|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:43:32   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

In če jih še tam ni? user posted image



user posted image
Zakaj se smejim? Ker sem zaradi tega izgubila že veliiiiiiko živcev. Praviloma urnikov nikoli ne objavijo pred začetkom študijskega leta, torej na koncu septembra. Na naši fakulteti jih objavijo zadnji dan pred začetkom. (potem pa sem si morala v enem dnevu urediti varstvo za tamaladva) Poglej turej jutri ali v petekuser posted image

Drugače pa je pri prisotnosti in faxa takole: Naj ne bi bila obvezna, vendar nekateri (ponavadi manj obiskaniuser posted image ) predavatelji nudijo določene ugodnosti tistim, ki hodijo redno. Tisti profesorji prisotnost tudi preverjejo. Sem že doživela, da je profesorica prav preklicala vse podpisane in si označila tiste, ki so bili podpisani, pa jih ni bilo tam. Aja, pa toliko časa je brskala, da je ugotovila, kdo jih je podpisal tudi tisti smo dobili črno pikouser posted image Tako da se splača konkretno pozanimati pri potencialnih sošolcihuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:43:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica
Pokličeš v tajništvo in vprašaš, kdaj je predavanje iz tega in tega predmeta. Tudi urnik bi ti lahko dali, saj ni neka skrivnost, a ne?

Tistile predlog z luškanim študentom mi je bolj všeč. user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:45:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
Sem že doživela, da je profesorica prav preklicala vse podpisane in si označila tiste, ki so bili podpisani, pa jih ni bilo tam.

Kaj pa naredi s tistimi, ki so tam (na predavanju), na njenem seznamu pa jih ni? user posted image

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:51:42   
mojcaziga
Par let nazaj sem sama, sicer študentka enega faxa, bila na predavanjih drugih faxov. Še celo par izpitov sem naredila user posted image . Načeloma so predavanja javna, edino če je težava v prostorski stiski imajo prednost pač študentje. Edino na plačljivih visokošolskih zavodih predavanja niso javna in preverjajo.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:53:23   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
Sem že doživela, da je profesorica prav preklicala vse podpisane in si označila tiste, ki so bili podpisani, pa jih ni bilo tam.

Kaj pa naredi s tistimi, ki so tam (na predavanju), na njenem seznamu pa jih ni? user posted image



lej tako in tako hodi en kup študentov iz prejšnih letnikov, ki nimajo še opravljenega izpita. Pač rečeš da si iz višjega letnika pa da si prišla samo še enkrat snov poslušat.

pri nas se je samo enkrat zgodilo da je dal list na okoli in je mogel vsak napisat svojo ID in se podpisat. pa pač ne podpišeš lista in daš list naslednjemu. Štet pa ne bo šel, preveč zamudno, pri 100-150 studentov.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:55:07   
ronja
A profesor nič ne preverja, koga ima v predavalnici?

Odvisno od fakultete. Pri nas niso preverjali, ampak so te lepo naslednjo uro vprašali, kje si biluser posted image . Ker so nas poznali po imenih in ker imajo profesorji navadno dober spominuser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:55:20   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Par let nazaj sem sama, sicer študentka enega faxa, bila na predavanjih drugih faxov. Še celo par izpitov sem naredila user posted image . Načeloma so predavanja javna, edino če je težava v prostorski stiski imajo prednost pač študentje. Edino na plačljivih visokošolskih zavodih predavanja niso javna in preverjajo.

lp



pri nas so drugi hodili izpite delat iz istega faksa. Ko je pogledal indeks je dal gor svojega na test pa napisal od unega k je namesto nega pisal. Nič takega, sošolec je skoraj cel prvi letnik tako naredil

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:55:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Še celo par izpitov sem naredila user posted image .

Te lahko prosim za razlago? user posted image
Edino na plačljivih visokošolskih zavodih predavanja niso javna in preverjajo.

Mene zanima kar za fakulteto Univerze v Ljubljani.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:56:15   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mene zanima kar za fakulteto Univerze v Ljubljani.



katero user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 12:58:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Mene zanima kar za fakulteto Univerze v Ljubljani.

katero user posted image user posted image

3x ugibaj. user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:00:02   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Par let nazaj sem sama, sicer študentka enega faxa, bila na predavanjih drugih faxov. Še celo par izpitov sem naredila user posted image . Načeloma so predavanja javna, edino če je težava v prostorski stiski imajo prednost pač študentje. Edino na plačljivih visokošolskih zavodih predavanja niso javna in preverjajo.

lp



pri nas so drugi hodili izpite delat iz istega faksa. Ko je pogledal indeks je dal gor svojega na test pa napisal od unega k je namesto nega pisal. Nič takega, sošolec je skoraj cel prvi letnik tako naredil


Ne, ne govorila sem o tem, da sem sama zase pisala izpit na drugem faxu. Recimo finance (ekonomski fax) in rimsko pravo (pravna f.). Pač sem hodila na predavanja in potem tudi izpit opravila, zapisalo se mi je tudi v indeks, na zadnjo stran user posted image
Rimsko pravo sem celo naredila v prvo in z 9 user posted image
Profesorju sem na koncu predavanja povedala, da sem ta in ta in da mi je bilo všeč in če bi lahko pisala test. V referatu sem se prijavila kot občan in to je to.

lp

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:00:42   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Te lahko prosim za razlago? user posted image


Sem bolj podrobno odgovorila mali maji.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:01:17   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
Sem že doživela, da je profesorica prav preklicala vse podpisane in si označila tiste, ki so bili podpisani, pa jih ni bilo tam.

Kaj pa naredi s tistimi, ki so tam (na predavanju), na njenem seznamu pa jih ni? user posted image



uh, dobili so dve črni pikiuser posted image user posted image

Ma, ona je mela to cel nek sistem. Tisti, ki so redno hodili (določila je nek procent prisotnosti, se ne spomnim več), so lahko izpit opravili s kolokviji. Je pa pred kolokvijem šla prav preštet prisotnost vsakega in je objavila seznam vseh, ki so smeli iti. Pa več kot tri črne pike nisi smel imeti. Aja, v letniku nas je bilo pa 120. Kako se ji je to dalo, mi še zdaj ni jasnouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:02:51   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
Sem že doživela, da je profesorica prav preklicala vse podpisane in si označila tiste, ki so bili podpisani, pa jih ni bilo tam.

Kaj pa naredi s tistimi, ki so tam (na predavanju), na njenem seznamu pa jih ni? user posted image



Aja. narobe sem razumela. Lepo te je pozdravila in se pozanimala, kako da si tam. Ji je bilo všeč. Na predavanja lahko pride vsak.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A se da prešvercat''...
29.9.2010 13:03:24   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Par let nazaj sem sama, sicer študentka enega faxa, bila na predavanjih drugih faxov. Še celo par izpitov sem naredila user posted image . Načeloma so predavanja javna, edino če je težava v prostorski stiski imajo prednost pač študentje. Edino na plačljivih visokošolskih zavodih predavanja niso javna in preverjajo.

lp



pri nas so drugi hodili izpite delat iz istega faksa. Ko je pogledal indeks je dal gor svojega na test pa napisal od unega k je namesto nega pisal. Nič takega, sošolec je skoraj cel prvi letnik tako naredil


Ne, ne govorila sem o tem, da sem sama zase pisala izpit na drugem faxu. Recimo finance (ekonomski fax) in rimsko pravo (pravna f.). Pač sem hodila na predavanja in potem tudi izpit opravila, zapisalo se mi je tudi v indeks, na zadnjo stran user posted image
Rimsko pravo sem celo naredila v prvo in z 9 user posted image user posted image
Profesorju sem na koncu predavanja povedala, da sem ta in ta in da mi je bilo všeč in če bi lahko pisala test. V referatu sem se prijavila kot občan in to je to.

lp



grem delat matematiko v Maribor.....juhuuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 29.9.2010 13:04:32 >

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:03:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Ne, ne govorila sem o tem, da sem sama zase pisala izpit na drugem faxu. Recimo finance (ekonomski fax) in rimsko pravo (pravna f.). Pač sem hodila na predavanja in potem tudi izpit opravila, zapisalo se mi je tudi v indeks, na zadnjo stran user posted image
Rimsko pravo sem celo naredila v prvo in z 9 user posted image
Profesorju sem na koncu predavanja povedala, da sem ta in ta in da mi je bilo všeč in če bi lahko pisala test. V referatu sem se prijavila kot občan in to je to.

Upoštevaj to, da jaz kaj hudo veliko izobrazbe nimam, tako, da... če nisi vpisana na npr. pravno fakulteto, kako lahko tam delaš izpit iz npr. rimskega prava? In kaj, za vraga, je "prijava kot občan"?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:05:06   
josephine27
pri nas na predavanjih niso prverjali, jaz sem šla celo enkrat z možem ( takrat je bil še fant) na strojinem faksu na eno predavanje ker je bil petek in sva šla potem skupi domov, zunaj pa ga nisem hotla čakat ker je ful zeblo. ni treba omenjat da sva bili sam dve punci v predavalniciuser posted image pa ni noben nič reku. o tem da nisem imela pojma kaj so govorili ( takrat je bil zadnji letnik) raje nebi. nisem pa še nikoli vidla tolk fletnih tipov na enem mestuuser posted image vem da sem se potem hecala da če bi se še enkrat vpisala bi šla sigurn na strojno.




_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:06:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
Na predavanja lahko pride vsak.

Torej ni nič narobe, če izjaviš, da si bodoči študent? user posted image

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:09:39   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Ne, ne govorila sem o tem, da sem sama zase pisala izpit na drugem faxu. Recimo finance (ekonomski fax) in rimsko pravo (pravna f.). Pač sem hodila na predavanja in potem tudi izpit opravila, zapisalo se mi je tudi v indeks, na zadnjo stran user posted image
Rimsko pravo sem celo naredila v prvo in z 9 user posted image
Profesorju sem na koncu predavanja povedala, da sem ta in ta in da mi je bilo všeč in če bi lahko pisala test. V referatu sem se prijavila kot občan in to je to.

Upoštevaj to, da jaz kaj hudo veliko izobrazbe nimam, tako, da... če nisi vpisana na npr. pravno fakulteto, kako lahko tam delaš izpit iz npr. rimskega prava? In kaj, za vraga, je "prijava kot občan"?



Kot prvo je bilo to 10 in še malček let nazaj.
Kot drugo sem bila študentka Univerze v MB, ampak druga fakulteta. Za vzporedni študij se nisem odločila, ker me je zanimalo veeeeliko stvari. In tako mi je en moj profesor na zgodovini svetoval, da lahko opravljam izpite tudi na drugi fakulteti.
V glavnem dalo se je v referatu zmeniti za opravljanje izpitov, plačila pa sem bila oproščena - ne vem mogoče ker sem imela status študentke.

Pokliči v referat in se pozanimaj.

lp


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:10:35   
Naja31
Ma, na predavanja ne more priti vsak. kje ste dobili to idejo?
Če nisi vpisan pri tem predmetu, nimaš tam kaj za početi.
Res pa, da če je v predavalnici 200 študentov, profesor niti opazil ne bo.

In tudi urniki niso javno dostopni. Pri nas so res na spletu, ampak moraš imeti za dostop geslo, ki ga imajo samo vpisani študenti. Če pokličeš v referat, ti bodo povedali, da si pogledaš na spletu.

Lahko poiščeš študenta, in ga prosiš, da pogleda v urnike. Potem pa, če ni množično predavanje, stopiš do profesorja in ga lepo prosiš, če lahko poslušaš. Močno dvomim, da te bo kdo odslovil,razen če je kakšen hud težak.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:11:27   
mojcaziga
Na, so na fakulteti rekli, da so predavanja javna. In tudi nikoli niso preverjali.

lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:12:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Pokliči v referat in se pozanimaj.

Se bom kar v ponedeljek povabila na "Uvodni dan s pogostitvijo". user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:16:03   
katy83
Tudi pri nas (pedagoška Maribor) so predavanja javna in so profesorji veseli, če še kdo dodatno pride poslušat zraven, če da mir je itak vse ok. user posted image Enako je tudi z zagovori diplome, namreč pred kratkim se šokirana ugotovila, da lahko na moj zagovor pride kdorkoli, ker je to javno objavljeno na fakulteti. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:16:33   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Pokliči v referat in se pozanimaj.

Se bom kar v ponedeljek povabila na "Uvodni dan s pogostitvijo". user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A se da prešvercat'...
29.9.2010 13:17:08   
Klemy82
Seveda so predavanja na rednem študiju javna in nanje lahko pride vsak. Vsaj na večini fakultet je tako. Kerensa, mirne duše lahko pokličeš na referat fakultete ali v tajništvo ter prosiš, da ti povedo kdaj in kje se izvaja določen predmet in ti bodo tudi povedali. Lahko tudi kontaktiraš dotičnega profesorja po mailu ter ga recimo vprašaš, če bi imel kaj proti, da kot zunanja prisostvuješ na predavanju, ga prosiš za kakšno literaturo ipd. Večinoma so še zelo veseli, da se kdo od zunaj zanima za predmet in rade volje pomagajo. No, so tudi izjeme, ki ignorirajo vse po spisku, vključno z lastnimi študenti, od takega pa ne pričakuj kaj dosti kot le odpredavano predavanje, no, razen če se bo hotel delati lepega.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?