|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dejzika
20.8.2010 13:38:36   
m_o_i
zdaj pa je res konec hecou!
javno te pozivam - tukaj in zdaj - da resno razmislis, kako bi svojo zgodbo posredovala (se) sirsi mnozici ljudi.

vedela sem, da obstajajo pari, ki ne morejo zanosit in mi ni blo vseeno za njih, AMPAK odkar spremljam tvojo zgodbo, ki se je zacela s pismom malciku, na zadevo gledam ciiiisto drugace.
prav cutim - koliko je to sploh mozno- s tabo in ostalimi posvojenimi puncami/zenskami; cisto not me potegnes!
in, verjamem, se marsikatero drugo, ki vas spremlja...

no, in danes preberem se "pismo" beli.kavi - eto, maskara je spet sla v malorouser posted image  in to zaradi zgodbe o kljukicah v kangli za zalivanje roz...
ne vem, res znas s preprostimi besedami toooliko povedat, napisat svoje misli tak, da se prav cutijo! sama nikoli in nikdar ne bi nasla poezave med kljukicami za perilo in posvojitvijo-ti pa v enem stavku poves vse in se vec...

prisezem, da ko knjiga izide (sej bo,ane, da bouser posted image ), pridem stisnit roko in po vsaj en podpisan izvod user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 20.8.2010 13:51:47 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dejzika
20.8.2010 14:13:33   
bela.kava
podpiram idejouser posted image user posted image user posted image  
 
Sicer pa mogoče bi lahko moderatorke napisale eno opozorilo, npr. Branje Dejzinih postov na lastno odgovornost. Svetujemo, da pred klikom na temo odstranite ves make up (in morebitne ostre predmete v primerih, ko avtorica komentira dogajanja iz sveta bele.kaveuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dejzika
20.8.2010 14:21:28   
thaiss
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.8.2010 18:19:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dejzika
20.8.2010 20:29:08   
DaisyE
Ah, bejžte no!!!!!! Zdaj me pa farba user posted image  in to fejst.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dejzika
20.8.2010 20:30:33   
sonček33
Dejzi, tebe je res užitek brat.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dejzika
20.8.2010 20:34:39   
zvesta
dejzi, če en boš napisala knjige, zahtevam tvojo telefonsko, da me v slabih trenutkih razvedriš...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dejzika
20.8.2010 21:18:25   
m_o_i
ti farbas, me se pa cmerimo user posted image

prav predstavljam si ta lustkan roman-najprej drama, potem kriminalka, na koncu pa se komedija(gumistifli&stuffuser posted image )
ce to ne bi bil best seller naslednjega poletja (no, al pa kakega kasnej) pa tudi nocem nic!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dejzika
20.8.2010 21:32:05   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

zdaj pa je res konec hecou!
javno te pozivam - tukaj in zdaj - da resno razmislis, kako bi svojo zgodbo posredovala (se) sirsi mnozici ljudi.


Podpišem-tukaj in zdajuser posted image

Drugače pa ,verjetno sem ob branju Dejzinih postov verjetno prvič v življenju srečna,da zelo redko uporabljam maskaro.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dejzi-carica!



_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dejzika
20.8.2010 22:33:35   
špelin@
Tudi jaz sem definitivno ZAAAAAA user posted image

DaisyE, tvojega prvega pisma Malčiku, tistega prečudovitega voščila ne bom nikoli pozabila. Nosim besede še vedno v mislih, tolikokrat sem prebrala tvoj post, da sem se ga na pamet naučila.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dejzika
21.8.2010 20:49:38   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Tudi jaz sem definitivno ZAAAAAA user posted image

DaisyE, tvojega prvega pisma Malčiku, tistega prečudovitega voščila ne bom nikoli pozabila. Nosim besede še vedno v mislih, tolikokrat sem prebrala tvoj post, da sem se ga na pamet naučila.




aha, isto...in me še vedno stisne, ko pomislim na stavek..."da nekje še nekdo misli nanj"...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dejzika
22.8.2010 20:27:35   
buhtlčk
kupim, takoj user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dejzika
22.8.2010 21:52:47   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

kupim, takoj user posted image


denar iz šparovca ven potegnem v trenutku!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dejzika
22.8.2010 22:03:10   
HHH
DaisyE ti si res tak sonček! Mnogokrat je skok na RR za sprostitev in pomiritev ravno zaradi tebe.
Punca, polniš nam baterije!!! 

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dejzika
23.8.2010 11:37:04   
lananai
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:14:01   
Iza12345
IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

podpiram idejouser posted image user posted image user posted image  
 
Sicer pa mogoče bi lahko moderatorke napisale eno opozorilo, npr. Branje Dejzinih postov na lastno odgovornost. Svetujemo, da pred klikom na temo odstranite ves make up (in morebitne ostre predmete v primerih, ko avtorica komentira dogajanja iz sveta bele.kaveuser posted image user posted image user posted image )


DOOOOBRAAAAAA!!!! Sicer se pa strinjam. Naša dejzika med slovensko smetano ;)

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:23:27   
DaisyE
Babe hvala za vse komplimente, ampak resno ga nehite srat, ker jaz sploh ne upam več gor na RR, tako mi je nerodno. Pa tega ne govorim zdaj zato, da bi se pregovarjali. Jaz sem bolj tako undercover, ker nisem glih za v javnost. Kvečjemu za v kako oštarijo, pa še tiste moram malo menjat, da ni prevelikega sranja.user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:24:47   
DaisyE
Evo, če mi pa kdaj rata kaj napisat, vas pa prve obvestim. Potegnem tole temo iz naftalina in javim. user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:25:38   
sonček33
Dejzi pa vseen nam kaj povej, kako se imate. pa kakšno prigodo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:26:28   
DaisyE
Ga že serjem. user posted image  Vidte, če me preveč hvalite, pol sploh ne vem več kaj delam.

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 25.8.2010 20:28:16 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:30:54   
Iza12345
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Jaz sem bolj tako undercover, ker nisem glih za v javnost. Kvečjemu za v kako oštarijo, pa še tiste moram malo menjat, da ni prevelikega sranja.user posted image


Ja, ja, pivce za živce...
Jest kura, se ti pa pomojem sploh še nisem zahvalila za R, ti sploh še nisem povedala..... nisva nafilala telofona, sva rajši za pirček porabila - hahahaha.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:33:27   
m_o_i
ti samo sem pridi in bomo z anketo izbrale psevdonimuser posted image
nerodno pa naj ti ne bo,aves...sej smo sami domaciuser posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:46:49   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Jaz sem bolj tako undercover, ker nisem glih za v javnost. Kvečjemu za v kako oštarijo, pa še tiste moram malo menjat, da ni prevelikega sranja.user posted image


Ja, ja, pivce za živce...
Jest kura, se ti pa pomojem sploh še nisem zahvalila za R, ti sploh še nisem povedala..... nisva nafilala telofona, sva rajši za pirček porabila - hahahaha.


Sem na tiho upala, da se bosta tako odločila. user posted image user posted image user posted image

M_o_i tole me pa kar malo tolaži. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dejzika
25.8.2010 20:55:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

kupim, takoj user posted image


denar iz šparovca ven potegnem v trenutku!!!user posted image user posted image user posted image

še mojga pujsa šparovčka dam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dejzika
25.8.2010 21:34:00   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

kupim, takoj user posted image


denar iz šparovca ven potegnem v trenutku!!!user posted image user posted image user posted image

še mojga pujsa šparovčka dam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja tudi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?