|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 8:26:09   
Katte
amon, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 9:34:59   
lollypop
dobro jutro punce...

vsem, ki jih je obiskala nezaželena tečka user posted image  pošiljam user posted image  

vse ostale pa... še mal je treba navijat user posted image

pri meni nič novega, nobenih znakov niti za eno niti za drugo.. se pa moram prav kontrolirat, da ne grem že testa delat, čeprav glede na različno dolge cikluse je vseeno še malo prezgodaj.. bom poskusila zdržat do ponedeljka, če me prej seveda ne preseneti user posted image

sicer pa počutje bolj slabo, se me je neki prehlad lotil tako da sem že zarad tega slabe volje, če pa še M dobim v teh dneh, bodo pa to bolj žalostni prazniki user posted image  


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 10:34:03   
kejt2
Joj, jest sem pa tako neučakana!!!
Če sem čisto odkrita sem šla danes kar delat test (čisto nerealno, ker user posted image ne pričakujem 29.) in seveda ni bilo nič... user posted image
Vsak dan odštevam...

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 11:37:31   
Shilou
pozdravljene punce. Najprej čestitke novim nosečkam.

Se malo oglasim pri vas. Moje stanje- nevem pri čem sem. Teta rdeča mi zamuja 6 dni- test sem  opravljala na dan ko bi jo morala dobiti in dan pozneje in je bil negativen. Sedaj sem se odločila, da počakam do nedelje. Drugače na dotik imam boleči bradavički in rahlo špikanje v spodnjem delu trebuha (kot pred menstruacijo). Verjetno nisem nosečal, ampak zamuja - verjetno stres, saj je v službi zelo stresno.

No bomo videli.

Lep dan vam želim

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 11:45:47   
lollypop
ha ha kejt2 to se tud meni dogaja, vedno čist prezgodaj delam test in valda ni nič, do zdaj je še zmeri user posted image  prišla.. ta mesec se bom poskusila vzdržat vsaj toliko, da mi M sploh začne zamujati user posted image

Shilou: kateri test pa si delala? če nisi, poskusi s Clear Blue, ki je menda bolj občutljiv kot pa ostali testi... ali pa je do oploditve prišlo kasneje, pa mogoče test še ne zazna (tako je bilo pri meni v prvi nosečnosti).. tako da držim pesti user posted image

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 12:03:46   
sover
Shilou, nočem ti zbijat morale, sam jaz sem prejšnjo rundo imela identično situacijo in znake, pa se je na koncu izkazalo, da nisem noseča. user posted image  se je pa prikazala po 8 tednih.

Vendar pa še vedno velja: dokler se ne prikaže, je še upanje, zato držim fige, da se bo pri tebi izšlo drugače.

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 12:21:27   
Shilou
Delala sem first sign duo.

Sover saj vem, zato  se nočem veseliti in sem napisala, da verjetno vse skupaj kriv stres. No bomo videli.

Punce lep preostanek sončnega dneva vsem skupaj. Jaz pa počasi proti službi

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 16:04:16   
smeška83
Pri meni tudi žalostne novice. Bila sem na krvnem in je BHCG manj kot 1, tako da user posted image . Samo naj že pride, da gremo na IVF.

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 18:16:23   
kejt2
Vidim, da se nas bo kar nekaj srečalo na IVF, če tudi tokrat ne bo nič.
Sama še kar odlašam z IVF in verjamem, da bo po naravni poti... Ampak mi je dr. postavil rok in sicer februar (po tem, ko me je nakuril, ker bi morala biti že zdavnaj v postopku).

Shilou, jest vseeno držim pesti zate!!! Je pa to res najbolj grozno, ko ti že zamuja pa vseeno ni nič. Res pa je, da vse punce hvalijo CB za zgodnje odkrivanje nosečnosti (čeprav naj bi bil mini BC bolj občutljiv). Sama sem bolj "šparovna" in kupim mini BC, ker sta dva, pol jih pa tja v tri dni porabim (npr. 1 en teden preden sploh začnem zamujati) user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: II pričakujemo decembra 2010
23.12.2010 20:49:10   
thanchyka
Evo, se še jaz pridružujem rdečkam... user posted image    user posted image je prišla 100 let prehitro v vsej bolečini in veličini. Noben od treh decembrskih stricev se me ni usmilil user posted image . Bi pa mogla it na UZ po končani krvavitvi, kar bo ravno okol 31.12., takrat pa me tud menda ne bodo več vzeli in spet se zadeva prestavi za 1 mesec... Brezveze... Sem šla od razočaranja kar v šoping, kljub vsej slabosti user posted image in jutri bom pekla in jedla user posted image Tak - iz principa user posted image No, še en velik user posted image vsem, ki vas je že pričakala gospa zlobna, tiste, ki se vam je pa narisal user posted image , pa vse čestitke, pa veeeeeelikoooooooo veselja pri opazovanju trebuščka in čutenju pikice! user posted image

Pa pa



(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 8:00:11   
Katte
thanchyka, tudi tebe sigurno čaka pikica za v trebušček. Na žalost to ni bilo v letu 2010, bo pa zato 2011 toliko lepše. Pošiljam ti user posted image  in user posted image , da ti v januarju uspe.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu thanchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 8:03:18   
Katte



user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
02.12.
LuNaMi (x. krog) user posted image  user posted image
 
03.12.
anonimna user posted image (2. krog)user posted image

5.12.
smeška83 (11. krog)user posted image

06.12.
user posted image  xoxox (18. krog) user posted image  user posted image
fiala (36. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)user posted image
 
9.12.
Pepa (11. krog)user posted image
Katte (6. krog)user posted image
 
10.12.
camino79 (x. krog)user posted image
 
12.12.
tejchy* (x. krog)user posted image
Nutry (x. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
Natka23 (2. krog)user posted image
*dotika* (x. krog) user posted image user posted image
študentka86 (7. krog) user posted image user posted image
 
13.12.
Martinya (x. krog)user posted image

17.12.
srečica17 (x. krog)user posted image
*žurerka* (1. krog)user posted image
 
18.12.
Rebeka_ (2. krog) user posted image  user posted image
 
20.12.
tedi2 (TEDIGO) (8. krog)user posted image
amon (x. krog) user posted image
anonimna user posted image  (x. krog)
ribica81 (x. krog)user posted image
 
21.12.
anonimna user posted image  (22. krog/3. krog klomifena)user posted image
 
22.12.
benji (7. krog)user posted image
Sa.Ka (3. krog)user posted image
 
23.12.
pikicaa25 (7. krog)user posted image
 
25.12.
anity_1 (x. krog)user posted image
anonimna user posted image  (4. krog) user posted image
taja01 (x. krog)
Nusyka (x. krog)
kethy (2. krog)
 
26.12.
jolika (6. krog)
lollypop (x. krog)
 
28.12.
Luna* (x. krog)
spelca82 (10. krog)

29.12.
kejt2 (2. krog)

30.12.
Monstera (x. krog)
jasminčika (x. krog)
Wolfina (21. krog)
 
31.12.
thanchyka (x. krog)user posted image
sashy (2. krog)
 
x.12.
anonimna user posted image  (7. krog) user posted image user posted image
jeanitte (x. krog)user posted image
bubulina (x. krog)
witch (13. krog)user posted image
žvegla (x. krog)
aap (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 47

user posted image

NOSEČK: 5


NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30,
davorjeva pikica, amon,
srečica17, bevcika, **M**,
Arual, twetka, Katte,
mladika, Rebeka_ 




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 11:21:40   
Rebeka_
Vsem vam želim lepe Božične praznike, preživite jih predvsem obdane z ljubeznijo vaših najdražjih!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 11:29:55   
witch
user posted image

...želim vam toliko optimizma, da ga boste
lahko dajali drugim; toliko moči, da vas
ne bo zlomila nepopolnost sveta; toliko miru,
da boste ohranili jasne oči in smisel za lepoto
tistih najbolj vaših trenutkov življenja...
...LEP BOŽIČNI VEČER IN VESEL BOŽIČ !!! ;)



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 12:01:28   
Shilou
Jutro punce. Moje tečke še zmeraj ni-danes 7 dan zaostaja. Včeraj sem naredila clear blue in zagledala lep plusek, danes pa še first sign duo ki pa je pokazal nič. Zdaj pa vedi,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 12:05:52   
sover
Shilou, držim pesti, da velja prvi test!!! Joj, kakšno lepo božično darilo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 12:19:43   
Katte
Shilou, jaz bolj zaupam CB. Drugače pa pojdi na krvni test, boš vedela 100%. user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 12:27:13   
witch
oooo Shilou moja user posted image user posted image user posted image   tako sem vesela ko berem te lepe novičke user posted image user posted image user posted image user posted image po mojem CB ne laže. Probaj pa še narediti kakšen cb test, mogoče kupi tistega digitalnega user posted image
Jeeeeeej user posted image bo user posted image lepo user posted image ti želim in zdravega user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 12:34:23   
kejt2
Shilou, po analizah in pripovedovanjih punc na forumu je CB daleč najbolj zanesljiv (ne glede na to, da naj bi bili nekateri drugi isto ali še bolj občutljivi), tako da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za mirne živce pa res še enkrat skoči v lekarno po CB in boš vedela zagotovo.

Vesel praznike vsem in čim manj stresiranja!!! user posted image

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 12:52:38   
thanchyka
Vesele božične praznike, punce! Uživajte v čarobnosti prihodnjih dneh maksimalno!  Pa pridne bodite, sicer ponočni ne bo božička in zjutraj ne user posted image       user posted image

(Bi prilimala še kakšno lepo slikico gor, pa mi žal ne gre user posted image ).

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 12:54:53   
lollypop
Shilou: po mojem je to to in ti lahko čestitamo user posted image  user posted image  user posted image

mene pa je danes začelo tisto znano špikanje, tko da si kar mislim da se bo prikazala in bomo šli v nove boje.. user posted image  no če jo do ponedeljka ne bo, bom delal test, čeprav močno dvomim.. ampak vseeno upanje umre zadnje in dokler ne bo, bom še upala na user posted image  user posted image

lep božični večer v krogu vaših dragih vam želim user posted image  

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 13:48:41   
mladika
Shilou user posted image user posted image user posted image user posted image  za +!!
 
Punce želim vam lepe božične praznike, preživite jih v krogu svojih najbližjih, brez slabe volje.user posted image kmalu bo novo leto, ki bo prineslo upanje za vse nas čakajoče, predvsem za tiste, ki res že predolgo čakamo na +!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 14:57:49   
sashy
Shilou čestitke user posted image , tudi jaz sem mnenja, da je CB najzaneslivejši test. First sign dou  po pričanju nekaterih zelo velikokrat pokaže napačen rezultat.

Tudi z jaz vam želim, da čim lepše preživite praznike in da vse zagledate tako zaželene user posted image user posted image . Mi se odpravljamo danes za štiri dni v prekmurje v Banovce v toplice, kjer upam, da bosta otroka uživala kar se da, ker res obožujeta vodo.

Papa


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: II pričakujemo decembra 2010
24.12.2010 19:18:04   
Shilou
Punce moje se opravičujem,  da se šele javim sedaj. Sem šele s službe prišla. Popoldan, ko sem delala first sign duo sem potem čez čas pogledla dobro in sta tudi tam definitivno dve črtici- ampak je ena bolj svetla od druge, tako da končno se tudi meni sreča nasmehnila.

Zdaj res upam, da ko grem na prvi pregled, da bo vse v redu in da bomo potem speljali tole do konca.

Hvala vsem skupaj, da ste tako pridno stale zmeraj ob strani.

DRžim vsem pesti, da se vam nasmehne sreča.

Lepe praznike vsem skupaj

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: II pričakujemo decembra 2010
25.12.2010 8:44:07   
sover
Shilou, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  !

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?