|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 13:58:28   
birdy



IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Ojla punce...Pri nas je bila zjutraj patronazna in je rekla da se vedno ne napredujemo dovolj...Vsredo je Sonja vagala 3460g danes pa 3520g...Se pravi 60g je dobila in ona pravi da je to premalo...Me je cisto zmedla in je rekla da pac naj bi se redili 20g na dan da se pa je Sonja 14g...Zdaj sem mal k seb prisla ker me je cist v bad spravla in tehtnico pustila,da ce v pon ne bo ok bomo sle v bolnico,pa kr neki...ampak ce jaz zracunam je ona bila v sredo tukaj ko je vagala 3460g in danes je prisla in je 3520g a ni to 20g na dan??? Ne vem od kje njej 14g???Jaz imam full mleka in ona je to videla in rekla da se ji zdi skoda brizgat pa po flaski devat ali pa dodatek,ampak ,da je Sonja zaspanka in jo je treba spodbujat,ker malo je pa zaspi in spet tako...zdaj ko imam tehtnico bom spremljala in rekla je da naj bi v 24h popila 530ml...Punce dejte mi vi mal povedat...Sem se vedno pozitivnega razmisljanja in verjamem da bomo uspele, do pon dokazat da se vredu redimo...
 

Mihailo, to je čist ok. Tud ne štekam kje je dobola 14g na dan? Ker, mislim, itak je kr neki po svoje zamutila ampak to še računsko ne gre skup. razen če mate vago k je na 2g natančna? Skratka, minimum rejenja je 15g na dan, načeloma se sicer drži tega da more bit 20g/dan. In tvoja malčica je šla v dveh dneh 60g gor, se pravi 30g na dan. Pomoje je patronažna neki zamutila.
Pa ne sekiri se če ne bo dnevno spila 530ml, to so smernice, ampak niso vsi otroci po jusu. Eni rabijo več in eni manj. 


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 14:00:47   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo isto se je na začetku dogajalo meni in Birdy ti samo lepo vztrajaj. Jaz bi ti predlagala da ji večerni al pa en obrok tekom dneva daš po flaški - si izčrpaš in ponudiš po flaški - otrok laži in več poje, pa še mal kontrole je. Nama se je v 14 dneh popravilo. Aja pa meni je na začetku še shujšala tko da bo čist ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj ,ko imam tehtnico je mogoce brezveze po flaski dajat ,ker lahko po tehtnici vidim koliko je pojedla kajne??


Ja to je res. user posted image   Kolk ti pa poje na obrok in na kolk časa?


pRVI DAN KO JE PATRONAZNA ena druga bila je 60ml popila ...zdaj pa se ne vem...prej je jedla ob11:30h ko je bla tu patronazna in ko je sla smo cez pol ure jedle ker je tko iskala ob 12h in je pojedla 20ml ,ampak je samo pol ure minilo ane...Zdaj od takrat spi in bom videla kako bo z naslednjim hranjenjm...bom jo pa budila ce bo 3h spala ...ampak do zdaj se kr zbudi in je na 1h ali 2h ...samo prva dva dneva je spala

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 14:04:56   
Urša08
Mam vse tri pokonc in letam sem ter tjauser posted image user posted image user posted image . Sedaj še Žigu dam kosilo in gremo vn na sončka.

Lep popoldan

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 14:07:12   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: birdy




IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Ojla punce...Pri nas je bila zjutraj patronazna in je rekla da se vedno ne napredujemo dovolj...Vsredo je Sonja vagala 3460g danes pa 3520g...Se pravi 60g je dobila in ona pravi da je to premalo...Me je cisto zmedla in je rekla da pac naj bi se redili 20g na dan da se pa je Sonja 14g...Zdaj sem mal k seb prisla ker me je cist v bad spravla in tehtnico pustila,da ce v pon ne bo ok bomo sle v bolnico,pa kr neki...ampak ce jaz zracunam je ona bila v sredo tukaj ko je vagala 3460g in danes je prisla in je 3520g a ni to 20g na dan??? Ne vem od kje njej 14g???Jaz imam full mleka in ona je to videla in rekla da se ji zdi skoda brizgat pa po flaski devat ali pa dodatek,ampak ,da je Sonja zaspanka in jo je treba spodbujat,ker malo je pa zaspi in spet tako...zdaj ko imam tehtnico bom spremljala in rekla je da naj bi v 24h popila 530ml...Punce dejte mi vi mal povedat...Sem se vedno pozitivnega razmisljanja in verjamem da bomo uspele, do pon dokazat da se vredu redimo...
 

Mihailo, to je čist ok. Tud ne štekam kje je dobola 14g na dan? Ker, mislim, itak je kr neki po svoje zamutila ampak to še računsko ne gre skup. razen če mate vago k je na 2g natančna? Skratka, minimum rejenja je 15g na dan, načeloma se sicer drži tega da more bit 20g/dan. In tvoja malčica je šla v dveh dneh 60g gor, se pravi 30g na dan. Pomoje je patronažna neki zamutila.
Pa ne sekiri se če ne bo dnevno spila 530ml, to so smernice, ampak niso vsi otroci po jusu. Eni rabijo več in eni manj. 


Hvala Birdyuser posted image user posted image user posted image Zdaj mi je veliko lazje

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 14:10:23   
Čebel@
sjmm.....ta kuhinja je iz Millerja,jauser posted image .....v pikapolonici imajo tudi kup luštnih od smoby-jauser posted image

mihailo.....pa kaj te baba tok sikerauser posted image tkole je mene in sva pristale samo na dodatkuuser posted image user posted image user posted image .......mislim,da vama gre čist superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 16:53:20   
MIHAILO
evo punce porocilo o nasem hranjenju...ob 15h sem jo zbudila,ker so bile ze tri ure mimo in je pojedla 56ml...Malo zaspala in ob 15:50h se iskala in pojedla 44ml...en pozirek je bruhnela ,cisto malo in jaz mislim ,da je to cist vredu...
hvala punce za vase odgovore in spodbudne besede...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
11.2.2011 17:48:08   
Čebel@
VABLJENE ČVEKICE:

http://www.ringaraja.net/forum/Mal%C4%8Dki_pal%C4%8Dki_februar%C4%8Dic_2009%2FVI%25del/m_5602868/tm.htm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?