|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:15:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ampak po drugi strani je a tudi res, da so sadovi negovega dela (ker res ogromno dela in ker on rad dela ) jasno vidni.


V kombinaciji z vzdrževanjem idealne družine odlična podlaga za neobvezen chat in neobvezno lahkotno flirtanje.

user posted image
. dej ne nalivaj olja na ogenj.user posted image


Kaj je tako "vročega" na neobvezen chat in neobvezno lahkotno flirtanje?

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:18:52   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ampak po drugi strani je a tudi res, da so sadovi negovega dela (ker res ogromno dela in ker on rad dela ) jasno vidni.


V kombinaciji z vzdrževanjem idealne družine odlična podlaga za neobvezen chat in neobvezno lahkotno flirtanje.

user posted image
. dej ne nalivaj olja na ogenj.user posted image


Kaj je tako "vročega" na neobvezen chat in neobvezno lahkotno flirtanje?



ker tudi ti sumiš, da je to to kar jo skrbi in je posledično ona še bolj v skrbeh.user posted image

kaj pa če je vse skupaj ena bedna fora?

Teoretično je lahko bi en dan pri njih kak njegov kolega in sta se malo pozabavala, pa je ta kolega malo pokukal tja,.. Teoretično. lahko je on ta sed človk, ne pa njen mož. teoretično.

Zato se pa naj najprej pogovori z možem, pa bo vidla kolko je ura.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:20:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


Zato se pa naj najprej pogovori z možem, pa bo vidla kolko je ura.



Sem rekla že na začetku, pa ne verjame user posted image .

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:24:22   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


Zato se pa naj najprej pogovori z možem, pa bo vidla kolko je ura.



Sem rekla že na začetku, pa ne verjame user posted image .


jah, ko te začne glodat od znotraj in ti ne da user posted image mira je grozno.

No jaz sem dobila svojega bivšega z eno, točno takrat, ko mi je poskoču pulz, da nekaj pa ni ok, na enem žuru. In sem šla točno tja in ga dobila.user posted image

Mi je pa še enkrat poskoču tako pulz, pri mojem sedajšnjem možu, pred 13 leti, ko sva hodla ene dva meseca, pa čisto brez veze, se mi je nekaj zdelo sumljivo in je blo čistno nekaj tretjega. Najbrž zaradi slabe izkušnje.

In njo je zasrbelo že to, da ga je una bivša klicarla in zato sklepam, da je čisto možno, da tudi tle ni neke panike in je najboljše, da se lepo pogovori z njim. Ker, če ni zaupanja, ni ok zakona.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:26:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ker, če ni zaupanja, ni ok zakona.


Drži.
Zato je pa brezveze, da se nekaj njuška okrog in išče gesla. Pač je treba kdaj postavit tudi "težka" vprašanja in slišat morda "težke" odgovore, morda pa tudi ne njih.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:30:46   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ker, če ni zaupanja, ni ok zakona.


Drži.
Zato je pa brezveze, da se nekaj njuška okrog in išče gesla. Pač je treba kdaj postavit tudi "težka" vprašanja in slišat morda "težke" odgovore, morda pa tudi ne njih.


ja...ampak kaj lahko se zgodi, da ji bo rekel nekaj v tem smislu: "ma kaj si domišljaš draga moja, saj veš da samo tebe ljubim", pa konc debateuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 2.10.2010 22:31:13 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:33:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ker, če ni zaupanja, ni ok zakona.


Drži.
Zato je pa brezveze, da se nekaj njuška okrog in išče gesla. Pač je treba kdaj postavit tudi "težka" vprašanja in slišat morda "težke" odgovore, morda pa tudi ne njih.


ja...ampak kaj lahko se zgodi, da ji bo rekel nekaj v tem smislu: "ma kaj si domišljaš draga moja, saj veš da samo tebe ljubim", pa konc debateuser posted image


Le zakaj bi človek to rekel, če ga vprašaš, s kom chata na svojem geslu?

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zmedena sem
2.10.2010 22:37:25   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Le zakaj bi človek to rekel, če ga vprašaš, s kom chata na svojem geslu?


ravno zaradi razloga, ker ne želi prizadeti partnerke...., ker ve, da ji morda ne bi bilo prav, če bi izvedela in bi posledično tudi morda mislila, da jo na osnovi tega varauser posted image

no, saj morda pa ji pove...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zmedena sem
2.10.2010 23:02:38   
NAVT
Mogoče pa sploh ne gre za kakšno sumljivo/drugo žensko, ampak za kakšen sumljiv posel?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zmedena sem
2.10.2010 23:48:02   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT
Mogoče pa sploh ne gre za kakšno sumljivo/drugo žensko, ampak za kakšen sumljiv posel?


ja, verysad@gmial.com posel user posted image

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zmedena sem
2.10.2010 23:48:16   
mateyka
Res je da se v nič dajem, toda brez skrbi ne pred njim. Pred njim sem naduvana prav tako kot on :)


ful the best ej, dva pava v sobi - super zgled za male otroke user posted image user posted image

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: zmedena sem
3.10.2010 0:15:30   
Spark
Glej, jutri imata obletnico poroke. Pravi trenutek za kak poglobljen pogovor na temo kako sta se imela do sedaj, kako naprej, kje se vidita, kaj se je kaj spremenilo v vajinem odnosu, nato vprašanje ali ga kaj moti, ali je zadovoljen, ali bi kaj spremenil,...
Mogoče pa dobiš kak namig.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: zmedena sem
3.10.2010 9:32:33   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: NAVT
Mogoče pa sploh ne gre za kakšno sumljivo/drugo žensko, ampak za kakšen sumljiv posel?


ja, verysad@gmial.com posel user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: zmedena sem
3.10.2010 10:39:03   
krauca
lej, to da/če chat-a sploh ni bistvo tvojega/vajinega problema. problem je v tem, da se ti zdi, da nekaj ne štima že tako, poleg tega chat-anja) ... zato se probaj ne tok fokusirat na ta doticni chat & e-mail naslov, ampak se probaj (danes na vecerji?) lotit zadeve z bolj pozitivne plati - kako v celoti izboljšati vajin odnos, kaj komu ne štima ... in se pač malo potrudiš v to smer.

gotovo tudi on cuti tvojo osamljenost / njene posledice (mogoce zato tudi isce "thrill" na chatu ...). po moje je poleg tega skupnega pogovora glavno, da si ti zrihtaš svoje življenje - začneš družiti, nadeš smisel izven doma .... da ne bo to "duvanje" samo na videz. uživaj v življenju. in tudi on bo to občutil in mogoče ne bo več "rabil" chata ....

jaz ga mogoče ne bi takoj soočila s tem chat-om, ker lahko postane zelo defenziven (če je kaj na tem in verjetno je, vprašanje pa je koliko je cela stvar resna). pogovorita se o vama (na splošno), ti delaj na sebi (druženje, interesi izven doma), obenem pa bodi na preži glede morebitnih podobnih znakov.

pa srečno
K.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: zmedena sem
3.10.2010 10:44:36   
krauca
no, pa boš videla kako bo pogovor potekal. mogoče pa pride prilika da omeniš tudi ta verysad_19?? in vidiš odgovor/reakcijo. ampak tko na izi/neobremenjeno. da ne bo videl koliko te je to namučilo ...

kot rečeno - ne bi pa jaz zdaj celega problema naredila okoli tega. v končni fazi se lahko tudi ti prijaviš na ta chat in ugotovis v kaksni smeri potekajo pogovori tam.

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: zmedena sem
3.10.2010 16:03:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Le zakaj bi človek to rekel, če ga vprašaš, s kom chata na svojem geslu?


ravno zaradi razloga, ker ne želi prizadeti partnerke...., ker ve, da ji morda ne bi bilo prav, če bi izvedela in bi posledično tudi morda mislila, da jo na osnovi tega varauser posted image


To bo rekel samo nekdo, ki debelo laže.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: zmedena sem
3.10.2010 16:35:37   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Le zakaj bi človek to rekel, če ga vprašaš, s kom chata na svojem geslu?


ravno zaradi razloga, ker ne želi prizadeti partnerke...., ker ve, da ji morda ne bi bilo prav, če bi izvedela in bi posledično tudi morda mislila, da jo na osnovi tega varauser posted image


To bo rekel samo nekdo, ki debelo laže.


Se strinjam z milijonarko.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: zmedena sem
3.10.2010 17:02:04   
Splišni
No in? Kaj se je sedaj zgodilo?

Men najbolj od vsega tisto ni všeč, da o neee, da se slabo počutiš znotraj - tega mu pa že ne boš dala vedet, da raje izgledaš navzven naduvana kot on. Ja to pa je res fajn pol, dva naduvana navzven, pa oba žalostna navznot. To mora bit pa res fajn zveza.  Tko zlo iskrena.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: zmedena sem
3.10.2010 18:52:34   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

No in? Kaj se je sedaj zgodilo?
To mora bit pa res fajn zveza.  Tko zlo iskrena.

Zelo iskrena ja. In tko...zelo ''very sad''. Tu tudi vsak teden nova guccijeva original očala ne morejo pomagat.

Upam da se dane orenk pogovorita.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: zmedena sem
3.10.2010 19:24:48   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Le zakaj bi človek to rekel, če ga vprašaš, s kom chata na svojem geslu?


ravno zaradi razloga, ker ne želi prizadeti partnerke...., ker ve, da ji morda ne bi bilo prav, če bi izvedela in bi posledično tudi morda mislila, da jo na osnovi tega varauser posted image


To bo rekel samo nekdo, ki debelo laže.


Se strinjam z milijonarko.




saj vem..zato pa sem napisala...da čist možno, da to reče in se ujame v mrežouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: zmedena sem
3.10.2010 21:50:34   
osamljena
Kaj se je zgodilo?

Včeraj je pozno zvečer ko se je ravno vrnil, hčerka zbolela in sem bila z njo do treh na urgenci, on je ostal pri sinu doma.

Ko sem prišla domov z malo, sta onadva seveda trdno spala.

In potem zjutraj so mu takoj zvonili vsi trije mobiteli in seveda od špogovora ni bilo nič.

Tudi na obletnico poroke je pozabil!!!!

Predno se je odpravil od doma in spet pogledal na telefon je verjetno tam našel opomnik, kateri dan je danes, kajti na vratih se je obrnil in me prišel poljubit ter seveda par besed.

Sem rekla a to je to?

In pravi, da naj mu oprostim, ker res ni utegnil nič kupiti in, da še to kateri dan je ne ve če mu ne bi telefon piskal in sporočil... in da me lepo prosi da malo potrpim samo še tri tedne da spelje en posel do konca in potem bova "kao" nekam šla...

In to je to... jaz seveda v jok in sem mu prinesla moje darilo. Ko je videl, da sem se res potrudila, in mu izbrala nekaj lepih stvari za oblečt in njegov najljubši parfum,ki ga že dalj časa ni bilo na voljo... toda jaz sem ga nabavila (kako to je že druga pesem)...

No ko je videl vse skupaj sem videla, da mu je zelo nerodno in da mu je morda res hudo, ker je on praznih rok...

Tako je potem odšel od doma in ga še ni... (povedal je da bo pozen že zjutraj)


Evo tako!

Jaz pa sem si vmes naredila nov skrivni e mail in mu že poslala vabilo, vem, da je otročje ampak ****t ga bom saj videla kaj je sedaj na tem.

V planu pa se imam tudi pogovorit z njim. Toda ne o tem e mailu ampak nasplošno.

...................................................

Kar se tiče pa naduvanosti, sem se morda narobe izrazila. Hotela sem povedati, da je on res velik narcis in da jaz pač nisem ampak v nič se pa tudi ne dajam pred njim...


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: zmedena sem
3.10.2010 22:36:14   
Colt
Osamljena...morda jaz narobe razumem, ampak dobivam občutek da se pri vama ogromno vrti okoli materialnih dobrin. (Kupit darilo, pozabil darilo, posel, potreudila okoli darila itd itd....)
Če mene vprašaš (in če niste glih lačni in v pomanjkanju) so vsa ta darila lari fari in pesek v oči. Dokler vama iskrenost, pogovor in čustvena odprtost/pripadnost drug drugemu orenk spet ne zalaufa, vsa draga darila ne bodo popolnoma nič popravila.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: zmedena sem
3.10.2010 22:41:16   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Osamljena...morda jaz narobe razumem, ampak dobivam občutek da se pri vama ogromno vrti okoli materialnih dobrin. (Kupit darilo, pozabil darilo, posel, potreudila okoli darila itd itd....)
Če mene vprašaš (in če niste glih lačni in v pomanjkanju) so vsa ta darila lari fari in pesek v oči. Dokler vama iskrenost, pogovor in čustvena odprtost/pripadnost drug drugemu orenk spet ne zalaufa, vsa draga darila ne bodo popolnoma nič popravila.

G



sem hotela napisati točno v tem smislu, pa me je Colt prehitel, tako da bi se samo podpisala, če smemuser posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: zmedena sem
3.10.2010 22:56:07   
Colt
Be my guest user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: zmedena sem
3.10.2010 23:19:46   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Osamljena...morda jaz narobe razumem, ampak dobivam občutek da se pri vama ogromno vrti okoli materialnih dobrin. (Kupit darilo, pozabil darilo, posel, potreudila okoli darila itd itd....)
Če mene vprašaš (in če niste glih lačni in v pomanjkanju) so vsa ta darila lari fari in pesek v oči. Dokler vama iskrenost, pogovor in čustvena odprtost/pripadnost drug drugemu orenk spet ne zalaufa, vsa draga darila ne bodo popolnoma nič popravila.

G



tud jaz sem popolnoma enakega mnenjauser posted image ..ta darila so mi nekako tak..kot eno dokazovanje.....prisiljeno...no moje mnenjeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?