|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
30.9.2010 13:07:31   
RAKICA1
DARJA ko se svlečeš ne se gledatuser posted image user posted image user posted image tako potem neboš vedla kakšna si spodaj pa jeuser posted image user posted image mal te hecam upam da nisi huda ter da neboš kaj zamerila.Upam da zdržiš danes ter da boš pridna brez sendviču bila jaz pa si grem juho pogreti sem si skuhala tisto zelnato tako da mal pojem za kosilo da bom lahko potem še malo za večerjo ker zvečer grem še na odbojko da bom lahko mal bolj migalauser posted image da se bom lahko potem tudi jaz spodaj pogledalauser posted image .No jaz sem še na drugmu formu še in imamo jutri vaganje tko da morem dons mal bolj bit pridna še da bo vaga dobr pokazala mi da bom zadovoljna bilauser posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
30.9.2010 16:50:23   
darja.mark
Mah ja, zaenkrat še brez sendviča user posted image   sam me je strah kaj bo zvečer ker bom domov prišla lačnaaa to pa spet ni fajn. ker vemo da ko smo lačni pol bi vse pojedli :(  no upam da mi rata...še par urc user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
30.9.2010 19:48:39   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Mah ja, zaenkrat še brez sendviča user posted image   sam me je strah kaj bo zvečer ker bom domov prišla lačnaaa to pa spet ni fajn. ker vemo da ko smo lačni pol bi vse pojedli :(  no upam da mi rata...še par urc user posted image


user posted image user posted image user posted image

Pri meni je vedno najhujsa kriza zvecer....Ob knjigi ali kaksnemu filmu mi tako pase kak cips ali cokolada user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
30.9.2010 19:49:38   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Jaz tutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prihajam iz Dolenjskega konca user posted image user posted image user posted image user posted image

"Rešit" se pa moram 13-15 kguser posted image user posted image user posted image .
V prvi nosečnosti (pred 9 leti) sem se zredila za 22 kg in po  porodu prišla nazaj na svojo težo pred nosečnostjo, v drugi nosečnosti sem se prav tako zredila 22 kg, "dol" dala 12 kg, odkar sem pa začela v službo hodil, sem pa pridobila še dodatne 3 kg, tako, da začnem z 78kg. CILJ: 65kg.

Diete ne pridejo v poštev!
Pravilna prehrana in veliko veliko več "delanja" na sebi (gibanja)user posted image . To bo moje vodilouser posted image


Midve sva tu neki....Tudi moj cilj je 65 user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
30.9.2010 21:26:46   
RAKICA1
Sacherca koliko pa imaš sedaj kg seveda če ni skrivnost no potem smo vsi skoraj na istemuser posted image user posted image jaz tudi planiram 65potem pa se ustavim d anebom presuha bila tako da me čakajo še 6,5kg približnouser posted image upam da čimprej zgubim to da lahko ponovno čokolado ter zvečer kokice .čips....user posted image user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
30.9.2010 22:15:28   
Alex01
Jaz sem visoka 165 cmuser posted image .
Pijem veliko tekočine (vode), ne jem sladkarij ne čipsa, kruh edino za zajtrk, pa še to ne vsak dan. včasih pojem raje navadni jogurt in musli. Pa res ne vem v čem je fora, da gredo kg samo goruser posted image . Že par dni ne jem po 18 uri pa mi tehtnica vsako jutro več pokažeuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
1.10.2010 11:53:39   
Ronči
evo mene,
alex - meni nevečerjenje nič ne pomaga, ne jem večerje  (od 17 ure naprej) že leto in pol, pa sm se v tem času par kil zredila...

dol moram spravit 15 kil, pa še potem ne bom suhica. Pred dvemi meseci sem šla dol iz tablet, ki so bili tudi velik krivec porasta kilaže,  v dveh mesecih sem dala dol dve kile (bolje to kot nič), ampak sedaj moram pa na strogo dieto, ni druge.


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
1.10.2010 13:21:06   
RAKICA1
user posted image Jaz pa bom tako regla če hujšaš in spremeniš način prehranjevanja pomaga če ne večerjaš zvečer če pa naenkrat samo nehaš zvečer jesti čisto nič ne pomaga in neboš nič zgubila ker si se toliko za kosilo najedla da ne potrebuješ večerje.Tako je tudi pri meni ko hujšam mi gle lepo dol počas sam morem biti vstrajna zelo in gre počas včasih na teden več včasih pa manj in ko neham hujšati se tam en mesec držim da negrejo kg gor in potem je vredu je čisto vseeno kdaj bom večerjala in kaj bom potem pojedla tako da sedaj imam še dobre 6kg da dam dol da sem lahko zadovoljna seboj user posted image user posted image in upam da zdržim ter da bom imela še toliko volje  zato punce samo volja mor bit in vse bomo do idealne teže prišle kot želimouser posted image user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
1.10.2010 18:20:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
1.10.2010 19:33:09   
RAKICA1
No punce dejte vsaka svoje podatke sporočiti da naredimo eno tabelo pa da smo notri katere hujšamo da bomo vedle koliko vak tedn zgubimo če ste zato seveda tako da vse sporočte podatke

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
1.10.2010 21:22:25   
mala Tinka
A vzamete še eno? Z bojem sem štartala že nekaj dni nazaj. Sicer nimam neke diete (še iščem ta pravo za mene), sem se pa vpisala na plesno aerobiko.
Zgubila bi rada tam cca 10 kg (da bo tehtnica spredaj pokazala 6). Torej iz 79 na 69.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
2.10.2010 9:55:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala Tinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
2.10.2010 13:54:16   
Ronči
zajtrk dve palačnike z evrokremom in jogurt (da, sej vem, he, he)
kosilo: pečena zelenjava in zelena solata
večerja...še ne vem, navijam za kostanje :)


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
2.10.2010 19:30:36   
RAKICA1
EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME  KG              DATUM  
KG ŽELJENA TEŽA
 
 
RAKICA 71,20 
65KG 
 
MALA TINKA 79KG
69KG
 
MORRAK
 
 
RONČI
 
 
Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
2.10.2010 21:35:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 8:35:51   
Ronči
jutri se tehtam, pa javim, nazadnje je bilo 73, željena 60.



_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 8:42:09   
Buska

se vam pridruzujem, sicer sem tudi na temi (http://www.ringaraja.net/forum/Gremo_v_napad_-_13%259%252010!/m_5350933/tm.htm), ki je malo zamrla ... nekako se poskusam drzati Montinjakove prehrane .... oziroma povedano po domace, pojem tudi drugo, kar mi zapase ...
do zacetka avgusta sem v letosnjem letu izgubila ze 25 kg .... vmes sem imela pavzo, v 2/2 spet sem nekaj poskusala - no rezultat je -2kg ... ampak zdaj sem odlocena, da moram do 2.11. spraviti dol se nekaj kg, saj grem v London po nova oblacila


Buska 71,6 kg 3.10.2010
65-66 kg do 2.11.2010

a ta tabelca se bo azurirala tedensko, dnevno?




_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 8:52:04   
Sacherca
Sacherca 03.10.2010    76 kg

Željena 65 kg

Pomoje najboljse,da se tehtamo enkrat na teden.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 9:11:41   
Ronči
tehtamo se vsak ponedeljek...bo ok? tabelo pa naj kar rakica vodi.


< Sporočilo je popravil Ronči -- 3.10.2010 9:12:53 >


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 9:41:01   
RAKICA1
Punce a nebi bilo bolš vaganje ob petkih ker ponavadi vsaka mal pregreši čez vikend in potem vaga kaže mal preveč do petka pa to damo dol in še zraven kaj kaj pa ostale menite

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 10:28:55   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME  KG              DATUM  
KG ŽELJENA TEŽA
 
 
RAKICA 71,20 
65KG 
 
MALA TINKA 79KG
69KG
 
MORRAK 71KG
60KG
 
RONČI 73KG
60KG
 
BUSKA 71,5KG
65KG
 
SACHERCA 76KG
65KG

 
 
Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 11:05:37   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce a nebi bilo bolš vaganje ob petkih ker ponavadi vsaka mal pregreši čez vikend in potem vaga kaže mal preveč do petka pa to damo dol in še zraven kaj kaj pa ostale menite


se podpisem ... ob petkih mam najmanj kg :-) za vikend spet pridejo gor ... haahhah


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 11:09:36   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce a nebi bilo bolš vaganje ob petkih ker ponavadi vsaka mal pregreši čez vikend in potem vaga kaže mal preveč do petka pa to damo dol in še zraven kaj kaj pa ostale menite


se podpisem ... ob petkih mam najmanj kg :-) za vikend spet pridejo gor ... haahhah


jaz se tud stem strinjam ker ko smo vsi doma potem že mal morš grešiti pa ko otrok vzame kaj dobrega iz omare je potrebno malo se pregrešitiuser posted image user posted image  vsaj jaz se no če pa se pohvalim sem v petek grešila včeraj bila še kar pridna danes zaenkrat tudi še tko da me prov zanima če mi bo uspelo zdržali da sem pridna ker v petek imam 2meseca kako hujšam in upam da mi uspe da spravim 9kg dol user posted image tko da v petek bomo videli kako bo vaga pokazala

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 12:06:49   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce a nebi bilo bolš vaganje ob petkih ker ponavadi vsaka mal pregreši čez vikend in potem vaga kaže mal preveč do petka pa to damo dol in še zraven kaj kaj pa ostale menite

ne, ker to je samo potuha
jaz se bom ob ponedeljkih


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.10.2010 12:08:42   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce a nebi bilo bolš vaganje ob petkih ker ponavadi vsaka mal pregreši čez vikend in potem vaga kaže mal preveč do petka pa to damo dol in še zraven kaj kaj pa ostale menite

ne, ker to je samo potuha
jaz se bom ob ponedeljkih


ja mal potuhe pa ja mor bituser posted image  sej boš sama videla da jo boš potrebovala kdaj veš

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?