|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
4.10.2010 14:12:00   
NANA123
nismo bili 2 leti prijavljeni v lj.zato za 2 meseca nam je zmanjkalo tako da nismo dobili 20 točk za 2 leti prijave v lj.v jaršah se odpirata 2 oddelka za 28 otrok v kekcu vendar menda šele decembra vendar vem da jih je v jaršah veliko z okrog 70 točkami

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
4.10.2010 14:21:20   
mini86
jah no..pustmo se presenett ane..verjetno niso za brezveze hotl da napišemo še 3 izbire ane

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
4.10.2010 18:27:29   
mavo
a lahko samo vprašam, ali ima katera otroka na skupni čakalni listi, ki je letnik 2008 in ima 73 ali več točk? Zanima me namreč, ali imamo kaj možnosti, da dobimo zdaj vrtec, ko je po letnikih, ali bomo padli ful nizko na skupni lestvici. Drugače pa imamo še eno 2010 letnico, za katero pa nimam nobenega upanja, da bo letos prišla v vrtecuser posted image . Na žalost smo "novoselci"user posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
4.10.2010 20:38:17   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: NANA123

nismo bili 2 leti prijavljeni v lj.zato za 2 meseca nam je zmanjkalo tako da nismo dobili 20 točk za 2 leti prijave v lj.v jaršah se odpirata 2 oddelka za 28 otrok v kekcu vendar menda šele decembra vendar vem da jih je v jaršah veliko z okrog 70 točkami


no, tut mi nismo imeli 20 točk za stalnost bivališča (ampak 15), pa jih imamo 72, tako kot mini

najbrž vam je potem zmanjkalo tudi na starost otroka?

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
4.10.2010 20:47:42   
majana79
mavo, po moje bi morali upoštevati tudi letnike, samo vprašanje če bodo, ker računajo da so prejšnji letniki v večini izviseli in imajo sedaj po 10 točk več in s tem v večini tudi več kot 77 točk (vzela sem neko povprečje - 50+20+7 plus 10 točk za lani in si na 87 točkah)

na dosedanjih letošnjih čakalnih listah je bil upoštevan letnik, ker je bila kolegica z istim številom točk, vendar je bil otrok 3 mesece starejši od našega, 2 mesti višje, kar pomeni da so upoštevali starost

po moje najboljše da vprašaš direktno na MOL

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 7:22:30   
NANA123
letnike ne bodo nič upoštevali ampak samo točke če imate okrog 70 točk boste gotovo dobile vrtec ampak vprašanje kje tako so meni rekli v molu.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 10:21:43   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: NANA123

letnike ne bodo nič upoštevali ampak samo točke če imate okrog 70 točk boste gotovo dobile vrtec ampak vprašanje kje tako so meni rekli v molu.


Kdo na MOL-u pa ti je dal takšne informacije? Namreč jaz sem klicala že 2x in so mi pojasnili, da bodo na sprejem poleg doseženih točk vplivali tudi drugi dejavniki (med drugim tudi letnica rojstva)-poglej moj odgovor na prejšnji strani. Povedali so mi, da tudi če je otrok 1. na čakalni listi ni rečeno, da bo dobil vrtec (pa čeprav ima npr. 80točk). V našem vrtcu so bili zavrnjeni otroci, ki imajo 80tč.user posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 10:25:31   
majana79
lenca, ma a potem tut če bo tvoj otrok prvi na skupni čakalni vrsti, ni rečeno da bo dobil vrtec ali kaj?

pa kako si potem to predstavljajo no?!

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 10:35:51   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

lenca, ma a potem tut če bo tvoj otrok prvi na skupni čakalni vrsti, ni rečeno da bo dobil vrtec ali kaj?

pa kako si potem to predstavljajo no?!



pomoje je blo mišlen da ne dobi vrtca če je v njihovem vrtcu na 1. mestu, ker se ta krog sedaj gleda centralni vpis-se pravi iz cele ljubljane in ne vsak vrtec posebej..naredu se bo nov seznam..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 10:39:20   
majana79
sej vem da bo nov seznam, predvidevam da se je lenca pozanimala o tem novem krogu, ne o prejšnjih user posted image

za nazaj je itak brezveze debatirat, ker smo uradno še vedno vsi na čakalnih listah pa nočejo vpisovat oziroma 'ne smejo'

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 10:50:34   
NANA123
meni so rekli drugače lenca na oddelku za predšolsko vzgojo dej povprašaj še enkrat ali pa v vaš vrtec in sporoči boš videla lp

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 10:51:30   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

sej vem da bo nov seznam, predvidevam da se je lenca pozanimala o tem novem krogu, ne o prejšnjih user posted image

za nazaj je itak brezveze debatirat, ker smo uradno še vedno vsi na čakalnih listah pa nočejo vpisovat oziroma 'ne smejo'



ja to mi je jasn, samo predvidevam v katerem primeru nebi dobila vrtca če je na prvem mestu ANE


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 11:20:44   
NANA123
če je na prvem metu npr.vrtec vič in ima iz vrtca mladi rod npr.večje št.točk kot ona dobi vrtec tisti iz mladega roda če me razumeš vem pa tudi nekaj ki so imele po 80 točk in so izpadli tako da jaz upam da dobimo vsi vrtce ki smo na čakalni listi piustimo se presenetiti

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 11:26:55   
lenca1
Ja, govora je o skupni čakalni listi za celo LJ. Tudi jaz sem klicala na oddelek za predšolsko vzgojo in so mi tam vse razložili.

Torej, ker sem rodila takoj po novem letu je največji problem ta, da je moj otrok rojen v l.2010 (izpolnjujem vse pogoje o stalnosti bivanja v MOL, pa še dodatne točke smo dobili, ker imamo enega otroka že v vrtcu). Kljub dokaj visokim točkam, pa se lahko zgodi, da bodo sprejeli nekoga za nami (z manj doseženimi točkami). Gledali bodo na to v kateri skupini se je/bo sprostilo prosto mesto (če se mesto sprosti v skupini l.2008 morajo potem vzeti v skupino otroka l.08 - to pa zato, da še vedno izpolnjujejo pogoj o homogenosti skupine, kjer je lahko 14 otrok, drugače je normativ 12 otrok). Jasno je, da bodo vrtci in MOL gledali na to, da zapolnijo čim več prostih mest, ne pa da jih še zmanjšujejo. No pa še glede tega, da sem rodila v napačnem letu-kako naj se sprosti prosto mesto v skupini 2010, če pa takih otrok še sploh ni v vrtcu, mi pa potrebujemo varstvo z dec.2010, ko bo dopolnila 11m. Sedaj je verjetno bolj jasno kaj sem mislila z zgornjim odgovorom in zakaj ne morejo gledati samo na točke?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 11:29:35   
majana79
lenca, ja iz tega vidika je pa seveda drugače... po moje bodo s temi enotami, ki so še v 'delu' reševali ravno vas, ki ste l. 2010


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 11:37:22   
NANA123
če prav razumem moj pa ki se je rodil 31.12.2009 spada pod letnik 2009 če sem prav razumela

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 12:36:55   
mavo

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Ja, govora je o skupni čakalni listi za celo LJ. Tudi jaz sem klicala na oddelek za predšolsko vzgojo in so mi tam vse razložili.

Torej, ker sem rodila takoj po novem letu je največji problem ta, da je moj otrok rojen v l.2010 (izpolnjujem vse pogoje o stalnosti bivanja v MOL, pa še dodatne točke smo dobili, ker imamo enega otroka že v vrtcu). Kljub dokaj visokim točkam, pa se lahko zgodi, da bodo sprejeli nekoga za nami (z manj doseženimi točkami). Gledali bodo na to v kateri skupini se je/bo sprostilo prosto mesto (če se mesto sprosti v skupini l.2008 morajo potem vzeti v skupino otroka l.08 - to pa zato, da še vedno izpolnjujejo pogoj o homogenosti skupine, kjer je lahko 14 otrok, drugače je normativ 12 otrok). Jasno je, da bodo vrtci in MOL gledali na to, da zapolnijo čim več prostih mest, ne pa da jih še zmanjšujejo. No pa še glede tega, da sem rodila v napačnem letu-kako naj se sprosti prosto mesto v skupini 2010, če pa takih otrok še sploh ni v vrtcu, mi pa potrebujemo varstvo z dec.2010, ko bo dopolnila 11m. Sedaj je verjetno bolj jasno kaj sem mislila z zgornjim odgovorom in zakaj ne morejo gledati samo na točke?


tako so tudi meni razložili. Če pa se bo v katerem vrtcu sprostilo mesto za letnik 2008 (vem, da se je že, ker so še dodatno starši odpovedali, pa niso smeli not jemati novih), potem bo dobil to mesto otrok, rojen 2008, ki bo imel na skupni listi največ točk. Ker smo obkrožili možnost katerega koli vrtca, me zanima, če ima še katera otroka 2008, ki ima več točk kot naš mali gremlinček (73točk). Drugače pa tudi jaz upam, da vsi dobimo, čeprav so to bolj pobožne željeuser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: tisti ki niste bili sprejeti v vrtec
5.10.2010 13:51:40   
sazi
Sicer sem lahko pametna, ker nimam (več) tega problema. Nekaj se bo zagotovo rešilo, po vsej verjetnosti pa bodo nekateri ostali tudi brez vrtca za letos (tako kot vsako leto).
Da dajejo skupaj ene letnike je logično iz dveh razlogov - 1. je ta, kot je že ena napisala, da so homogene skupine lahko večje in je tako več mest za otroke, 2. pa je ta, da si jaz ne predstavljam, da bi npr. našo 1-letnico dalo v skupino, kjer bi bilo 17 3-letnikov? Že tako se bere tu na forumu - joj, smp dobili mesto v heterogeni skupini, pa katasrofa, naš bo najmlaši, pa ni prav, da je nastarejši... Iste letnike dajejo skupaj - v Ljubljani, kjer je otrok preveč.

No pa še glede tega, da sem rodila v napačnem letu-kako naj se sprosti prosto mesto v skupini 2010, če pa takih otrok še sploh ni v vrtcu, mi pa potrebujemo varstvo z dec.2010, ko bo dopolnila 11m. Sedaj je verjetno bolj jasno kaj sem mislila z zgornjim odgovorom in zakaj ne morejo gledati samo na točke?

Sredi leta je žal že nekaj časa zelo težko dobiti vrtec - sploh v želeni enoti. Mi smo 1. čakali na vrtec skoraj 2 leti (od aprila 2007 do decembra 2008), za hči smo pa dobili vrtec med letom, ker smo imeli srečo, da se je poklopilo toliko faktorjev.

lenca1 - ti želim, da se vse skupaj čimprej izjasni, da po možnosti dobite mesto, če pa ne, da vsaj izveste toliko prej, da imate še dovolj časa za iskanje drugega varstva in da naslednje leto potem res odbite vrtec in to v enoti, kjer si želite.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




bonbon
dojenček223

koliko sladkarij lahko pojejo vaši otroki?

zelo veliko (9%)

srednje (29%)

malo (46%)

ob praznikih (4%)

nikoli (5%)

ne vem (7%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!