|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: menstruacije ni, test negativen
22.10.2010 11:15:08   
Anonimen
Pozdravljeni! Upam, da mi bo lahko kdo pomagal. Že zelo dolg čas nimam menstruacije. Ginekolog mi je napisal femodem tabletke, ki sem jih jemala in ko sem nehala, spet nimam menstruacije...Zaj že nekaj dobrih mesecev tak...Zelo rada bi zanosila, vendar se bojim, da bi bilo kaj narobe. Jaz sem ginekologu to povedala, pa mi je napisal neke napotnice zame in za partnerja. Težava je v tem, da partner noče iti. Lahko midva brez menstruacije in brez kakršnih koli pregledov probava? Imam tudi težave z zobmi in se zeloooo bojim zobozdravnika. Vpliva kaj na to tudi?

Že vnaprej hvala za odgovor!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: menstruacije ni, test negativen
22.10.2010 11:38:08   
benji
Anonimna, poskusita seveda lahko, ampak če ni M potem to pomeni da tudi ni ovulacije,..tako da bo verjetno najbolje da se lotita preiskav, da ne izgubljata časa, med tem pa veselo user posted image
Glede partnerja in njegove "ne volje" za preiskave,..hm. Pri mana je tako, tudi moj ni za to, da bi šel na spremiogram, saj meni da ni znaka za alarm. Sva pa dogovorjena da če v roku enega leta ne bo nič, gre na vse potrebne preiskave. Verjetno pri moških malo ponos nagaja, ampak s časoma se bo moral sprijazniti s tem,..ni druge. Mogoče bo lažje če se, tako kot midva, dogovorita da poskusita pa mesecev, če ne bo rezultata, pa na preiskave...

Glede težav z zobmi, glede na to, da vplivajo na marsikaj, verjetno tudi na tem področju ima zadeva določen vpliv. Govorim napamet. Je pa vsekakor potrebno/pametno te težave odpraviti pred user posted image .
Vsekakor vama želim, da čimprej uspeta pridelat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: menstruacije ni, test negativen
22.10.2010 11:49:56   
tejchy*
So naši moški kar isti, glede ponosa user posted image pri nama je namreč isti dogovor, da če nama v roku 1 leta ne uspe zanosit, bo šel potem tudi on na preiskave user posted image , konec koncev, kdo pa je določil da so težave v ženskiuser posted image . Je pa seveda boljše v vsakem primeru, pridno user posted image , če ne zaradi drugega, užitka in sprostitve user posted image .
Da čimprej zagledata user posted image user posted image

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: menstruacije ni, test negativen
23.10.2010 14:06:53   
*mali_srček*
Hvala za odgovore! Več kot pol leta nisem mela menstruacije in se mi je danes zjutraj le pojavila user posted image . Tako da počakam, da mine in se potem spraviva zraven in upam da bo uspelo.

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: menstruacije ni, test negativen
8.11.2010 17:34:28   
Lineta
pri meni je tudi problem, da ni m test je bil pa danes negativen. ZM je bila 15.10., O 26.10. , cikle imam pa trenutno na 25 dni (m bi mogla dobit danes). a mislite da je bilo še prekmalu za test?

(odgovor članu *mali_srček*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: menstruacije ni, test negativen
17.11.2010 19:04:31   
maktub
oo vidim da je kr neki takih primerov.. tudi pri meni je tako ...user posted image zamuja ...v 31.dnevu sem naredila test in negativen... spika in spika pa me... tudi prsa so me začela po malem bolet... klicala sem dr in je rekla da čez par dni naj nardim ponovno test če je negativen naj kr pridem na pregled.. sam na pregledu sem bila prejsni mesec in je bilo vse ok..tudi UZ jajčnikov mi je naredila vse ok.. tko da res nevem kaj bi to bilo... očitno psihaa

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: menstruacije ni, test negativen
22.11.2010 15:52:08   
abab
Pozdravljene!
Upam da bi mi znale kako svetovat.
Torej imam sinčka ki sem ga dojila 11 mesecev (vmes nisem imela menstruacije)
Po končanem dojenju, sem po dveh tednih dobila menstruacijo. Ker si pa z možem želiva drugega se ne ščitiva.
Menstruacijo sem imela 22.10.2010 in pred nosečnostjo sem vedno imela točno na 28 dni še na uro točno je prihajala.
Sedaj pa je ni pa ni, dva testa sem že naredila in oba negativna.
Torej? Zmešnjava po porodu in dojenju ali hormoni, psiha...?
Prosim za nasvete.
Hvala

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: menstruacije ni, test negativen
22.11.2010 16:32:05   
Arual
Hey. Tudi jaz sem na istem. Test negativen, menstruacije pa ni in ni. No, imam pa že cel teden odspodaj bolečine. Tako da čakamo in čakamo.
Mene to čakanje ubija. Raje vidim da pride, in gremo v akcijo.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu abab)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: menstruacije ni, test negativen
24.11.2010 12:24:02   
pikicapokica5
Pozdravljene deklice!user posted image

Tudi sama se srečujem s podobnim problemom.
Danes je 12.dan ko user posted image zamuja, kar je zame skrajno neobičajno. Naredila sem test FS, vendar je bil negativen.user posted image
Sicer bi že obupala vendar mi je pri zadnji nosečnosti (katera se je žal kasneje končala s splavom) hcG povišal precej pozno. Včeraj sem klicala v BGP Kranj, ker sem želela priti na krvni test pa mi je sestra rekla, da če mi po 12ih dneh urinski test ni pokazal mi tudi krvni ne bo.
Prosim vas za mnenje.

Drugi znaki so splošno slabo počutje, povišana TT, bolečine in napihnjenost v sp.delu trebuha ter močno nabrekle prsi...

Ne vem kaj naj si mislim...

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: menstruacije ni, test negativen
24.11.2010 12:57:52   
Monstera
Jaz se vam tudi tukaj pridružujem. Danes je 33. dan, normalno imam 30.-32. že M. Pa ni samo to, da je ni, enostavno nimam nobenega znaka, da bo sploh prišla. Sem kar malo jezna, ne vem kaj nam je tega treba... Če je že minus mesec za mesecem, naj vsaj M pride, ko je čas, ne da nas še to sekira za povrh! Joj, ko najdem tistega, ki ima čez naše urnike M bo joj! :D

(odgovor članu pikicapokica5)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: menstruacije ni, test negativen
24.11.2010 13:30:28   
pikicapokica5

IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Jaz se vam tudi tukaj pridružujem. Danes je 33. dan, normalno imam 30.-32. že M. Pa ni samo to, da je ni, enostavno nimam nobenega znaka, da bo sploh prišla. Sem kar malo jezna, ne vem kaj nam je tega treba... Če je že minus mesec za mesecem, naj vsaj M pride, ko je čas, ne da nas še to sekira za povrh! Joj, ko najdem tistega, ki ima čez naše urnike M bo joj! :D


user posted image monstera, to si pa super napisala! Kaj nam je treba tega res ne vem.user posted image Si že delala test? Je negativen?

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: menstruacije ni, test negativen
24.11.2010 13:56:17   
Monstera
Ravno danes sem ga delala in je bil negativen.

(odgovor članu pikicapokica5)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 10:22:18   
jolika
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Jaz se vam tudi tukaj pridružujem. Danes je 33. dan, normalno imam 30.-32. že M. Pa ni samo to, da je ni, enostavno nimam nobenega znaka, da bo sploh prišla. Sem kar malo jezna, ne vem kaj nam je tega treba... Če je že minus mesec za mesecem, naj vsaj M pride, ko je čas, ne da nas še to sekira za povrh! Joj, ko najdem tistega, ki ima čez naše urnike M bo joj! :D


Mogoče si pa res noseča, glede na to, da nimaš nobenih znakov za M. Lahko, da je prišlo do ovulacije kasneje in se je šele pred kratkim vgnezdilo. Če si drugače vedno imela znake M, ti res srčno želim da bo čez teden velik user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 10:31:22   
jolika
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Jaz se vam tudi tukaj pridružujem. Danes je 33. dan, normalno imam 30.-32. že M. Pa ni samo to, da je ni, enostavno nimam nobenega znaka, da bo sploh prišla. Sem kar malo jezna, ne vem kaj nam je tega treba... Če je že minus mesec za mesecem, naj vsaj M pride, ko je čas, ne da nas še to sekira za povrh! Joj, ko najdem tistega, ki ima čez naše urnike M bo joj! :D


Mogoče pa le bo mal kasneje velik user posted image . Moja kolegica je tudi zanosila malo pred M. M ji je namreč zamujala 14 dni in šele 16. dan je pokazalo user posted image . Ka je bilo to veselje user posted image

Recimo js imam cikel točen kot urca na 25 dni popoldne. Ovulacijo imam redno, ampak se nič ne prime. Pomoje je vse v stresu, bolj si želiš, slabše je. Nekatere bodo zanosile takoj, čeprav sploh ne načrtujejo, druge, ki si pa res želimo, pa še dolgo ne. Sam ko želje ne moreš izklopit...

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 11:42:06   
Monstera
Hvala jolika user posted image Jaz sem imela M vedno 30. dan, najkasneje 32. Pred tem sem cel teden imela PMS, ki bi ga sedaj tudi defenitivno opazila, ker so me vedno prsa zelo bolela in tudi zelo boleče krče sem imela. Kar se pa ovulacije tiče, čisto možno, da sem jo imela kasneje. Med jemanjem klomifena, ko sem prihajala na UZ sredi "ovulacije", ravno tam 14 dni pred M, je vedno rekla, zdaj v parih dneh bo. Se pravi sem res imela kasneje ovulacije.
Trenutno pa nimam niti enega znaka za M niti za nosečnost. Sploh ne vem kam naj se dam :D Zdaj sem se odločila, da v ponedeljek ponovno naredim test, in se v vsakem primeru naročim k G, ali bo + ali pa -.
Mi pa hodi po glavi kako je laparoskopija vplivala name. Berem, da naj ne bi bilo zamika M zaradi laparo. Operacijo sem imela sredi oktobra in konec oktobra je M prišla točno na 32. dan z vsem PMS-jem. Zakaj potem ta mesec ne bi?

(odgovor članu jolika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 11:48:51   
jolika
ja sej marsikatera nima sploh nobenih znakov, ko je noseča, ponavadi tiste, ki potem dobimo M, pa miljon različnihuser posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 12:15:27   
Monstera
Hehehe. To pa je prav res. Kolko enih znakov smo že našle :D:D

(odgovor članu jolika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 12:38:34   
Katte
Tudi jaz si res prav želim, da tokrat ne bi bilo nobenih znakov. V prejšnjem krogu mi je zamujala 4 dni, drugače imam vedno točno. Imela sem pa že po mojem vse možne znake, pa je do zdaj še vedno prišla user posted image . Grrrr. Upam, da je ti ne dobiš, Monstera.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 12:47:12   
Monstera
No jaz sicer ne vem kaj naj upam. Ko bi se vaj ali + prikazal ali pa M. Nič od tega je reeeees ubijajoče. Ne morem v nov krog pa še - imamo.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 14:33:10   
Monstera
Evo! Mestruacija je prišla! Končno, kaj me je sploh mogla hecat, brezveze... :D

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 15:09:43   
Katte
user posted image  za user posted image , ki nas tako sekira. Ne samo, da pride, ampak pride tako pozno, da nas še bolj sekira user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 15:13:31   
Monstera
Ja res Katte, a ni že to dovolj da pride? ;D

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: menstruacije ni, test negativen
25.11.2010 18:02:05   
jolika
Škoda... Upam, da ti pa zdaj res rata... 

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: menstruacije ni, test negativen
30.11.2010 11:41:57   
Anonimen
A je mogoče kaki način da vzpodbudiš prihod ?
Zadnji dan je bil 18.10., zdaj pa čakam in čakam pa ni duha ne sluha o
Želiva si , ampak sploh ni možnosti ker ni , da bi lahko šla naslednji krog.
Kdaj pa je čas za obisk ginekologa, kako dolgo mora zaostajat? Jaz sem že pomislila da bom poklicala ker tako dolgo nimam , mogoče je kaj narobe ker nisem.

(odgovor članu jolika)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: menstruacije ni, test negativen
30.11.2010 11:47:32   
Katte
Za obisk ginekologa naj bi zamujala menstruacija tri mesece. Je dolgo, vem user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?