|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razlika v letih
17.9.2010 7:37:39   
miafilip26
In imam znance, kjer je njegova nova deklina mlajša od njegove hčerke. No to mi je pa malo čudno (meni osebno iz čisto praktičnih razlogov - otroci ipd), samo enim je tko kul. Je pa mislim enkrat Cavazza starejši dobro rekel, zakaj jima med drugim z Oriano ni zneslo. Ona je hotela žurat, on je hotel v copatih sedet v miru na kavču pred TV. Ona je začela hodit v redno službo, on je začel razmišljati o upokojitvi... skratka, očitno ima vse svoje pluse in minuse.


Ma ja Cavazza...Kaj ima pa sedaj?Partnerico približno iste starosti kot Oriana...A zdaj mu pa klapa?user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razlika v letih
18.9.2010 16:26:24   
mišk
Težko je rečt, če nimaš izkušenj s takšno razliko. Pri meni to, da bi bil partner full starejši sigurno ne bi klapalo. Ne počutim se dobro z resnimi, umirjenimi ljudmi, ki se jim nič več ne da. No, vsaj ne da bi bila z "njimi" poročena.
Osebno bi po moje bolj klapala z mlajšim od sebe, idealno razmerje pa je med vrstniki. To je moje mišljenje, res pa je največ odvisno od karakterjev vpletenih in njihovih prioritet.

(odgovor članu miafilip26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razlika v letih
18.9.2010 17:02:14   
berdy
Ja res je teko reči.
Sama imam sam fanta 7 let starejšega od mene in 3 moje prijeteljice isto oz. tudi 8 let starejšega. Na začetku mislila oh kako velika razlika je to, ampak sem se navadila, sedaj sploh nikoli ne razmišjam koliko je star.
Vendar sama gotovo nebi imela še starejšega, saj sem se že na to razliko težko privadila. PPoleg tega v naši družini nikoli ni bilo nobene zveze z veliko razliko med partnerjema (samo 2, 3 leta).

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razlika v letih
19.9.2010 11:01:08   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

IZVIRNO SPOROČILO: Sanjela


Ja super, ko bo mali star 25, bo foter že 80 ..

Ja inuser posted image
Saj nebo edini na svetu...



Ja to pomeni, da bo otrok dokaj kmalu tudi brez fotra, babic in dedkov pa tko al pa tko ne bo verjetno imel.
Ne vem no, meni je 10 let razlike max. To da sexaš s tok starimi kot so starši mi je pa itak user posted image


Mene je oče imel pri 35 pa sem vseeno pri 23 ostala brez očeta user posted image to ni merilouser posted image

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
19.9.2010 22:48:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razlika v letih
20.9.2010 8:23:41   
Barbara_L
Z mojega stališča ne. Drugačni nazori, življenjske navade, težave pri sklepanju kompromisov...takšna je moja izkušnja. Je pa vse odvisno od posameznika in je nevarno posploševati. Vse namreč pišete, kako lepo to gre in vse štima. Pri moji babici in dedku ni bilo tako, razlika se je zelo poznala, žal. Tudi pri meni ni šlo in smo pravi čas nehali, tako da..zame je nekje do 5 let max.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razlika v letih
13.12.2010 16:39:15   
00PoLoNa00
Hej!

Tudi sama imam 18 let starejšega partnerja. Res je, da so različna obdobja kdaj pride razlika v letih bolj oz manj do izraza. Verjetno res pride bolj v rosni mladosti in v starosti. Menima, da je bolj pomembno kakšne interese, želje, cilje, poglede imata partnerja, kot pa zgolj ta leta. Kot lastno izkušnjo lahko povem, da lahko od starejšega partnerja dobiš veliko več (modrosti, izkušenj), kot od vrstnika, kar meni povsem ustreza. Pač kakor komu.
Sicer smo si pa tudi ljudje različni, saj je lahko nekdo pri 40 star in nekdo pri 50 ''mlad''. Govorim o vitalnosti, kondiciji (kakršnikoli :),...
Tako da je najbolj pomembno, da imata skupne interese, ki ju družijo in povezujejo in tako o letih sploh ne razmišljata več, temveč se preprosto prepustita in uživata življenje brez obremenjevanja.
Strinjam pa se, da je škoda otroke prelagat na pozno obdobje, saj sem tudi mnenja, da mu mladi starši lahko ponudijo več...

Sama sem stara 23 let, partner 41 in imava 5 mesečnega sina.


Lp

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razlika v letih
14.12.2010 8:52:35   
country
Moj je 10 let starejši od mene. Skupaj sva že 8 let, od tega poročena 4,5 let. Marsikaj sva že dala skozi, vendar nama je uspelo in mislim da ni stvar v letih temveč v interesih in volji. Sem pa bila presenečena ko sem zvedela koliko je star. On pa tudiuser posted image  
Nama špila in upam, da bo tako tudi ostalo.

(odgovor članu 00PoLoNa00)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Razlika v letih
14.12.2010 11:09:06   
majčica1508
Pri nama je on starejši od mene +9 in nama vse štima

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Tim, Timotej ali Nik
Belika

Katero ime vam je bolj všeč?

Tim (21%)

Timotej (17%)

Nik (36%)


Število vseh glasov: 467

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!