|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
6.9.2010 19:28:28   
clara23
Buhtlč, ja to res full boliuser posted image . Poleg vnetega mehurja in poroda je to edina stvar pri kateri sem jokala od bolečin..zato zdaj Marku tlačim kapo na glavo takoj ko samo malo zapiha. Tisto luknjico so mi pa zdaj zaflikali s timpanoplastiko (mislim da se tako reče)..so mi čez cel bobnič neko plastiko gor prišili. Zdaj naj bi bilo v redu, si pa še vedno ne upam zmočit desnega ušesa, da nebi slučajno spet voda prišla notr. Itak sem že razvila sistem umivanja las, tako da mi ni problem. Le zaradi potapljanja mi je žal, ker se zdaj pač ne morem več potapljat. Če bi pa slučajno moral na kakšno operacijo pa ne skrbi, saj otrokom itak vse delajo pod splošno anestezijo. Odraslim dajo le lokalno in to, ko ti dajejo tiste injekcije v sluhovod boli za pop**dit. Tudi po operaciji boli le kake tri dni. Imajo pa narejeno tako, da smo (oz. so) ženske na otroškem oddelku, tako da je tudi njih operiral ta dr. Gros, tako da zgleda ni zadolžen samo za odrasle..aja, pa še tole zna bit zanimiv podatek..vse tele zadevice v zvezi z ušesami znajo bit dedne (tudi moj stric je imel kronično vnetje d. ušesa in tudi njemu so naredili timpanoplastiko), tako da pri zdravniku kar lepo omeni kakšne težave je imel tvoj dragi!. No, pa še tole..če ima uho gnojno, mu bodo prej verjetno počrpali gnojček ven, da bodo sploh lahko videli v notranjost ušesa. To pa zna bit malo neprijetno, ker ti gre s tako iglico noter in ko začne sesat, te tako malo zaskeli in zapiha v uho. Pa takrat je baje treba bit čisto pri miru, tako da se mi ne sanja kako to delajo otrokomuser posted image

Ma jaz pa še vedno nisem našla tistih svojih čevljevuser posted image . Se mi sploh ne sanja kje so. Če jih še jutri ne najdem, si grem kar nove kupituser posted image .

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 7:24:04   
Zoja Miša
Jutro. Danes jaz serviram veliko dozouser posted image , ker jo rabim!
Kaj je bilo pri nas danes ponoči nimam pojma. Kaja Lina ga je začela srat 22.45 in ni nehala do jutra.user posted image  Najprej je jokala, kričala, ni htela ležat, bi čičala ona v dnevni. Si po zobih drgnila...Ne vem, najprej sem mislila da ima zabasan nos, potem zobje...v glavnem spali nismo nič. user posted image
Upam, da je bilo samo danes tako in da je kaj ne nahajauser posted image .

Včeraj popoldne sva šli v trgovino Taro in ima še 2 novi trenirki in žabice, pižamo, pa kapico za prvi mraz ter bundo, ko jo bo rabila. Je pasalo.user posted image  Potem sva šli pa še kar v Mengeš na igrišče. Je bilo luštno.

Jaz se danes malo bolje počutim, razen, da bi spalauser posted image .

Krysia, user posted image nič ne težiš, lepo da poveš! Sam mislim, majo pa tudi sistemuser posted image

Nič, prišel za varstvo pri delu...user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 7:25:33   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: clara23

Ma jaz pa še vedno nisem našla tistih svojih čevljevuser posted image . Se mi sploh ne sanja kje so. Če jih še jutri ne najdem, si grem kar nove kupituser posted image .



Pa ne istih kupit, ker jih boš sigurno našla, ko boš nove nabavilauser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 8:20:45   
clara23
Jutro,

ne bom si istih kupilauser posted image .

Tudi pri nas je bila noč jokava..pa bo že. Tudi ko sem ga oddala v vrtcu, je jokal kot dež. V bistvu je začel jokat, ko sem mu na poti do vrtca rekla, da gre zdaj malo v vrtec, kjer se bojo igrali, pojedli zajtrk, se spet igrali, pojedli malico, se spet igrali, pojedli kosilo, potem pa že pridem ponjuser posted image . Zdaj pa samo še čakam, da bo že doma začel protestitati..to bo šele hudič..

Nč, se grem namakat v banjo da preženem negativne misliuser posted image .

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 8:35:37   
Krysia
Jutro

ZM, hvala za kavo, jo nucam. Pa upam, da je Kaja Lina OK. Varstvo pri delu - tko kot si napisala: user posted image

Spali slabo - jokal, kašljal, pa ne more se odkašljat, nos ma zabasan, čeprov ga skoz pucamo ... ob 7h klicala P - dobil uro ob 10:50, prej ne gre. Razen, če bo težko dihal, naj ga takoj pripeljam. Ampak jst ne vem, a on težko diha al ne user posted image Ma, sej vem, čudna mama sem, ampak jst res ne znam ocent, a on težko diha al ne. Največja fora je pa, da je čez dan precej v redu, tko da me bodo verjetn domov poslal z diagnozo manjši prehlad ... ponoč mamo pa katastrofo. Ne, sej ta zdravnica je ful natančna, ga bo ziher pregledala u nulo ... Sem v službo tud že poklicala, da me danes ne bo. Pa ko sem zjutri prišla u kuhno, me je lepo pozdravil kup umazane posode - zvečer sem pozabla dat v pomivalca user posted image Mi vse te stroje laufamo ponoč, ko je cenej tok (mamo tko nastavlen, da se te varovalke šele ob 10h vklopjo) .... pol se pa nisem mogla odločit, al grem une varovalke premikat, da bom lahk stroj vklopla, al rajš na roke pomijem ... izbrala sem drugo možnost - ja, vem, čudna sem ... Pa še tale dež mi najeda - že tko je cela procedura pri našem ZD parkirat, pol bom pa še marelo vlačla s sabo ... eh, sej bo ... sem čist neprespana, tko da ne odgovarjam za napisano ... user posted image

Zdej je pa bolniček vstal - grem ... vam sporočim, ko bom vedla, kja nam je ...



(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 9:18:32   
clara23
Krysia, user posted image user posted image user posted image zate in za Roka..pa nič nisi čudna mama, niti gospodinja! Danes so itak taki časi, da je treba gledat na vsak euro. In zakaj nebi prihranila tam kjer res lahko-pri elektriki..Pa le sporoči nam kako bosta opravila pri zdravnici..

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 9:39:31   
buhtlčk
jutro

na hitro - morva telebajske gledat pa pokat za jutri :)

Krysia
upam, da ni hujšega. Ej a ni ta pocen tok od 11h njaprej?

Mi mamo pa dons ORL.

A spet ne spite user posted image Joj jaz sem takooooo srečna, da s tem ni problemov.

Telebajski mami... user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 9:54:00   
Zoja Miša
Zdej sem pogledala, jutri je Lunin mlaj. Pa že prejšnji mesec jo je to medlo bolj, kot polna lunauser posted image  No, upam, da je bilo le to. In da se v vrtcu naspi...jaz bom že.
Moj prehlad 100 x bolje, kot je biluser posted image . Hecno. No, upam, da se zopet ne obrne.

Buhtlček, pokat? A kam greste, pa sem kaj zgrešila? Na morje si rekla, a ne? Kam pa? Uživajte!!!

Krysia, nisi čudna, lepo da si tako varčna. Jaz tega ne delam, perem med tednom-popoldne, luči puščam prižgane...user posted image  pravi da je to zato, ker itak on palčujeuser posted image . Ma ja, jaz sem pa kljub neplači oz. plači z zamiki, Kajo Lino oblekla in obula. Če seštejem, je šlo 250,00 eur po tamalem.
Pa user posted image , da P pove kaj vzpodbudnega.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 11:06:26   
buhtlčk
Zoja Miša gremo v Grčijo, ma ja vem, spet user posted image . Zdaj pa na Kos. Voda ima 26 stopinj, čez dan je od 28 do 30, ponoči pa okrog 22....obožujem grški september. Pa še predzadnji teden sezone je, tako da bodo plaže že bolj prazne. Komaj čakam.

Mali je v postelji, upam, da bo zaspal. Dvomim, ampak je za probat, tale antibiotik ga vseen dost zdeluje. Ker ga moram že ob 1h zbudit, on pa ponavadi vstane med pol3 in 3 user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 11:28:03   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Zoja Miša gremo v Grčijo, ma ja vem, spet user posted image . Zdaj pa na Kos. Voda ima 26 stopinj, čez dan je od 28 do 30, ponoči pa okrog 22....obožujem grški september. Pa še predzadnji teden sezone je, tako da bodo plaže že bolj prazne. Komaj čakam.



Fauš!!!!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 11:40:48   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Sreča pa je, da si ti daleč stranuser posted image


Saj je se s svojo mamo sicer zelo dobro razumem in bi si želela da bi bila bližje, ampak imava pač različna mnenja glede nekaterih stvari. Kot je Buhtlčk rekla, moja mami prav tako moja tašča še vedno živijo v tistem da je ženska tista, ki mora narediti vse, urediti vse, ker drugače lahko ostane sama in da je moški bolj pomemben. Zdi se mi žalostno, da pričakuje da bom tudi jaz tako počela. K sreči moj misli obratno in se mu zdi butasto, da bi poležaval, medtem ko bi jaz prala, kuhala, gospodinjila. In predvsem se mu zdi butasto, da bi živela v strahu da bi me pustil, če ne bi uredila vsega.

Krysia, dobro zrihtajta. Upam da se Rok kmalu pozdravi.

Clara, a boš cepila Marka proti pnevmokoku?

Danes ste vse slabo spale, mi pa presenetljivo dobro. Samo dvakrat sem vstala. Še takšnih noči.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 13:03:35   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz



Clara, a boš cepila Marka proti pnevmokoku?




Ne, ne bom, ker do zdaj ni imel še nikoli vnetja ušesk..

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 13:49:59   
Krysia
Evo me. Na srečo ni hujšega - ena virozica, pljuča so čista, ušesa tud. Mu moram še naprej pucat nos, pa rekla mi je, naj mu kupim sirup za izkašljevanje. Tko da grem jutr u službo, Rok bo pa do konc tedna doma ... So mu tud zmerli kisik pa je vse ok. Še dobr. Sam sliš se pa vseen grozn, ko spi in tko na glas diha ... Evo, mal prej je zaspal ... upam, da bo spal kej več kot eno urco.

buhtlčk, ne vem, men se zdi, de je cenej elektrika od 10h naprej. Ampak vem pa ne. Pa itak se nikol ob 10h ne spomnim pržgat, tko da tud če je od enajstih, ni panike user posted image Joj, Grčija ... jst sm vam tud fouš. Uživajte! Pa upam, da ste ORL preživel brez kakšnih hudih stresov ...

tejkaz, tud jst ti želim še takih noči ... al pa čist brez vstajanja!

Zoja Miša, jst moram tud Roka oblečt za jesen ... zdej, ko mora met 2 kompleta v vrtcu za preoblečt, morm mal napolnit omaro ... bom enkrat do konc tega tedna ... Pa fajn za tvoje zdravje - prehlad naj gre čim dlje!

Nič, mene iz dnevne kavč kliče ... sam ne vem, bi mogla še kej pospravit ... eh, najprej se je treba naspat, pospravljala bom pa pol ... priprave bom pisala pa še bolj pol .. pol bo pa že jutri verjetno ... user posted image

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 14:45:07   
Zoja Miša
No, sem prišla še pogledat, ker me je res zanimalo, kako je z Rokom. No, HB je le viroza! Naj se čim prej pozdravi!user posted image
Glede trenirk in vrtca je pa res, da jih ni nikoli preveč. Jaz sem res nad firmo, Name it, zelo navdušena. Kupila včeraj še 2 spodnja dela. 8,95 eur / kos. Meni se to ne zdi tako grozno. Pa res so fajn model.
Pa bundica, napol puhovka, 30,00 eur. Pa res je lepa.
No, bom nehala sedaj promocijo delatuser posted image .

Danes pa ne vem, če ne bodo palačinke zvečer. user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 14:59:50   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Danes pa ne vem, če ne bodo palačinke zvečer. user posted image


Mi že cel dan lušte delajo.

Dan.

Krysia in Rok - samo, da je le prehlad.

clara - ravno to se je dogajalo pri nas. Ko je bil N. prvič v vrtcu, v drugi enoti, ko se mu je zameril, je že celo pot jokal, ko je vedel, kam sem zavila. user posted image  Ga je še dolgo potem, ko je bil že izpisan stiskalo, ko smo šli po tisti poti. Res si zapomnejo. user posted image

tejka- mene bi tudi mami razkurila, če bi mi rekla kaj takega. Ma saj smo v času enakopravnosti. In nisi več na porodniški, da bi mela čas drug dan mogoče spat in se prekladat po stanovanju ko kup nesreče. user posted image

buhtlčk - uživejte v Grčiji

bodi/ spodnja majčka - mi imamo spodnjo majčko, bodije sem ukinila. Ima vedno zabasano spodnjo majico in majčko za hlače. Že lani so v vrtcu skrbele za to. Tukaj ni nobenih pripomb. Ponavadi tudi sp. majčka zabasana za gatke, torej dovolj zaščiteno. user posted image

Mali gleda Kekca, zdej je to no.1 na listi, veliki pa spančka.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 20:16:59   
clara23
Krysia, super da je "samo" virozica in upam, da si Rok kmalu opomore!

ZM, zdaj si me pa zrajcala s temi Name it izdelki..pa kje to nabaviš?? A je v Lj tudi kakšna njihova trgovinica?

Buhtlčk, kako sta opravila na ORL?? Pa uživajte v Grčiji!

Katja, kako se Jan drži v vrtcu?? Je kaj bolje??


Danes je pa Mark dobil nove copatke. Do zdaj je imel tiste iz copatki.si trgovinice, pa so zgleda pretanki, ker je imel že drugič ko sem ga prišla iskat čisto mrzle nogice, tako da ga verjetno zebeuser posted image

Pa dobili smo nov zobek..oz. je verjetno že kake 2 dni zunaj, pa nisem opazila. Pred spanjem sem mu pa danes namazala dlesni z cal gelom in otipala špičkouser posted image . Še dva zobka nam manjkata, pa bomo finito z mlečnimi zobkiuser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 22:56:17   
K_a_t_j_a
clara23


clara Jana imam doma, dokler se ne pozdravi vredu ga ne mislim vozit v vrtec. Ima kar ornk nahod, ima že 3 dan
  
nos čist zabasan, čeprav mu z babywacom čistim tudi do 3krat na dan noseka. Pa čist rumeno-zeleno mu gre ven. Pa še zobek
 
 
(petkica ) mu raste in ga zgleda zelo boli. Dudo mi grize, joče se v spanju.... Danes je v spanju rekel: ne v vrtca. [img]smileys/smiley13.gif[/img] Ponoč


tako težko diha, ker ni navajen da diha skozi usta.
  
Pa še mojga [img]smileys/love.gif[/img] neki nahod baše...
  

V četrtek imamo roditeljskega in grema oba. Bomo videli kaj in kako. Če bo Jan imel še naprej tak odpor ga bom izpisala, ker
nima smisla otroka silit. Še kakal mi ni tiste dni skoraj nič, ko je bil v vrtcu. V slučaju, če službo dobim, bo pa v zasebnem
varstvu pri moji sorodnici. Sem se pozanimala za drugo enoto od tega vrtca pa je tam tudi baje vse polno. Zdaj samo čakamo
namesto v zasebnem vrtcu in če bo možnost ga takoj prepišem.
 



< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 7.9.2010 22:59:25 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
7.9.2010 23:00:39   
K_a_t_j_a
Pa kaj je to zdaj za en klobasa! Tale nov RR sistem je pa kar nekaj no...user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
8.9.2010 6:53:27   
gajka
Dobro jutro! Ekola, user posted image čaka, si kar postrezite! user posted image

Včeraj je bil Rok spet v vrtcu. Zjutraj je imel malo krize, ker je hotel kar z mano domov oz. da naj vsaj jaz z njim tam ostanem, potem je pa menda bil cel dan čisto OK. Ob 12h je šel domov, da ne bi po 3-dnevni pavzi bilo predolgo... Danes pa bomo poskusili še, da tam prespi, pa bomo videli, kako bo.
Ima pa te dni očitno spet nek PMS, sploh včeraj je bil na vrhuncu, ker se kar začne nekaj po tleh metat in kričat huje kot da bi prašiča klali user posted image , pa po mojem še sam ve ne, zakaj se toliko dere. Eno tako kričavo seanso je uprizoril tudi sredi noči, je user posted image popenil in je Rok skoraj pristal pod mrzlo vodo, ga je samo z eno orng mrzlo cunjo po obrazu našprical, da se je malo umiril. Sploh ne vem, kaj mu je, da ima take izpade!?! user posted image

V soboto bomo imeli krst, če nam bo zdravje služilo (je Rok še Zari prijazno podaril prehlad) in takole bo naše ta malo dete:
user posted image

Kje pa je anita g. te dni? user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
8.9.2010 8:18:31   
clara23
Jutro in hvala za kavico!

Mark je v vrtcu, jaz pa zajtrkujem. Ko sem ga danes oddala vzgojiteljici, ni nič jokal..nekaj je mencal ker ni vedel al bi šel k njej al ne, pa sem mu še 1x lepo povedala, da pride mami po spanju ponj, pa je šel brez problemauser posted image . Doma je sicer bilo nekaj cviljenja, ampak v avtu se je umiril..Danes ga pridem iskat šele po spanju, tako da bomo videli kako bo šlo. Smo pa imeli kar mirno noč, saj se je zbudil samo 2xuser posted image . Se vidi, da je zobek prebil dlesen in da ga ne boli več tako močno.

Gajka, lepo dečvo maš! Glede Rokovega dretja pa ne vemuser posted image Mi nimamo takih problemov..če že zganja trmo, se v joku vrže po tleh in potem noče ustat. Takrat ga lepo ignoriram, zapustim prostor v katerem se je vrgel na tla, zaprem vrata in grem npr. v kuhinjo pomivat posodo. Ko vidi, da me njegovo početje ne gane, pride iz sobe kot da nič ni bilo, ali pa vzame kakšno knjigico in jo začne listat.

Katja, naj se Jan čim prej pozdravi!user posted image user posted image



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
8.9.2010 9:07:31   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Kje pa je anita g. te dni? user posted image



Nima časa. Zadnjič mi je napisala, da bo šele z oktobrom bolj aktivna na forumu, ko gre Zoja v vrtec.

Gajka, tudi pri nas na srečo nimamo takšnih izpadov. Se trma in se zvija, samo ga ignoriram. Ponoči bolj jamra. Danes samo enkrat user posted image   Pri nas je zadnje čase bolj Eva trmasta oz. je v fazi hočem. Se dere po stanovanju in vpije kaj vse ona hoče. Iz sramežljive deklice se je čez noč prelevila v eno cvilijočo terorizatorko.

Danes smo imeli cepljenje proti pnevmokoku. Spet se bo nas cel ZD zapomnil za cel dan. Eva je bila cepljena v roko, Jaša pa v nogo, ker ima rokico presuho. Jaz sem ga držala za roki, sestra za nogi, zdravnica ga je pa cepila. Tamal je pa rit dvignil ravno tisti hip, ko je iglo zapičila v nogo. Kar slabo mi je postalo, ko sem videla, kako je tisto iglo dobil v nogo. Joj, kako je vpil.

Katja, upam da se Jan hitro pozdravi.

Jaz sem pa včeraj z moževo kartico zapravila 260 € user posted image Jaz sem bogatejša za ene čevlje, otroka pa za nekaj cotk za jesen in zimo. Jah, bilo je potrebno. Sicer mi je malo žal za eno Jaševo bundo, tako lepa je bila pa ni bilo številke, sem mogla vzeti eno drugo, za Evo se pa sploh nisem mogla odločit katero naj vzamem, vse so bile tako lepe. Zakaj je za punčke vedno več lepših stvari, za fantke se mi zdi, da je povsod takšna revščna?

Nič, bo treba kaj narediti.



_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
8.9.2010 9:12:16   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Iz sramežljive deklice se je čez noč prelevila v eno cvilijočo terorizatorko.





res?? Si je sploh ne predstavljamuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz



Jaz sem pa včeraj z moževo kartico zapravila 260 €



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja je treba kdaj pa kdaj tudi v nabavo..user posted image .

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
8.9.2010 9:36:03   
Zoja Miša
Gajka, hvala za kofe. Paše, čeprav smo spali celo noč kot polhkiuser posted image . Kaja Lina ima sicer tudi malo nahod, a HB samo malo smrka in čez noz govori. Lepo pihava in še z baby vacom pucava nos, zvečer ji dam eno kapljico Operila, da lahko diha in je spala celo noč. user posted image  Upam, da ji ne bo šlo naprej, ker vsi v vrtcu smrkajo.user posted image
Včeraj šla tudi lulat na kahljico, kakat hoče pa v plenicouser posted image . Tako da mi ostajamo pri bodyjih, za enkrat.
V vrtec rada gre. Seadj zjutraj svojo vzgojiteljico heca in jo vsako jutro sprašuje:''Ela, kje je pa kavica?'' Ker je zadnjič pomagala Eli-vzgojiteljici iti v drugo igralnico po ostale otroke in je imela Ela v roki kavo. Pa ji vzgojiteljica reče, da je pridna, ker ji pomaga peljati otroke. Kaja Lina pa pristavi:''Pa kavico''user posted image .

Glede dretja. Tudi jaz nimam ideje, ker se tudi Kaja Lina na vsake toliko spolne, nekaj zamomlja in se potem dere, ker je kao nihče noče razumet. user posted image  Pa bolj ko ji pravim, da naj se umiri in mi pove, kaj želi, da bova uredili, bolj se ona dere. Potem grem stran in jo pustim. Ko se umiri, se zmeniva. Ne vem, kaj jim je z temi izpadi, ampak očitno nekaj želijo doseči. Ponoči pa to sanjajo in podoživljajo, mogočeuser posted image . Kaj vem. Mislim pa, da sta kar prav ravnala. Saj res ne veš, kaj bi naredil.

Pa luštna Zara!user posted image Upam, da boste zrdavi in bo krst uspel. Pa še vreme bo menda celo malo boljše!

IZVIRNO SPOROČILO: clara23
ZM, zdaj si me pa zrajcala s temi Name it izdelki..pa kje to nabaviš?? A je v Lj tudi kakšna njihova trgovinica?


http://www.monsa.si/ tukaj si poglej kje vse so njihove lokacije. Mislim, da imajo potem v vseh tole firmo. Res pojdi si pogledati imajo res kul stvari! Vsaj za punčke! Pa mislim, da pri fantkih ne zaostajajo!user posted image
Glede copat je pa tako, da v vrtcu naj bi imeli s trdim podplatom - se kaj polije, hodijo v kopalnico...Meni se zdijo Cicibanovi zato zakon.
Pa super za zobek!

Katja, naj se Jan čimprej pozdravi. Pa upam, da se kaj pametnega dogovorite na sestanku v vrtcu. Da je mogoče vse to le začetna zmešnjava in da bo bolje. user posted image

Mi imamo pa danes roditeljski sestanek.
Pa zvečer bom šla verjetno na pilates.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
8.9.2010 10:03:47   
Zoja Miša
Tejkaz, super za nakup. Ja, denarja se hitro znebi, ampak če je treba... Bogi Jaša, se sploh ne bo pustil več pikati.
Povej mi je Eva le doma takšna? Ker naša Kaja Lina je user posted image  samo doma. V vrtcu je pridna, pri babicah je pridna...doma pa se očitno sprošča in vso jezo in trmo pokažeuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
8.9.2010 10:19:16   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, super za nakup. Ja, denarja se hitro znebi, ampak če je treba... Bogi Jaša, se sploh ne bo pustil več pikati.
Povej mi je Eva le doma takšna? Ker naša Kaja Lina je user posted image  samo doma. V vrtcu je pridna, pri babicah je pridna...doma pa se očitno sprošča in vso jezo in trmo pokažeuser posted image


Zaenkrat iz vrtca niso še nič rekli. Včeraj je v Mullerju takšno zganjala, da so naju vsi gledali. Kupovali sva darilo za njeno prijateljico, ker je vabljena na njen RD in ni pustila da ji kaj kupim. Vse bi ona imela in karkoli sem prijela v roke, je rekla da ne, da to ona hoče imeti in se je drla, trmala,... V Takkotu je po vsej sili hotela imeti eno torbico in je bil cel hudič, ker ji nisem pustila. Vse je bilo hočem, hočem.

Jaša je bil pa res bogi. Sem v vrtcu rekla, naj me kar pokličejo, če ga bo fejst bolelo, zaenkrat je še vse ok.

IZVIRNO SPOROČILO: clara23

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Iz sramežljive deklice se je čez noč prelevila v eno cvilijočo terorizatorko.





res?? Si je sploh ne predstavljam .



Res. Včeraj je hotela sok in soka pred kosilom ne dovolim, ker potem ne jesta. Pa sem tako kot vsak dan rekla, da pred kosilom lahko pije vodo, če bo pa še žejna, bo pa lahko po kosilu dobila sok. In je kot ena najstnica začela razgrajati, da ona hoče sok pa ji ga jaz nočem dati. Sem ji čisto mirno rekla naj se umiri in da bo sok dobila po kosilu. Cela štala. In kakšne vojne so kdaj zaradi kakšne igrače. Jaša mi ne da, jaz pa hočem to.



_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?