|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:14:50   
philadelphia
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Ječi zdaj pa RES ni pravi čas.. bom kar počakala še kak dan... user posted image



user posted image user posted image  kje ti najdeš take dobre slikce. Pa znaš nasmejat človeka. Naj se te usmilijo, če še nočeš jit! Sam enkrat bo pa treba user posted image .

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:18:21   
naša beba

IZVIRNO SPOROČILO: library

Neumno vprašanje, ampak kakšne zeljne liste to mislite? Kupiš glavo zelja in odtrgaš list in si daš na joško?


jaz se zelja spomnim kako smo ga uporabljali za mene ko sem bila majhna za zbijanje vročine... v bistvu vleče vročino iz telesa...

smo ga pa malo natolkli s tistim kladivom za zrezke, da zmehčaš list in začne sok ven tečt , dali kamor je bilo treba (ti boš dala na joške, a ne? :)) in potem nekaj čez, da se lahko vse skup pregreje ... kako plenico al pa brisačo... pol pa pustiš neki cajta to gor...

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: vprašanje
12.11.2010 13:19:19   
philadelphia
IZVIRNO SPOROČILO: leonoral

Lep pozdrav vsem skupaj....

Imam kar nekaj vprašanj, upam da dobim kakšen fajn odgovor:):) čeprav nisem na pravi temi:):)

In sicer....27.10.2010 sem začela z novo tablico Logest (jemljem že skoraj 2 leti - redna M), 04.11.2010 sem predčasno nehala jemati, 6.11.2010 pa sva imela z fantom SO. Ker sem slišala, da ko predčasno končaš s tabletkami dobiš menstruacijo po 4-6 dneh me zanima ali je mogoče, da sem zanosila? Ker je po zadnji tabletki minilo že 8 dni me zanima ali je mogoče, da sem zanosilauser posted image user posted image user posted image koliko časa moram še počakati, da lahko naredim test???

Hvala že vnaprej in v pričakovanju user posted image  Vas lepo pozdravljam....




Jaz mislim, da skoraj ni mogoče, da bi zanosila, ampak če ne bo menstruacije, pa naredi test. Sam če si že toliko časa na tabletkah, si itak zaščitena tudi v premoru.

(odgovor članu leonoral)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: vprašanje
12.11.2010 13:37:14   
naša beba

IZVIRNO SPOROČILO: library

IZVIRNO SPOROČILO: leonoral

Lep pozdrav vsem skupaj....

Imam kar nekaj vprašanj, upam da dobim kakšen fajn odgovor:):) čeprav nisem na pravi temi:):)

In sicer....27.10.2010 sem začela z novo tablico Logest (jemljem že skoraj 2 leti - redna M), 04.11.2010 sem predčasno nehala jemati, 6.11.2010 pa sva imela z fantom SO. Ker sem slišala, da ko predčasno končaš s tabletkami dobiš menstruacijo po 4-6 dneh me zanima ali je mogoče, da sem zanosila? Ker je po zadnji tabletki minilo že 8 dni me zanima ali je mogoče, da sem zanosilauser posted image user posted image user posted image koliko časa moram še počakati, da lahko naredim test???

Hvala že vnaprej in v pričakovanju user posted image  Vas lepo pozdravljam....




Jaz mislim, da skoraj ni mogoče, da bi zanosila, ampak če ne bo menstruacije, pa naredi test. Sam če si že toliko časa na tabletkah, si itak zaščitena tudi v premoru.


se strinjam
test komot narediš, si vsaj sigurna pri čem si.... čeprav je malo verjetnosti, se pa lahko zgodi, da si v tistem malem odstotku srečnic, ki zanosijo kljub tabletkam...

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:39:51   
škorpijonček_



IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Jaz sem zdaj ležala ob Petru in malo počivala, ko je gledal risanko pa me je začelo sspodaj nad dimljami desno boleti.. pa zdaj ne vem a me boli črevo, slepič, jajčni, ali se to napravljajoneki čudni popadki.. no pol sem pohitela Petru skuhat kosilo in je minilo, samo zdaj pa spet malo boli.. Moram malo gledat na uro, samo mi je hecno ker boli spodaj pri slepiču... user posted image
Grem dokončat kosilo pa ga spravit spat, da vidim, kaj dogaja, da bom imela čas Janija poklicat v miru, če bo treba.. Me malo panika preganja.. Zdaj se mi mudi lase umit pa stuširat se..

No ravno me je Jani klical da se mu je sesul telefonin da ne ve kaj se dogaja.. še dobro da obstaja fiksni... user posted image user posted image user posted image zdaj pride po enega starega, ki ga imamo za rezervo....

Ječi zdaj pa RES ni pravi čas.. bom kar počakala še kak dan... user posted image  

 

 
Hej, jst sem zadnjič tud ta problem omenila ginekologinji, pa prav, da je to kar pogost problem pr nosečkah. Pač baby prtiska na te živce in žile. Sej bo kmal boljš. Mene tud to včas kar fajn pomatra. Zdržmo.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:49:01   
kapesanta
Zdravo - do zdaj bla brez elektrike user posted image
NA CTG sploh ne vem kaj je pokazalo, ker je sestra iz bolnice samo datum - ponedeljek - dala. Sem ji povedala da mi je šel čep, pa je rekla da pol bom pa verjetno prej prišla. Do zdravnika me ni pustila (gužva) tako da še vedno čakamo da mati narava naredi svoje.
Plan - čimveč šibat okrog, po možnosti vožnja po luknjah. Moj pravi, da v ponedeljek mormo bit že 4, tko da - komanda je izvršna user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:49:32   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček_

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Jaz sem zdaj ležala ob Petru in malo počivala, ko je gledal risanko pa me je začelo sspodaj nad dimljami desno boleti.. pa zdaj ne vem a me boli črevo, slepič, jajčni, ali se to napravljajoneki čudni popadki.. no pol sem pohitela Petru skuhat kosilo in je minilo, samo zdaj pa spet malo boli.. Moram malo gledat na uro, samo mi je hecno ker boli spodaj pri slepiču... user posted image
Grem dokončat kosilo pa ga spravit spat, da vidim, kaj dogaja, da bom imela čas Janija poklicat v miru, če bo treba.. Me malo panika preganja.. Zdaj se mi mudi lase umit pa stuširat se..

No ravno me je Jani klical da se mu je sesul telefonin da ne ve kaj se dogaja.. še dobro da obstaja fiksni... user posted image user posted image user posted image zdaj pride po enega starega, ki ga imamo za rezervo....

Ječi zdaj pa RES ni pravi čas.. bom kar počakala še kak dan... user posted image  


Hej, jst sem zadnjič tud ta problem omenila ginekologinji, pa prav, da je to kar pogost problem pr nosečkah. Pač baby prtiska na te živce in žile. Sej bo kmal boljš. Mene tud to včas kar fajn pomatra. Zdržmo.



user posted image me pa je zdaj v križu začelo sekat... mah bomo videli.. po moje ni nič, lahko tudi da je od zaprtosti.. No Peter spi, mož prevzel telefon, grem se spedenat za vsak slučaj.. itak sem imela v planu danes lase umit...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:50:49   
Majchi
Čestitke Soncchheekk in Ljubljana!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Tale RR pa zaje.bava do skrajnosti, ejuser posted image . Prov polhen kufer ga že imam. Da preberem 2 strani vaših sporočil, rabim 1 uro, ker tok počas nalaga, pa ven meče vmes. Bog ne daj, da si ne skopiram posta preden objavim...
 
No, jaz to noč nisem imela nič popadkov, sem spala kot bomba. Se je pa mali čisto umiril in čutim samo še nežne premike. Me kar malo moti oz. skrbi.
No, prejle se je pa začelo otrdevanje trebuha in špikanje, drugega nič.
 
So se pa začeli telefoni, sms-i, sporočila na facebooku...user posted image  Skoz ista vprašanja. Pa saj vem, da nihče nič slabega noče, ampak mi je kar zoprno razlagat, da še ni nič in da bomo sporočili, ko bo.
 
Pajac, mene je tudi dons nekaj tako špikalo kot ti opisuješ. Ampak samo parkrat, potem je blo konc. Dons imam pa rahle krče, ob katerih me vse pečeuser posted image . Ne boli, ampak peče. Kr neki...
 
Ječi, jaz bi si sčrpala samo tok, da pritisk popusti in nikakor ne do konca. Kar se čišče tiče je pa pri men trajala kakšnih 14 dni, potem pa še kakšen teden rahlo krvavega izcedka, nakar je bil mir.
 
 

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 14:01:56   
emma83
Dober dan,

midva pa čakava očija, da pride domov in da gremo ven, medtem pa poslušava muziko in se crkljava.

Punce, ki vas boli in zateguje povsod: jaz sem po porodu dobila vnetje kite na levem gležnju zaradi povečane teže in zatečenosti. Skoraj 10 dni nisem mogla na nogo stopiti tako kot je treba, zdaj je že v redu, me pa še vsake toliko malo špikne, sem pa to bolečino čutila zadnji mesec nosečnosti, ko sem se razmigala, je bilo pa v redu. V glavnem hočem povedati, da se pazite.

No frajer mi je zdaj zaspal v naročju, jaz pa z eno roko tipkam.

Aja punce naj ena odpre novo temo, ker nas bodo vsak čas zaklenili, ker smo že čez 200 strani.

user posted image Mamice koliko časa je pri vas prvič trajala čišča? V torek bo 4 tedne od poroda pa mi še vedno na izi teče. Malo zoprno že, mene pa že daje, da bi user posted image .

Lep dan vsem.

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 14:20:24   
naša beba
Kaj smo že rekle, da bo naslov nove teme?

A ostanemo pri nosečnicah, ali odprem pri "starši čvekamo"?

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 14:33:56   
pajac
meni je vseeno, okotbrke so čakale še zadno pa so se potem preselile.. kakor koli bom našla... user posted image mi ne uidete no way...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 14:38:48   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

Zdravo - do zdaj bla brez elektrike user posted image
NA CTG sploh ne vem kaj je pokazalo, ker je sestra iz bolnice samo datum - ponedeljek - dala. Sem ji povedala da mi je šel čep, pa je rekla da pol bom pa verjetno prej prišla. Do zdravnika me ni pustila (gužva) tako da še vedno čakamo da mati narava naredi svoje.
Plan - čimveč šibat okrog, po možnosti vožnja po luknjah. Moj pravi, da v ponedeljek mormo bit že 4, tko da - komanda je izvršna user posted image


user posted image user posted image user posted image še dobro da ubogaš moža user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 14:39:33   
naša beba

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

meni je vseeno, okotbrke so čakale še zadno pa so se potem preselile.. kakor koli bom našla... user posted image mi ne uidete no way...


saj po mojem se lahko potem že čez kak dan odpre zopet nova tema...
samo da nas ne zablokirajo prehitro...

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 14:44:29   
naša beba
nadaljevanje čvekanja je na povezavi:

http://www.ringaraja.net/forum/m_5460180/mpage_1/key_/tm.htm#5460180

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?