|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2010
20.10.2010 9:09:11   
fiala
Dobro jutro, punce! Čudno. 13. dan ciklusa in krvavim. Ko na začetku M, prava kri. A je katera mela kaj takega? Je lahko ovulacijska krvavitev? Sicer mam redne cikluse na 28 dni. Pozdrav vsem!

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo novembra 2010
20.10.2010 10:24:45   
Anonimen
moj je včeraj zvedel, da so ga dal do konca tedna na dopust in nima "pravo na glasanje"user posted image , HB sem jaz na hitro sfehtala dopustuser posted image  in pokamo malo na morje. upam, da bomo kajuser posted image in bili uspešni user posted image  lp
user posted image

(odgovor članu camino79)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo novembra 2010
20.10.2010 10:39:38   
soncek3
Zdaj grem pa tudi jaz na ta forum. Vsak mesec sem si rekla, ah; kaj bom šla gor, saj bo. No zdaj pa že od začetka leta čakamo ta +, pa ga ni in ni. Zdaj sem se pa prijavila na ta forum in upajmo da user posted image zagledamo novembra; enkrat okrog 5.11. user posted image
Doma imamo dveletno punčko, z njo zanosila takoj; zdaj pa ???

Srečno vsem puncam in naj bo november radodaren!

(odgovor članu fiala)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo novembra 2010
20.10.2010 10:47:37   
sarar
živjo punce! joj, oktober je tako žalosten... sem jih šla pokukat, pa je ves moder... upam, da bo november bolj rozast user posted image
fiala, po datumu bi znala biti ovulacijska krvavitev. ja kok pa krvaviš?
sonček3, jaz imam tudi doma že dva sončka, obakrat zanosila takoj brez težav, s tretjim se pa matrava. upam, da bo novembra štorklja tudi pri nama kaj semena natrosila user posted image
lep pozdrav vsem

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo novembra 2010
20.10.2010 12:39:49   
fiala
Sarar, tko, ko prvi dan M. Ampak samo, ko grem na WC. Ne vem, no, men se zdi preveč...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo novembra 2010
20.10.2010 13:46:47   
Katte
user posted image


user posted image ALI user posted image   PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image  x.11. lipi
user posted image  x.11. petrusa
user posted image  x.11. urša28
user posted image  1.11. jeanitte
user posted image  1.11. pikicaa25
user posted image  3.11. anonimna user posted image  
user posted image  4.11. thanchyka
user posted image  4.11. fiala
user posted image  5.11. anonimna user posted image
user posted image  5.11. anonimna user posted image
user posted image  5.11. soncek3 
user posted image  6.11. smeška83
 user posted image 7.11. Katte
user posted image  9.11. sarar
user posted image  9.11. tejchy*
user posted image  10.11. camino79
user posted image  11.11. Lineta
user posted image  11.11. SRCE
user posted image  12.11. cori
user posted image  13.11. Nutry
user posted image  13.11. TEDIGO
user posted image  14.11. anonimna user posted image
user posted image  15.11. Luna*
user posted image  6.11. Arual
user posted image  20.11. anonimna user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 25

user posted image  

NOSEČK: _____

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

lananai, mojamura, nati29,
Lineta, witch, pomar*ANČA*

(odgovor članu fiala)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 9:57:44   
sarar
dobro jutro punce! je pa tišina na forumu... kje ste?
fiala, upam da je bila ovulacijska krvavitev... jaz osebno je še nisem nikoli imela, so pa punce na forumu, ki jo imajo. mislim, da bi moralo biti ful malo krvi in ne trajati par dni... ne vem. upam, da ti bo znala kera bolj odgovoriti... meni je testek pokazal, da bom imela ovulacijo danes ali jutri(2 črtici včeraj zvečer, kar pomeni da ovulacija nastopi 12-24 ur po pozitivnem testku.). tak da sva kar pridna, pa ne ker morava biti user posted image

kako ste kaj ostale?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 10:21:29   
Katte
Dobro jutro user posted image .
Tudi pri meni je v teh dneh čas za O, torej smo pridni in pri tem seveda uživamo, kot je treba user posted image . Živciranje pa pride kasneje. Saj je zelo hitro mesec naokoli, samo zadnji teden se vleče ponavadi. Ne bo več dolgo oktober, potem pa je naš mesec. Komaj čakam!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 10:30:16   
soncek3
Sarar , v vsakem ciklusu delaš ovul.teste? Jaz sem jih ravno prejšnji mesec, pa mi jih je skor zmanjkalo, ta zadnji mi je pokazal rahlo črticouser posted image . Sem pa samo enkrat delala te teste, da sem se prepričala, da ovulacijo imam. Sem pa slišala kar nekaj punc, da jim sploh nikoli nič ni pokazalo, pa četudi so pol zanosile.user posted image

Fiala, jaz sem imela par mesecev nazaj, nekaj kar bi lahko bila ovul.krvavitev. Bila je na sredi ciklusa (ene dva dni trajalo), rjavordeč izcedek je bil pa tudi le, ko sem šla na WC. To je bilo ene 2x ALI 3x. prej in potem pa nikoli več. user posted image

Aha, dajte mi punce povedat: v plodnih dnevih, kolikokratuser posted image  oz. vsak dan , na dva dni. No midva sva v tem slabem letu probala tako ali drugače, pa me zanimajo še vaše izkušnje:

Lep dan, pri nas megla kar vztraja in vztraja!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 10:44:26   
anci banci
mene tud na seznam prosim..12 novembra je ne pričakujem

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 11:31:59   
tejchy*
punce, da se vam še jaz malo oglasim user posted image mah jaz si pa O na približno zračunam, ampak user posted image vsake 2 dni. upam da bo november bolj srečen za nas vse user posted image in da nam tazadnje štorklje prinesejo user posted image user posted image .
SDanes je prav lepo vreme, za izkoristit zadnje tople sončne žarke user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 11:40:31   
Lily86
Pozdravček, novembrske soborke! Jaz bi se tudi uvrstila na seznam, in sicer je ne bi rada videla 17.11. Je pa to tudi moj poročni dan, tako da bi bilo REEES lepo darilo. To je komaj prvi krog po prejšnji nosečnosti (včeraj sem prvič po porodu dobila user posted image ), tako da prevelikega upanja nimam, bi pa bilo lepo, če bi ratalo! user posted image

Natočite fantom da zberejo vojsko, potem pa v napad, da bo november čimbolj roza!! user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 11:50:35   
Lily86
Ovulacijske krvavitve jaz še nisem imela, jo pa močno čutim kot toploto v trebuhu in špikanje v jajčnikih. Pa sluz je tako tipična, da je ne moreš zgrešit. Vleče se kot beljak. in samo na dragega mislim tiste dni user posted image .

Soncek3 - teoretično je boljše vsaka 2dni, baje so "vojaki" močnejši in jih je več. Ko je nama prvič uspelo, sva 5 dni okoli ovulacije (3 dni prej in 2 dni kasneje) kar vsak dan. Sicer pa je takrat res čisto drugače, ko gre za misijo user posted image . Zadnja dva dni moj ponavadi sploh ni bil več za akcijo, mu je bil tak nor občutek, da "mora"... Pa sem vedno našla način, da sem ga prepričala user posted image . Je pa ratalo že v drugem mesecu, tako da si ne znam predstavljati, da bi trajalo dlje... Upam, da bo tudi tokrat. Ponavadi se tako zapičim v kakšno stvar, da mislim samo na to in me čisto obsede. Če bo tako, se bodo naslednji meseci feeejst vlekli... Držim pesti za vsako izmed nas da čimprej zagleda svoj plusek!

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 12:03:09   
sarar
soncek3, ne, jih ne delam vsak cikel. so predragi user posted image  
ena punca s foruma mi jih je dala, ker je kupila tiste po netu, ko jih je ful notri pa so ceneje. mislim, da iz nemčije. drugače pa, tiste punce, ki jim ni pokazalo ovulacijo in so zanosile-po moje so imele ovulacijo prej ali kasneje, ker teh testkov je notri samo 5 se mi zdi, in ne verjamem da so jih delale od začetka do konca cikla. sicer pa, jaz naj bi imela oculacijo šele čez kak teden, ker imam pa ful testkov sem jih koj po user posted image  začela delati in hb da sem, ker imam pco in se mi ovulacija ful premika. prejšnji mesec sem imela ovul.na koncu cikla, ta mesec pa na začetku. vsaj tako mi kažejo testki. mi je pa tudi tista punca, ki mi je testke dala, rekla naj jih uporabljam, ker pri pco nikoli ne veš kdaj imaš ovulacijo...
pa če po pravici povem, če jih od nje ne bi dobila, jih tudi jaz ne bi kupovala... so mi predragi
drugače pa pravijo, da naj bi se user posted image  na dva dni. da se spermiji sproti obnavljajo. samo to je po moje ful od močkega odvisno. midva na dva dni telovadiva, ker nama tako tudi paše. poleg tega pa, če ne uporabljaš testkov za ovulacijo, je tako tudi ne moreš zgrešiti user posted image
tejchy, iz tvojih tipk v božja ušesa. da bi bil november naš mesec...
lily, mislim, daje vojska že skoraj zbrana user posted image

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 12:36:22   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: soncek3
Fiala, jaz sem imela par mesecev nazaj, nekaj kar bi lahko bila ovul.krvavitev. Bila je na sredi ciklusa (ene dva dni trajalo), rjavordeč izcedek je bil pa tudi le, ko sem šla na WC. To je bilo ene 2x ALI 3x. prej in potem pa nikoli več. user posted image


Jst sem imela s temi rdeče-rjavimi izcedki ful problemov, ko sem še tabletke jemala. Ravno sredi ciklusa je bilo par dni prav moteče. Potem pa do M spet nič. user posted image Mi je G rekla, da je najbrž zaradi hormonov v tabletkah. Ko sem jih nehala jemat, se je stanje popravilo.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 12:42:27   
lananai
user posted image


user posted image ALI user posted image   PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image  x.11. lipi
user posted image  x.11. petrusa
user posted image  x.11. urša28
user posted image  1.11. jeanitte
user posted image  1.11. pikicaa25
user posted image  3.11. anonimna user posted image  
user posted image  4.11. thanchyka
user posted image  4.11. fiala
user posted image  5.11. anonimna user posted image
user posted image  5.11. anonimna user posted image
user posted image  5.11. soncek3 
user posted image  6.11. smeška83
 user posted image 7.11. Katte
user posted image  9.11. sarar
user posted image  9.11. tejchy*
user posted image  10.11. camino79
user posted image  11.11. Lineta
user posted image  11.11. SRCE
user posted image  12.11. cori
user posted image 12.11. anci banci
user posted image  13.11. Nutry
user posted image  13.11. TEDIGO
user posted image  14.11. anonimna user posted image
user posted image  15.11. Luna*
user posted image   16.11. Arual
user posted image 17.11. Lily86
user posted image  20.11. anonimna user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 27

user posted image  

NOSEČK: _____

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

lananai, mojamura, nati29,
Lineta, witch, pomar*ANČA*

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 12:51:06   
Katte
Ovulacijske krvavitve tudi jaz še nisem imela. Za samo ovulacijo pa vedno vem, kdaj jo imam, ker imam tipične znake (zbadanje, sluz), user posted image  pa dobim redno na 27/28 dni.
Sem tudi jaz prebrala, da je najbolje user posted image  na dva dni, ampak midva kar vsak dan, kar naj bi bilo uredu, če ima user posted image  normalno aktivne in številčne user posted image . Sva v 5. krogu, če v pol leta ne bo uspelo, bova poskusila še varianto na dva dni. Za naprej pa raje ne bom razmišljala, upam, da bo prej (november je super mesec user posted image ).

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 14:33:30   
Anonimen
Meni se pa zdi, da sva midva zamudila najbolj plodne dni... user posted image Bomo videli čez ene 14 dni...

anonimna user posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 14:42:37   
tejchy*
midva sva tudi v prvih 3 krogih vsak dan, ko naj bi bila O, pa sva potem raje rekla da bova vsak 2 dan, ker nama tudi tako bolj paše user posted image če bi pa mogla vsak dan, pa vem da bi to počela zgolj zaradi user posted image . Jaz pa sem že čisto obupala nad user posted image ker se tole vleče že kroge in kroge, vem da bi bilo lahko še slabše ampak tole čakanje me prav ubija iz meseca v mesec. Sedaj imam O, jaz pa sem zbolela, sicer nič hujšega ampak kašljam kot en ˝star ata˝ user posted image še tega se mi je manjkalo hehe. upam da ste ve kaj boljše in da vas zdravje ne izda user posted image .
user posted image da bodo tale mesec vojske uspešno našle cilj!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 14:43:38   
tejchy*
dajte me še med navijačice user posted image da bomo bolj močno navijale za user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo novembra 2010
21.10.2010 19:11:02   
Poka
CCa okrog 19. 11. pričakujem user posted image .


Čakam že od februarja, pa me že ful skrbi... ;islim, a je tu kaka logika - najprej se trudiš, da NE bi imel otrok, potem pa ko se trudiš, da bi jih imel, pa nikakor...

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo novembra 2010
22.10.2010 9:55:45   
tejchy*
Poka user posted image res ni logike user posted image ampak kaj češ, treba bo počakat, potem jih bomo samo še bolj cenile, te naše user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo novembra 2010
22.10.2010 12:27:38   
jeanitte
Točno tak, tejchy* - na najlepše stvari je vredno mal počakat. Bo pa pol tolk bol lepo. user posted image Našim user posted image pa sploh, ker jih s tako ljubeznijo že "delamo" in pričakujemo.
In november bo ITAK naš. user posted image user posted image user posted image Pa že prav kmalu prihaja. Že čutim njegove korake. Upam, da nam prinese vsaki svoj + oz. user posted image .

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo novembra 2010
22.10.2010 12:34:29   
tejchy*
To se jim bo godilo, telim našim user posted image . že v trebuščku bodo dobili polno ljubezni, kaj šele ko nam pridejo v roke user posted image . Ja, november se res bliža, in mene je že kar malo strah, sploh pred zadnjimi dnevi ko čakam na user posted image . Kdor čaka, dočaka user posted image ane?

(odgovor članu jeanitte)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo novembra 2010
22.10.2010 14:16:37   
anity_1
Drage moje, pa se vam še jaz tukaj pridružim.. user posted image se je prikazala, po petih dneh izostanka.. Grrr... Ni šlo v oktobru, bomo pa, upam, zagledali user posted image novembra.. Datum še sporočim, lahko pa me daste na seznam.. Ker ne vem, kdaj naj pričakujem user posted image , ker imam cikle nekak tako od 26 dni do 35 dni.. Bomo pač čakali, oziroma napisali približen datum.. Še sporočim.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?