|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 12:05:43   
pajac
a je rodila???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A res? user posted image user posted image user posted image Pa ravnokar sem na njo mislila user posted image



_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 12:07:51   
kapesanta
helou

prišla od ginekologa - se je sam smejal in rekel da v zadnjem tednu mi pa res nobena stvar ne more več škodit user posted image . Če je krasta ne škodi navznoter, to je dojenčku, če jo bom fasala jaz, bomo pa tko videli in se bova takoj po porodu oba začela zdravit. Skratka nobene panike. Pa ni razlog za sprožitev poroda (na šmenta, pa bomo spet čakal user posted image ) - jutri mam PDP po UZ - tko da mi je G kar roko dal pa rekel se vidiva v porodnišnici user posted image .

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 12:12:23   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

helou

prišla od ginekologa - se je sam smejal in rekel da v zadnjem tednu mi pa res nobena stvar ne more več škodit user posted image . Če je krasta ne škodi navznoter, to je dojenčku, če jo bom fasala jaz, bomo pa tko videli in se bova takoj po porodu oba začela zdravit. Skratka nobene panike. Pa ni razlog za sprožitev poroda (na šmenta, pa bomo spet čakal user posted image ) - jutri mam PDP po UZ - tko da mi je G kar roko dal pa rekel se vidiva v porodnišnici user posted image .


user posted image user posted image user posted image sam ima prav a veš... Nič ne bo od pospešitve, o ti šment user posted image user posted image user posted image No pa zdaj na tortico, pa ne potepuških mačk šlatat preveč...user posted image

nič zdaj pa zares na kolena.. user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 12:23:52   
philadelphia
Drage pridne novemberke, kaj če bi katera še k nam prišla pospravljat user posted image . Dobrodošle kadarkol user posted image .


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 12:30:46   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: library

Drage pridne novemberke, kaj če bi katera še k nam prišla pospravljat user posted image . Dobrodošle kadarkol user posted image .




user posted image nema ništa.. še tole potem pa samo še  user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 12:43:36   
nov2010

[/quote]

user posted image nema ništa.. še tole potem pa samo še  user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image

[/quote]

Pajac ob teh tvojih slikcah se res zmeraj iskreno nasmejim. bravo kje jih stakneš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 12:48:32   
pajac
težko ti razložim.. no.. tam kjer čvekam z  avgustovkami 2007.. jih samo kopiram.. Smo se pa takrat ful dobivale in ostale kolegice še zdaj... no videt se ne moremo pogosto, ker smo iz vse Slovenije, samo lahko vmes še malo čvekamo...user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 13:24:08   
Nenya
za vse tiste, ki vam RR požre post, v mojem brskalniku Safari samo pritisnem backspace in mi spet pokaže moj cel post, označim ga in dam ctrl c, na novo kliknem odgovori, dam ctrl v in ponovno pošljem, ponavadi je to pol ok.
Itq že ene tri dni RR šteka in ima svoje muhe.

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 13:39:22   
philadelphia
Kakšen safari? user posted image

Meni če ne nagaja RR, mi pa net dol vrže. Moj računalnik je na servisu, zdaj pa uporabljam od user posted image  in ta pa ne mara interneta. Potem pa skor user posted image .

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 13:44:58   
pesjanarka
Čestitke vsem mamicam.

Ker sem prepojena z ementalerjem, si seveda ne zaponim, od kje je katera in kam naj bi šla rodit, zato sprašujem: A je že katera od novembrk rodila v KR? Kakšne so izkušnje?

Jaz sem se že 2 jutra zaporedoma zbudila zaradi srednje močnih M bolečin in driske. Po obisku WC-ja me je še dobro urico malo zvijalo, potem se je pa vse umirilo. Imam pa še dobra 2 tedna do PDP (29.11.).

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 13:47:44   
emma83
Dan mamice in user posted image .

Čestitke nove mamice!

Mi smo se pa danes prvič kopali, ne morem verjeti kako uživa v vodi. Najprej sem mislila, da se bo začel kaj jokati pa nič. Vse je šlo lepo čez. Če bova imela srečo in bo jutri lepo vreme (čeprav vem, da je napovedan dež) pa gremo še jutri na prvi sprehod. Končno madonca, tri tedne sva že doma. Saj jaz skočim do trgovine pa v zdravstveni, samo ni to to.

Grem si izčrpati mleko pa v horizontalo dokler Liam spi.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 13:57:55   
Nenya
library - safari je internetni brskalnik, tko kot mozzila firefox ali explorer.

Jaz bi tudi kakšne info o P KR - 2x sem rodila v LJ - zdaj pa je Pušenjak na MON.u čist skritiziral tole amnio ki jo tko radi delajo v KR user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 14:22:41   
nadinne
Mislim da je bik rodila v Kr...samo verjetno še nima časa da bi se tu kaj razpisala...ko bo lahko jo bomo pa zasule z vprašanji user posted image Upam da ne gremo prej kar same pogledat kako in kaj user posted image

emma...super za kopanje...saj večina user posted image pomoje uživa v kopanju. Glede sprehoda pa, če jutri še ne boste šli, pa sigurno v petek in soboto, ko je napovedan sonček...potem naj bi se spet skisalo. Ja tale november letos res ne špara z dežjem...upam da bo pomlad lepša user posted image

Evo js pa čakam, da mi moj prinese kosilo...sem se zmislila da bi pa pico jedla in jo je moj šel pridno iskat user posted image Mjami...komaj čakam user posted image

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 14:25:09   
nadinne
saj res...a se je aluap kaj javila? a ni imela za včeraj napovedan CR? Upam da so vsi zdravi user posted image

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 14:27:22   
pesjanarka
Moja prijateljica, ki je pred 1,5 letom rodila sicer v LJ, na amniskopijo je pa hodila v KR, se to izkušnjo opisala kot "neprijazno osebje me je posiljevalo z enim ogromnim stožcem" user posted image .

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 14:42:51   
Majchi
Ojla!
Sem se hotla zjutraj javit, pa me je tud ven vrglouser posted image . K sreči nisem dolgovezla, potem me je pa še odjavilo, potem se gesla nisem spomnila...user posted image  In potem sem šla rajš na kavo s kolegicamauser posted image .

Sem pa to noč tud jaz imela popadke, tko da sem se celo zbudila. Ampak tok hudi, da bi vstala in gledala na uro, pa niso bliuser posted image . Potem sem imela pregled pri G in me je prvič pregledal še vaginalno. Baje sem odprta že skoraj 4 cmuser posted image . Je rekel, da sem direkt za v P, samo še na popadke naj počakamuser posted image . Ne vem, ni mi še, no.... Zarad mene je mali lahko še mal pri men. Pdp imam sicer danes teden, ampak dvomim, da bo čakal do takrat.

Pajac, mislim, da ima Malajka RD in da ni rodilauser posted image . No, vsaj jaz tko zastopim tisti post.

(odgovor članu pesjanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 14:45:19   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: pesjanarka
Moja prijateljica, ki je pred 1,5 letom rodila sicer v LJ, na amniskopijo je pa hodila v KR, se to izkušnjo opisala kot "neprijazno osebje me je posiljevalo z enim ogromnim stožcem" user posted image .

Ojojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pesjanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 14:50:26   
philadelphia
Majchi te razumem, da še ne bi šla user posted image , ampak bo pa hčerkica toliko prej dobila svojga baby borna user posted image , mami pa svojga seveda.

No, če boš odšla v P, ti želim veliko sreče in pa hiter in lahek porod! user posted image user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 15:44:43   
malajka84
hvala za čestitke....pa sm en let stari....26:) wuhu..smo učer jedl toro-za zihr, d me dons na ctg-ju neb notr obdržal, no dons bomo pa še eno:)hehe

No na ctgju je bla ena nova sestra-oziroma ena z druzga oddelka... ni znala prklopt zadeve..pol mi je pod joške narihtala...pa je vse kr odklaplal se...tku d je blo dons vse od nule do 100:) je pol dohtr reku ja kaj vi rojevate..pa sem rekla eh mašina je rojevala tm:)

tko d naslednji CTG v petek 12.11.

kapesanta ob keri uri ga maš ti?

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 16:00:34   
nov2010
Hej,

evo mene s pregleda. Mali je še vedno obrnjen na glavo vendar še ne kaj preveč nisko tako da se še ni čist spustil. Kri in voda BP, plodovnice še dovolj, CTG pa poleg njegovih gibov ni zaznal še nič. Tako da imam naslednji CTG v ponedeljek 15.11.

Pesjanarka - jaz grem rodit v KR P. Sem pa zadnje čase glede KR slišala kar nekaj pohval in lepih besed. seveda pa je tako da vsi ljudje smo krvavi pod kožo in imamo kdaj pa kdaj slab dan. Tako da mislim da predvsem pozitivizem in pa kakšna dobra beseda pri osebju tudi zaleže in so potlej tudi oni bolj prijazni. Sicer bova pa mogoče cimre - če boste vi kaj prehitevali ali pa se našemu čmrlu kaj preveč ne bo mudilo na svet.

Majabar - vidla tvoj album slik in mali je res enkraten user posted image

Emma - super za kopanje in upam da vam čim hitreje uspe tudi sprehod

No zdejle pa čakam mojga da pride domov, mi je oblubu da me bo peljal na tortico user posted image user posted image user posted image


No uživejte in vsem tistim - ki se odpravljate na pot proti Rimu - SREČNO!

< Sporočilo je popravil nov2010 -- 10.11.2010 16:02:16 >

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 16:01:28   
nov2010
MALAJKA84 - VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 16:20:31   
Renesme**
CTG- meni spet ni zaznaval popadkovuser posted image , mi je kolegica babica skoz roko na trebuhu držala in merila popadke...no tiste na 3min je celo nekaj zapisal, pa potem spet nič...sem pa jaz umetne popadke čutila na mestu menstrualnih krčev in v križu, medtem ko prej svoje na vrhu maternice...praktično do par min pred iztisom me je samo spredaj bolelo in lulat tiščalo, ampak zares lulat, potem me je ene 3-4x še na blato pritisnilo in smo že rojevali....

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 17:33:15   
sara pia
 
Malajka84 - vse najboljše user posted image user posted image

Evo mi iz pregleda, Ctg je mal kazal popadke, sam neredne, odprta 1 cm, pregled 17.11, sam mi je rekla da se ziher ne vidiva več user posted image

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 17:44:15   
kapesanta
IZVIRNO SPOROČILO: malajka84
tko d naslednji CTG v petek 12.11.
kapesanta ob keri uri ga maš ti?


Ob 8.30 - pa ti?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 18:51:42   
malajka84
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

IZVIRNO SPOROČILO: malajka84
tko d naslednji CTG v petek 12.11.
kapesanta ob keri uri ga maš ti?


Ob 8.30 - pa ti?


Ob 9, no pol se pa mogoč vidmo..:) itak je treba še čakat pol prej pa pol..vsaj js mama tako srečo...d več čakam k pa majo dela z mani:)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?