
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 21:28:41
|
|
|
|
betty.ford
|
malemu koalčku da bo jutri že okej. sama tudi rada crkljam svoja otročiča - po eni strani se mi zdita še tako majhna, po drugi pa - kam se že vlečejo te noge... zadnjič sem nosila mulčka št. 1 in s konicami čevljev se je zadeval v moja kolena! zmajček pa tudi ne izgleda več kot dojenček (čeprav mu mulček št. 1 govori, da še ni fantek, ker še ne tvori stavkov!) a pa jih... zadnjič je rekel teti na blagajni "ne daš" me je zatožil, ker mu nisem dala banane. povejte mi, sem se odločila, da bo Miklavž mulčku št. 1 prinesel skibucke. kako naj kupim pravo številko in da bo hkrati presenečenje? bi jih pa kupila že sedaj, da jih slučajno ne zmanjka do decembra... ej, majana, mi nisi pustila, da uživam v ceni, ki sem jo dala za voziček se tolažim, da jih verjetno prejšnji teden niso imeli ... je bil še moj navdušen nad njim, ko ga je zagledal. in mi seveda obljubil, da počaka do Miklavža. me veseli, da si bolje! smo se pa danes v službi slikali z aparatom, ki slika 3D fotografije! super zadevica, mi je zelo zelo všeč. ledenka, če se še nisi odločila za model... sicer ne vem, če je že kje v prodaji, a zagotovo kmalu bo. pa sony ima en luštn dsrl... ah;
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 21:32:04
|
|
|
|
Anonimen
|
IZVIRNO SPOROČILO: majana79 silence is golden AMEN!!! Mi mamo dokončana vrata in zdej zvočno izolacijo po letu in 3 mesecih med nama in otrokom Jst pa iščem nekega dojenčka, da bi bil v plavo oblečen. Fino bi blo da bi jokal in bi se z dudico ali flaško umiril. Rada bi namreč Žigatu dojenčka kupila, da bova imela vsak svojega... Sicer pa mislim, da grem v četrtek po tisto piši briši tablo v Hofer za letošnjega miklavža Pa drugače? Kako kaj? Mi smo se danes konkretno načakali na PEK (kontrola pri hematologu) zato, da nam je povedal, da je kri odlična in da dobimo izvide po pošti no ja.... naj bo... Zdej bom pa u miru gledala film z dragim in se zraven na glas smejala - neprecenljivo!!! P.S. One question!!! A kera slučajno ve, če se da kuhinjski pult preoblečt? Moj dragi je včeraj namreč naredil dva ogromna mehurja v tej seksi kuhinji in eden je počil... Zdej bo pa verjetno šlo samo še naprej Al pa če ste slučajno kaj izobražene na področju cen kuhinjskih pultov? Jst sem tuki namreč totalen laik
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 21:32:47
|
|
|
|
betty.ford
|
Papua, glede večerje pa: pri nas nismo nekak vezani na timing... večinoma kakšne pol ure do uro pred spanjem (se pravi med 19. in 20. uro)
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 21:38:33
|
|
|
|
betty.ford
|
živa25 se mi je zdelo, da je zadnje čase nekam premirno na forumu me veseli, da je kri v redu, pult pa - zamenjat se ga da, preoblečt pa verjetno ne. lahko pa zakriješ s kakšnim podstavkom
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 21:39:13
|
|
|
|
betty.ford
|
hitim hitim hitim... lepo spite!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 21:41:41
|
|
|
|
Anonimen
|
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford živa25 se mi je zdelo, da je zadnje čase nekam premirno na forumu me veseli, da je kri v redu, pult pa - zamenjat se ga da, preoblečt pa verjetno ne. lahko pa zakriješ s kakšnim podstavkom OH..... hvala hvala na ku.ac mi gre računalnik, ker mi meša črke med tem ko pišem ga bom čez okno zagnala
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 21:44:55
|
|
|
|
ledenka
|
tišina končno tudi pri nas ampak če to pomeni, da bo spal do 6h, I can live with it! je danes imel sistematski, tehta cca. 12 (ajd, recimo), visok pa je cca. 84 in danes po cepljenju ni zakuhal, jupi
_____________________________
Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 8.11.2010 22:38:14
|
|
|
|
majana79
|
betka sori, sploh nisem misla tako ampak sigurno jih prejšnji teden niso imeli, ti povem pa upam da letos tvoj res drži besedo, če ne bi ga jaz totalno zbrcala (se spomnim kako si bila lani jezna) mi imamo od sonya dsc hx5, kompakten (dslr ne maram, so prevelike krave za vsak dan s sabo nosit) pa dela odlične fotke, končno ima pa tudi sd režo, da ni treba kupovat njihovih kartic itak se pa vsak mesec pojavi kak nov model, tako da si vedno ko kupiš novega, že 'star' živček, sem te že pogrešala za pult pa dvomim da se vama ga splača na novo oblačit, se v bauhausu dobijo zelo ok pulti za normalno ceno (če pa kdo to 'oblači' pa niti ne vem, bi pa lahko povprašala) ledenka, lepe mere mi imamo pa jutri sistematiko za 12m pa da vidimo če bo dobil potrdilo za vrtec
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 7:53:40
|
|
|
|
PapuaNG
|
jutro, danes spet spali skupaj. No, moj spet na kavču...se mulc ni in ni hotel pomiriti v postelji, hudič mali. Sem pa danes na dopustu oz ne grem v službo, imam dva seminarja, tko da sem še malo frej. Če se mi bo dalo, pa vmes še za kakšno cunjo skočim pogledat, nujno rabim kakšne hlače (al pa troje ), pa kakšne majčke in puloverje. Da o čevljih sploh ne govorim. No, zadovoljna bom že,če najdem kakšne hlače. Pa večerje moram skenslat. Je šel včeraj moj ob devetih palačinke pečt Dan prej me je pa s kolači pa sladoledom futral. Sej je blo fino...sam pogled na tehtnico pa nekoliko manj
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 8:26:35
|
|
|
|
koala.cek
|
dobro jutro, naš zmajček je ok. ampak prav paše mi takole doma. sem mislila še tavelikega doma obdržat, ampak potem je to luda kuča. sicer pa tam bolj uživa, pa še kmalu ga bom šla danes iskat pa bo.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 8:30:51
|
|
|
|
koala.cek
|
en vic, kaj se lahko zgodi čez 9 mesecev: Janez se je odločil, da gresta s prijateljem Franceljnom skupaj smučat. Po urah vožnje ju je zajel hud vihar in morala sta ustaviti pri bližnji kmetiji. Privlačno lastnico sta prosila, če lahko prenočita pri njej. "Vem, da je zunaj hudo neurje in to veliko hišo imam cisto zase, ampak pred kratkim sem ovdovela in ne bi rada, da sosedje govoričijo, če vaju sprejmem k sebi," je dejala gospa. "Nič ne skrbite," je dejal Janez, "Vesela bova, če lahko prenočiva na skednju. Ob prvem svitu se bova odpravila dalje." Gospa se je strinjala in odšla sta v skedenj. Zjutraj se je vreme zjasnilo, odpravila sta se dalje in preživela krasen vikend na smučanju. Kakih devet mesecev kasneje je Janez dobil pismo od odvetnika. Precej časa je potreboval, da je ugotovil, da gre za odvetnika gospe, pri kateri sta prenočila, ko sta sla s Franceljnom smučat. Poklical ga je in vprašal: "Francelj, se spomniš tiste privlačne gospe izpred kakih devetih mesecev, ki nama je odstopila svoj skedenj?" "Ja, se," je odgovoril Francelj. "Si mogoče vstal sredi noči in jo obiskal?" je Janez dalje vprašal. Malce v zadregi je Francelj priznal: "Hm, ja, pa sem res." "In si ji dal moje podatke namesto svojih?" Franceljnu je bilo fejst nerodno, a je dejal: ''Ja. Glej, oprosti. Nič hudega nisem mislil. Zakaj sprašuješ?" "Hja, zenska je umrla in mi zapustila vse svoje premoženje." sej vem, da ste se nasmehnile
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 8:49:38
|
|
|
|
nikolet
|
jutro no mi smo tudi spali k angelčki... celo noč N.in T. sta v vrtcu... jz pa čakam očeta k pride na kavo možek je pa šel v blagomix k je tašča kupila za T. rojstni dan bundo in je že drugič šel fršlus pa jo ima sam en mesec vreme je v k.... popoldne grem v službo.... kosilo se pa kuha bo danes kar golaž in polenta
_____________________________
spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja, spomin je kot cvet, ki nenehno poganja, spomin je svetloba, ki dušo obliva, spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 8:55:57
|
|
|
|
betty.ford
|
dobro jutro! še danes popoldne,... bljak. nikolet, tole z zadrgami mi je pa znano... na srečo imamo šiviljo blizu. saj ga vsakič učim, kako se lepo odpne bundo, jopico... ampak njemu je bolj zabavno, če na hitro potegne vsaksebi. majana, imaš prav, da je dsrl zoprno nosit s seboj, kompaktni pa so vedno bolj kvalitetni! sony mi je všeč, ker dela zelo zelo lepe barve. se tudi jaz sprašujem, kam gre ves ta napredek tehnologije. se prehitro vse menja. kmalu bo že v vsakem domu kakšen hologramski dvd predvajalnik... da bodo filmi bolj živi se grem igrat
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 9:13:19
|
|
|
|
majana79
|
Jutro! Smo imeli sistematiko, dobili potrdilo za vrtec. ledenka, najina dva sta se skoraj izenačila 11.320 pa 83,5 btw, kdaj gremo na pir? te že pogrešam dela polna miza čaka nikolet, hb da znaš sama kej porihtat, stvari za oblečt so itak čedalje bolj nekvalitetne
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:13:34
|
|
|
|
koala.cek
|
groza kakšno vreme. pogrešam sonček in toplo vreme. pa se zima še začela ni. imam občutek da bom do maja še milijonkrat povedala, da komaj čakam morje.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:18:33
|
|
|
|
majana79
|
vreme je za ubit se, če mene prašaš že od prejšnjega tedna se pa pri nas nekaj 'čisti', da vsaj niso zabiti oblaki do gradu
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:21:29
|
|
|
|
koala.cek
|
sem šla zmajčku kupiti copatke za v vrtec. po dveh mesecih rabi že večje. a ve za vsako številko posebej kupujete copatke al kako ? zdej je imel 22, niti še niso ornk amortizirane, pa evo že nove. pri tavelikem vem da smo se malo šlepali. je pa kakšno številko kar bos prehodil ( ker ni hodil v vrtec ).
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:23:24
|
|
|
|
koala.cek
|
ledenka in majana - fajne so tele cifre od vajinih škratov. ornk desca ni kej. mi imamo pa drug mesec cepljenje pri 18 mesecev. torej naj si kar bolniško že v naprej zrihtam ane !?
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:37:24
|
|
|
|
nikolet
|
ja včasih si kupil eno cujno pa si jo lahko nosil dokler je nisi prerasil al se je pa tojk znucala da se je strgala, zdej pa gre vse že v eni sezoni naš otrok je pa glede fršlusov kr priden jih lepo zapenja in odpenja, vsaj takrat ko sem jz zraven jz sem tud gledala da bo treba naši punci kupit eno številko večje copate, za tavelzga sem jih pa že poleti se mu je HB mal ustavla noga in mu kupujem sam še na sezono ( pomlad, jesen, ) vreme je pa čist v k...
_____________________________
spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja, spomin je kot cvet, ki nenehno poganja, spomin je svetloba, ki dušo obliva, spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:40:23
|
|
|
|
nikolet
|
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek groza kakšno vreme. pogrešam sonček in toplo vreme. pa se zima še začela ni. imam občutek da bom do maja še milijonkrat povedala, da komaj čakam morje. nisi edina k to misli in pravi.... jz tud komaj čakam da bo konec mrzlih in deževnih dni....
_____________________________
spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja, spomin je kot cvet, ki nenehno poganja, spomin je svetloba, ki dušo obliva, spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:43:59
|
|
|
|
majana79
|
koalka, včasih mu vzamem kaj večje, recimo tiste a la robeez mam kao od 12-18, samo če so pa ornk copatki pol pa kar nove, vsako številko a mislš da so ornk mere? meni se zdi J. ful suhec je pa točno na krivulji. Bi moral videt našo P, kako jo to razveseli. aja, nismo znal dojenčku dat flaške pa govori tut očitno premalo
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:46:47
|
|
|
|
maja1488
|
Dan, sva ble z M na kontroli. Pljuča so OK. Dohtar pravi, naj bo še ta teden doma, M in jst se pa ne strinjava. A bi jih ve imele vseeno še doma? AB več ne jemlje, pljuča so OK? Drugače je pa sonček in prav prijetno toplo. Sva šle še v merkator ins e zdej baševa. Pa kosilo bo treba kuhat kmalu.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:54:52
|
|
|
|
koala.cek
|
maja - naredi tako kot misliš in čutiš da je zate prav. moje mnenje je, da če imaš možnost jo imej doma. če je jemala Ab ji je odpornost padla in lahko faše spet kaj novega.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 11:55:52
|
|
|
|
koala.cek
|
IZVIRNO SPOROČILO: majana79 koalka, včasih mu vzamem kaj večje, recimo tiste a la robeez mam kao od 12-18, samo če so pa ornk copatki pol pa kar nove, vsako številko a mislš da so ornk mere? meni se zdi J. ful suhec je pa točno na krivulji. Bi moral videt našo P, kako jo to razveseli. aja, nismo znal dojenčku dat flaške pa govori tut očitno premalo zame so fajne mere. ni predebel, ni presuh. je fleten.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 206809 - 2.del 9.11.2010 12:00:00
|
|
|
|
maja1488
|
Nikolet, v merkatorju je modri janko znižan iz 47€ na 30€, če te zanima.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiSo crocsi primerna poletna obutev za otroka?Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Špela ali?tweety83Odločava se med imeni za punčko,in sicer me zanima katero vam je najbolj všeč:Špela (
24%)

Nika (
40%)

Zoja (
37%)
Število vseh glasov: 432Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!