|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 11:21:11   
nanka
dan, dan

evo spet delovno, zalilo nas ni, je pa šla Natka spet v vrtec.

Bogica, tresla se je kot šiba že v garderobi, ko sem jo preobuvala, jokala skoraj ni, tresla pa vsa. Sva pa poravila 50 minut da sva oddala vsako v svoj vrtec ( promet je obupen, rampe za vlak spuščene, potem kolona do Lj, noro) tako da bo zelo pestro leto.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 11:26:16   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: nanka

dan, dan

evo spet delovno, zalilo nas ni, je pa šla Natka spet v vrtec.

Bogica, tresla se je kot šiba že v garderobi, ko sem jo preobuvala, jokala skoraj ni, tresla pa vsa. Sva pa poravila 50 minut da sva oddala vsako v svoj vrtec ( promet je obupen, rampe za vlak spuščene, potem kolona do Lj, noro) tako da bo zelo pestro leto.



Ojoj, ti piška malauser posted image . Si jo kr predstavljam, kako se trese user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 11:32:08   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Tud pri nas mine dan tik tak. Nekako si kr ne znam predstavljat da bi bila 8 ur v službi . Sam enkrat bo treba ni druge.


TIH BODT!!!... potem te pa še ena pi******* razjezi... in največji šit je to, da mu to uspe vedno znova... samo danes sem bila na tem, da kar dopoved dam... aja, pa luna je v četrtek...
... sem šla na kofi in en twix... sama s sabo... razpucala stvari... gremo dalje... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 11:36:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 11:47:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 11:50:17   
3jeMi
... user posted image user posted image user posted image ... sem kar nehala delat res... mi je vse dol padl... p.s. omenjen osebek je simpatija moje šefice, pa sem še tu dobila en pipec v hrbet user posted image

hehe... populis... nič, smo 2. štuk... edina škoda je bila ta, da ni bilo TVja, pa še to nismo nič pogrešali... itak smo bili pa dva dni z doma... user posted image ... smo se pa peljali po doline reke Krke... v soboto je bila še kar ok, včeraj pa jajks, že na meji, da bo voda na cesti... moja sestra ima polno klet vode, samo so navajeni, ker je vedno nekaj vode ob večdnevnem deževju in imajo vse stvari vsaj pol metra dvignjene od tal... edina škoda je, ker je v manjši kleti zalilo nečakinjin brlogec, kjer ima bobne in so se bobni učili potapljat oz. plavanje na površino brez komplikacij user posted image ... drgač so pa smrklje ne bodi lene nataknile kopalke in šle skakat po vodi, ki se je nabrala na travnikih user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 11:52:05   
3jeMi
lej jo... almera je tu... user posted image user posted image user posted image

grem brat...

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 11:56:11   
3jeMi
madoniš, almera, tole je bilo pa res hitro... lepo se crkljajte še naprej user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 12:01:16   
tims
Oooooo, Almeeeeeeera, kok lepo, da si že doma, da si se oglasila, da si napisala kako je bilo.... Ma, kako je lepo prebrat tako porodno zgodbouser posted image . Bravo Ronja, da nisi matrala mamice in se ti je prov mudilo na ta koncuser posted image .  Na, evo. Jest sem si pa v soboto rekla, da itak maš ziher gužvo med obiski, pa te ne bom morila. Zdej mi je pa ful žal, da te nisem poklicalauser posted image  Pa še tok bliz P sem. No, zdaj je kar je. Kdaj gremo v kinouser posted image ? Upam, da bo idila med Borom in Ronjo trajala dolgo, dolgouser posted image .

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 12:24:39   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: ringarajka

seveda, ti je prva skrb.

majuska nikol nisem dvomila v tebe, ampak vedno znova sem ful vesela, ko kaj takega preberem.
meni se zdi, da boln otrok le potrebuje mamo in ne babico al pa dedka.
sama sem ista...če sta bolna sem jaz z njima in majuska, ful mi je od tebe to všeč...

...ma mogla sem komentirat. user posted image

Na FB-ju bi tole vsekakor "lajkala" user posted image   RR-ajka, hvala za te besede user posted image

Porihtajte se user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 12:25:24   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

umpa, kako je zgledal prihod v vrtec po tedenski pavzi?


Oj.
Brez težav. Pomahal in odkorakal v igralnico se igrat user posted image
Hvala za vprašanjeuser posted image



odlično, kaj češ lepšega user posted image   me veseli, da je bilo tako user posted image   in upam, da bo pri nas podobno ...


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 12:26:07   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Super super, Larika je danes stud šla brez joka. Je pa sredi igralnice stal en fantek ki joka vsak dan kadar pridem, zjutraj in popoldan. Mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mamiiiiiiiiiiiiiiii bogi se mi je zasmililuser posted image


pri nas imamo tudi enega fantka, ki je precej jokica ... v treh dneh, kar sem bila tam, je neverjetno veliko jokal user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 12:26:55   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: populis

Tud pri nas mine dan tik tak. Nekako si kr ne znam predstavljat da bi bila 8 ur v službi . Sam enkrat bo treba ni druge.


TIH BODT!!!... potem te pa še ena pi******* razjezi... in največji šit je to, da mu to uspe vedno znova... samo danes sem bila na tem, da kar dopoved dam... aja, pa luna je v četrtek...
... sem šla na kofi in en twix... sama s sabo... razpucala stvari... gremo dalje... user posted image


3jeVi ... ma pošlji jih nekam ... user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 12:30:57   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

O, kaj jaz to vidim, 8. del ste odprle - Majuška hvala za lepe kitice, imam kar solzne očiuser posted image user posted image user posted image



A tebe sem tudi v solze spravila? Ah, samo hormončki so, Almera, nič drugega ... user posted image

Mi je pa prav hecno, ker me tako hvalite - tele rime sem vrgla skupaj v nekaj minutah ... user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 12:47:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 12:48:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 13:18:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 13:20:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 14:28:00   
neboglasnica
Daaan - dijoooo. user posted image

Lepo bodte v sončnem popoldnevu...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 14:33:48   
metuljcek321
Živjo!

Uspela pridt v Ljubljano brez pretresov, Vič normalno prevozen, je pa Tomaževič delal UZje s polžjo hitrostjo, tko da sem šele ob 11-ih prišla nazaj v službo (bingljala na ginekološki od 7.30user posted image , pognala že nekaj korenin, prav zares) ... dobila stopko, čez 7 dni transfer, potem pa vidmo, kaj in kako. Hvala vsem za PESTKE in lepe želje, pupe!

Anja ni mogla v vrtec - poplavljeno, šla k tašči ... moj spet v Portorožu (bil že v petek), tko da sva danes in jutri home alone ... ma ati konferenco.

Majuška, se stanje izboljšuje - vsaj malo? Hugs & kisses v vašo smer. Pesmica je bla pa kul, se strinjam ... dober navdih si imela, ni kaj.

sončica, dobr se bejbi počuti pri tebi, aha. Mami servis očitno dobro laufa.

hruškica, aktivno imaš, ni kaj, ampak itak vse dobr popedenaš - primosrki zrak ti dobro dene, a ne? Long hair - juhu again. Drugač pa nič naj ti ne bo nerodno upast notri, saj veš, da smo punce skoz kle & rade beremo, se spodbujamo, veselimo skupaj, si pomagamo, ... 'cause we're the bestuser posted image

populis, a si domov kaj bolj simple prišla? nanka, pa ti? Ostale?

tims, v tretje gre rado ... calm down, baby, pa kakšnega hambija čez, pa si back to normaluser posted image

Luka, frajer, tko se dela. Kako pa naša Natka? Je blo boljše, k si jo šla iskat.

Almera, takih porodnih zgodb bi pa brala na tisoče, ej - prelepo, sanjsko doživetje - oh yeah. Uživajte s princesko. Kdo bo pobral Bora v vrtcu?

mojcek, hruška je imela že ene parkrat vzklike veselja in želja po baby nr. 2, ja ... kdo ve, morda nas pa kaj preseneti v bližnji prihodnosti ...

... be cool, ladies, enjoy the sun, letim po malečko počasi ... marička, tale naša Ljubljanica bo pa zdaj divjala, al kaj ... bo jutri sept zaprta pot do vrtca al kako ... hm ...

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 14:35:07   
metuljcek321
danes, 20.00, TV 3:

user posted image





že videno, a tko zlo superuser posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 15:03:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 15:06:53   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca


Jaz sem iz pregleda pri moji G, CTG lep kot vedno, popadkov nič. Sem jo prosila, naj pogleda, če sem že kaj bolj odprta (zdej sem bojda 2 cm), pa ni razumela namiga, da bi me lahko malo bolj konkretno pogledala.



ej, da nauš ti tako kot almera... user posted image user posted image user posted image ...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 15:09:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ...
20.9.2010 15:15:40   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

danes, 20.00, TV 3:

user posted image





že videno, a tko zlo superuser posted image


Ahmmm, zelo lep film ... sem jokala ko dež user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?