|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
28.2.2011 22:23:06   
Erin
tejka - super za hiško, waaaaw!! Čudovita lokacija, super zgleda!!! Sem fouš =))
Zoja Miška - lep prvi dan ti želim!!!

Katja - če bereš, upam da je vse ok, mislim nate!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 8:35:07   
anita goitan
jutro/dan

izvolite user posted image user posted image , sem šele ob 2.zaspala, Zoja mela težave s kakanjem, nazadnje v četrtek, sem ji zvečer svečko dala, potem pa ob 24ih kakala..ob 5ih nisem bla sposobna da dvignem rit..sem "šele" ob 6ih auf, potem pa običajne procedure: kosilo, tuš...vrtec. In šele ob 8:20 v službi.

zoja miša kašni so 1.občutki? Srečno!

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 8:57:11   
buhtlčk
jutro babnce

sploh nimam časa (občasno pa tud ne energije) pisat. Jah nisem kot anita, jaz rabim 8 ur spanja minimalno user posted image

morm čestitat tejkaz za hišico, pa povedat katji da tud jaz mislim nanjo in držim pesti, da bo čim prej doma, pa mislim na zojo mišo, uf...., pa čestitat gajki za tekanje, go girl user posted image , pa držat pesti za bellino Tjašo za provokacijo, kar za vnaprej, da bo zih zaleglo,  pa...

no pa še tole sem dolžna:
za maškare bo mali dinozaver, sam smo oprali kostum in se je ena učka na pokrivalu sprala skor čist dol, zdej pa ne vem kaj nardit, hm...nekej bomo že. Glede kuhanja - midva med tednom hodiva v službi jest, mali itak je v vrtcu. Popoldne jemo pač nekaj, čokolino, kruh s pašteto, jogurte... Čez vikend pa pridno skuhamo za ob pol12 in ob 12.30 že vsi spimo popoldanski počitek user posted image

grem kej nardit, me je sodelavka spomnila, da imam danes pet let v tejle službi, kako res čas leti

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 9:09:18   
anita goitan
buhtlčk drugo leto pa napredovanjeuser posted image plačni sistem sm mela v mislih, drugače pa itak ja
Ma sej jst tud rabm več ur spanja, sam kaj najuser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 9:13:14   
buhtlčk
anita nč napredovanja, za določen čas je drug sistem user posted image Ah ni panike, služba je, vsaj še za par let, vmes je pa lah še svašta.

drgač pa vse navijamo zate za več prespanih noči, enkrat bo že pomagal user posted image , do takrat pa user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 9:25:20   
Krysia
Jutro

Še sem živa, ampak komaj. Bo že. Štartali v nov teden - vzdušje popočitniško, torej nikakvo ... do naslednjih počitnic je še daleč ...

tejkaz, super za hiško! Zdej pa velik akcije pa bo hitro zrihtano. Pa res upam, da ne boste mel kakšne štale z obrtniki - tam se ponavad zakomplicira ...

anita, ko se boš ti mela možnost naspat, boš rekla: "brezveze, itak sem že navajena nespat". No, vseen upam, da te doleti še kakšna prespana noč v bližnji prihodsnosti!

K_a_t_j_a, drži se punca, vse mislimo nate! En velik user posted image

bella, moj križ neki štrajka ... ne bvvem, kaj mu je - bo treba nankakšen remont ... se grem ta teden pokazat k zdravniku, ker tole sploh ni zabavno ...

kosilo ... pr nas je tko, da kosilamo skupi s taščo. Včas mi paše, včasih ne, ampak kaj morem ... ko sva se vselila, še nisva mela svoje kuhne, pol je pa nekak to postalo običaj .. in zdej jemo pri njej. Sej v redu kuha, ampak jst bi tud kej drugega kdaj jedla kot njene standardne jedi ... če pa midva kuhava, se pa skoz prtožuje, da cel dopoldne ni mela kaj delat user posted image Mah, kr neki ... zato se pa pri večerjah izživljamo ... pa kile nabiramo ...

Nič, šibam v službo. Se tipkamo ...

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 11:48:59   
gajka
buhtlčk - a 5 let si že ves čas za določen čas? A ni to kao prepovedano tolikokrat podaljševat pogodbo samo za določen čas? user posted image Jaz tudi rabim 8 ur za normalno funkcioniranje, zato sem pa vsa "skozlana", če je slaba noč. user posted image

Krysia - a res ne bi kakšnega res dobrega fizioterapevta sprobala?

ZM - srečno danes in hitro se vplelji v nov sistem! Pa povej malo, kako in kaj.

anita g.
- a kosilo ti pa uspe še vedno spocat, čeprav kasneje vstaneš? user posted image Meni se tudi zdi, da< ko bodo tvoji šjorci normalno spali, pa ti ne boš znala spat kaj več kot par uric/noč. user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 12:22:41   
buhtlčk
gajka se mi zdi da od 2007 je v ZDR da za projektno delo je lahko določen čas za čas projekta. No, jaz sem projekt user posted image



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 12:25:14   
anita goitan
buhtlčk men tud to ni glih jasn da ti tako podaljšujejo, no, razen če imaš vsakič drugo del.mesto

gajka ja jest je treba, polnozrnat riž sem dala že zvečer močit, pa se potem hitr skuha...kaj je zraven pa ne bom omenjala
In skozlana sem jaz skoz, res, Hb za mojga user posted image  le kako me prenaša, resno.

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 12:49:50   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
gajka ja jest je treba, polnozrnat riž sem dala že zvečer močit, pa se potem hitr skuha...kaj je zraven pa ne bom omenjala
In skozlana sem jaz skoz, res, Hb za mojga user posted image  le kako me prenaša, resno.

Ma ne Hb, mene bolj zanima, zakaj npr. kdaj on ne bedi, če Zoja ne more kakat ali pa spat? user posted image Oba sta starša in oba gresta zjutraj v službo!
Pa brez zamere, saj vem kakšni so dedci... Moj je par noči nazaj, ko je Zara že 1 uro nekaj jokala in stokala, spokal kovter in povšter in se odselil v dnevno, češ da se mora naspat! Ja, in bil je vikend, noč s sobote na nedeljo, jaz sem pa itak celo soboto napol preležala zaradi obupnega glavobola, vročine, kašljanja itd.! user posted image Ja, ponoči sem pa kar od nekje mogla najt dovolj moči, da sem še Zaro prenašala... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 1.3.2011 12:52:32 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 12:58:52   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
gajka ja jest je treba, polnozrnat riž sem dala že zvečer močit, pa se potem hitr skuha...kaj je zraven pa ne bom omenjala
In skozlana sem jaz skoz, res, Hb za mojga user posted image  le kako me prenaša, resno.

Ma ne Hb, mene bolj zanima, zakaj npr. kdaj on ne bedi, če Zoja ne more kakat ali pa spat? user posted image Oba sta starša in oba gresta zjutraj v službo!
Pa brez zamere, saj vem kakšni so dedci... Moj je par noči nazaj, ko je Zara že 1 uro nekaj jokala in stokala, spokal kovter in povšter in se odselil v dnevno, češ da se mora naspat! Ja, in bil je vikend, noč s sobote na nedeljo, jaz sem pa itak celo soboto napol preležala zaradi obupnega glavobola, vročine, kašljanja itd.! user posted image Ja, ponoči sem pa kar od nekje mogla najt dovolj moči, da sem še Zaro prenašala... user posted image


Zoja hoče samo mene, jo na vse načine obrača, razne finte sam se začne dret..jo ne zanima kiro pravljico ji bo povedal/prebral..in da se še Ulči ne zbudi, potem interveniram sama. (Ula je druga pesem, moj ji popolnoma zadošča, res ob izjemnih jokih pač pade joška).
Na prste ene roke..kdaj je mal dežural, pač ljudje smo različni, to sem vedla še preden sva 1.otroka nrdila kako bo, če bi na to gledala, bi bla brez otrok, s tem se ne obremenjujem, če bi še to osebno jemala, bi bla že v Polju. Mogoče me imate za čudno, pišem kar je res, ne napišem kaj vse on naredi in prispeva k dobrobitu, ker mi ni da bi ga izpostavljala, je moj in ga neskončno ljubim takega kot je, je izreden oče, pač da ponoči čujem jaz..sem že par vrstic prej omenila. Ja.
Moški so že iz pradavnine naprej za iskanje preživetja, lov..ženske pa doma, skrb za družino itd.

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 13:18:29   
gajka
Ej, saj ne, da napadam tvojega, ampak takole se mi je malo mimo zdel tisti komentar, da hb, da te tako prenaša. Ja, pa saj nisi ti kriva, da imata ta mali dve nočne prebliske! Edini problem je, da pravila iz pradavnine, ko je moški poskrbel zgolj za preživetje, ženska pa samo za dom in otroke, danes ne veljajo več... user posted image
Sicer je pa tudi pri nas podobno. Zvečer samo jaz veljam, da Roka spat spravim, zadnjič je po ne vem koliko časa (najbrž res ene 2 mesecih) končno spet enkrat on veljal... user posted image
A spita Zoja in Ula skupaj v sobi? Tako bi že rada počasi Zaro izselila iz spalnice v Rokovo sobo, pa cvikam, da bosta potem en drugega zbujala... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 1.3.2011 13:20:20 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 13:48:51   
anita goitan
gajka zdej pa vela da kdor več k proračunu prispevauser posted image ...
Ne, Zoja je v svoji sobi, od aprila lani, Ula pa na sredini do ne vem kdaj...dokler se še doji, v uni otroški postelci noče spat, je sam odlogališče dnevnih cot in igrač in trampolin varianta.
Bom slikala kako jima je moj zdej mrežo dal na vrhu pograda, od stropa do pograda da lahko skačeti itd, dns jima gre še po un 100pack žogic...luštno izpadlo, on je mel mal v mislih, da bova dala Z&U gor, mi2 pa se mal tata&mama v miru šla, ja pa ja, sigurno...sam hrbet obrnem si že Zoja zmisli kaj vse bi še rada mela notr, potem če ji ne ustrežem v unem cajtu ki ga ima v glavi, začne bit smotana, da še Ula začne tečnarit za venuser posted image

ne vem no, potem je traba tata&mama igrice kar mal improvizirat..sej veš, če ponoč ne spimo..mah ne bi zdje razpredala, me pa zanima kako je pr vas, je cajt si ga vzamete in pr ostalih ki iamte take male črmleuser posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 1.3.2011 13:49:46 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 14:06:26   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
gajka zdej pa vela da kdor več k proračunu prispevauser posted image ...

Kaj pa, če je isto oz. celo kontra? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
ne vem no, potem je traba tata&mama igrice kar mal improvizirat..sej veš, če ponoč ne spimo..mah ne bi zdje razpredala, me pa zanima kako je pr vas, je cajt si ga vzamete in pr ostalih ki iamte take male črmleuser posted image

Ah, tega pa nočeš vedet. user posted image Navadno komaj čakava, da Rok zaspi, pol še pa midva mrkneva... Suša, ja! Ampak meni se odkrito povedano ne da. user posted image Mojega občasno še prime, mene pa ne, sploh! Pa še tako sem lahko 100%, da si še 3. živcežera ne nakopljem na glavo! user posted image No, resno, se že občasno zasekiram, kaj je z mano narobe... user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 1.3.2011 14:20:20 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 14:08:40   
bella02
Evo, 5 min pavzeuser posted image

Gajka, mi smo Tejo dali k Tjaši, ko je imela pol leta. Tudi če se Teja zbudi, se Tjaša ne. Zbudi se pa le, če bruha. V takih nočeh je šla Tjaša k nama, drugače pa spita vsaka v svoji postelji.

Tejka,
lepo hiško imate!!! In želim vam veliko veselja pri delu in opremljanju!

Krysia, poznam ta popočitniški utrip v šoli user posted image

Zoja Miša
, čakamo na prvo poročilouser posted image

Buhtlčk, ti si projekt, dobra fora user posted image . Tko kot sem jaz inventar na Filozofskiuser posted image

Erin
, kako si? A nisi tudi ti nekej snemala unih Yohoo-jčkev, al kaj so že?

Katja, mislim nate in držim pestiuser posted image

No, mi smo po starem. V petek imam izpit in uganite, kaj je še????? Teja je doma. Čudno, a neuser posted image V nedeljo na krstu je bla že čudna, pol krsta in 3/4 kosila je prespala, potem popoldne driskala, včerej ko cunja, nekej malega bruhala, driskala, danes je dobre volje, le prej je še fuuul mehko kakala. Bomo videli, kaj bo popoldne. Jo je imela dopolne tašča. Sama se kooooomaj učim, mi ne gre to piflanje, pa kaj čemuser posted image . Grem v petek poskusit, pa se mi zdi, da ne bo šlouser posted image . Poskusit ni greh.

Sem vas na brzino preletela. Verjetno sem kej izpustila. Ne me tepstuser posted image . Mejte se!



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 14:11:59   
gajka
Zadnje čase imamo z Rokom obupne probleme. V vrtcu angelček, komaj vejo, da ga imajo, doma pa... Raztur! user posted image user posted image Blazno ga zabava, če Zaro, ki sedi, porine, da pade in se udari v glavo in joče... user posted image Pa čedalje hujši wrestling po njej izvaja, da se ga že boji in kar oči zapira in glavo vase vleče, ko samo mimo nje dirja. user posted image Pa če Rok samo zasluti, da bo kdo rekel ne, začne take kričave scene zganjat, da ga tudi dedki in babice že čudno gledajo. user posted image Ne pomaga nič, ignoriranje, motivacija z zbiranjem štampiljk z možno nagrado (igračo po lastni izbiri), ko jih dovolj zbere... Nič! user posted image Meni skoraj na dnevni bazi servira, da me ne mara... Eh! user posted image
Mi grejo že zdaj kocine pokonci, ko vem, da ga je treba it čez 1 uro iskat v vrtec in potem bomo sami do večera, ker bo moj danes malo službo podaljšal... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 1.3.2011 14:16:49 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 15:13:36   
Erin
Naš mali mulo pa spi z menoj v postelji, G. je na kavču, ne vem kako bomo sedaj izpeljali vse skupaj ko bo še eno dete...ker naš se ponoči zbuja n-krat pa previt ga je treba ponoč ker ima polno plenico pa tolažit ker joka v spanju...moj pa spi ko top...no sej mogoče bi njegova ignorancija malo omilila T. zbujanje, kaj veš... tko da sem tud kr sama ponoč za vstajanje...zaenkrat. Ko rodim bo pa pomagal, ni trte mrte.
Igric ata-mama ni več..ma ne vem, nazadnje ko smo dete delal mogoče? Al pa še ene parkrat... ma že zdej ni cajta kaj šele bo... najboljš da mu ančko kupim al kaj, hehe =P

Bella - ja, tud pri yoohoo-jih sem ene parim likom glas dala...
Pa kaj je s tvojo Tejčico no =(  Vse pobere kar je in ni... naš je letos zdrav - trkam-, pa ne vem kaj je pomagalo- se je prekužil, mu je cepivo pomagalo... jesta kakšne vitaminčke?
krysia - bejž k dr! Ni se za hecat s hrbtenico... pa naj se ti čimhitreje uštima!
buhtlčk - kaj pa če greš nove učke kupit v kako trgovino z umetniškim materialom?, alpa kr oba dol daš pa z alkoholcem nove narišeš /nalepiš nove iz blaga.
anita - nč nis napisala zadnjič... a v Rad nič več ne hodite?

zoja miša - prvi vtis? Dela je očitno veliko ker se nič ne javiš =)


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 15:15:26   
Erin



IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Zadnje čase imamo z Rokom obupne probleme. V vrtcu angelček, komaj vejo, da ga imajo, doma pa... Raztur! user posted image user posted image Blazno ga zabava, če Zaro, ki sedi, porine, da pade in se udari v glavo in joče... user posted image Pa čedalje hujši wrestling po njej izvaja, da se ga že boji in kar oči zapira in glavo vase vleče, ko samo mimo nje dirja. user posted image Pa če Rok samo zasluti, da bo kdo rekel ne, začne take kričave scene zganjat, da ga tudi dedki in babice že čudno gledajo. user posted image Ne pomaga nič, ignoriranje, motivacija z zbiranjem štampiljk z možno nagrado (igračo po lastni izbiri), ko jih dovolj zbere... Nič! user posted image Meni skoraj na dnevni bazi servira, da me ne mara... Eh! user posted image
Mi grejo že zdaj kocine pokonci, ko vem, da ga je treba it čez 1 uro iskat v vrtec in potem bomo sami do večera, ker bo moj danes malo službo podaljšal... user posted image
  Ojoj =(
Če bi ti znala svetovat bi ti... marička pomagej, da nau pr nas isto, se zudi tega bojim.... Pa dela vse to zaradi ljubosumja, pozornosti al res samo zaradi zabave? Boga Zara...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 16:09:37   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Zadnje čase imamo z Rokom obupne probleme. V vrtcu angelček, komaj vejo, da ga imajo, doma pa... Raztur! user posted image user posted image Blazno ga zabava, če Zaro, ki sedi, porine, da pade in se udari v glavo in joče... user posted image Pa čedalje hujši wrestling po njej izvaja, da se ga že boji in kar oči zapira in glavo vase vleče, ko samo mimo nje dirja. user posted image Pa če Rok samo zasluti, da bo kdo rekel ne, začne take kričave scene zganjat, da ga tudi dedki in babice že čudno gledajo. user posted image Ne pomaga nič, ignoriranje, motivacija z zbiranjem štampiljk z možno nagrado (igračo po lastni izbiri), ko jih dovolj zbere... Nič! user posted image Meni skoraj na dnevni bazi servira, da me ne mara... Eh! user posted image
Mi grejo že zdaj kocine pokonci, ko vem, da ga je treba it čez 1 uro iskat v vrtec in potem bomo sami do večera, ker bo moj danes malo službo podaljšal... user posted image
  Ojoj =(
Če bi ti znala svetovat bi ti... marička pomagej, da nau pr nas isto, se zudi tega bojim.... Pa dela vse to zaradi ljubosumja, pozornosti al res samo zaradi zabave? Boga Zara...


Najbrž je le ljubosumje in iskanje pozornosti. Ampak vseeno ne vem več, kako to preprečit, ker ravno vsako sekundo pa tudi ne morem zraven njega čepet in ga animirat... user posted image

user posted image Eno vpr.: Kaj kupiti punčki za 3. r.d.? Kakršnakoli ideja dobrodošla! user posted image Smo v soboto na r.d. povabljeni, pa pojma nimam, na kaj 3-letnice palijo. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 1.3.2011 16:10:27 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 17:52:47   
Zoja Miša
Evo mene, malo pozno.
Ja, prvi dan uspel, vsi so prijazni...okolje prijetno...v glavnem mislim, da bo. Le da se moram takoooooooooooooo velikoooooooooo naučit.
Nov program...v glavnem veliko dela me čaka, da bom tam, ko bi želela bit. A je zanimivo, tako da po mojem bo...user posted image
Hvala, ker ste mislile name, sem tudi jaz na vas in samo da se malo privadim, pa vas bom že našla in se kaj javila. Računalnik imam, tudi tel. menda dobim....v glavnem, bo. Počasi.

Ostalo pokomentiram zvečer, ko Kaja Lina zaspi.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.3.2011 20:24:21   
Zoja Miša
Anita, joj, sem mislila da sta se že rešili problema s kakanjemuser posted image . Upam, da bo. Glede spanja in partnerjev...ma, vsaka po svojem najboljše ve. Jaz vem, da bi moj več naredil, če ne bi jaz želela narediti vse sama. Pri Kaji Lini pa tudi zadnje čase pride v poštev, tako da evo, sedaj bereta pravljice, jaz pa tuuser posted image .
Glede user posted image , se ne čudim, da se vam pri 2 ne da, ker po pravici se mani pri 1 ne. Pa ni otrok kriv, vedno je kaj, takrat ko pa ni, se enkrat ne da enemu, večkrat pa priznam meniuser posted image . Ma tale menjava službe in vse je ipak malo stresno...jaz ''sušo'' prepisujem temu... Ja, nekdo mora biti krivuser posted image .

Buhtlček, bo pa dinozaver z eno učo, še bolj grozenuser posted image . Glede napredovanja...eh, saj bo. Jaz sem si sicer zborila pogodbo, po 4 mesecih za nedoločen čas, ampak saj to nima nobene veze...vsak trenutek si lahko izmislijo razlog, da me odpustijo...vse je loterija...

Krysia, kaj je s tvojim hrbtom oz. križem??? Tole pa res ni dobro slišati.user posted image ..upam da porihtaš in da ti bo s toplejšim vremenom kaj bolje!
Mene pa že 3 dni tako boli vrat, pa sploh ne vem, al je eksenšus (al neki takega no), al kaj hudiča mi je... user posted image

Bella, bom držala pesti...itak reskiraj, saj veš, da se je že obneslo!user posted image

Gajka, upam, da z Rokom tole mine...res ne more biti prijetno.

Erin, saj se bom kaj javljati začela...ampak moram se malo navaditi!user posted image

Ma, že kliče...mami, z mami pančala...
Pridne bodite...user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
2.3.2011 8:31:45   
anita goitan
jutro

včer smo mojga user posted image mal po zobeh vlekle, zvečer je pa Ula težko spala, ji spet z noska teče (ma že od sep.ji) pa je težko dihala in sem bla kar pokonci do 24ih, pa je mal pred polnočjo še moj vstal, da naju je slišal kkao se igravi, in že 2 dni se mu je fižol  namakal, pa je potem kar pasulj začel delat in super, jaz sem jutranjo uro premaknila na 6:20!

Pa obiske meli včeri, sestra s familijo se vračala s KG smučarije, pa prnesla pustne kostume..Zoja hotla tud spat v klovnu user posted image

Pr mami pa ne piha tako kot so grozili...user posted image

ojoj, čist pozabla, nočem zoje miše obremenjvat s kuhouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 2.3.2011 8:32:26 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
2.3.2011 9:04:33   
gajka
Dobro jutro!

anita g. - no, saj vsaj kar se tele kuharije od tvojega tiče, pa res kapo dol! Moj samo fantazira, kako bi kuhal in kdaj, pa potem nič od nič. Je včasih govoril, da bo kuhal, ko bova svojo kuhinjo imela, pa ni bilo potem nič. Pa ko se bo Rok rodil, pa tudi nič... Zdaj ima svoj magisterij za izgovor, ampak glede na to, kako počasi to skupaj paca, bo mogoče v penziji enkrat kuhalnico v roko prijel, ampak bo takrat itak že tolk star, da na koncu sploh ne bo vedel, kaj je ta stvar v njegovi roki! user posted image

Pust - so v vrtcu že začeli igralnico okraševat - traki, baloni, menda še neke maske pridejo... Imajo priprave na polno! user posted image Zara bo pikapoka, Rok bo pastirček, upam samo, da bo le hotel zadevo oblečt. Pa da slučajno kakšnih koz do takrat ne ujagamo, ker jih je ena punčka imela, včeraj je že prišla spet v vrtec, pa zaenkrat še nihče drug ni podlegel... user posted image

ZM - lepo, da ti je okolje všeč, "pravila igre" boš pa tudi kmalu zakapirala in potem bo vse tipi-topi!


user posted image Eno vpr.: Kaj kupiti punčki za 3. r.d.? Kakršnakoli ideja dobrodošla! user posted image Smo v soboto na r.d. povabljeni, pa pojma nimam, na kaj 3-letnice palijo. user posted image

Resno, ideje prosim! 3-letni fantki so mi vseeno bolj "domači" kot punčke. user posted image Če sklepam po naši Zari, potem so to bormašine, bagerji, traktorji... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 2.3.2011 9:06:19 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
2.3.2011 9:06:11   
anita goitan
user posted image user posted image čitam za nazaj, Erin teto Anico ja kupi, pa v Radovlico ne hodmo ne.
zoja miša to je pa res lepo brat, da si zadovoljna! Naj ta delavna vnema ostaneuser posted image

Čez 2 tedna gre moj na Tajvan, pride nona servis k puncam, uf si že delam kaj must do v tistih dneh, vse bom porihtala k bom mela varstvo 24h/dan.user posted image

katja te grem prečekirat če si kaj na FB objavila

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
2.3.2011 9:12:11   
anita goitan
gajka knjige, Zoja bo mela kmal eno mini knjižnico, res ji velik čitamo, sama pa lista, no so tud grdi prijemi..in takrat se jezimo, da se tako ne ravna. Aja, pa založba Učila ima lepe popuste.
Drugače pa Zoji & Uli letos kupimo trampolin, un ta grande, lokacija bo sicer za hišo pr noni ker v Kamniku ni možnosti.
Kar se kuhanja tiče, mislm da tud v penzijonu ne bo kuhal ker penzijona vidli ne bomo, sploh!user posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?