|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 18:14:15   
sonček33
Kakšne barabe!Prav jokam, ko gledam te uboge ljudi, to družinico, ki bi morala biti varna v svoji hiški in končno zaživeti ... nekomu tam v pisarni pa se ne ljubi napisat niti prošnje...
gremo se zgant... gremo mi tja...pred občino ... naj jih bo sram

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 18:14:40   
Kerensa*
Pravkar sem si ogledala prispevek na A kanalu, v katerem so ugotovili, da je za sanacijo pristojna MOM, ki pa ne reagira niti na prošnje/zahteve Ministrstva. Posledično gre k njim po odgovor jutri kar ekipa oddaje Svet.

Čestitam.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 18:21:15   
gigi1
Groza! Prekleti birokrati, ki ne odgovarjajo niti na zahteve ministrstva!!! Ni besed za take barabe. Upam, da se bo po tem prispevku končno nekdo zganil in nekaj naredil, da pomaga družinici. Me prav zanima, kaj bodo jutri rekli na MOM.
Rubinka naša kapo dol za zelo umirjena in konkretna vprašanja, ki so končno dala tudi konkretne odgovore o tem, kdo je odgovoren.
Larica je pa taka lepotička user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 18:29:32   
Colt
Golazen birokratska nesposobna. ''Vile u vamp''!! Niti odgovora ti ni dal konkretno, samo kup naučenih nebuloz.

Rubin: Nova farba las? user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 18:43:50   
banga
Besna sem ko risuser posted image user posted image user posted image user posted image  kakšno sprenevedanje!!! Kakor ministrstvo ne more nič če MO Maribor ne odreagira???? A ministrstvo ni višji organ kot občina??? Pa očitno je to ministrstvo v drugi državi kot MO Maribor ali kaj????user posted image user posted image user posted image  Upam, da bodo s kanala A res jutri jih šli na občino te peuser posted image   malo povprašati po zdravju.....

Draga Rubin kapo dol nad dostojanstveno, mirno držo in konkretna vprašanja, na katere ti prisotni predstavniki ministrstva v studiju žal niso dali konkretnega odgovora, ker nimajo jauser posted image  za to. Sorry nad takim postom, ni v moji navadi da se tako razburjam, ampak tole je pa res višek! Če v parih dneh ne bo nobenega odgovora je treba razmislit kaj se lahko še naredi, da se stvari končno premaknejo, pa tudi če ne po ravno najlepši poti! Ideja o peticiji mi je čedalje bolj všeč....
p.s. mala miss je pa res lepotička in pol, ji pošiljam koš poljubčkov

< Sporočilo je popravil banga -- 22.9.2010 18:46:29 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 18:54:11   
zvesta
nimam besed... res nimam besed....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 19:05:29   
Tanja55
Jaz sem pa zamudila prispevekuser posted image A je kje na netu to mozno videt? In zvesta, si dobila moj mail danes zjutraj? Jaz mam totalno norisnico ta teden...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 19:11:43   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Jaz sem pa zamudila prispevekuser posted image A je kje na netu to mozno videt? In zvesta, si dobila moj mail danes zjutraj? Jaz mam totalno norisnico ta teden...


Tanja, bo na netu... bomo objavili tukaj....

mail sm pa dobila, boš videla, da so ponucali nekaj naše punce...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 19:20:07   
banga
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Jaz sem pa zamudila prispevekuser posted image A je kje na netu to mozno videt? In zvesta, si dobila moj mail danes zjutraj? Jaz mam totalno norisnico ta teden...


probaj na tej povezavi http://24ur.com/novice/slovenija/pozor-konec-tedna-mozni-novi-plazovi.html#video

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 20:06:09   
dolenjka
Punce, pa to je za bruhat user posted image  user posted image  user posted image  Da jim ni nerodno, dajati take izjave, med tem, ko nekdo že 13 mesecev ne spi user posted image  user posted image  user posted image
Me prav zanima, kaj bodo telebajski ju3 povedali, bojim pa se, da se ne bo še prav kmalu premaknilo, bi blo še mal za povrtat, sam na kak način user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Rubin, jaz sem si pa dolgolaso blond oz. svetlorjavo mamico predstavljala user posted image  user posted image  Prav fejst ženska, kapo dol, pa ata Rubin tudi user posted image  Da o mali veliki Lari ne govorim, res je velika punca user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 20:19:27   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - CUKRČEK




Blazino sem v ponedeljek predala gospodu, ki naj bi jo dostavil do Rubin. Upam, da jo je/bo čimprej res pripeljal do nje.



Bo, bo. Smo že domenjeni za obisk user posted image . Še enkrat pa hvala tebi, da si jo tako širokogrudno odstopila.


da z Gajo uživata na sprehodu


Joj ne vprašaj. Božansko je bilo. Vse se je poklopilo. Končno ji je prvič v živlenju sonček božal lička user posted image . Gaja je sprehod sicer prespala, ampak mami pa je uživala za obe. Bilo je super, super, super. Končno sem lahko okusila vsaj malenkost "normalnega" materinstva -  vozičkanje user posted image . Nepozabno.

Rubinka naša kapo dol za zelo umirjena in konkretna vprašanja, ki so končno dala tudi konkretne odgovore o tem, kdo je odgovoren.


Moj prvi debi v živo, sem imela cmok. Sicer smo imeli pripravljenih več vprašanj, ampak ni bilo časa. Mislim, pa da nekaj pa le je. Dobili smo uraden odgovor KDO je odgovoren. In na tem bomo gradili. Gremo jutri dalje - na občino po odgovore.

Larica je pa taka lepotička


A ne da je? Moj srček.

HVALA, HVALA, HVALA ZVESTI, UŠKINIMAMI IN TANJI55.
Brez vas mi ne bi uspelo. So me pohvalili, da imam dobro pripravljena vprašanja in da raziskujem v tej smeri. Pa sem povedala, da levji delež pripada mojim prijateljicam, ki se trudijo za nas in da imam res veliko srečo, da jih imam in sem zanje hvaležna.

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Rubin: Nova farba las? user posted image


A vidite na kaj so moški pozorni user posted image . Sicer pa je moj odgovor ne, mogoče druga svetloba user posted image .

Hvala punce za vzpodbudne besede. Ni lahko pred kamero, če nisi tega vešč. Ampak moram, moram se potruditi za mojo družino, za moji dve deklici, ki si zaslužita varen dom.

Hvala vsem, ki stojite ob strani, mi pomagate tako ali drugače - ste moj akumulator.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 20:40:42   
marta82
Rubin, kot sem ti že na FB napisala super zgledaš in fajn si se odrezala pred kamero, ni bilo videti, da nisi vajena. Mala miss je prava lepotička. user posted image
Kar se sprenevedanja in prelaganja odgovornosti tiče pa itak ni besed.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 21:07:43   
Tanja55


Moj prvi debi v živo, sem imela cmok. Sicer smo imeli pripravljenih več vprašanj, ampak ni bilo časa. Mislim, pa da nekaj pa le je. Dobili smo uraden odgovor KDO je odgovoren. In na tem bomo gradili. Gremo jutri dalje - na občino po odgovore.



Tocno. To je zdej najpomembnejse...odgovor na vpr. KDO. Zdej gremo na KAKO in KDAJ. Sem si ogledala prispevek zdej na netu...in krasni ste, Rubin. super si se drzala. Odgovori pa...nimam besed, drugih kot to, da gremo se bolj odloceni naprej. Ce je treba, pa v DZ z novelo o spremembi zakona. Ogorcena sem, ampak se se nisem odlocila ali nad odgovori danes ali nad ne-odgovori zadnjih 13 mesecev.

Zahvaljevanje ni potrebno, jst nisem se nic naredila no. Bomo delali dalje...predvsem pa obilo moci vsem, tako tebi Rubin. kot zvesti, ki tole poganja in njunim druzinam. Z malimi koraki se dalec pride, pravijo, evo...dela(j)mo jih skupaj.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 21:20:56   
mojcaziga
Sicer malo z zamudo, pa vendar. Kontaktirala sem znanko, ki je mestna svetnica. Javno je ne bom izpostavljala, vendar na žalost njena novica ni spodbudna. Dejala je, da občina nima denarja in se noben noče lotiti tega projekta, saj Rubinina družina ni edina s tem problemom in potem bi se oglasili tudi ostali. Tudi sama je predlagala, da se sanacija dejansko izsili preko medijev. To, da se pritisne na kandidate za župana, pa dvomi, da bo uspešno - kot napisano že zgoraj. Denarja v občini ni in v tako obsežen projekt ne želi nihče ugrizniti, saj je denar potreben na mnogi področjih. Kot pa vemo pa se trenutno na veliko vlaga le v izboljšave/gradnje za evropsko prestolnico in univerziado.

lp, mojca

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 21:47:02   
Rubin.
Tanja sem ti poslala mail. Delim tvoje misli.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 22:26:36   
zvesta
Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.

Sporočite ko nakažete. Rubin. edina želja je, da se vam osebno zahvali.

Hvala v mojem imenu!

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - CUKRČEK
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27

tiste, ki ste nakazale z računov

- Ju. Ba.
- Ni. Pi.

prosim, javite se mi
.... Rubin. si res želi, da se zahvali vsaki posebej....




najbolje je, če kar v namen plačila napišete nick... ali pa meni ali rubin sporočite nick in ime in priimek s katerega je nakazano, da se bo rubin. lahko zahvalila..

smo pa ob vsej skrbi za Gajo in njeno zdravljenje/oblačila pozabile na malo Laro... če katera želi, lahko pošlje tudi kaj zanjo.. se je včeraj zelo veselila paketa oblačilc za Gajo, pa mislim, da bi bilo fino, če bi mogoče prišel tudi kak zanjo.... je pa velika punca, nosi oblačila 128/134

posebej bi rabili kombinezonček v št. 134!!!
[/quote]

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 8:24:55   
uškinamama
Rubin, ni se ti potrebno zahvaljevati, vem , da vse tri delamo s srcem. Pa ne samo me tri, še vse , ki pomagajo s dobrimi mislimi, prispevki....punce tisočkrat hvala.Če se lahko malo pohecam, včeraj se je skotalil prvi kamenček, plaz še sledi. MOM be awereuser posted image .

Sem pa danes na mobi nedosegljiva user posted image  - pozabila sem ga neznano kje.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 9:43:43   
ursi
zvesta zs

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 9:45:47   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: ursi

zvesta zs


nič ni prišlo...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 10:43:21   
alda
Rubin tvoj "debi" je bil včeraj zelo pohvalen!
Pokazala si da kljub težkemu položaju znaš trezno in kulturno komunicirati/ čeprav bi imela glede na stanje v kakšnem ste se znašli vso pravico ne samo klet, ampak še kaj drugega naredit/ in mislim, da bi marsikateri občinski in državni veljak lahko tebe vzel za vzgled! Upam , da se bo vseeno kaj premaknilo s pomočjo sveta na Akanalu, če ne pa dajmo še na Tednik poklicat, ..ker tako res ne morete živeti!!
Vsem pošiljam en kup pikapolonic za zdravje in stiskam pesti za korak naprej s temi MB- Butalci na občini!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 11:00:51   
zvesta
Govorila z Rubin. Sedaj gre na Občino z novinarji, čeprav obeti bojda niso dobri. :(

Drugače bi vam pa rada namignila še na eno reč, ki se bo ta vikend odvijala za Rubin:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=143460395697004&id=120741754624190&ref=mf

Lepo vabljene, pa povabite k sodelovanju še vaše prijatelje!


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 11:08:16   
uškinamama
Mogoče so danes dobili bitko (dezerterji eni) , vojna pa bo naša. user posted image .



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 11:08:54   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mogoče so danes dobili bitko (dezerterji eni) , vojna pa bo naša. user posted image .





to so besede..... wiiii.....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 11:27:28   
thaiss
jaz sem si komaj sedaj ogledala posnetek oddaje in sem brez besed....svinj..je, brezčutne, odgovornost prelagajo en na druzga...za bruhatuser posted image user posted image user posted image user posted image
to je ta naša ku.r**va država, politika in JU...in še štrajkali bojo, tako al tako nič ne delajo....
ma sem jezna!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 11:27:46   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mogoče so danes dobili bitko (dezerterji eni) , vojna pa bo naša. user posted image .





to so besede..... wiiii.....

user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?