|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 17:12:12   
Leela
betka tvojega zmajčka je treba pa ekstra pohvalit.

Danes sva bila s F. na pregledu na Pek in ni bil pri miru niti 2 sekundi.

Drugače si pa Richie-ja hitro poštimala v svoji kliniki user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.6.2011 21:11:50   
betty.ford
ja, saj to pravim, Leela, da včasih kar ne morem verjet, da je res možno it v kakšno čakalnico z otrokom, ki je pri miru in vzor ostalim otrokom user posted image

hehe, veš, o tem, kdo je pri nas v kliniki pa ne govorimo - zasebnost 100% jamčimo user posted image

sem pa jaz mislila, da bom šla danes v kakšno tiho sobo - sem spet v šoping vzela tri otroke!!! pa sem se šele potem vsa živčna spraševala, ali nisem ravno zadnjič govorila, da od zdaj naprej šopingiram sama??? seveda sem jaz izpadla kot tista najbolj zoprna.

ampak, da tanajvečji otrok (_tisti,ki se ima že za odraslega in že državi plačuje davke) najprej hoče v Burger Kinga, potem pa, ko jemo, reče, da je še lačen in gre k sosedom na špagete... to se dogaja samo meni user posted image  ker potem moram jaz miriti in loviti in paziti taprava otroka, on pa v miru je špagete v drugi restavraciji user posted image

user posted image user posted image  huh; je šlo iz mene.
ampak od zdaj naprej res šopingiram sama. dejte me spomnit, ko bom naslednjič kazala znake nakupovalnih želja user posted image

petek. mimo. jutri me čaka še sobota.
zdaj pa v gospodinjska opravila! ju-pi!user posted image




(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.6.2011 12:20:49   
eelyy
Dan drage zmajčice...
Verjetno ste že čisto pozabile name,pri nas je bilo pestro norice pri obema največ pa težave s službo in nisem imela volje,da vam kaj napišem.
L je začela plaziti je komaj dohitim,zdej že ob mizi hodi in je pravi nagajivčkek,mali zmajček je postal bolj priden zelo je poslušen,tudi uboga me in se kr z lepo besedo zmeniva.
Drugače vse po starem pospravljanje,kuhanje,likanje...

..za nazaj nisem nič prebirala,lepo bodite


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.6.2011 12:43:42   
majana79
eelyy, itak da te pogrešamo! user posted image smo ti tut neki časa nazaj tuki pustile sporočilo, da smo večinoma na facebooku

tako da če si gor, nam sporoči da te najdemo in dodamo k zmajčicam

drugače se pa kaj večkrat javi, če boš le lahko

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 9:56:29   
betty.ford
eelyy user posted image

bova dobili primerni službici, boš videla! povej, si dobila moj zs? en grabek sem ti jih poslala pa ne vem, a tale zs na RRju še dela ali ne,...

pa - pridruži se nam na FB, če imaš profil odprt.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 11:48:46   
maja1488
Leela, a spiš za mizo al kaj?!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 16:06:07   
ivanamdb
daaaaaan I'm back....
uh zal nismo sli v SLo....ne vem sploh kam je ta teden sel!grrrrrrr.....
ah never mind, ze sem nazaj pred racunalnikom, pridno delam (brez D, tasce, mojga ki okrog mene neki non stop kokodakajo).
vceraj, ko smo parkirali pred vhodom so nam tudi sosedje pomagali nest v stanovanje stvari....ti iz 1a nadstropja so bli na vecerji pri tem iz pritlicja in so slisali D, prisli vn, dali nam dva kozarca vina in nam se pomagali nest gor stvari....hahahahaha
drugac...crknjena kot vedno
a ja, a si ti betty vprasala za zg zoo? ja to je un v maximiru. zdaj ne vem kaksen je...ce so kaj renovirali, jst sem bla zadnjic pred eno 25 let... maksimir je lustn, pa se peljes se tramvajem do tam, spomnem se da je bil velik zoo in da mi je slon vse kikije pojedel... tko da mislim da je za enodnevni izlet super ideja. pa se v centru gres kaj pojest in that's it.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 16:10:58   
ivanamdb
maja - a zakaj leela spi za mizo?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 18:50:44   
koala.cek
zoo v zagrebu je fajn. mi smo bili tam kva pa vem, eno leto nazaj ? sej sem še kle gori pisarila. edino kar meni tam ni všeč, je pač Zagreb. tako kotrafjuznega mesta pa še ne.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 18:55:56   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

maja - a zakaj leela spi za mizo?


Ja tko, ker je nič ni gor. Kaj vem kaj počne.

Tebe je pa lepo spet brat. Upam, da kmal kej pridete.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 20:56:21   
Leela
user posted image ja nič ne spim. Samo nobene ni gor.
No saj bom kaj napisala zdaj ko vidim, da kdo prebere in napiše.


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.6.2011 21:22:26   
maja1488
Ja jst čakam, da boš kej napisala user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 7:24:45   
Leela
evo mene, jutro

čakam dopust. maja kdaj greste vi na obalo na dopust?

F. noče spati, nekaj ga muči. Najbrž zobje, luna ali karakter.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 8:58:14   
maja1488
Leela, 18. avgusta šele. Z tut ni mogla spat. Pes je zuni tulu ko zmešan, sm mojga nagnala ob 3 da ga gre zapret. Je šou sam v gatah psa okol preganjat user posted image Pravi, da je mrzlo ponoči.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 10:57:50   
Leela
user posted image  če je kdo gledal si je mislil da te pa res luna trka.
Potem imamo same mesečnike.

Mi  gremo drug teden, če bo vreme. Sem imela v glavi, da greste tudi vi junija.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 12:43:29   
majana79
o, primorki.

leela, mi gremo 30.6., sva si z majo ful podobni pa si naju zamešala user posted image

mi smo tudi imeli budnice, smo začeli flašo odvajat... jao bože

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 12:46:17   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

o, primorki.

leela, mi gremo 30.6., sva si z majo ful podobni pa si naju zamešala user posted image

mi smo tudi imeli budnice, smo začeli flašo odvajat... jao bože



Če že, potem bi rada tvoji rit imela!!!!
Drugače si si pa super termin zbrala za odvajanje, bolj lunatičnega skor ne moreš najdet.

Leela, kam greste? Mogoče se kej vidmo, če bomo skakali kej dol.

< Sporočilo je popravil maja1488 -- 15.6.2011 12:47:01 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 13:02:26   
majana79
maja user posted image

nažrla sem se in se mi spi...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 13:09:59   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

maja user posted image

nažrla sem se in se mi spi...



Bejž...a ti tut user posted image  jst se jedva levo desno v pasu premikam. Upam, da me ne bo lulat, ker se mi ne da ustat.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 13:22:25   
Leela
majana ajej flašo odvajat. Nič ne zavidam. Jaz nič ne odvajam (ko se mi bo zdel prevelik user posted image )

maja slo obala (strunjan, izola, fiesa... kjer bo fraj kaj pametnega)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 13:38:23   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

majana ajej flašo odvajat. Nič ne zavidam. Jaz nič ne odvajam (ko se mi bo zdel prevelik user posted image )

maja slo obala (strunjan, izola, fiesa... kjer bo fraj kaj pametnega)


A greste šotorit?
Drugače so v fiesi eni fajn apartmaji. Smo bli mi predlani. Lahko vprašaš, če kej majo.

http://www.inter.si/fotogalerija.html

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 14:23:15   
majana79
leela, samo F. je zihr ne dobi 2x na noč? user posted image pri nas je to ponoči, čez dan jo zaradi mene lahko ima...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 14:42:28   
mama11
Pozdravljene punce,

ful dolgo se nisem javila, služba naredi svoje... Zdaj počasi spet odklapljam, ker se odpravljam na naslednjo porodniško - pravzaprav najprej na dolg dopust - pa imam spet malo več časa, da vas spremljam.

Ja, konec septembra pričakujemo še tretjega drobižka. Trenutno sem v fazi ful dobrega počutja, bliža se poletje, tako da je vse super.

In Julija - ja, vsak dan večja in bolj navihana. Ful odločena (beri trmasta), nič kaj preveč zgovorna, zato pa zelo igriva. Malo pred rojstnim dnem sva ji vzela dudo, pa ni bilo nič kaj hudega, čeprav se je kakšni dve noči parkrat zbudila. Sva počakala, da so ji najprej ven pogledale vse petke, potem sva ji pa pojasnila, da je dudo odnesla muca (saj je namesto nje prinesla čokoladne bonbone, sončna očala in torbico).

V soboto sva ji vzela še plenico (že par tednov prej je začela občasno zahtevati, da gre na stranišče, ali pa bi med sprehodom lulala na travico - kot starejša sestrica). Moram reči, da se pupa kar dobro drži, imamo 2-3 nesreče na dan, kar sploh ni nič hudega, glede na to, da smo zelo leteči in se ves čas ful dogaja.

Se bom zdaj malo bolj potrudila, da RR redno spremljam in vidim, kaj se dogaja še ostalim zmajčkom in zmajčicam.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 14:58:54   
Leela
maja apartma. Bom tudi to preverila v fiesi.

majana L. je kar dolgo pil ponoči. Mislim, da je bil lačen. Potem sem probala s čajem po flaši, pa različne flaše z nastavki. Enkrat se je pa naveličal (je pa samo zvečer flašo dobil ali ponoči). Od takrat je mleko čist nehal piti. Najboljš je nehat kje na dopustu. Jaz sem imela s seboj mleko v tetrapakcih in je ponoči to pil, kao ni flaše.

mama11 superca...čestitke. potem ste pridni vidim.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 16:02:58   
ivanamdb
ku kuc spet jst!
uh danes sem ful intenzivno delala, ampak za danes je fertik. grem po gospodicno cez ene pol urce tko da je zdaj cool down time.
aaaah leela ze greste na pocitnice! a bo L tudi kaj sel na hvar? mi bomo sli julija dol, ampak se mi zdi da bo to spet speed verzija, ker 24.07 moramo se it na eno poroko v IT user posted image ....vceraj sem mojmu rekla da smo brezveze isplanirali pocitnice, ni bilo treba it ta teden v IT, lahk bi bili naredili 3 tedne v juliju in povezali it-slo-hr... jah,....zdaj smo se naucili....
drugac, ce boste sli kaj v DE, oz. legoland mi smo tuki cel avgust. a ja pa se playmobil fun park sem odkrila www.playmobil-funpark.de, men se zdi ful lustno.

kaj sem se hotela povedat?!?! mumble mumble...ne vem....ah senilnost....

a ja mama11 - wow ful ste pridni!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?