|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: alergija na mleko in jajca
8.1.2011 14:22:16   
sabri
mamica Taja, hvala, a je pa na koncesijo ali plačaš?

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: alergija na mleko in jajca
9.1.2011 13:00:11   
mamicaTaja
Lahko greš samoplačniško ali pa z napotnico na koncesijo. 

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: alergija na mleko in jajca
10.1.2011 21:16:30   
prizma
V Trbovljah (če ni predaleč) si na vrsti v enem tednu - teste pa pošljejo v LJ, na pediatrično (razen kožnih, ki jih naredijo takoj).

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: alergija na mleko in jajca
10.1.2011 21:34:54   
Precious
O zdr. Voduškovi nisem slišala niti enega dobrega mnenjauser posted image
Sem pa slišala ,da so v Barsosu kar poceni testiranja. je katera že bila? Mislim,da sem slišala nekje okrog 30-40 e .

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: alergija na mleko in jajca
13.1.2011 9:02:10   
PapuaNG
Mi smo bili tudi pri dr. Voduškovi in ni bilo nič dokazano. Smo šli pa zato, ker so se malemu pri treh mesecih začele pojavljati krvave nitke v blatu. Ko sem iz prehrane izključila vse iz kravjega mleka, je bilo pa ok. Kasneje se mu rdeče nitke niso več pojavljale, ga pa še vedno (zdaj je star leto in sedem mesecev) ful zvija in napenja, če poje večjo količino hrane iz kravjega mleka. Pri manjših količinah pa ni panike. Ni imel pa nikoli kakšne kožne reakcije. Trenutno pije aptamil adc, za čokolinote ipd. pa sojino oz. riževo ali ovseno mleko. Se pa še predobro spomnim, kako sem si želela pojesti sladoled, ko sem dojila user posted image Sem morala čist spremenit prehrano-nič sira, skute ipd....enkrat se spomnim, ga je totalno zvijalo, ker sem pojedla dva kosa lazanje, kjer je bil tudi sir, jaoooo...

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: alergija na mleko in jajca
13.1.2011 9:46:58   
sabri
prizma, kje v Trbovljah, a zdravstevenem domu? Najbrž je pa tudi čakalna doba a?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: alergija na mleko in jajca
13.1.2011 15:22:13   
prizma
Sabri, v zdravstvenem domu, ja. Imajo alergološko ambulanto samo ob sredah - jaz sem klicala eno sredo, naslednjo pa smo bili na vrsti.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: alergija na mleko in jajca
14.2.2011 9:29:17   
texx
Pozdravljene.

Imam eno vprašanje. Moj 4 mesečni sin bi naj imel alergijo, vendar nismo še bili na testiranju, zato ne vem točno na kaj ima. Že 2 meseca sem na strogi dieti in je malemu bilo že po nekaj dnevih diete res boljše. Sedaj pa si že neskončno želim sirov, namazov itd. Patronažna sestra mi je zadnjič rekla, da ima večina dojenčkov alergijo na laktozo v mleku in ne na mlečne beljakovine. Zato me zanima ali ima katera kakšne izkušnje glede tega, uživanja mlečnih izdelkov brez laktoze? Kako je s tem?
Včeraj sem pojedla nekaj jogurta brez laktoze, danes še ni nobenih posledic.

Hvala za odgovor.

texx

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: alergija na mleko in jajca
14.2.2011 14:23:55   
Sonček in poletje
Pri teh stvareh je pač tako, da moraš sama poskušat in ugibat. Da se neka snov izloči iz telesa traja cca 3 tedne. Tako, da jaz bi ti svetovala, da toliko časa drži deito, potem pa postopoma uvajaj mlečne izdelke brez laktoze in spremljaj kaj se takrat dogaja z otrokom.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu texx)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?