebi pretekla niti 300 metrov - sedaj brez problema 10 km in še kakšnega več. Tudi kolesarske ture so daljše kot 30 km. Zadnja v nedeljo je bila dolga 65 km (predpriprave za poli maraton, kjer bomo gonili 62 km).
No in sedaj je prišel čas, da oddam svetu še zanjih 10 odvečnih kg. kajti za izgubo teže ni dovolj le manj žri ali več se gibaj. Pri meni je potrebna kombinacija obojega. Najlažje pa odvržem odvečne kg s pomočjo ločevalne.
In še starost. Punce v začetku mesesa avgusta sem dopolnila 40 let.

Za vse, ki boste ločevale. Jutri pričnemo z Beljakovinami (mesek, sir, jajca -vendar beljakovine med sabo ne mešamo) + veliko zelenjave. vse dopoldneve pa se bomo basale s sadjem.

Tehtanje ob ponedeljkih zjutraj je laufalo tudi v prvem delu. Torej meni je prav. Začetno težo pa javom jutri zjutraj.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 10:25:36   
markle
punce še mene štejte zraven...

pred leti sem uspešno shujšala 10 kg z ločevalno - vendar sem imela dobro motivacijo - poroka user posted image

rodila sem 01.06. in do danes izgubila 12 kg ( + imam še 12 kg), vendar ne dojim in teža kar stoji, apetit pa raste...  user posted image   saj je bilo obdobje nosečnosti edini čas ko nisem bila na dieti....vedno zdržim kak teden, dva...se malo pozna na kg..potem me pa spet premami čokolada in ostale prepovedane zadeve user posted image

jutri pa akcija user posted image user posted image user posted image

za seznamček:

markle/ločevalna/trenutna teža 92/cilj 79,90 user posted image

upam, da moža danes prepričam, da mi prinese orbitrek iz kleti...pravi, da imam obešalnikov dovolj v omari user posted image


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 13:54:34   
baby22
se vam tudi jaz pridružujem;
moj cilj je -20kg oziroma vsaj - 15kg

jaz se grem pa na način manj jesti - več gibati(kar je pri meni sploh problem)...tako da jutri za začetek začnem teči...

seveda nam BO  uspeloooo!!!!

l.p.


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
31.8.2010 13:56:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
31.8.2010 13:59:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
31.8.2010 14:02:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 14:05:28   
LanaM
Prva lepo je videti, koliko se nas je že nabralo in ne bi smelo biti ovir, da nam ne bi uspelo. Meni bo sicer najtežje dati stran sladkarije; ampak saj jih vsak tretji dan malo lahko ali pa sladoled. Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 14:10:06   
thaiss
punce jaz se vam jutri tudi pridružimuser posted image
začela bom z ločevalno + tek (celo poletje nisem pretekla metrauser posted image )
cilj= oblečt manjše cunje ki me že dve leti gledajo iz omareuser posted image ...tam ene 10kg



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?