|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:14:52   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Maurica, jaz pa mislim, da bom jaz zadnja. Torej ti, suzy, jaz


Jaz sem tudi takšnega mnenja user posted image ...... torej Mavrica,Suzy,Meta


O čem ve to? A vrstni red kera bo šla rodit user posted image


Jp. ......Padla je stava za kavo in kremšnito user posted image



Ja če boste rodile v P lj vam prinesem magar do vrat domače kremšnite user posted image Vsem trem, sam obestit me morte, kdaj boste letele ke pa pol gsm cifro pa prnesem. Da vas malo posladkam ;)


jaz bi tut kremsnito user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:15:53   
Anonimen
Jaz pa tvojih buhtlčkov ne vidim v albumu.

Cukica, jaz namen mam, kako pa bo bomo pa videli.

(odgovor članu sara1986)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:16:20   
Patrisha
user posted image najbolse, da kr odprem 3 del ze a? user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:20:27   
Anonimen
A da bi že :)

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:21:23   
hayabusa
IZVIRNO SPOROČILO: maurica
a ima kater izkušnje z DM-ovimi plenicami? jaz se še nisem odločila, katere bom uporabljala user posted image . a mogoče katera ve, katere plenice nimajo gela noter? jaz bom sicer poslala moža po porodu, da jih gre kupit, da bo prava velikost (prej jih ne bom kupovala)

jaz sem jih sprobala ampak so se mi zdele predebele. Mi pa je bilo zelo všeč da se jih dobi pakirano 2kom v paketu da lahko sprobaš, ne rabiš celega paketa kupit

IZVIRNO SPOROČILO: ninchi9
Prosim punce, dajte mi malo pomagat

Jutri gostim prijateljice na "zadnji večerji" pri meni in ne vem, kaj bi pripravila .
Ma ktera kakšno idejo??????

Tortilje, čist ajnfoh so, jaz jih bom delala naslednji vikend za kolegice ki pridejo okrog.

ko ste že pri plenicah in torbah za porodnišnico - jaz bom s sabo nesla plenice za dojenčka, sem prvič tud. Ne vem kako je drugje ampak pri nas je otrok čez dan v tetra plenici, čez noč ga pa dajo v "pampersko" oz. plenico za enkratno uporabo. Jaz sem imela svoje plence s sabo in je bla non stop v njih ker mi je groza tistih tetra plenic, da bi bil revež moker v njih. Aja pa v mojo torbo za vsak slučaj roma še šlaufek za plavanje v primeru da bodo šivi boleli - prvič ga nisem rablauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82
Urco pa pol spanja popoldne, to je res neprecenljivo  Res mi je pašalo danes 

Res je, jaz pa 2, če ne ne vem kako bi dan preživela, še dobro da je tamala v vrtcu.

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:21:25   
Patrisha
ce pa sam lapate user posted image user posted image cakaj da noc pade da pride Nina33 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:24:11   
cukica
Ja še mal mormo na čvekat ja,pol pa lahko odpreš 3 del,...Ja a ni fajn,da čvekamo,...Bodo videli,da smo februarke prave čveke,....user posted image

Jaz tud ne vidim albumčka ninchi9


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:25:20   
hayabusa
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7
Dekleta že dva dni me desno uho boli tko v globin tako da imam glavobol. Pomoje sem si ga prepihala in se bojim, da se mi je vnelo. A mate kakšen nasvet, kako bi si jaz poskusila tole doma sama pozdravit. Ponoč sem se celo zbujala od bolečin. Hvala za nasvete!!!

Ja, ušesnik oz. netresk, bojda pomaga
user posted image

al pa olje čajevca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:25:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Maurica, jaz pa mislim, da bom jaz zadnja. Torej ti, suzy, jaz


Jaz sem tudi takšnega mnenja user posted image ...... torej Mavrica,Suzy,Meta


O čem ve to? A vrstni red kera bo šla rodit user posted image


Jp. ......Padla je stava za kavo in kremšnito user posted image



Ja če boste rodile v P lj vam prinesem magar do vrat domače kremšnite user posted image Vsem trem, sam obestit me morte, kdaj boste letele ke pa pol gsm cifro pa prnesem. Da vas malo posladkam ;)


jaz bi tut kremsnito user posted image



Odvisno kje boš rodila, če ne boš predaleč jo pripeljem user posted image

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:28:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hayabusa

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7
Dekleta že dva dni me desno uho boli tko v globin tako da imam glavobol. Pomoje sem si ga prepihala in se bojim, da se mi je vnelo. A mate kakšen nasvet, kako bi si jaz poskusila tole doma sama pozdravit. Ponoč sem se celo zbujala od bolečin. Hvala za nasvete!!!

Ja, ušesnik oz. netresk, bojda pomaga
user posted image

al pa olje čajevca



To le jaz že lep čas iščem, babi je mela, po smrti ji je šel pa vrt cogrunt ker dedi ni znal. Moram to nabavit. Sej kok hitro pa more tole nehat če bi čajevc si kapala v uho? Se bojim, da bom mogla do moje osebne, pa čeprav mi še ni naredila prvega pregleda. Samo meni je prav seeno mene boli za znort.

(odgovor članu hayabusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:29:03   
ninchi9
Hayabusa - jaaaa!!! Hvala ti!! user posted image user posted image Točno to.. Saj tortilije dobim v Sparu, a ne?

PIlotgirl - ne vem zakaj ne vidiš mojega albuma....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:29:06   
Anonimen
No dejte tretji del odpret! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:30:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ninchi9

Hayabusa - jaaaa!!! Hvala ti!! user posted image user posted image Točno to.. Saj tortilije dobim v Sparu, a ne?

PIlotgirl - ne vem zakaj ne vidiš mojega albuma....


Vidim plusek, pa tortico ostalega pa ne user posted image Spet kaj RR user posted image

(odgovor članu ninchi9)
  Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:33:57   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: ninchi9

Mene pa nekaj zvija - drisko imam in kamen v želodcu - upam, da se nisem nalezla kakšnega rotavirusa, ker kr mrgolijo po luftu tukaj v našem bloku. user posted image



mislim da tole ni rotavirus ampak priprave na porod,jaz imam vsake 2-3 dni iste težave pa se malo umiri pa spet...kot da me zvije in ni čist driska ampak me sprazne pa čistuser posted image ...

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:34:46   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7


IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Maurica, jaz pa mislim, da bom jaz zadnja. Torej ti, suzy, jaz


Jaz sem tudi takšnega mnenja user posted image ...... torej Mavrica,Suzy,Meta


O čem ve to? A vrstni red kera bo šla rodit user posted image


Jp. ......Padla je stava za kavo in kremšnito user posted image



Ja če boste rodile v P lj vam prinesem magar do vrat domače kremšnite user posted image Vsem trem, sam obestit me morte, kdaj boste letele ke pa pol gsm cifro pa prnesem. Da vas malo posladkam ;)


jaz bi tut kremsnito user posted image



Odvisno kje boš rodila, če ne boš predaleč jo pripeljem user posted image


ja kje :) LJ itaq, ne mignem vec drugam, od kar je nasa zaba manjsih dimenzij... da me nebodo potem kam vlekli, te bolse da sm pr koritu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:35:42   
Anonimen
To tudi meni dela. Sem tudi jaz ugotovila, da je to res, da je to priprava na dan D.

Patrisha, ni panike prinesem do vrat. Kaj se mi bodo smejale, ko bom tam nosila kot božiček kremšnitke user posted image Samo prej mi poročate, kdaj greste rodit ali pa ste rodile, da ne bom prepozno uletela al pa prekmal ;-)

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 13.1.2011 19:38:06 >

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:42:58   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: ninchi9

Sem dodala album - moje buhtlje :)

oooo boga,to je pa res natečeno,kaj ti pa ginek.svetuje ko imaš tako stanjeuser posted image

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:46:41   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

kaj pomeni ce te spika v trbuhu, tak ko da bi ti nekdo igle not tiscal in je otrok ful nemirn??? user posted image user posted image user posted image



Da ti maha in pošilja pozdrave. user posted image Meni se včasih zazdi, da bo kar roka ven pogledala. user posted image

kaj maha, najbrž jo ščipa iz žlehtnobe ker ni še nič sladkega pojedlauser posted image user posted image


Biljana, danes pa tebe meče?user posted image user posted image user posted image


ja meta kam si pobegnila,sem mislila da mi boš malo pomagala hecat sonosečkeuser posted image ...
danes smo pa vse naspidirane,očitno je nekaj v ozračjuuser posted image user posted image ....toliko ste načvekale ,pa me sam par ur ni bilouser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:50:46   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

kaj pomeni ce te spika v trbuhu, tak ko da bi ti nekdo igle not tiscal in je otrok ful nemirn??? user posted image user posted image user posted image



Da ti maha in pošilja pozdrave. user posted image Meni se včasih zazdi, da bo kar roka ven pogledala. user posted image

kaj maha, najbrž jo ščipa iz žlehtnobe ker ni še nič sladkega pojedlauser posted image user posted image


Biljana, danes pa tebe meče?user posted image user posted image user posted image


ja meta kam si pobegnila,sem mislila da mi boš malo pomagala hecat sonosečkeuser posted image ...
danes smo pa vse naspidirane,očitno je nekaj v ozračjuuser posted image user posted image ....toliko ste načvekale ,pa me sam par ur ni bilouser posted image


sej ves, da nas ne smes prevec dalec zapuscat no user posted image

pilotgirl aaaa dol padem, ce tebe zagledam z krem snitami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:51:18   
tamy82
ninchi joj, res si boga s tem otekanjem user posted image Moj je bila ravno zraven, ko sem prej gledala, in je rekel samo: A ti se sploh zavedaš, da maš ful srečo? user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:53:18   
Patrisha
morem se to povedat!

za vse ki mate doma tepihe.. no sem zadnic kupla venish za tepihe in ja zadeva stane cca 10€. Ampak se spalaca!!! prvo lepo posesas tepih, potem posipas - dedca napizdjot, da gre na kolena ko saska lendero in vtre noter. Ti pa cez 20 min lepo elegantno posesas! povem vam, tepih ko novi - se lepsi! Tak da se splaca!

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 19:56:52   
FoxyLady

joj pa res drvimo proti 3.deluuser posted image user posted image

PilotGirl-aha bom jz jutri omenla zarad kentonov.Drugače pa lahko poleg ušjeka poskusiš še naslednje.prepraži nadrobno nasekljan česen v olju ,ohladi na sobno temperaturo in si devaj po dve kaplice 3-4 na dan. pa poskusi imet kakšno toplo plenico na ušesu.

Kar se tiče morja pa se pr nas še nismo čisto odločli ,če pa bomo šli bomo šli pozno avgusta ali celo septembra.

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:00:43   
tamy82
patrisha ej to za tepihe pa mene zanima, ker mamo tu v dnevni sobi že par madežov gor (ja, svetel tepih pač user posted image ). Katera stvar je to, ker jaz mam neki od Vanisha za preproge, ampak mislim, da še neki drugega obstaja.

(odgovor članu FoxyLady)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:01:00   
little*miss
user posted image user posted image Sem že imela vse napisano, pa pošljem in mi napiše error. Pa kliknem nazaj (ponavadi klinem nazaj in skopiram, potem pa pošljem spet) pa mi je napisalo da nimam dovolj pravic blabla user posted image user posted image

No, pa bom probala po spominu..

Jokanje..v prejšni nosečnosti sem se razjokala pri poročilih user posted image user posted image Moj se še mi zdaj norca dela user posted image Drugače pa zdaj se jokam pri vsakem filmu, tudi pri komedijah (vedno se najde kak ''žalosten'' prizor user posted image )..tako kot ninchi tudi pri extreme makeover..sem že obupala in sploh ne gledam več, ker če začetek gledam se nemorem vstavit jokat, pa na koncu tudi, tako da je brezveze da sploh gledam user posted image pa pri razočaranih gospodinjah, talenti v belem..v glavnem vse user posted image

ninchi in hayabusa (saj boš ti tudi rodila v Ptujski porodnišnici ne??) Če bomo okrog PDP-jev rodile se še lahko srečamo v P user posted image ninchi ima 3., hayabusa 7. jaz pa 8. user posted image

evo, kopiram pa entram user posted image

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 20:01:30   
tamy82
Letošnji dopust: definitivno bo, to je pa tudi vse, kar vemo do zdaj user posted image user posted image

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?