|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 9:57:01   
davorjeva pikica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -dajmo dajmo pluski na plan :)) naj bo december ROZA :))user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 13:37:13   
TEDIGO
ejla punce...da se vam malce javim. Ma kaj se dogaja s to RR? Napišem cel roman in potem me skine... v glavnem pri meni je danes user posted image  končala in upam, da jo letos ne bom več gledala. Tako sem napisala tudi v pismah Miklavžu, Božičku,..
Pridno pijem dva čaja. Mešanico (mislim, da je plahtica, rman,...) in še krvomočnico. Dvakrat na dan pa še sirup za odpravo neplodnosti (diši po rožmarinu, ne vem pa kaj vse vsebuje) 

(odgovor članu davorjeva pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 13:43:33   
TEDIGO
napišem raje v dveh delih, da me ne bo spet skinilo...  V glavnem ta gospa ne pripravi zelišč na podlagi urina. Pred 3 leti sem imela SS, ena prijateljica mi jo je priporočala. Počutila sem bolje in takoj zanosila (doma imam lepo in zdravo punčko). Nekako sem čutila,d arabim nekaj za dušo in sem šla k njej. Provat ni greh? Me pa že dva dni špikajo jačniki, enkrat eden, drugič drugi....Bomo videli rezultat kanje? Za vse skupaj sem dala 60 EUR (ja pa za več kot 1 mesec, pomojem za 3 mesece). Samo če pomislim na vse testke iz 8 mesecev user posted image  smo tam. Zdaj imam to in nič testkov, dokler ne bo zamujala...

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 13:46:00   
TEDIGO
sem pa danes malce tako ker sva z mojim na bojni nogi.. Ah tej moški??user posted image user posted image
Včasih samo nase mislijo...

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 13:50:59   
TEDIGO
A še to bi vas vprašala. Ta gospa mi je omenila tudi sok bele omele. A je katera sprovala? Rekla, da si ga lahko sama pripravim, stisnim iz sokovnika.

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 14:02:02   
mladika
Ojla!!user posted image
Vas še jst malo pozdravim...čakam dragija da pride iz službe,pa kuham kosilouser posted image pol greva pa na rd k njegovi nečakinji!!jst sem se tut na "pir" vrgla oz. bolj na Radler,ker mi sam pir ne gre po grlu,bljek...user posted image me pa moj že čudn gleda,zakaj je vedno tolk radlerjev v hladilniku na zalogiuser posted image eh če bo pomagalo zakaj pa ne...mi bomo kr pridno user posted image do operacije,pol bomo pa videli kaj bo...se pa ne sekiram več tolko pa nisem obremenjena več ko vem kaj je narobe in da bomo to kmalu rešli in da pol ni user posted image  da navmo user posted image zagledali!!
Lep vikend!!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 14:02:43   
tejchy*
TEDIGO, moški so moški, le kdo bi jih razumel user posted image user posted image !! Sicer pa moram priznat, da tudi sama po eni strani, včasih nisem za prenašat, tako da se pomoje izenači vse skupaj user posted image .
Prvič slišim za belo omelo.. glede na to da naj bi to cvetelo v zgodnji jeseni user posted image če kaj prav vem.. Jaz bi ga morala uporabljati za visok pritisk user posted image .. Obstaja že narejen sok iz belega omela in da bi slučajno katera vedela kje ga prodajajo??
Danes je tako turoben dan, nekaj mora biti v zraku ker so vsi naokoli mene slabe volje, živčni ..  jaz sem ta svoj bonus izkoristila že včeraj user posted image user posted image !!

lep dan punce user posted image

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 14:07:19   
tejchy*
mladika, dobro je da veš kaj je bil najbrž razlog da do sedaj še nisi zanosila, ko se to odpravi vem da nam boš kmalu sporočila da si zagledala debel + user posted image user posted image
vse bomo navijale zate, da gre operacija čimprej mimo in potem v nove boje za user posted image
samo pozitivne moramo biti user posted image sej pride dan ko bi najraje vse pustil in ti stvari pridejo vrh glave ampak tko kot pravijo, za vsakim dežjem posije sonček user posted image tudi za nas bo punce!!!!

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 15:54:24   
žvegla
katte sam drži pesti pa bo.
jaz sem bila tudi zelo vesela, da je z mano vse ok, ta cista sicer me malo moti, ampak bo tudi to šlo mimo, sam upam, da nebo kaj na nosečnost vplivala, sicer pravijo da nič naj ne bi bil narobe, pol pa že.
kerprejšnje sem tudi imela velike, pa se je odtranila pod nujno, tak da ta verjetno ni tako huda.
upanje umre zadnje punce...
verjemite mi...
user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 17:25:27   
anity_1
Oh babike, kako ste fajne za brati user posted image Se kar selim k vam.. November ni najin mesec.. Upamo, da bo december user posted image
user posted image pričakujem okoli 25. 12.. naj mi Božiček prinese najlepšo darilo!! Upamo user posted image

Drugače pa glede piva.. zelo zanimivouser posted image Ga grem kar zdaj pit user posted image Samo ali ni tako, da ne priporočajo alkohola, ko načrtuješ otroka? In pa, ali brezalkoholno pivo tudi enako deluje?
Pa ta ovulacijski mikroskop je zeloo fina zadeva, vidim.. Me kar mika, da bi si ga nabavila.. Samo moram najdit, kje se ga dobi..

Nama zdaj po nekaj krogih ni uspelo, zato bova začela piti krvomočnico.. Pa jemala bom še (zdaj ne vem, ali mora partner tudi) matični mleček..
Ima katera še kakšne druge ideje, s čim bi si pomagala, pa da bi bilo naravno?

(odgovor članu žvegla)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 18:50:17   
thanchyka
Halo punce, vidim, da vam dogaja! user posted image Pa saj še ni veseli december, hehehe. Sicer pa, saj prav tako, se vam kar še sama pridružim, samo bom kar na laškem user posted image
Katte, srečica17, sem nardila tudi oni drugi testek, ne samo  LH, pa ni nič pokazal user posted image   Sicer pa je bila prejšnja menstruacija tolk normalna, da skoraj ni bilo variante za user posted image . Sicer pa mi je LH test še danes kazal slabi črtici, tak da mi ni nič jasno – to je menda že 6 dan. user posted image Zgleda so hormoni čist adijo! user posted image pa tud decembra verjetno ne bo, saj sem ravno v času O prebolevala angino. Tak da… user posted image
Srečica17, teste sem nabavla prek spleta iz Nemčije, menda preko E baya, bilo jih je v paketu menda 50, skupaj z 20 testi nosečnosti. Če te zanima več o tem, javi.
Tedigo, tudi tvojga daje luna?Izgleda, da je nekaj res v zraku user posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 20:34:43   
srečica17
Jaz sem danes kupila teste za O v Mulerju......sicer jih je sam 5, ampak upam, da mi uspe kak + vidt vsaj tuuser posted image .
Drgač pa ,....bodite pridne kar se da ......user posted image user posted image user posted image , da bo december vesel!

(odgovor članu thanchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.11.2010 20:35:22   
srečica17
Glede ebaya sem pa čist neizkušena.user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 8:46:10   
tejchy*
srečica17, koliko si pa dala za teste v Mulerju?

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 12:13:25   
srečica17
12 eurov pa še nekaj. Nekje sem prebrala da so testi v Mulerji dobre kvalitete. Če bodo  kej pokazali , pol so dobriuser posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 13:45:00   
tejchy*
Hvala user posted image
Tale mesec sem ravno šla čez O, tako da upam da grem še po kakšen drug testek prej user posted image drugače pa naslednji mesec v Mulerja po teste za O..

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 14:01:32   
witch
Živjo punce user posted image
Kako ste v tem sivem jesenskem dnevu? Jaz kar delovno... kuhanje kosila, pospravljanje posode, likanje... Zdaj bom pa malo počila, potem pa še na obisk in bo dneva konec user posted image
Pri meni ni nič novega. Pridno slončkava, odštevam dneve do obiska pri G. Drugače so spet prišli tisti depresivni dnevi.... Ko imam milijon vprašanj pa nobenega odgovora... Ko kar nimam volje za nič, samo jokala bi....


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 15:41:57   
amon
Jooooj, kako vreme!!! Meša se mi od te vlage. Še posebno zato, ker v naši sobi se je naselila plesen!!!!!!
No super.. depresija, plesen, dež , še kaka luna vmes.. Ja, bo treba bandidos spit.. kar 2, da pozabim na te tiny mini težave user posted image .

Evo, čist mal sem ven spravla to tečnost iz sebe. Sem že boljše user posted image .



(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 16:00:08   
mladika
Meni tut to vreme ni nič kej preveč všeč,sam me noben ne praša kako bi pa jst melauser posted image ker če bi se me,bi jst najraj videla da so pri nas tko kot ponekod čez celo leto poletne temperature,sam ne preveč,tm do 30 bi mi čist pasalo...jst sem pa zdej odkar vem kaj je z mano narobe čist skulirana,slončkamo še zmeram tko kot ponavadi,drugače pa nisem kej preveč neučakana,bo že prišu čas zame...


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 20:23:04   
Anonimen
Evo, tudi jaz sem tukaj. November mi žal ni bil naklonjen,... Pa nič zato-grem optimistično naprej in user posted image pričakujem 25.12. To bo najin uradni 4. krog, drugače pa že več kot leto user posted image .

Zanima me kako je glede tega piva: v katerem delu ciklusa se priporoča? Da nebom celi mesec pila in še kaki odvisneš ratam user posted image

LP,
user posted image


(odgovor članu mladika)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 20:44:34   
XoXo
Hojla! user posted image

Samo toliko, da pozdravim in, da vas spomnim, da bo kmalu tukaj veseli december. Še 9 dni. Jupiiiiiii.. user posted image

Ma saj bi več pisala, samo me tale RR preveč heca. Nikakor, da se mi pokaže tisto za prijavit. Tako, da se sploh en morem prijavit. Moram ene parkrat stisnit refresh, da kaj pomaga. Grrrrrrrrrr.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tale vikend tistole s pivom kar precej resno vzela. So me že malo čudno gledali, ko sem ves čas naročevala pivo. Še dobro, da smo cel vikend praznovali rojstne dneve, da sem imela izgovor. user posted image user posted image user posted image

Mene pa vreme zaenkrat ne moti. Kot kaže pivo pomaga tudi proti slabemu vremenu. user posted image




_____________________________

..An angel in the book of life wrote down my baby's birth.. Then whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth"..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.11.2010 22:51:31   
tejchy*
xoxo - pivo je za vse probleme!! user posted image user posted image hujši problem + 1 pivo user posted image . držim pesti za čim lepši rezultat na testku user posted image
tale veseli december se res bliža, samo kaj ko mora najprej ponehat tale luna user posted image mene je tako vrgla da ji bom hvaležna če čimprej poneha njen vpliv, ker sem kot en zmaj, podobno kot pri user posted image = nič dobrega user posted image user posted image

Glede na to da bo O kmalu mimo, se mi hočejo pojavljati spet isti mislli kot vsak mesec (če je ta mesec ratalo, če bodo kakšni znaki, spet čutim vsak ˝špik˝ spodaj, tudi če je od prenajedenosti user posted image user posted image ) ampak sem si rekla da res ni vredno, je kar je ali bo kar bo, vplivati na to ne moram, s sekiranjem naredim itak samo še slabše ..  mi ne preostane drugega kot da si neham razbijati glavo z vsem tem user posted image !! no, bolje pozno kot nikoli user posted image

(odgovor članu XoXo)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo decembra 2010
22.11.2010 8:09:20   
lidik
mladika !!!!!!!! a zdaj se mi boš pa v alkohol podala???????????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hja bova mogla priti malo z Janom red k tebi naredit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tetka witch kako si mi ti?  Veš na vsa tvoja vprašanja bodo tudi kmalu odgovori, boš videla, tako da sej veš kaj ti vedno pravim - ostani pozitivna  !!!!!!!!!! aja pa na sms sem ti pozabila odogoviriti: ja sigurno da bom prišla še na RR klepetat, samo je pa res malo manj časa kot prej. Pa tudi videle se bova, sej pa moraš priti malo "nečakeca" pogledat. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo decembra 2010
22.11.2010 8:47:42   
Katte
Dobro jutro, dekleta. Vikenda je konec, spet je tu ponedeljek. Ampak to samo pomeni, da čas mineva, to pa me itak hočemo, a ne? Še malo, pa bo tu naš mesec. Vreme je trenutno res slabo in tudi vpliva na slabo počutje. Ampak hkrati je to tudi lepa priložnost za stiskanje v topli postelji. Tako da nam vsem želim čim manj kreganja in čim več user posted image .
TEDIGO, bele omele pa si jaz ne bi upala zaužiti. Res je, da je bila vedno simbol plodnosti, ampak kot talisman, ne kot zdravilo. Tudi na netu nisem nič drugega našla. Sploh pa se je ne sme jemati v nosečnosti, tako da jaz tudi zdaj res ne bi. S tvojim pa upam, da nista več na bojni nogi.
anity_1 in anonimna user posted image , me smo super, veseli december pa tudi user posted image . Tako da vama tukaj ne bo hudega. Božiček je pa radodaren mož in vama bo podaril vsaki en lep močen plusek.
tejchy*, lahko ti rečem, da se ne sekirat, ampak itak vem, da ne bo kaj dosti pomagalo user posted image . Saj smo vse iste... Na srečo dnevi hitro minevajo in čas testkov bo tukaj, kot bi mignil.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo decembra 2010
22.11.2010 10:02:54   
Anonimen
Ojla punce,
ja, pa je vikenda konec... user posted image
Tudi moje počutje je zelo na "podnu", predvidevam da tudi zaradi tega presneteha vremena.
Da vam povem kaj se mi dogaja. Blazno me bolijo jajčniki, ko hodim, ko sedim, čist sem napihnejna... In do zdej sem js vedno mislila, da so to znaki za ovulacijo. Ampak BT mi je danes pset padla in to za skor 0,5 stopinje. FF je zračunal ovulacijo na 10. dan cikla, pol jo je prestavil na 12. dan, in krivulja je bla do včeraj kr lepa, ker se je bt po ovulaciji lepo dvignila. Danes pa to... In bojim se, da spet ni nič. Itak sem bla do 12. dneva cikla sama. Od takrat sva sicer pridno user posted image ampak glede na vse znake mislim, da je blo spet vse za brez veze. user posted image Kr na jok mi gre.
BEDA, BEDA, BEDA!
No, vsaj z dragim se ne kregava.
Aja, ena je vprašala, kdaj naj bi pivo pomagalo - bojda v prvem delu cikla, takrat ko folikli rastejo in takrat alkohol niti še ne more škodovat (seveda v teh količinah), ker nosečnosti še ni.
Imejte se čim lepše, pa bodite pozitivne. Mogoče še js kje najdem kak kozarec vloženega optimizma, ta mesec mi gre bol slabo... user posted image

Pepa

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?