
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 20:16:18
|
|
|
|
Dudica1
|
uf tole se pa splača...kako pa dobiš točke in do kdaj je to?
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 20:17:49
|
|
|
|
Dudica1
|
aha sem že našla,sem glih razmišljala da bom T kupila lego duplo ker se baje v vrtcu z njimi ful igra no sej doma se pomoje pa ne bo
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 20:20:25
|
|
|
|
maja1488
|
Naši dve se ful. M je dobila zdej tamale, pa so še mal pretrde za narazen dajat.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 20:20:45
|
|
|
|
majana79
|
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1 uf tole se pa splača...kako pa dobiš točke in do kdaj je to? men jih ena prjatlca pošilja, k je skoz v šparu bo dobil kmetijo al kaj je že pa eno zeleno škatlo mi gremo ful redko drugače, ne bi nikol nabrala
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 20:32:41
|
|
|
|
Dudica1
|
Sej tud men ne vem če bo uspel,bom probala...bi pa tud eno škatlo ja pa kmetija je tud men všeč
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 21:20:52
|
|
|
|
maja1488
|
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1 sicer pa gledam zdej na lego da so tuki ista cena osnovne škatle kot v šparu akcijska http://www.legokocke.com/duplo-c-666_471.php Dve vrsti osnovnih škatel sta (obe sta zeleni) Ena je manjša (una tazgornja) Tista kot v šparu je pa tuki 2€ cenejša ampak še vedno dražja kot akcijska cena v šparu. Taspodnjo zeleno škatlo morš gledat.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 21:32:15
|
|
|
|
betty.ford
|
čeeer! danes so pa tisti čudaki stopili iz senc... sem se ves dan po malem smejala... HB niso bili škodljivi! lego kocke so zakon! otroci so nori nanje! zdaj premišljujem, da bi starejšemu kupila še fišertehnik ali kako že. prav tako kreativno. s tamalimi kockicami se pa igra samo v moji prisotnosti... ampak to samo iz tega vzroka, da se katera ne izgubi (matr sem občutljiva mama! ) majana, a je z J. kaj bolje?
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 21:42:41
|
|
|
|
majana79
|
betka, niti ne, kašelj je še vedno...
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 21:42:43
|
|
|
|
betty.ford
|
Leela, bolj nežno s pralnim strojem! da že dela tako kot mora!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 21:45:40
|
|
|
|
betty.ford
|
IZVIRNO SPOROČILO: majana79 betka, niti ne, kašelj je še vedno... nič prijetno. šuš, naj gre stran! saj vem, da se ponavljam, ampak od kar sem na starejšemu sprobala Justovo materino dušico, je nehal kašljati in smrkelj je izginil. prav čudežno!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 22:07:12
|
|
|
|
nikolet
|
čer da vas malo pozdravi... sem cel dan pucala pa pospravlala... so danes končali z fasado tak da me sam še pucanje čaka... sem čist fuč tak da grem spat... nočko
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 23.9.2010 22:11:53
|
|
|
|
Leela
|
majana ta kašelj je pa res smotan. kaj nazaj si ga kaj peljala pogledat? lego kocke so res zakon. jaz moram L. včasih lego katalog pred spanjem brat. F. teh duplo ne šmirgla, bi raje tamale kocke. seveda kot L. lahko noč,
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 7:42:47
|
|
|
|
majana79
|
Jutro! betka, hvala, bom poskusila, samo nisem vedela kdaj zmajčke in posvojence lahko začnemo mazat s tem? leela, kaj pa vem, kakih 10 dni nazaj... itak je on skoz kašljal že od adene naprej, potem se mu je pa poslabšalo nima pa vročine, samo ponoči se mu je spet nos zabasal resno upam da ne zboli spet, ker tole bo čist too much
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 8:11:43
|
|
|
|
maja1488
|
Jutro! Pri nas tut zabasan nos, glavobol... tokrat se je mene prijelo. No kakorkoli, samo upam, da ne bo šlo na otroke. Al pa bog ne daj na mojga Spali NOT . Pa še luna si je izbrala neko čudno pozicijo, da je skozi eno luknjico mimo žaluzije svetla direkt meni v glavo. Sm še olunjena
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 8:28:16
|
|
|
|
FLASK_A
|
ojej babe žabe kaj jaz berem... za vse ki se vas kaj loteva!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 8:36:52
|
|
|
|
PapuaNG
|
jutro, spali v redu. Z izjemo padca s postelje-je revček direkt na čelo zgrmel, tko da ma buško Sam kaj morem, sej se je še kar hitro potolažil in zaspal nazaj. Bom probala zdej čez vikend bit bolj vztrajna, ker bom lahko čez dan kej pospala in ga uspavala v njegovi posteljici.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 8:38:29
|
|
|
|
betty.ford
|
jutro! nekaj sicer pada, a sem se odločila, da bom današnje jutro izkoristila za hitro hojo. mogoče naslednji teden že začnem tečt lahko začnemo mazat s tem? majana, mislim, da ni nič narobe, če ga namažeš. saj so stari že 1 in več. namaži ga pa rajši zadaj, po hrbtu, med lopaticami, kjer se ne more prijemat. seveda v mini mini količini. in 1x dnevno. se spomnim, da sem ju jaz mazala kdaj že pred 1 letom... seveda ne z Justom. ha, ha, ha,... kaj bo šele z mojim navdušenjem, ko bom poskusila kaj vse zmore tea tree? nič, grem v tole meglo pretegnit svoje telo!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 8:39:06
|
|
|
|
betty.ford
|
je revček direkt na čelo zgrmel, tko da ma buško za malega!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 8:49:51
|
|
|
|
maja1488
|
Jst sm jo z justom mazala pri zadnjem prehladu. Je hitro minilo. Sm pa namazala spredaj in zadaj. Količina...grahovo zrno al pa še mal več. A je to overdose
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 9:01:16
|
|
|
|
Dudica1
|
Jutro Jaz z justom kr fajn namažem po pljučih spredaj in zadaj nič ne šparam Glih zjutraj sem T ker mal kašlja in bo hitr boljš... V začetku oktobra bom mela just če bo katero zanimalo.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 9:02:30
|
|
|
|
maja1488
|
Kje lahko vidim kaj ima just in za kaj se vse uporablja?
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 2.del 24.9.2010 9:03:16
|
|
|
|
maja1488
|
Že našla.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
imenaluncaakatero ime za fantka???Žak (
17%)

Tadej (
20%)

Nejc (
35%)

Anej (
29%)
Število vseh glasov: 243Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!