|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.11.2010 0:57:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 8:18:43   
Onasiss
jutro...
 
čebel@...kako??????user posted image
 
kolumbo...pust rr pa pejt raj spat....user posted image ... pa želim ti da bo vse ok pri vas.....user posted image
 
sjmm, urša...hvala.... mislim, da spijem ene 3 piskre čaja na dan.... sicer pa smo ugotovili, da je kriva klima iz kliničnega, ker se je ne da ugasniti, je vsa napeljava nekaj fuč in samo mrzlo piha..... zdej ima že tretja oseba v poslovalnici težave s križom....komaj čakam na prenovovo....
 
Naša je proti jutru nekaj stokala, da jo ušesek boli....pa upam, da so bolečine zaradi vnetja, ki ga ima pri pregibu.... ah bo že...
 
 


_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 10:24:26   
Pikica_82
Jutro.

Kolumbo user posted image user posted image user posted image za vas!

Ajvy kako ste potem rešli, a se je samo od sebe prenehalo?
Aleks je danes že boljše, tud spali smo ok. Noče pa nič jest, pa ok, saj ma nekaj zalogic user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 11:13:30   
Čebel@
dan

nočka lepo prespana do 8.30...imam pa na sumu un zobek za katerga je zobaarca rekla,da je že zunaj....hvala vam za skrb...je dobre volje tudi pije in je....zjutraj je bila plenička full polulana.....zdele z atijem malicata jogurt,jaz pa sem kuhinjo pospravila...juha se kuha,zraven bojo pa piščančji fileji,pire,špinačka in brokoli.....jutri je mala še doma....bomo videli kako bo danes z njo

še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ki jih rabite

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   [Brisano sporočilo]
28.11.2010 11:31:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   [Brisano sporočilo]
28.11.2010 11:32:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 11:58:23   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

ONASIS KDAJ PRIDEŠ NA KOFI?
 ko boš mela skidan....user posted image ... upam, da pred novim letom....sicer pa vidim da ne rabte še naših bacilov...user posted image
 
 
aaaa.... sem se spomnila.... od 13. decembra sem na dopustu... takrat bom mela čas za letanja okol... si na spiskuuser posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 11:59:38   
Onasiss
Pri nas smo bolj nedeljski... Onassis kavč pegl, ena je omagala že ob 11-ih, ta drug je šel zdele spat....

južna je na pol že narejena...


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 12:28:15   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

dan

nočka lepo prespana do 8.30...imam pa na sumu un zobek za katerga je zobaarca rekla,da je že zunaj....hvala vam za skrb...je dobre volje tudi pije in je....zjutraj je bila plenička full polulana.....zdele z atijem malicata jogurt,jaz pa sem kuhinjo pospravila...juha se kuha,zraven bojo pa piščančji fileji,pire,špinačka in brokoli.....jutri je mala še doma....bomo videli kako bo danes z njo

še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ki jih rabite


super,....me veseli da ste cool....vročine mate še kaj al je konc?



_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 12:28:49   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

počas bom dol padla.....dežuram...spat itak ne morm...gledam enga, šlatam druzga, poslušam dihanje ta tretga, Šime je šel spat, bo dežural zutri.

čakam d stroj opere ta pouser posted image bruhalne rjuhe, pol dam še cote prat in pol spat.

BIRDY  1000 krat hvala d si predlagala Racmanove podloge za jogiuser posted image user posted image user posted image  res zakon
a boš jutr pršla kidatuser posted image user posted image user posted image .


ČEBELA MISLM NATE IN NA HANO, KVA STE UŠTIMAL, JAVI SEEE?????


ajej kolumbo...mate pa akcijo....no glavn da ste pol ok spal in da so tud tebe pustil, da se naspančkaš.....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 12:32:23   
petrušk_
vidim da ta prvi pravi sneg ni naredu štale sam na cestah ampak tudi po domovih....ko berem od včeri in dons post-e mam občutek, da smo vsi v enmu bloku doma in da so nas z nečim pošprical....

naš malček je tud boljši...že trkam, zjutri mela 37.0, upam, da zvečer ne naraste spet...

pri nas noro naletava sneg....pa glede na napovedi bova jutr mi2 oba doma, štrajkala in ne izzivala na cesti....tko da bo tud malček doma....

upam, da speljemo.....

pojužnal smo že...pohan piščanček, tenstan krompir in solatka...za po spanju goveja juhca tud že kuhana....

zj pa grem kar z malčico u svet sanj....

želim  vam lepo nedeljo


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 12:33:37   
birdy
Helov punce. Jst sem še doma, pa bom pomoje še kr neki časa. user posted image  K že mislim da kej bo se vse konča. Ah, nimaš kej.
Sem vesela da vse ko ste pisale da majo mulčki mal probleme z zdravjem da se je drugač izkazal.user posted image  Pa vseen za vse kr preventivna user posted image
Nič, lepo se imejte, se beremo, če ne prej pa jutri (za vikend mam pavzo od RRa).


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 14:55:33   
simonakr
Dan! Kako?

Sneguje! user posted image

Čebela - samo da je Hana ok!

Uživejte vikend!
Bom jutr  mal več komentirala, greva z malo smežinke gledat!


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
28.11.2010 14:58:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 15:06:51   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

dan

nočka lepo prespana do 8.30...imam pa na sumu un zobek za katerga je zobaarca rekla,da je že zunaj....hvala vam za skrb...je dobre volje tudi pije in je....zjutraj je bila plenička full polulana.....zdele z atijem malicata jogurt,jaz pa sem kuhinjo pospravila...juha se kuha,zraven bojo pa piščančji fileji,pire,špinačka in brokoli.....jutri je mala še doma....bomo videli kako bo danes z njo

še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ki jih rabite


super,....me veseli da ste cool....vročine mate še kaj al je konc?


zaenkrat je brez vročine,ampak dneva še ni konec

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 15:57:22   
Urša08
Naša Eva
user posted image
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 16:00:31   
Urša08
ojla

No pa mi je ratalo dat kako slikico. Mi ful počasi dela in sem že dva krat obupala.

Danes pa je zunaj snežna idilauser posted image . Dopoldan sta bila mojedva tuki , je mami skuhala kosilo. Me kr preveč razvajajo, se bom še razvadlauser posted image user posted image user posted image .

Bolančki pozdravite se,m eto za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pikicpokic, pa nej bacilčki že zapustijo naše otročke.

Birdy zate pa držim pestke da greš čim prej rodit, da spoznaš svojega princauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 16:01:05   
sjmm
DAN!

mami bi rablabolniško, sam je kr u turbo pogonu...cote, kosilo,pecivo...cote...Maj,sneg kidat...mam dost....sm neki švoh...

mi je pa prejle po kosilu fit vn fliknil.....sm rekla d bi blo lepo k bi mulčki posodo po kosilu v pomivalca sflikal...in je Saša čist vn padla...itak jih kaj takega prosim 1x na pol leta, sploh ob nedeljah, čeprav včas bi tud men pasalo mau nedeljskega popoldneva....ma se še nism čist pomirila

zdej en lekadolček ruknem, pa z Majem mau duplote razmečeva, pol mamo pa štrudelček in kofetek, pa kak kratek zmenek z loverjem nebi škodiluser posted image

sneg...uf...sej je lepo...sam nadležno pa tud

v glavnem.....vsem pošiljam lepe pozdravčkein en kup mau obrabljenih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tamika, urša...miss you!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 16:04:12   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Naša Eva
user posted image
user posted image




o,urša...kak cukrček je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sm se kr stopila!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image taka pupika...prava punči!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 16:06:06   
Urša08
Sjmm ojej revčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dej se pejt uležat na kavčka pa nej te mal pocrklajo. Drugače ti pa predlagam da vzameš svinčnik in narediš tabelco zadolžitev za starejše tri. Mislim da bi bilo pametno da jih navadiš da vsak tekom tedna kej nardi: posesa, smeti vn nese, pomivalc, al pa kake cote zloži. Bi blo kr fino da se navadijo. POČIVAJ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 16:08:32   
Urša08
Sjmm hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sploh ne znam opisat občutkov kako je met spet dojenčka doma, nekaj prečudovitega. Men se zdi da tako uživam v čist vsem, previjanju, hranjenju, cartanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem vesela da smo se odločili še za enega user posted image .

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 16:10:42   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sploh ne znam opisat občutkov kako je met spet dojenčka doma, nekaj prečudovitega. Men se zdi da tako uživam v čist vsem, previjanju, hranjenju, cartanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem vesela da smo se odločili še za enega user posted image .
kok je to lepo prebratuser posted image user posted image user posted image ......mala je pa itak taaaaaaaaaak cukeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 16:14:51   
Čebel@
pri nas spet na polno sneži....Hano že 2 dni full ven vleče in skog govori :Hani papauser posted image user posted image user posted image ....lepo je pojedla kosilo,pa tudi volje je ok....zdele riše,ati pa zraven gleda risanko....mož se je nad kosilom malo zmrdovaluser posted image je sicer vse pojedel,ampak pravi da premalo solim-njegova mami full vse soli,jaz pa ne tokuser posted image .....juho imam še za 2 dni,ker sem jo 5l skuhala...za sladico sem nardedila sadno kupo-no to je šlo pa vsem v ritouser posted image

urša...pusti se razvajatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 17:04:18   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

pri nas spet na polno sneži....Hano že 2 dni full ven vleče in skog govori :Hani papauser posted image user posted image user posted image ....lepo je pojedla kosilo,pa tudi volje je ok....zdele riše,ati pa zraven gleda risanko....mož se je nad kosilom malo zmrdovaluser posted image je sicer vse pojedel,ampak pravi da premalo solim-njegova mami full vse soli,jaz pa ne tokuser posted image .....juho imam še za 2 dni,ker sem jo 5l skuhala...za sladico sem nardedila sadno kupo-no to je šlo pa vsem v ritouser posted image

urša...pusti se razvajatiuser posted image user posted image user posted image


hejj...ti ga kar navadi na malo manj soli...jst mojga smuser posted image user posted image user posted image user posted image
kako pa je hana? ma še vročino?
eva je prej spet zakuhala na 39 pa smo dal eno žlico calpola pa je prjel v 15 minutkah in je zdaj ko rožica....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
28.11.2010 17:05:38   
petrušk_
sjmm...počivaj pa že enkrat red nared pr teh tvojih mulčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image
nej ti mal pomagajo so pa že res dost veliki....

urša...res je cukrček...komi čakam na našga dojenčka....

tamika...fuzbal glih verjetn ni...je pa hokej??!!!????miss u


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?