|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 14:18:34   
poli*
Pozdravljene. Jaz sem pričela z dieto manj žri+ veliko zelenjave kar prejšnji ponedeljek, ko sem stopila na vago in je ta pokazala MENI neželene kilograme user posted image . Sicer "samo" 2kg preveč, ampak saj veste, kako se hitro pomnožijo, zato sem rekla, da moram to kar v začetku popravit. Je pa tako,da so tisti kilogrami okrog idealne telesne teže najbolj problematični in se kar držijo.
Za to dietico se je delno ogrel tudi moj možek, ki je na hitro pridelal 5 kg in ga motijo... ampak on jih tut zelo hitro izgubi, tko da bo pomoje čez dva tedna že na idealni teži.
Še za info. V enem tednu sem na -0,6kg.

Vas bom redno brala in se bomo spodbujale, pa se nam bodo kilogramčki kar stopili.
Sladkarije pa niti videt ne smem user posted image  user posted image .

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 14:20:24   
ninasiki
ojla

jst bi se vam tudi pridružla ker pa rabim definitivno moralno podporo tako kot vse kle user posted image  se pripraulam sigurno že kaka 2 mesca in to na strogo ločevalno + tek + trebušnjaki ampak kot sm že napisala me je strah da bom obupala ob prvem srečanju z tehtnico user posted image  večni problem

včasih sem jih mela 70 zdej 100 cilj definitivno 70 če bo šlo pa še nižje pa tok bol


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 15:04:06   
tinca35
še moji podatki: tinca35, manj žri + veliko gibanja, 70kg željeni kg 62 

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 15:07:35   
nataš
Veliki dan D se približuje,danes še grešimo
jutri gre strogo zares.Veliko sreče vsem sotrpinkam
in naj vam vsem hitro odvečni kilogrami kar stopijo.
Jaz grem strogo zares k hočem kaj primernega obleči in grem v
ormaro PONORIM .....Vse premalo GROZA ,večje garderobe si pa ne bom
kupovala .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image GREMO Z GLAVO POKONCI
IN Z VELIKO DOBRE VOLJE SREČNO VSEMuser posted image user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 15:10:32   
julija30
Živ, žav VSEM SKUPAJ
Tudi jaz se vam pridružim. Za mano je že nekaj hujšanja - ločevalna - pred leti dobila dol 8 pa jih vse lepo nazaj pa še kako zraven, Lani v jeseni Monti - 10 kg, super sem se počutila, potem pa so me spet napadle sladkarije in imamo plus 3 nazaj. Sedaj pa se je mojih ponedeljkov, ko sem rekla, zdaj pa res začnem, že tako namnožilo, da joj. Jutri se začne šola in upam, da tudi pričetek mojega bolj zdravega načina prehranjevanja. BOm večji del na Montiju (saj se ga ne držim ko pijanec plota ampak mi nekako ustreza), drgač pa manj sladkarij in kaj je že to telovadba? Še dobro, da me čaka v službi tudi ŠVZ in malo miganja, plus tekanja za našo 1,5 letnico pa ni user posted image  da bi moralo še nekaj dol. DO konc leta bi bila zadovoljna z -10. Sicer pa moram najprej nabavit baterije za tehtnico, ker so mi stare fuč. Kak je fajn, ko se ne moreš vagati! Upam, da ob prvem tehtanju ne bo prevelik šok.

Tako drage moje, jutri je naš velik DAN.

Pa še moj jedilnik:
Z: jabolko, PZ kruh plus namaz (zelišni Hoffer)
K: gobova omaka (suhi jurčki, zgoščeni z bučko) + solata (paradižnik, paprika)
V:  paradižnikova solata + tuna

Pa ogromno VODE user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 15:14:17   
Aninchy

nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža v kolikšnem času


user posted image 2violina, 40, ločevalna+tek, kolesarjenje
user posted image TDTP,
29, ločevalna, 65kg, 58-60kg
user posted image tinca35, manj-žri+več gibanja, 70kg, 62kg
user posted image urshak, 40, Montignak, 96kg, 65kg
user posted image Eva19, ločevalna+miganje
user posted image štrumfek, ločevalna+več gibanja, 98kg, 75kg
user posted image Aninchy, 21, manj-žri+miganje, 70kg, 65kg do konca leta
user posted image Sandra_26, 28, Montignac+3l vode/dan, 96kg, 85kg
user posted image xoxox, 25, ločevalna+miganje, 60kg, 54kg
user posted image sončnica 3, 33, ločevalna+gibanje+joga, 78kg, 65 kg v pol leta
user posted image LanaM, 33, ločevalna+nadaljevalna loč., 104kg, 80kg v pol leta
user posted image Sunny Morning, 35, manj-žri/ločevalna+aerobika, ?kg, 62kg
user posted image nataš, 26, 70kg, 55kg
user posted image Pigy, 27, 65,5kg, 60kg
user posted image popl, 90-dnevna ločevalna, 79kg, 65kg
user posted image aprilko,  Montignac
user posted image tetka5, -15kg
user posted image al1*, Montignac, 66kg, 60kg v pol leta
user posted image pelin, ločevalna?, 80kg, 69kg
user posted image markle, ločevalna+obešalnikuser posted image user posted image , 92kg, 79,9kg
user posted image baby22, manj-žri+več gibanja, -15kg
user posted image živka, 27, lastna dieta+telovadba, 77kg, 65kg
user posted image thaiss, ločevalna+tek, -10kg
user posted image poli*, manj-žri+veliko zelenjave, -2kg?
user posted image ninasiki, stroga ločevalna+tek+trebušnjaki, 100kg, 70kg
user posted image julija30, Montignac+miganje, -10kg




< Sporočilo je popravil Aninchy -- 31.8.2010 15:29:03 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 15:51:09   
popl
mah sem že vse napisala pa adiijoooooo-me vrže venuser posted image .

no, torej: moja starost je 29 za podatek ob nicku in dieti:)

me pa zanima s čim pričakujete da boste imele največ problemov?
pri meni bodo sigurno velikosti porcij, pa motivacija-zato se res zanašam tako nase kot tudi na VAS moje sotrpinkeuser posted image .

Jutri pa itak DAN D in verjamem da bo mesa zmanjkalo-za vse tiste ki ste na ločevalni:) in pa ostale zdrave hrane -za vse ostale shujševalne režimeuser posted image .

pozdravček in še zadnje užitke ob čokoladi želim...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
31.8.2010 15:54:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu popl)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 17:52:21   
poli*
No, jaz bom za podatke napisala kar težo pred enim tednom, ker je sedaj že manjša:
tenutno 53 kg, cilj 51 kg

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 18:22:50   
Felicita
jest sm sicer že napisala, ampak še 1x - s 85 na vsaj 70, manj žri + miganje.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 18:38:28   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Sem zraven

čeprav jaz vedno popustim... se redim in hujšam že celo življenje, žal...

27 let, 95 kg (manj žri dieta)

želja pa realno vsaj do 80 prilezt..

oziroma vsaj enkrat ne popustit po dveh tednih...

tak da sem tu, ampak ne vem kako dolgo bom, če sem iskrena user posted image user posted image

se slišimo jutri





Punca ne že na začetku premišljevat kako ti ne bo uspelo. Živi za vsak dan sproti in, ko boš grešila se vzemi v roke in nadaljuj tam kjer si prej končala.  V življenju so vzponi in so padci, in tako je tudi pri dietah.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 19:06:18   
xoxox
UmpaLumpa naj ti bodo te besede Thomasa Edisona nekje v mislih, ko boš razmišljala o tem, da bi obupala: Mnogi ljudje ne uspejo zato, ker se ne zavedajo, kako zelo blizu uspeha so, ko obupajo. Enako velja tudi za ostale.
Glede na to, da jutri gre pa zares sem se danes še zadnjič basala z vsem možnim junkom. user posted image Bravo jst. Se pa psihično pripravljam na jutrišnji začetek.. začetek lepega obdobja, ki naznanjuje resne spremembe v mojem življenju, saj si poleg 6 kg špeha želim znebiti tudi na tone slabe energije, ki se mi je nakopičila v zadnjem času. Jutri bo lep dan. In ja.. ZMOGLE BOMO! user posted image  

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 20:36:59   
aprilko
hojla, ste pridne in polne optimizma - superca.
uglavnem da dodam še moje podatke trenutna teža 78, cilj -10 mogoče do konca leta- upam no,sicer pa niti nevem kaj naj pričakujem po tej metodi hujšanja, verjamem če se držim tako kot piše v knjigi 100% bo verjetno šlo dol, ampak verjetno me bo kdaj zamikala kakšna prepovedana stvar.  starost 27 let.
Še malo pa bomo na štartni črti ko bo sodnik zaklical ZDAJJJJ :-)

lepo se mejte pa velik moči za podvige v naslednjih dneh

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 21:15:12   
tetka5
Opa...sem šele zdej opazila, da sem bla mal površna...moja trenutna teža je 70 kg, željena teža je 55 kg (torej -15 kg). Bom pa kr z ločevalno probala. Vpisala sem se pa na fly-box (2x na tedn) pa še prbližn 2x na teden bom probala it tečt oz. kej druga če bo premraz user posted image user posted image

Super ideja, da se bomo v pon. tehtale user posted image

Zej pa hit še en košček čokolade...jutri pa STARTuser posted image user posted image

(odgovor članu aprilko)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 21:18:09   
soncnica 3
Juhuhu, jutri pa bo!!!! Punce, delamo, hujšamo zase /ma saj ne rečem, če te kakšen moški v tazadnjo pogleda malo tako s poželjivimi očmi tud ni nič narobeuser posted image /, in predvsem zaradi zdravja! Bodimo zmerne, pa po pameti.

Moj največji problem - SLadkarije!!! in vmesni /sladki/ prigrizki.

Živka, super ideja z merjenjem cm, jaz jih prvič nisem, sem pa potem ugotovila, da se je moja silhueta ful spremenila, tako da mi je bilo žal, da se nisem po dolgem in počez premerila. Danes sem pa se že.

Punce, naj bo jutrišnji dan dan veselja, ker smo se odločile nekaj narediti zase! IMEJMO SE RADE!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu aprilko)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 21:21:14   
tetka5
soncnica 3 to si pa zelooo dobr napisala...res je: hujšamo zase!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 21:33:21   
a@n@
Vzamete še mene? Rabim nekoga, da me malo zbrcauser posted image user posted image
O začetni teži raje ne bi, lahko pa povem, da jih imam najmanj 10 preveč. Izogibala se bom vsem dobrim jedemuser posted image user posted image - sladkorju, cvrtju, sladkarijam, beli moki, rižu in belim testeninam.Kaj mi sploh preostane?user posted image
Veliko zelenjave,beljakovin, sadja in polnozrnatih stvari.
Bomo zmogle? Itak,da bomo.user posted image user posted image

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 21:39:57   
štrumfek
Še malo pa štartamo =)

Sončnica, z tem se pa absolutno strinjam s tabo; hujšamo izključno ZASE

Babuške vsem nam želim veliko moči, samodiscipline, čimmanj skušnjav in naj se kilogrami topijo z polno parouser posted image

Z mojo miss jutri začneva z vrtcem, tako, da se za obe začenja "novo obdobje"user posted image

Dragi je na šihtu, mala spi, jaz pa še mal knjigo (ločevalna) prebiram in se psihično pripravljamuser posted image






< Sporočilo je popravil štrumfek -- 31.8.2010 21:41:06 >

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
31.8.2010 21:54:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 22:01:20   
ninasiki
ojla punce
evo jst sm spihično prpraulena tko k vsako dieto user posted image  pol k gre pa zares me pa sve daje od glave do kruljenja po želodcu uglaune na dan privre 100 stvari user posted image  

česa me je najbolj strah da bom obupala je da ko bom stopla na tehtnico da ne bo rezultata kot ga pričakujem in to men tud vsakič uzame volo tko da me je tud mal strah tega tehtanja ob pondelkih jst osebno bi najraj stopla na vago po 90-ttih dneh user posted image  ampak če je za vse pol tud zame velja
kar se hrane tiče men neki ni do sladkarij sej pojem tm pa tm kako pr men je največji problem junkl food (mc donalds, cvrtje, pizza...) to je tisto ki mene privlači tud količinsko ne pojem velik recimo n mc sm naročila toust stedn pomfri solato in pito to je biu moj poudnevni obrok ker sm bla sita ampak kot sm že omenila ja brez tega bo trena zdržat sicer pa sej je sam 90 dni to bomo pa ja zdržaje sej smo prave babnce pa tud zato smo kle da se spodbujamo

tko da velikoooo sreče vsem


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
31.8.2010 22:17:26   
pelin
Umpa Lumpa se mi zdi kot bi brala sebe...jast tudi rabim nekoga da me vleče , ko mi pade volja...mam sicer malo manj kg kot ti, vendar se me tiste držijo kot zacementirane...kriza nastane takrat, ko mi nekaj časa ne grejo kg več dol...to čakanje, da se pokažejo kakšni rezultati, mi namesto kg zbijajo voljo....Tule pa je toliko sotrpink, da bomo lahko ena drugi v spodbudo...to zna biti zelo v pomoč...
Vsem želim en uspešen , prijeten in motivacijsko nabit začetekuser posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 7:11:34   
Pigy
Napisala sem in me je vrglo vnuser posted image user posted image user posted image ,

Punce danes se začenja......

Jaz sem že pri jutranji kavici. Steklenica vode je pa itak ob meni kot ponavadi.

Za današnje kosilo bom popekla piščančja prsa in solato, sladica pa bo juhauser posted image

Lepo je vas je prebirat in upam da tako tudi ostane in da nas čim več pride do zastavljenega cilja, saj to počnemo samo zase in da nas drugi občudujejo. Verjemite da laskauser posted image user posted image

Včeraj sem bila v enem centru sem se odšla pozanimat glede aerobike kasneje pa še mal fitnesa. Končno sem tudi eno kolegico našla, ki se ji to ne zdi brezveze, tako da družbo imam.


Grem še mal po forumu prebrat, pa vas berem še kasneje ko se prebuditeuser posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 7:13:04   
Sunny Morning
Jutro.

Zjutraj stopila na vago in user posted image , sem si dala zadnje dni duška in jedla vse kar imam rada in to v velikih količinah. Začetna teža 73 kg. Do Novega leta torej zreducirat 10-11 kg.

Imam pa že v soboto prvi "problem", ker gremo k teti na obisk in ne bom mogla bit na sadju/zelenjavi ampak bom kar zamenjala soboto in nedeljo. HB, da se to da. user posted image


DEJMO PUNCE!!! user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 7:24:06   
Sunny Morning
Pozabila:

Z: 2 breskvi
K: pečeno meso + solata + kruh
V: zelena solata + tuna


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 7:31:28   
Pigy
tiste, ki ste na 90 dnevna ločevalna:

Dieta deluje tudi v primeru, če:
  • smo na slavju ali zabavi. Izberemo si tisti dan, ki ga imamo najraje. Če smo »sladki«, jemo sladkarije, lahko pa posežemo po proteinih in solatah.

  • nas izdajo naši čuti in jemo vse po vrsti Naslednji dan se odločimo za vitaminski ali celo vodni dan.

  • imamo težave z zdravjem, pa ne smemo užiti zdravil samo na sadno podlago. Potem pojejmo kos kruha, čez 1 uro pa sadje ali zelenjavo.

  • smo razočarani, ker se je izgubljanje kg ustavilo. V tem primeru izpustimo enkrat škrobni dan, naslednjič OH dan. Tudi vode popijemo več.
 


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?