|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:49:52   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

morje: 2.7. - 16.7. otok Rab Lopar user posted image user posted image user posted image user posted image
hotel? kakšen link?

hotel apartmajska soba

http://www.hrvaska.net/hoteli/rab/hn_san_marino.htm


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:50:41   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Jaz sem si pa že mal plana glede morja naredila. Če bo vse po sreči bomo šli dvakrat in sicer na Pag - straško in v kamp Zaton - Zadar. Oboje ima vse tisto kar iščem za moje sončke. Tamika tale Zaton bi bil tud za vas k mate radi mivko

vi hodite v mobilne kučice a ne?.....a se da določeno hiško rezervirat?......pa kok kvadratov veliko vi vzamete?.....a je kakšen ločen prostor(kao svoja soba)?


čebela v Straškem maš 3 vrste kučic, če dost hitro rezerviraš lahko izbiraš. Sta pa dve ločeni spalnici in osrednji prostor + kopalnica in wc. Luštno zelo Mi smo šli še z enim parom in ni bilo nobene gužve. Midva z Žigom v spalnici, ta drug par v drugi spalnici, v jedilnici kjer je dodatno ležišče za dve osebi pa Nejc. Prostora dovolj. Pa všeč nam je senčka na plaži in igrala v senci , zraven pa barček za kak kapučinček

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:52:13   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Jaz sem si pa že mal plana glede morja naredila. Če bo vse po sreči bomo šli dvakrat in sicer na Pag - straško in v kamp Zaton - Zadar. Oboje ima vse tisto kar iščem za moje sončke. Tamika tale Zaton bi bil tud za vas k mate radi mivko

vi hodite v mobilne kučice a ne?.....a se da določeno hiško rezervirat?......pa kok kvadratov veliko vi vzamete?.....a je kakšen ločen prostor(kao svoja soba)?


čebela v Straškem maš 3 vrste kučic, če dost hitro rezerviraš lahko izbiraš. Sta pa dve ločeni spalnici in osrednji prostor + kopalnica in wc. Luštno zelo Mi smo šli še z enim parom in ni bilo nobene gužve. Midva z Žigom v spalnici, ta drug par v drugi spalnici, v jedilnici kjer je dodatno ležišče za dve osebi pa Nejc. Prostora dovolj. Pa všeč nam je senčka na plaži in igrala v senci , zraven pa barček za kak kapučinček

sej zato pa sprašujem-bi najela le preverjeno kučicouser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:52:42   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

morje: 2.7. - 16.7. otok Rab Lopar user posted image user posted image user posted image user posted image
hotel? kakšen link?

hotel apartmajska soba

http://www.hrvaska.net/hoteli/rab/hn_san_marino.htm

tenks-bova prečikeralauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:53:45   
Urša08
Tamika za kolk otrok maš pa zastonj? Ponavadi je v hotelih velikokrat kakšna akcija? Ja maš prav tale plaža v Zatonu mislim da ni čista mivka - mogoče bolj droben pesekuser posted image , pa hitrejše lahko zaplavaš vsaj pomoje. 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:55:12   
Urša08
čebela v straškota lahko pošlješ mail in poveš da bi rada mela npr. kučico v prvih treh vrstah ob morju, al pa v senci, al pa blizu igrišča,... poveš svoje želje in dobiš, če je na voljo. Mi smo šli 2 x in obakrat zadovolniuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:56:19   
Urša08
Šibam mal pospravit dokler imam tak miruser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 11:57:20   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela v straškota lahko pošlješ mail in poveš da bi rada mela npr. kučico v prvih treh vrstah ob morju, al pa v senci, al pa blizu igrišča,... poveš svoje želje in dobiš, če je na voljo. Mi smo šli 2 x in obakrat zadovolniuser posted image
v slovenščini pišem,ali je treba po njihovo?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 12:12:27   
birdy
Ooooo, a vi pa že o morju razmišljate? No, sej midva sva tud že, če bo vse po sreči gremo v Medulin (tako kot lansko leto, smo bili ful navdušeni) v apartma. Se mi zdi krugodna varjanta, cena apartmaja 30eur/dan, ena ločena spalnica, kuhinja, wc. Luksuz napram šotoruuser posted image  Aja, pa vrt z kaminomuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 12:17:21   
birdy
Drugač smo mi vredu, tamalidve dons neverjetno pridne, tud Levči. Kristi in Lev zdej spita, Neli nori okol. Jst pa čakam da bo že končno ura pol treh da moj pride domov.
Danes pa dobim nekaj novega, joj, veselje, končno bova zamenjala tale jajc, ne jajček od računalnikauser posted image  Traja približno 15minut da se sploh normalno da kej delat na njem, šteka, zmrzuje... Yes, kmalu se bom javljala iz ganz novega lap topauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 12:32:12   
Urša08
Birdy super da ste vsi ok in da so otrc pridniuser posted image user posted image user posted image A ni luksuz ko ti 2 od 3 spita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za morčija je pa res ugodna varianta 30e user posted image .

Čebela jaz kar v slovenščini napišem, oni pa v hrvaščini pa se zastopimouser posted image user posted image

Nejc je kosilo, ta maledva spita, jaz sem pa uspela pospravt kuhinjo tko da sem mal frej. user posted image Sva z mami govorile in mata željo Nejca na vikend vzet za čez vikend. Nejcu sploh še ne upam povedat k bo že pred vrati čakaluser posted image user posted image user posted image ga vedno zadnji moment vprašam in še potem je nestrpenuser posted image user posted image user posted image .  

Mi daje tale sonček energijo tko da grem mal še dnevno v red dat - beri igrače pospravt.


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 12:32:56   
Urša08
Birdy sem pozabla čestitat za nov računalnik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 12:41:26   
Čebel@
birdy......user posted image user posted image user posted image  za pridne otročke in nov računalnik.....kako je Medi?

urša....hvala za informacijeuser posted image user posted image user posted image ....kok je to fajn,da ti vsaj 1 otroka odpeljeta na lepšeuser posted image user posted image user posted image

neki se mi user posted image .....se vidi,da nisem navajena ob 22.00 hodit spatuser posted image .....si grem en brcafe naredituser posted image ....upam,da bo sonček zdržal,da bomo lahko šli še na kakšen sprehoduser posted image

user posted image user posted image user posted image
kok prej ste prištimale torbo za v P?sem že pozabila kaj naj bi nesla s sabo-spomnite meuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:44:36   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika super za razvajanje user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm si kaj boljša?

JA, JA ...SVA OBA ČIST U FORMI, VSE SPEDENALA, KUHA SE TUD, ZDELE PA SI S SAŠKO EN KAPUČINČEK PRVOŠVE...K MAJ BO ITAK GLIH ENE POL URE SPAL...SVA BLA ZUNI...FUL SONČEK..PIHA PA K 100user posted image

Kolumbo kakšno je kaj stanje pri vas?

Jaz sem si pa že mal plana glede morja naredila. Če bo vse po sreči bomo šli dvakrat in sicer na Pag - straško in v kamp Zaton - Zadar. Oboje ima vse tisto kar iščem za moje sončke. Tamika tale Zaton bi bil tud za vas k mate radi mivko user posted image

No kje ste zdaj vse user posted image




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:46:10   
MIHAILO
Ojla punce...Pri nas je bila zjutraj patronazna in je rekla da se vedno ne napredujemo dovolj...Vsredo je Sonja vagala 3460g danes pa 3520g...Se pravi 60g je dobila in ona pravi da je to premalo...Me je cisto zmedla in je rekla da pac naj bi se redili 20g na dan da se pa je Sonja 14g...Zdaj sem mal k seb prisla ker me je cist v bad spravla in tehtnico pustila,da ce v pon ne bo ok bomo sle v bolnico,pa kr neki...ampak ce jaz zracunam je ona bila v sredo tukaj ko je vagala 3460g in danes je prisla in je 3520g a ni to 20g na dan??? Ne vem od kje njej 14g???Jaz imam full mleka in ona je to videla in rekla da se ji zdi skoda brizgat pa po flaski devat ali pa dodatek,ampak ,da je Sonja zaspanka in jo je treba spodbujat,ker malo je pa zaspi in spet tako...zdaj ko imam tehtnico bom spremljala in rekla je da naj bi v 24h popila 530ml...Punce dejte mi vi mal povedat...Sem se vedno pozitivnega razmisljanja in verjamem da bomo uspele, do pon dokazat da se vredu redimo...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:48:55   
sjmm
čebelcv...ful huda kuhna...iz milerja, če sem prav zasledila??? al je iz pikapolonce....jz tud o tem razmišljam...k smo tok kuharki vsi pri naši hiši

evo, mam vse ptiče v gnezdu...kok fajn filinguser posted image user posted image

grem kej na mizo postavt...vsi lačni zgledajouser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:49:00   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

birdy......user posted image user posted image user posted image  za pridne otročke in nov računalnik.....kako je Medi?

urša....hvala za informacijeuser posted image user posted image user posted image ....kok je to fajn,da ti vsaj 1 otroka odpeljeta na lepšeuser posted image user posted image user posted image

neki se mi user posted image .....se vidi,da nisem navajena ob 22.00 hodit spatuser posted image .....si grem en brcafe naredituser posted image ....upam,da bo sonček zdržal,da bomo lahko šli še na kakšen sprehoduser posted image

user posted image user posted image user posted image
kok prej ste prištimale torbo za v P?sem že pozabila kaj naj bi nesla s sabo-spomnite meuser posted image

Kr pristimaj jo pocasi...Jaz sem nesla ZASE-copate,kopalni plasc,vezelin za usta,kozmetiko,dudo za dojencka,lanolin mazilo za bradavice...Za otroka sem pa pripravila za oblect ampak je moz prinesel...Ni pa slabo ,ce ti tudi to moz prinese prej in potem ,ko je treba domov imas pri sebi in ,ko hoces obleces otroka v te svoje cote in potem samo podojis in greste domov...da ne cakas cotice ...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:51:04   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Ojla punce...Pri nas je bila zjutraj patronazna in je rekla da se vedno ne napredujemo dovolj...Vsredo je Sonja vagala 3460g danes pa 3520g...Se pravi 60g je dobila in ona pravi da je to premalo...Me je cisto zmedla in je rekla da pac naj bi se redili 20g na dan da se pa je Sonja 14g...Zdaj sem mal k seb prisla ker me je cist v bad spravla in tehtnico pustila,da ce v pon ne bo ok bomo sle v bolnico,pa kr neki...ampak ce jaz zracunam je ona bila v sredo tukaj ko je vagala 3460g in danes je prisla in je 3520g a ni to 20g na dan??? Ne vem od kje njej 14g???Jaz imam full mleka in ona je to videla in rekla da se ji zdi skoda brizgat pa po flaski devat ali pa dodatek,ampak ,da je Sonja zaspanka in jo je treba spodbujat,ker malo je pa zaspi in spet tako...zdaj ko imam tehtnico bom spremljala in rekla je da naj bi v 24h popila 530ml...Punce dejte mi vi mal povedat...Sem se vedno pozitivnega razmisljanja in verjamem da bomo uspele, do pon dokazat da se vredu redimo...



nikar se dat preveč sprovucirat...nakladajo k 100 user posted image ...ti sam lepo po občutku, še posebej, če imaš dovolj mleka, pač niso vsi taki požeruhi...sej bo hitr steklo, pa patronažno v šolo pošlji d bo znala vsaj računat...sam ne se sekirat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:51:37   
Urša08
Mihailo isto se je na začetku dogajalo meni in Birdy ti samo lepo vztrajaj. Jaz bi ti predlagala da ji večerni al pa en obrok tekom dneva daš po flaški - si izčrpaš in ponudiš po flaški - otrok laži in več poje, pa še mal kontrole je. Nama se je v 14 dneh popravilo. Aja pa meni je na začetku še shujšala tko da bo čist ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:52:42   
Urša08
Mihailo sem še enkrat prebrala pa sej teb se je zredila čist ok, ma da se ne bi sekirala. Čist ok vama gre.user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:55:16   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo isto se je na začetku dogajalo meni in Birdy ti samo lepo vztrajaj. Jaz bi ti predlagala da ji večerni al pa en obrok tekom dneva daš po flaški - si izčrpaš in ponudiš po flaški - otrok laži in več poje, pa še mal kontrole je. Nama se je v 14 dneh popravilo. Aja pa meni je na začetku še shujšala tko da bo čist ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj ,ko imam tehtnico je mogoce brezveze po flaski dajat ,ker lahko po tehtnici vidim koliko je pojedla kajne??

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:56:51   
Urša08
Mihailo še to. Mene so zdele v bolnici sestre spet čist psihirale zarad teh mililitrov, da premalo poje, da je spet shujšala,... potem je pa zdravnica rekla da je teža ne skrbi, da je Eva zadovolna punca da se to vidi, da teža bo šla pa itak čez kak dan gor in je res šla. Tako da se ne sekiraj. JAz bi jo čez dan mogoče res zbujala na 4 ure ponoči bi jo pa pustila spati, saj se bo sama zbudila ko bo lakota. No takole sva medve z Evo delale. 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:57:12   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo sem še enkrat prebrala pa sej teb se je zredila čist ok, ma da se ne bi sekirala. Čist ok vama gre.user posted image

Ja sej ,zdaj sem tok jezna da bi jo poklicala in povedala od kje njej 14g?...Ampak v ponedeljek ji bom ziher...Sej je taka smotana patronazna sploh ni nic nasmejana...Pa ko sem ji zadnjic rekla ,kaj ce bi jo zvagale da vidimo koliko poje pa je rekla ne nebomo jo ,da vas ne bom zaskrbela...to mi rece namesto da me se spodbuja ampak vsa sreca da sem jaz pozitivna in ne gledam tko negativno

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:57:31   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo isto se je na začetku dogajalo meni in Birdy ti samo lepo vztrajaj. Jaz bi ti predlagala da ji večerni al pa en obrok tekom dneva daš po flaški - si izčrpaš in ponudiš po flaški - otrok laži in več poje, pa še mal kontrole je. Nama se je v 14 dneh popravilo. Aja pa meni je na začetku še shujšala tko da bo čist ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj ,ko imam tehtnico je mogoce brezveze po flaski dajat ,ker lahko po tehtnici vidim koliko je pojedla kajne??


Ja to je res. user posted image   Kolk ti pa poje na obrok in na kolk časa?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:57:56   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Ojla punce...Pri nas je bila zjutraj patronazna in je rekla da se vedno ne napredujemo dovolj...Vsredo je Sonja vagala 3460g danes pa 3520g...Se pravi 60g je dobila in ona pravi da je to premalo...Me je cisto zmedla in je rekla da pac naj bi se redili 20g na dan da se pa je Sonja 14g...Zdaj sem mal k seb prisla ker me je cist v bad spravla in tehtnico pustila,da ce v pon ne bo ok bomo sle v bolnico,pa kr neki...ampak ce jaz zracunam je ona bila v sredo tukaj ko je vagala 3460g in danes je prisla in je 3520g a ni to 20g na dan??? Ne vem od kje njej 14g???Jaz imam full mleka in ona je to videla in rekla da se ji zdi skoda brizgat pa po flaski devat ali pa dodatek,ampak ,da je Sonja zaspanka in jo je treba spodbujat,ker malo je pa zaspi in spet tako...zdaj ko imam tehtnico bom spremljala in rekla je da naj bi v 24h popila 530ml...Punce dejte mi vi mal povedat...Sem se vedno pozitivnega razmisljanja in verjamem da bomo uspele, do pon dokazat da se vredu redimo...



nikar se dat preveč sprovucirat...nakladajo k 100 user posted image ...ti sam lepo po občutku, še posebej, če imaš dovolj mleka, pač niso vsi taki požeruhi...sej bo hitr steklo, pa patronažno v šolo pošlji d bo znala vsaj računat...sam ne se sekirat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja bi rabila mal instrukcij v matematikiuser posted image ...hVALA user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?