|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2010
11.11.2010 22:43:06   
XoXo
Mislim ne vem kaj se dogaja z RR.user posted image Napišem cel roman, ki pa čudežno izgine. Sploh mi ni hotlo poslat.  user posted image


Jaz imam v tem lepem mesecu še rojstni dan tako, da že kar zdaj povem, da si za darilo želim, da bi bil tale naš seznamček cel roza.  Na najlepše stvari v življenju se dolgo čaka. Zato bo nam decembra toliko lepše. Samo mislit pozitivno. Itak, da nam bo ratalo. Samo zdaj moramo čim manj čvekat na forumu in čimveč user posted image .  

Jutri pa končno peteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek.  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Lahko noč punce. Grem se malo posvečat mojemu, da se ne bomo potem čudili zakaj ni user posted imageuser posted image



< Sporočilo je popravil XoXo -- 11.11.2010 22:46:22 >


_____________________________

..An angel in the book of life wrote down my baby's birth.. Then whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth"..

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo decembra 2010
12.11.2010 9:44:56   
Anonimen
GRRRRRR! user posted image
Men je tud vse zbrisal...
Skrajšana verzija: moja se je poslovila. Zdej bi pa teoretično lahko začeli user posted image . Praktično pa ne. Sej znam marsikej naredit sama, sem zelo samostojna ženska, ampak tega pa res ne morem sama... user posted image
Nekje sem brala, da naj bi ženske, ki si želijo zanosit, jedle veliko citrusov. Tako da grem zdejle napast tisto kilo pomaranč v kuhinji. Zraven si bom privoščila skodelico jummy-jummy čajčka za zanositev, za piko na i pa še dve trdokuhani jajčki. Zvečer pa še na eno pivce za živce. pa bo, ane? user posted image
A katera mogoče ve, kaj v pivu naj bi blo tko dobro? Kvas mogoče? Ker se mi zdi, da bi lažje jedla kvas kot pa pila pivo, mi res ni všeč. A bandidos tudi šteje?
Pepa


(odgovor članu XoXo)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo decembra 2010
12.11.2010 11:30:30   
Katte
To, da pride do napake pri odgovoru, se tudi meni pogosto zgodi. Predlagam, da kopirate tekst, preden potrdite objavo. Tako lahko odpreš na novo in prilepiš isto besedilo, če je potrebno.
Za pivo ali citruse pa še nisem slišala. Piva res ne maram, mandarine pa zdaj, ko je sezona, jem vsak dan, tako da bo to moralo pomagati user posted image .
Drugače pa je pri meni drugi dan user posted image , tako da za user posted image  še ni čas.   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo decembra 2010
12.11.2010 13:52:17   
Nutry
Pozdravljene!

Pri novembrkah je zmanjkalo roza barve. Sedaj sem pri vas.
Tečke ne pričakujem 12.12. sem v drugem postopku IUI.

Lp Nutry

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo decembra 2010
12.11.2010 14:31:45   
mladika
zame je tut zmanjkal roza barveuser posted image user posted image vglavnem user posted image  pričakujem 12.12. čeprov ne vem kak bo to zdej pri meni ker mam odkrito endometriostično cisto na D jajčniku,pa ne vem kak bo z zanositvijo,sam mi bomo vseeno upali na najbolšeuser posted image mam u torek že pregled v stari porodnišnici pa da mi povejo a bo treba operirat al ne!!user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Nutry)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo decembra 2010
12.11.2010 16:32:13   
tejchy*
user posted image Nutry  bomo pa skupaj navijale v decembru user posted image user posted image
mladika - držim pesti da bo pregled uspešen in da ugotovijo, da če res to preprečuje zanositev greš na uspešno operacijo in si potem 1,2,3 user posted image - čeprav po pravici ne vem kaj preveč o temu, še vseeno upam in držim pesti da ne bi bilo nobenih težav user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo decembra 2010
13.11.2010 11:59:47   
Katte






user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12.
anonimna user posted image (2. krog)
jasminčika (x. krog)

05.12.
thanchyka (x. krog)
smeška83 (11. krog)

06.12.
xoxo (18. krog)
fiala (x. krog)
 
9.12.
Pepa (11. krog)
Katte (6. krog)
 
10.12.
camino79 (x. krog)
 
12.12.
tejchy* (x. krog)
Nutry (x. krog)
mladika (x. krog)

x.12.
anonimna (x. krog)
jeanitte (x. krog)
sashy (1. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 15

user posted image

NOSEČK: ______





NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30


user posted image


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo decembra 2010
13.11.2010 18:26:05   
Anonimen
Pozdravljene punce,
ker nam ni uspelo v novembu se selim v december.user posted image ne pričakujem 7.12.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo decembra 2010
14.11.2010 12:17:21   
bubulina
Pozdravljene!


Berem vas že kar nekaj časa, pa bi se vam rada pridružila bolj aktivno.
Že nekaj časa tli želja po še enem škratku, zdaj smo se odločili, da željo (upamo da) čim prej uresničimo. Ker so menstruacije neredne, težko napovem, kdaj user posted image ne pričakujem, pa naj bo zato kar x.12.
Vsem želim lepo nedeljo in da se vam kmalu pokaže plusek.

Lp, b.


_____________________________

It could have all turned out differently, I suppose. But it didn't.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo decembra 2010
15.11.2010 8:31:16   
Katte





user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12.
anonimna user posted image (2. krog)
jasminčika (x. krog)

05.12.
thanchyka (x. krog)
smeška83 (11. krog)

06.12.
xoxo (18. krog)
fiala (x. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)
 
9.12.
Pepa (11. krog)
Katte (6. krog)
 
10.12.
camino79 (x. krog)
 
12.12.
tejchy* (x. krog)
Nutry (x. krog)
mladika (x. krog)

x.12.
anonimna (x. krog)
jeanitte (x. krog)
sashy (1. krog)
bubolina (x. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17

user posted image

NOSEČK: ______





NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30


user posted image  

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo decembra 2010
15.11.2010 10:10:14   
Anonimen
Živjo punce. Kako ste kaj?
Pa je minil vikend...  Šment, vedno so tko kratki tile vikendi...
Upam, da ste ga lepo izkoristile in da se spočite in vesele podajate v nov delovni teden. Naj nam vsem hitro mine.

Uživajte!

Pepa

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo decembra 2010
15.11.2010 23:14:41   
davorjeva pikica
cer :))
a se vam lahko mogoce se jaz pridruzim kot navijacica :)
user posted image mi zamuja sicer 10dni ampak se z mojim dragim nisva posebno trudila tako da bi bila med navijacicami :)...
lepo se imejte  :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 8:10:11   
tejchy*
Teli vikendi, sploh prosti vikendi, kar grejo mimo user posted image .. Sicer pa, toliko boljše, da hitreje teče čas, medtem ko smo v novem krogu, sploh nočem pomisliti ko bo čas enkrat po O, takrat pa res samo čakaš lahko user posted image user posted image .
Davorjeva pikica - boš naredila testek? Želim ti da zagledaš + in da nam boš sporočila čim lepšo novico user posted image

(odgovor članu davorjeva pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 8:40:09   
Katte
Ja, hitro mineva čas. Na srečo ne samo vikendi, ampak tudi tedni. Kot bi mignil, bo spet tukaj čas O in potem živčno tekanje na WC vsakih 10 minut. Komaj čakam user posted image . Bom pa poskusila tokrat zdržati in počakati s testom par dni, če me seveda user posted image  ne bo prehitela. user posted image
davorjeva pikica, seveda si dobrodošla med navijačicami. Navijanja ni nikoli preveč. Zate pa upam, da se je kljub temu, da nista bila preveč pridna, prijelo. user posted image  je dejansko potrebno samo enkrat, samo pravi čas je treba zadeti user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 8:41:29   
Katte




user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12.
anonimna user posted image (2. krog)
jasminčika (x. krog)

05.12.
thanchyka (x. krog)
smeška83 (11. krog)

06.12.
xoxo (18. krog)
fiala (x. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)
 
9.12.
Pepa (11. krog)
Katte (6. krog)
 
10.12.
camino79 (x. krog)
 
12.12.
tejchy* (x. krog)
Nutry (x. krog)
mladika (x. krog)

x.12.
anonimna (x. krog)
jeanitte (x. krog)
sashy (1. krog)
bubolina (x. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17

user posted image

NOSEČK: ______





NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30,
davorjeva pikica 


user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 9:04:34   
davorjeva pikica
hvala vam za sprejem :)
ze navijam :) in vam posiljam user posted image user posted image user posted image
za testek bom se malo pocakala... :)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 13:23:51   
tejchy*
Katte, se strinjam, ni pomembna količina user posted image ampak da ujameš pravi čas user posted image user posted image . Ja groza!! Da ne bom doktorirala iz teh tem, se že res počasi tako počutim user posted image !! Midva sva pa ta mesec malo omejila user posted image zato da je takrat KO JE, tako kot MORA BIT!! Ker na vsake 2 dni je za naju preveč zaradi ostalih obveznosti in potem tudi to postane obveznost sčasoma, pa se niti zavedaš ne - vsaj pri nama je bilo tako user posted image . Zatorej ta mesec, ko sva rekla da ne bova user posted image tako pogosto, pa sva potem kar par dni zaporedoma, ker nama je tako ˝pasalo˝ user posted image user posted image ah kaj dela psiha!!
davorjeva pikica - sporoči kdaj boš delala testek da bomo lahko navijale zate user posted image no sedaj navijamo da user posted image ne bo!! user posted image user posted image

(odgovor članu davorjeva pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 13:54:57   
TEDIGO
no pa sem tukaj. Danes me je že spet obiskala user posted image ... Za letos jo imam poln kufer. 20.12. si želim + in brez user posted image . Danes mi je zjutraj CB pokazal +, zdaj pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 14:09:20   
Katte
tejchy*, midva pa ponavadi user posted image  kar vsak dan tam okrog O, no, pa tudi drugače precej pogosto, ko itak ne rabiva več paziti user posted image . Je pa bilo ta krog že malo manj "spontano", tako da sva si vzela po predvideni O kake tri dni pavze. Pa šment, ravno ta mesec sem imela O par dni kasneje in sva očitno zamudila. Popravni izpit v novem krogu user posted image .

TEDIGO, nič ne morem reči, kar bi pomagalo. Te pa nekoliko razumem. Nisem sicer na teh temah še razlagala, ampak jaz sem tokrat tudi videla plusek, ampak je prišel naknadno, ne v predvidenem času in zato sem vedela, da to ni to. Pa še vedno nekje v podzavesti upaš, dokler user posted image  ne pride. No, upam, da bo šlo v tem krogu. Misli pozitivno. Danes je prvi dan tvoje nosečnosti.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 14:14:15   
Katte




user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12.
anonimna user posted image (2. krog)
jasminčika (x. krog)

05.12.
thanchyka (x. krog)
smeška83 (11. krog)

06.12.
xoxo (18. krog)
fiala (x. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)
 
9.12.
Pepa (11. krog)
Katte (6. krog)
 
10.12.
camino79 (x. krog)
 
12.12.
tejchy* (x. krog)
Nutry (x. krog)
mladika (x. krog)
 
20.12.
TEDIGO (x. krog)

x.12.
anonimna (x. krog)
jeanitte (x. krog)
sashy (1. krog)
bubolina (x. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 18

user posted image

NOSEČK: ______





NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30,
davorjeva pikica 


user posted image    


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 14:50:31   
amon
Pozdravljene punce :).
Jaz sme nova v tej temi. In bi se rada pridružila.
Zaenkrat še čakam user posted image v novembru in žal vem, da bo ta rdeča teta prišla, čeprav nenako upam, da ne bi. Sem zamudila O :(. Ponavadi vedno čutim kdaj imam O. In sem pa za foro prvič poizkusila test ovulacije in mi je takrat, ko naj bi imela O, pokazal rahlo črtico. Na navodilih piše, da če je črtica bolj švoh, torej ni O. mohuser posted image . In tisti dan in nekaj dni pred tem nisva z dragim nič user posted image , ker je bil preutrujen o službe. Sva pa dan kasneje, kar pa je bilo itak prepozno in tudi na testerju ni bilo ne duha ne sluha o črtici. Ah tej testerji :(.

Zdaj pa čakam nov krog v decembru. Upam, da bom zagledala user posted image . Je pa to bil 4. krog odkar delava na drugem bejbiju. Res bi bilo prelepo darilo za nas vse :).

Še nekaj bi vprašala glede O. V času O me špika v jajčnikuh, podobno kot pri M. A to je v bistvu že skoraj prepozno, če šele tisti dan user posted image al imam po tem še kak dan časa?

lp


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 14:59:30   
TEDIGO
 a to je moj že 8 krog..
Pri meni plusek se je takoj pojavil, potem pa za malce izginil in spet prišel. No za njim pa še user posted image . Zato sem napisala, da user posted image  pričakujem šele 20.12.... malce rezerve, pa nič testov do takrat...prveč jih je bilo...

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 15:00:41   
TEDIGO
Katere teste za O pa uporabljate in koliko stanejo? A si katera miri temp.?

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 15:15:04   
Katte
amon, dobrodošla na temi. No, upam, da ti je uspelo v tem krogu, če pa ne, te rade volje sprejmemo v decembru. Možno pa si vseeno ujela O. Držim pesti. Zaenkrat te bom dodala na seznam kot navijačico, če se strinjaš. Če user posted image  pride v novembru, boš pa naša user posted image .
Kar se pa tiče špikanja, mislim, da samo po tem ne moreš točno določiti, kdaj se sprosti jajčece. Itak se razlikujejo naša telesa in tudi en cikel od drugega. Ene špikanje čutimo, spremlja ga tudi sluz, ene pa nimajo nobenih znakov.
TEDIGO, jaz ovul. testov zaenkrat ne uporabljam, tudi bazalne temperature si ne merim. Ponavadi čutim O, ta mesec sem se pa zeznila, ker sem bila prepričana, da je že mimo kljub temu, da je bila sluz obilna, špikalo me je pa itak ves čas.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 15:17:14   
Katte



user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12.
anonimna user posted image (2. krog)
jasminčika (x. krog)

05.12.
thanchyka (x. krog)
smeška83 (11. krog)

06.12.
xoxo (18. krog)
fiala (x. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)
 
9.12.
Pepa (11. krog)
Katte (6. krog)
 
10.12.
camino79 (x. krog)
 
12.12.
tejchy* (x. krog)
Nutry (x. krog)
mladika (x. krog)
 
20.12.
TEDIGO (8. krog)

x.12.
anonimna (x. krog)
jeanitte (x. krog)
sashy (1. krog)
bubolina (x. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 18

user posted image

NOSEČK: ______





NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30,
davorjeva pikica, amon 


user posted image     


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?