|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 191 [192] 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2010
12.10.2011 20:49:45   
missD
3xmami Nia je tečnarila in se je pomirila samo ko je lahko opravila potrebo na kahlici. fenomen hehe user posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Oktobrčki 2010
12.10.2011 22:48:50   
anju
o filisa hvalauser posted image

o ja, hitro je šlo. naš mali možek med drugim ve tudi kje ima pimpija, pa ga nisva nič učila. en dan sem ga previjala in mu rekla "ah, ti pimpek mali moj" pa se prime. in rečem mojmu, da ve kje ga ima. pa on da ne, da se je zadnje 3x kar ga je on previjal skoz šlatal zanj. pa ga spet vprašam "kje ima Vitan pimpija?" in se spet prime. marsowčkuser posted image

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Oktobrčki 2010
13.10.2011 8:39:08   
3x mami
no ja, lulek je tudi pri nas glavni hit med previjanjem in med kopanjem. je imel pa eno obdobje rutino, da se je takoj zjutraj, ko se je zbudil, obilno pokakal, vsak dan isto. zdaj pa se cisto vsakic, ko ga dam v prazen skaf, polula. zunaj pa nikakor. tako da ga dam v prazen skaf, se polula, ga dam ven, splahnem skaf in potem ze sam zleze noter in komaj caka, da mu natocim vodo.
je pa nas tak soncek. zdaj se uci kimat, ko ga kaj vprasam, pa bi rad, vedno vec specificnih zvokov... hitro mu gre. smo se pa v ponedeljek odstavili in ni bilo posebnosti. edino ponoci se se zbudi enkrat z jokom, pa ne pogruntamo, kako bi resili. enkrat je bil zejen, drugo pa ga pobozamo pa zaspi nazaj. stavim, da je spet kak zob user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Oktobrčki 2010
13.10.2011 12:24:01   
filisa
3xmami - a J. se je sam odstavil? B. naredi le še par požirkov in razmišljam, da bi 1x poskusila, da ji ne ponudim in me prav zanima, kako bi odreagirala...




Kako strižete nohte vašim sončkom? Pri nas postaja to vedno večja umetnost user posted image . Rabim kak dober nasvet ali izkušnjo...

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Oktobrčki 2010
13.10.2011 13:33:12   
3x mami
ni se cisto sam. zvecer se je se crkljal pri meni, ampak to ni niti enkrat popil al pa enkrat fajn potegnil. je bilo res samo cucljanje in grickanje. parkrat se je zgodilo, da sem domov prisla prepozno in ga je moj dal spat. ga je oblekel v pizamico, dal v posteljico in pocakal blizu, da je zaspal. je sel v par minutah. ce sem bila pa jaz v blizini, pa jok in stok. ponoci pa isto, zbujal se je ene 2x, podudal in zaspal naprej. vcasih pa niti ni hotel podudat - sem ga samo pobozala in je zaspal nazaj. skratka... zdaj imamo tako, da ga jaz skopam, oblecem, potem ga pa vzame moj, pomahamo vsi pa-pa in gresta v spalnico. zaspi brez glasu. ponoci pa se nismo nasli prave formule, en dan prespi, en dan zavresci, en dan pojokca. mogoce je res zobek, bomo videli.

nohti. odlocno primes, trdno drzis in si cimbolj hiter... zraven pa kaj govoris, pojes, stejes prstke (v stilu - medtem ko reces eeennnaaa, postrizes prvega, itd), al pa ko strizes nohtek delas "cak-cak-cak-pa je eden manj". malo na igro. drugace tudi nas ne zdrzi...

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Oktobrčki 2010
13.10.2011 21:03:32   
M&A
Danes me pa zvija... spomini, kaj se je dogajalo pred enim letom... moje zadnje dete ni več dojenček, prava mala pupa je že!


(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Oktobrčki 2010
13.10.2011 22:29:16   
3x mami
user posted image user posted image
prehitro gre cas....

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Oktobrčki 2010
14.10.2011 7:48:35   
filisa
M&A - vse najboljše tvojemu najmanjšemu sončku user posted image !

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Oktobrčki 2010
14.10.2011 18:44:49   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

flisa - bi te še kaj rada vidla... boš kaj v ce? jaz imam (če sem v službi) malico pol h in bi se lahko doble na kakem čveku....





Med tednom težko, saj delam do 16. ure. Tisti teden, ko je 1. november, takoj po praznikih bi šlo...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Oktobrčki 2010
17.10.2011 11:38:42   
filisa
B. se je čez vikend dokončno (samauser posted image ) odstavila. Sem kar vesela, da je šlo vse tako gladko, čeprav moram priznat, da mi je kar malo hudo.



Kje pa ste vseuser posted image

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Oktobrčki 2010
17.10.2011 12:37:06   
kpmk
vsem oktobrčkom - vse naj naj user posted image user posted image

kahljica - ja Nia hodi lulat in kakat gor ... ko sva bili doma, je bila že par dni čez dan brez pleničke in če je bila zunaj sila in ni bilo kahljice, je morala kar v naravo lulat user posted image , pol pa vrtec in itak porušen sistem,.... sedaj pa spet full opravi potrebo na kahljici in je res pohvalno pridna ... zakaj - točno zato kot je rekla missD - tečnarila in iz obupa jo dam na kahljico in pač razlagam..... bla bla bla in ko ji je prvič uspelo sva nadaljevali do sedaj user posted image


razlog za kahljico: zakaj ne bi sedaj vztrajala, če sama hoče in še manj slabe volje

striženje nohtkov - o joj joj ... kriza .... najraje da nekaj gloda (keks) in pol na trdno in na brzino in ja z muko

služba - skoz sem na bolniški, v enem mesecu (4tedni) bom imela vsega skupaj 5 dni dela ( ne v kosu) ...ostalo nega za mala2

spanje - 1*/dan med 1-1,5h

< Sporočilo je popravil kpmk -- 17.10.2011 12:39:34 >


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Oktobrčki 2010
17.10.2011 17:10:28   
Mali Štrumf
Heeej...
pa se spet malo javim user posted image ...

Evo mi še nismo zaključili z uvajanjem v vretc...sva bila najprej 3 dni, pa je bil potem doma dva dni ker je bil preveč prehlajen in bogi, potem smo pa prejšnji teden cel teden hodili vrtec še skupaj...samo vedno večja kriza jeuser posted image ...na začetku sploh ni opazil da me ni, zdaj pa samo da mu rečem da mami gre in da bom takoj nazaj se začne jokati in ga komaj potolažijo...ah...grozno je biti pred vrati v igralnico in poslušati svojega otročka kako joka user posted image ...
Upam da bo kmalu ok, jutri naj bi ga zjutraj samo nahranila in potem naj bi šla...bomo videli če bo prenesel (in jaz tudi)...

kahlica: naš sonček jo je dobil, ampak se trenutno še spoznavata ker ga ne bom silila da sedi gor če mu ne odgovarja user posted image ...tako da malo sedi, malo jo okoli po stanovanju vozi...no...saj za to imamo še veliiiko časa user posted image

nohtki: hvalabogu pri temu nimamo toliko problemov, enostavno ga dam v njegov stolček, mu prižgem TV in mu nahitro postrižem nohtke...seveda se malo upira, ampak ni hudega user posted image


Zdaj pa vprašanje: Kako vi umivate/brišete zobke vašim sončkom?in kdaj?...jaz imam občutek da mu jih ne umijem dovolj dobro...ne vem...s krtačko mu malo poščetkam, pa potem si še sam user posted image (mi pusti ker ga zgečka in mu je smešno)...ampak nekako imam občutek kot da ima malo oblogic vseeno še na zobkih...ali je lahko to pač tak zobek?


...zdaj pa še ta prehladna obolenja...mene je vse skupaj čisto vrglo...in ta mraz in smrkavost...sem že na imunalih in vitaminihuser posted image

_____________________________

Moj sinček je moje največje bogastvo

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Oktobrčki 2010
17.10.2011 19:04:30   
tinaaleks
'Čer!

Da se malo javim.

Od sobote sem odločena, da grem vsak večer teč in mi zaenkrat celo uspeva.user posted image Sem pa totalno brez kondicije, tako da je velika muka, ampak z vsakim dnem bo bolje. Upam samo,da se bom držala ritma....

Naš mali je pa danes prišel z ugrizom domov. user posted image Ima prav lep odtis zobkov na licu. Upam samo da se ne bo to prevečkrat zgodilo. Aleksandra je bila pogrižena 3X, potem pa se je nehalo..... No ja, tudi to se dogaja.....

(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Oktobrčki 2010
19.10.2011 8:55:54   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaleks

'Čer!

Da se malo javim.

Od sobote sem odločena, da grem vsak večer teč in mi zaenkrat celo uspeva.user posted image Sem pa totalno brez kondicije, tako da je velika muka, ampak z vsakim dnem bo bolje. Upam samo,da se bom držala ritma....

Naš mali je pa danes prišel z ugrizom domov. user posted image Ima prav lep odtis zobkov na licu. Upam samo da se ne bo to prevečkrat zgodilo. Aleksandra je bila pogrižena 3X, potem pa se je nehalo..... No ja, tudi to se dogaja.....




user posted image  upam, da še vedno vztrajaš!
Meni pa, odkar sem spet v službi kilce lepo počasi usihajo, pa ne rabim nič posebnega zato naredit user posted image . Imaš še kakšne slabe 3 kg zaloge...




Draga mala, velika user posted image  Daša (od caroline1): vse najlepše za user posted image ! Zvrhan koš zdravja, sreče, veselja in, da boš še naprej tako razveseljevala mamico in atija!

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 8:42:11   
filisa
Komaj sem na našla, smo že bile na 2. strani user posted image . Kje pa ste vse ? A že čvekate na temi otrok user posted image  ?




Počasi bodo že vsi naši oktobrčki praunovali svoj 1. RD user posted image .  Danes praznuje Klara (od mami 1979) - vse naj naj user posted image !

Roberta 69 in tybysy - jutri sta pa na vrsti vajina sončka user posted image !




A že od  katere malček spi v ˝veliki ˝ postelji (90x200)? Zanima me tud, kdaj boste začele uporabljati vzglavnike za njih?
Jaz bom verjetno z veliko posteljo poskusila takoj po novem letu...




(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 9:08:57   
Mali Štrumf
Hej,
imam samo eno vprašanje...ali niste videle mojega vprašanja ali ste ga pa ignorole...ni važno...
Imam pač občutek da sem ne pašem, ker ste vse tukaj ki chatate že od začetka, nekatere se še osebno poznate in se mi zdi da tukaj pač jaz nimam mesta...

Tako da vse skupaj srečno, jaz grem pa dol s teme :)

LP

_____________________________

Moj sinček je moje največje bogastvo

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 9:10:07   
Mali Štrumf
Hej,
imam samo eno vprašanje...ali niste videle mojega vprašanja ali ste ga pa ignorole...ni važno...
Imam pač občutek da sem ne pašem, ker ste vse tukaj ki chatate že od začetka, nekatere se še osebno poznate in se mi zdi da tukaj pač jaz nimam mesta...

Tako da vse skupaj srečno, jaz grem pa dol s teme :)

LP

_____________________________

Moj sinček je moje največje bogastvo

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 12:18:09   
3x mami
dan!

Mali Štrumf, ne bodi uzaljena. zase ti lahko povem, da imam in doma in v sluzbi vrh glave dela, tako da se zgodi, da tudi po vec kot teden dni ne pogledam foruma. zal. nic zlobnega ni v tem, ampak preprosto ne znese mi. prejsni teden sem bila se cel teden od doma (prvic dalec od vseh otrok), tako da malo razumevanja...
na to temo pasejo vsi, ki se jim je otrok rodil lani oktobra oz ki so imeli takrat rok. zal klepet tu bolj kot ne stagnira, ker je glavnina zdaj na fb. ce bi rada aktiven klepet, zaprosi tu za povabilo, pa bo. jaz fb ne uporabljam, tako da ti tu ne morem pomagat.

vem, kako je, ko bi rad cvekal, na drugi strani pa ni nobenega... lahko pa posljes zs al pa mail - to definitivno bolj pogosto gledam. bom prav vesela.

filisa, mislim, da tema na otroku se ni odprta? verjetno pocakamo, da vsi upihnejo svecko, potem pa gremo :)

zobki. mi nic posebenga ne umivamo. zacnemo vedno z eno tako 'plasticno' scetko, ko jo napol grizejo... pa brez paste. joj, sem se komaj zadrzala, ko mi je na prvem pregledu pri zobarci zacela ta prodajat, da zdaj pa ze lahko zacnemo s pasto. meni je to cisto mimo...
drugace pa ste ze imeli prvi pregled pri zobarju? tam lahko vse vprasas, kar te zanima. po navadi otroci tiscijo skupaj zobe, starsi pa imamo cas se pogovarjat z zobarjem user posted image

postelja. ne, je se v posteljici. ampak zaradi stiske s prostorom. ta druga je sla v veliko posteljo mislim da pri letu in pol al celo malo prej. bi morala pogledat. obvezno zascito po celi dolzini. sploh ona rada 'potuje' ponoci.

drugace rasemo, vedno bolj pokaze in po svoje komunicira z nami. zvoki, kretnje. in ko je zvecer zelo utrujen ze, se odplazi (ker hodit se mu se vedno ne da kaj dosti) do vrat spalnice in zacne trkat po vratih - v stilu: "zaspan sem, noter bi sel". tega vecji niso imeli...


(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 13:00:28   
3x mami
aja, kako ste zdaj z vrtcem, je ze kaj boljse?
zjutraj poskusi bit cim hitrejsa, brez nekih poslavljanj. to za otroka ni dobro, ker potem je res samo se jok in stok. mirno ga sleces, obujes, kot da je nekaj cisto mimogrede, mogoce zapojeta kako pesmico - skratka, da ga zamotis, potem pa skupaj pokukata v igralnico, gresta do vzgojiteljice (mogoce nest kako igracko itd) in potem v trenutku nepozornosti ti ze teces ven. ja, tudi mi smo imeli tako obdobje. kljuc je: nic poslavljanja zjutraj. bo minilo tudi to... eni imajo krizico prej, eni kasneje, eni je nimajo. so si pac razlicni.
mirno in z veliko ljubezni, pa se vse da.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 13:28:28   
Mali Štrumf
3xmami, vem da ste vse zelo zaposlene, tudi jaz imam zelo veliko stvari, nekatere (večina ) ima celo več kot enega otročička :)...
Ni bila užaljenost ali pa kaj tekega, samo zdelo se mi je pač da enostavno ne pašem zraven in sem se tko odločila :)...lahko pa si na mail kaj napiševa če ti je v interesu :)...hvala za odgovor :)

Vrtec pa ni ravno ok...skos smo bolani in virozni...pa uvajanje je drugačno kot drugje...se mi zdi da predolgo vlečejo vse skupaj da je otroku še težje...
Na začetku sploh ni opaziml da grem, zdaj pa takoj joka...tudi doma niti na wc ne morem normalno :/...ampak saj bo...bomo že spedenali ;)...

Lp

_____________________________

Moj sinček je moje največje bogastvo

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 13:47:06   
3x mami
mores racunat, da imajo tudi otroci sami obdobja, ko so bolj vezani nate (oz po domace - se ti lepijo gor hujse kot super attack ;) ), in obdobja, ko te nocejo niti v radiusu dveh metrov...
nase uvajanje traja max 2 tedna. eni so reseni ze po dveh dneh, eni pa rabijo vec. meni je tudi bolj vsec, da se stvar hitro resi. se mi zdi, da je tudi za otroke lazje. kaj pa ce se pogovoris z vzgojiteljico in poves, da bi probala brez tega?

(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 19:03:17   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami

dan!

Mali Štrumf, ne bodi uzaljena. zase ti lahko povem, da imam in doma in v sluzbi vrh glave dela, tako da se zgodi, da tudi po vec kot teden dni ne pogledam foruma. zal. nic zlobnega ni v tem, ampak preprosto ne znese mi. prejsni teden sem bila se cel teden od doma (prvic dalec od vseh otrok), tako da malo razumevanja...
na to temo pasejo vsi, ki se jim je otrok rodil lani oktobra oz ki so imeli takrat rok. zal klepet tu bolj kot ne stagnira, ker je glavnina zdaj na fb. ce bi rada aktiven klepet, zaprosi tu za povabilo, pa bo. jaz fb ne uporabljam, tako da ti tu ne morem pomagat.

vem, kako je, ko bi rad cvekal, na drugi strani pa ni nobenega... lahko pa posljes zs al pa mail - to definitivno bolj pogosto gledam. bom prav vesela.

filisa, mislim, da tema na otroku se ni odprta? verjetno pocakamo, da vsi upihnejo svecko, potem pa gremo :)

zobki. mi nic posebenga ne umivamo. zacnemo vedno z eno tako 'plasticno' scetko, ko jo napol grizejo... pa brez paste. joj, sem se komaj zadrzala, ko mi je na prvem pregledu pri zobarci zacela ta prodajat, da zdaj pa ze lahko zacnemo s pasto. meni je to cisto mimo...
drugace pa ste ze imeli prvi pregled pri zobarju? tam lahko vse vprasas, kar te zanima. po navadi otroci tiscijo skupaj zobe, starsi pa imamo cas se pogovarjat z zobarjem user posted image

postelja. ne, je se v posteljici. ampak zaradi stiske s prostorom. ta druga je sla v veliko posteljo mislim da pri letu in pol al celo malo prej. bi morala pogledat. obvezno zascito po celi dolzini. sploh ona rada 'potuje' ponoci.






Brez zaščite itak ne gre. Kdaj si pa začela vzglavnike uporabljati?




mali štrumf- vsekakor tu nisi nezaželena, obratno: tu smo veseli vsake ˝nove˝, ki z nami poklepeta in deli izkušnje, saj vidiš, da nas je precej malo, odkar se jih je večina selila na FB.
Ne vem, katero vprašanje imaš v mislih, ampak, če ne odgovorim, potem zato, ker odgovora ne poznam ali nimam izkušenj z določeno situacijo.
Glede vrtca pa se meni zdi to tud full dolga uvajalna doba, ki ni mučna samo za otroka, ampak tud za starše.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 20:09:56   
missD
jaz sem jima vzglavnike že uvedela - ker se je že nekaj časa dogajalo, da sta zaspala na kovtrčku.
Pa sem jima dala vzglavnike,seveda niso to vzglavniki za odrasle ampak za tamale-so čist tanki.
In mata zdej lepo glavice na vzglavniku...no se še zgodi da tudi povsod drugje... :D

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2011 20:32:15   
tinaaleks
Gabriel je že nekaj časa v veliki postelji po sili razmer. Aleksandra je bila prevelika za malo, tako da je nujno potebovala veliko in ker je otroška soba zelo majhna (si jo delita) gre notri samo pograd, prostora za še eno majhno posteljo pa zmanjka.
Seveda ima varovalo, ga pa vedno najdem povsod, samo tam kjer bi moral biti ga ni...user posted image

Mali štrumf- jaz nimam niti veliko časa. Nekako žongliram med možem, otrokoma, službo in faksom. je kar pestro in ponavadi padem v posteljo. Zdaj sem ravno končala nalogo za faks, ki mi je vzela 2 uri časa in na koncu imam poln kufr računalnika, tako da se mi na koncu ne da nič več pisat, niti razmišljat. In to me bo sedaj čakalo 4 leta! Ajajaj, kaj sem si nakopalauser posted image user posted image

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Oktobrčki 2010
26.10.2011 8:41:54   
3x mami
pri nas je problem, ker je otroska zelo majhna, noter pa je ze pograd. bi morali priredit tako, da dodamo se eno posteljo na pograd in otroke prestavit za eno navzgor. so ze cisto navduseni, mene pa iskreno povedano fajn skrbi, ker mi visina ni lih vsec... pa kljub temu, da je zascita ob strani. je pa zdaj res ze cas, da gre k njim v sobo, ker se ne doji vec, noc vec ali manj prespi (dobro, tistih parkrat bom pac ustala in ga sla pomirit).

vzglavnik. nima, se vecji imajo bolj ne kot ja. navajeni so, da zaspijo na trebuhu. in prvih par let nisem dala poustra, se mi ne zdi v redu. potem sem nasla dva taka cisto tanka in majhna, bolj za vzorec. in na njem sicer zaspita, ampak cez pol ure je pouster ze na drugem koncu... v glavnem spijo vsi trebuh-hrbet, zato se ne obremenjujem s tem.

vceraj so me zobki nasega malega presenetili. ze dooolgo cakamo zadnjo dvojko. in mali zadnje case siiiiiten, non stop roka v ustih, ampak na drugi strani. nisem sla za tem, gledala dvojko, ki je se vedno ni. sele vceraj pa sem opazila, da mu je ze prilezla ven ena stirica, druga pa je na poti. ni mi jasno, kako da nisem vidla prej.

tinaaleks, kaj to imas podiplomski?

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 191 [192] 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 191 [192] 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?