|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:00:14   
sami0804
Aja...user posted image

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 17.11.2010 9:01:08 >


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:00:43   
ly117

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
Ker mi nobene hlače več ne grejo gooooooooooooooooruser posted image Pa to NI normalno user posted image user posted image

Kupiš trenerke-problem rešen!user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:01:33   
ly117

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Aja...user posted image


Odgovor na prejšnji strani.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:02:01   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ly117


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Aja...user posted image


Odgovor na prejšnji strani.

Sem opazla,ja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:02:30   
ly117

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: ly117


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Aja...user posted image


Odgovor na prejšnji strani.

Sem opazla,ja user posted image user posted image user posted image user posted image



Sem vidla. user posted image

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:03:00   
ly117
Ja nič, morem it kosilo kuhat. Se še oglasim kaj.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:07:57   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Ja nič, morem it kosilo kuhat. Se še oglasim kaj.

Jaz tudi...ampak bom hitro nazaj-danes jemo fižolo zabeljeno z ocvirki in kislo smetano-po naročilu mojegauser posted image .


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:18:12   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
Ker mi nobene hlače več ne grejo gooooooooooooooooruser posted image Pa to NI normalno user posted image user posted image

Kupiš trenerke-problem rešen!user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, ampak učit it v trenirki ni ravno najbolj estetsko user posted image pa počutim se tudi že ko nasedli nilski konj user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:19:44   
rina22
ly, user posted image user posted image user posted image za sodelavke in voznika user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:27:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
Ker mi nobene hlače več ne grejo gooooooooooooooooruser posted image Pa to NI normalno user posted image user posted image

Kupiš trenerke-problem rešen!user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, ampak učit it v trenirki ni ravno najbolj estetsko user posted image pa počutim se tudi že ko nasedli nilski konj user posted image

Kaj sem pa potem jaz??user posted image user posted image
Glej,te čisto razumem...vsak človek ima neke določene normative glede sebe,preko katerih ne more.Če se v svoji koži nepočutiš ok,moraš nekaj spremeniti,moram pa ti priznati,da si zelo simpatičen nilski konjičekuser posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:46:04   
rina22
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
Ker mi nobene hlače več ne grejo gooooooooooooooooruser posted image Pa to NI normalno user posted image user posted image

Kupiš trenerke-problem rešen!user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, ampak učit it v trenirki ni ravno najbolj estetsko user posted image pa počutim se tudi že ko nasedli nilski konj user posted image

Kaj sem pa potem jaz??user posted image user posted image
Glej,te čisto razumem...vsak človek ima neke določene normative glede sebe,preko katerih ne more.Če se v svoji koži nepočutiš ok,moraš nekaj spremeniti,moram pa ti priznati,da si zelo simpatičen nilski konjičekuser posted image



Joj, sami, kake te maš? (Glede tega, ko si rekla, kaka si pol ti) Glej, iskreno ti povem - vsak človek je svet zase in vsak je lep, dokler ugaja sam sebi in izžareva tisto samozavest. Tudi če ima človek nekaj kg več, je vseeno lep. Veš, kaj hočem reči? Zadnje čase imam občutek, da imam full nizko samopodobo, da o samozavesti niti ne govorim. Že dolgo si želim narediti ta korak, pa še mi ni uspelo. Aja, lažem.... Sem začela hujšat intenzivno (pazla sem na prehrano, hodla sem tečt,..) pol pa sem zanoslauser posted image In sem si pridelala še več kg user posted image

Nikoli nisem bla neka res suhica. No, do pubertete sem bla res suha, pol pa sem se seveda zredila. No, in dec bova mela z mojim 6 let in v 6.h letih sem si pridelala več kot 20 kg plusa. In sem se res malo zamislila nad tem.. Zakaj sem vedno bolj nesamozavestna, zakaj mam tako in tako mnenje o sebi, o najinem odnosu z mojim,.. in sem v bistvu prišla do zaklučka, da sem res v osnovi nezadovoljna s sabo, kar je v veliki meri kriva teža. In sem se odločla, da bom poskusla delat v to smer, da se znebim nekaj kg.

Hvala za kompliment user posted image Tudi ti si luštna user posted image pa da res ne bi mela kje zaj napačnega mnenja o meni, ker nakladam o teži user posted image ker govorim izključno zase user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 9:49:41   
rina22
Ker sem ravno prej omenla, da je vsak človek svet zase, sem se spomnila ene prekrasne pesmice, ki jo bom zdaj delila z vami. Ziher jo večina pozna. Meni osebno najlepša pesmica:

Tone Pavček: Pesem o zvezdah

Vsak človek je zase svet,
čuden, svetal in lep
kot zvezda na nebu ...

Vsak tiho zori,
počasi in z leti,
a kamor že greš, vse poti
je treba na novo začeti.

Tako živimo ljudje.
Vsak zase krmari k pogrebu.
Svetloba samo
nas druži kot zvezde na nebu.

A včasih so daleč poti,
da roka v roko ne seže,
a včasih preblizu so si,
da z nohti lahko
srce kdo doseže ...

Od tega menda
človek umre,
od tega z neba
se zvezda ospe.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:27:19   
Blueberry
Dobro jutro!! user posted image user posted image user posted image za 15. del! Zadnjič so mojega zadržali v bolnici, ker je mogel it na operacijo. Se je kr fejst vrezal.. No, včeraj je bil operiran oz. zašit in je popoldne že lahko šel domov.user posted image Samo da bo zdaj vse ok. Jaz pa sem včeraj prišla domov ob 22.30. Se mi sploh ni dalo več na net prid pogledat če je kaj novega pa sporočit kak je z mojim. Ob 12.30 pa grem spet delat. Pa bo spet dan mimo. Danes pa je tako čudno vreme. Nič se mi ne da.. Pa še prsti so mi nekaj zatekli. user posted image Novi črni guppy mi je umrl, pa črno beli tud (oba samčka). Sta se zgleda fajn sfajtala.user posted image Bom pa imela dosti polžev, ker mam ful dosti gnezd (zgleda tak ko satje). Lep dan pa se še kaj oglasim ob priliki! user posted image


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:30:50   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Nikoli nisem bla neka res suhica. No, do pubertete sem bla res suha, pol pa sem se seveda zredila. No, in dec bova mela z mojim 6 let in v 6.h letih sem si pridelala več kot 20 kg plusa. In sem se res malo zamislila nad tem.. Zakaj sem vedno bolj nesamozavestna, zakaj mam tako in tako mnenje o sebi, o najinem odnosu z mojim,.. in sem v bistvu prišla do zaklučka, da sem res v osnovi nezadovoljna s sabo, kar je v veliki meri kriva teža. In sem se odločla, da bom poskusla delat v to smer, da se znebim nekaj kg.

Hvala za kompliment user posted image Tudi ti si luštna user posted image pa da res ne bi mela kje zaj napačnega mnenja o meni, ker nakladam o teži user posted image ker govorim izključno zase user posted image


Ti kar nakladaj,prav lahko bi govorila tudi zame...sem se nekako našla v tvojem zgornjem odstavkuuser posted image
Tudi jaz dec. praznujem,samo midva imama 9 skupnih let-v tem času sem se zredila za skoraj 50 kguser posted image kar se marsikomu,ki me pozna zdi totalno neodgovorno,ampak jaz sama sem edina,ki poznam vse razloge za to mojo težo in nimam namena se pred bilo kom opravičevat...ko bom shujšala (itak vem,da bomuser posted image ),bom z užitkom gledala povešene surle vseh mrh,ki me sedaj gledajo pomilovalno,ker nisem po JUSU user posted image .

Se opravičujem...morala sem...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:32:16   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Zadnjič so mojega zadržali v bolnici, ker je mogel it na operacijo. Se je kr fejst vrezal.. No, včeraj je bil operiran oz. zašit in je popoldne že lahko šel domov.user posted image Samo da bo zdaj vse ok.


user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image .


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:33:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Ker sem ravno prej omenla, da je vsak človek svet zase, sem se spomnila ene prekrasne pesmice, ki jo bom zdaj delila z vami. Ziher jo večina pozna. Meni osebno najlepša pesmica:

Tone Pavček: Pesem o zvezdah

Vsak človek je zase svet,
čuden, svetal in lep
kot zvezda na nebu ...

Vsak tiho zori,
počasi in z leti,
a kamor že greš, vse poti
je treba na novo začeti.

Tako živimo ljudje.
Vsak zase krmari k pogrebu.
Svetloba samo
nas druži kot zvezde na nebu.

A včasih so daleč poti,
da roka v roko ne seže,
a včasih preblizu so si,
da z nohti lahko
srce kdo doseže ...

Od tega menda
človek umre,
od tega z neba
se zvezda ospe.


Pavček pa je itak car med pesniki user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:48:41   
ly117
Kosilo skuhano, kuhnja v 90% spucana, zdaj še pa v mesto skočim na hitro pol pa itak pojest kosilo in spet prej na šiht. Se danes izvaja cepljenje proti gripi in ker je firma tak dobra in mi plača sem se odločla za slednje. Pa držite pesti da me nebo roka bolela in da ne bom kakih hudih stranskih učinkov.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:53:59   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Nikoli nisem bla neka res suhica. No, do pubertete sem bla res suha, pol pa sem se seveda zredila. No, in dec bova mela z mojim 6 let in v 6.h letih sem si pridelala več kot 20 kg plusa. In sem se res malo zamislila nad tem.. Zakaj sem vedno bolj nesamozavestna, zakaj mam tako in tako mnenje o sebi, o najinem odnosu z mojim,.. in sem v bistvu prišla do zaklučka, da sem res v osnovi nezadovoljna s sabo, kar je v veliki meri kriva teža. In sem se odločla, da bom poskusla delat v to smer, da se znebim nekaj kg.

Hvala za kompliment user posted image Tudi ti si luštna user posted image pa da res ne bi mela kje zaj napačnega mnenja o meni, ker nakladam o teži user posted image ker govorim izključno zase user posted image


Ti kar nakladaj,prav lahko bi govorila tudi zame...sem se nekako našla v tvojem zgornjem odstavkuuser posted image
Tudi jaz dec. praznujem,samo midva imama 9 skupnih let-v tem času sem se zredila za skoraj 50 kguser posted image kar se marsikomu,ki me pozna zdi totalno neodgovorno,ampak jaz sama sem edina,ki poznam vse razloge za to mojo težo in nimam namena se pred bilo kom opravičevat...ko bom shujšala (itak vem,da bomuser posted image ),bom z užitkom gledala povešene surle vseh mrh,ki me sedaj gledajo pomilovalno,ker nisem po JUSU user posted image .

Se opravičujem...morala sem...user posted image user posted image user posted image



Zakaj bi se mogla komur koli opravičevati? Življenje je tvoje, živi ga po svoje. Zakaj bi mogli biti taki, kot želijo drugi? Mene tudi kdo gleda po strani, pa kaj. To, da bom shujšala, sem se odločla samo za sebe in zaradi sebe. In upam, da mi bo uspelo..


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:54:13   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Zadnjič so mojega zadržali v bolnici, ker je mogel it na operacijo. Se je kr fejst vrezal.. No, včeraj je bil operiran oz. zašit in je popoldne že lahko šel domov.user posted image Samo da bo zdaj vse ok.


user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image .



podpis user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:54:36   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Pavček pa je itak car med pesniki user posted image



Itak user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:59:07   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: ly117


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Jaz se pa zahvaljujem včerajšnemu vozniku rdečega avtomobila da mi je poblendal, in sodelavkam. Hvala vam še enkrat.
user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Jaz se pa zahvaljujem včerajšnemu vozniku rdečega avtomobila da mi je poblendal, in sodelavkam. Hvala vam še enkrat.


Kaj pa je blo? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Voznik mi je prišparal najmanj 40€ ( ja saj vem, vozit je treba po predpisih ), sodelavke so mi pa malo pomagale v službi da nisem delala spet ko konj. user posted image
Super!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 10:59:55   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Ja nič, morem it kosilo kuhat. Se še oglasim kaj.

Jaz tudi...ampak bom hitro nazaj-danes jemo fižolo zabeljeno z ocvirki in kislo smetano-po naročilu mojegauser posted image .

Njami!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 11:00:29   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
Ker mi nobene hlače več ne grejo gooooooooooooooooruser posted image Pa to NI normalno user posted image user posted image

Kupiš trenerke-problem rešen!user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, ampak učit it v trenirki ni ravno najbolj estetsko user posted image pa počutim se tudi že ko nasedli nilski konj user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 11:01:07   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
Ker mi nobene hlače več ne grejo gooooooooooooooooruser posted image Pa to NI normalno user posted image user posted image

Kupiš trenerke-problem rešen!user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, ampak učit it v trenirki ni ravno najbolj estetsko user posted image pa počutim se tudi že ko nasedli nilski konj user posted image

Kaj sem pa potem jaz??user posted image user posted image
Glej,te čisto razumem...vsak človek ima neke določene normative glede sebe,preko katerih ne more.Če se v svoji koži nepočutiš ok,moraš nekaj spremeniti,moram pa ti priznati,da si zelo simpatičen nilski konjičekuser posted image

Podpis!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Mariborčanke 15. del
17.11.2010 11:01:27   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Zadnjič so mojega zadržali v bolnici, ker je mogel it na operacijo. Se je kr fejst vrezal.. No, včeraj je bil operiran oz. zašit in je popoldne že lahko šel domov.user posted image Samo da bo zdaj vse ok.


user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image .



podpis user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?