|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:46:54   
Dudica1
betty res je pravljično...kolk bo šele jutri user posted image napovedujejo do pol metra snega user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:49:28   
betty.ford
user posted image  jaz pa perem kombinizon, ker je ves blaten user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:49:41   
Anonimen
Betty dober mese in pol???!?!!! NO WAY!!!! Ma da gre še letos ven!!! user posted image user posted image user posted image

Majanči mal bomo počakali, da se zdej tale projekt ki ga mož dela zaključi, potem se bo pa naprej pogajal kaj in kako... Čeprav zadeva ni tok rožnata, kot se je zdela na prvi pogled user posted image Bomo vidli... Dokler ne rodim itak ne gremo nikamor... user posted image

Sicer pa smo danes vsi doma, jutri ali pa v ponedeljek zjutraj gre dragi nazaj in ostane nekje do srede... Upam, da bova sfolgala s tamalim sama user posted image   Bom slamnata vdova in mati samohranilka nekaj dni user posted image   Mi čist nč ne diši user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:52:29   
betty.ford
živa, a ni bolje, da novoleto prežuraš še s trebuhom, potem pa direkt v porodnišnico rojevat?user posted image

prvi rojen na prvi dan naslednjega leta?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:53:13   
Anonimen
Joj upam, da ne... Kdo bo pa delal na silvestrovo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:56:25   
betty.ford
porodnišnice kar tekmujejo za trenutek slave!

veš, da takoj v medijih objavijo. babice željno čakajo pred porodnimi sobamiuser posted image
popkovino bo pa tako ali tako tvoj prerezal, neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:57:25   
betty.ford
pa še pri čudežnih 1kah bo ostalo

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:58:28   
betty.ford
hitim spat - lahko in lepo nočko vam želim!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 21:02:08   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

user posted image  jaz pa perem kombinizon, ker je ves blaten user posted image


sm ga tud jaz user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 22:11:19   
nikolet
čer bila v službi...

zdej pa gledam TV in malo po netu brskamuser posted image

sem pa malo bolje z zdravjem tako da upam da me jutri možek in otroci pustijo spati malo dljeuser posted image

zdej pa grem ležatuser posted image

nočko


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 22:54:13   
Anonimen
OTROK SPI!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   KONČNO!!! user posted image

Jst grem pa tudi... Me neki šraufa, pa upam, da tudi mine... Je avtocesta proti LJ zaprta ne morm it rodit user posted image

NOČKO ZMAJČICE!!!!

(odgovor članu nikolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 7:31:50   
Dudica1
Jutro!
Čakamo snežinke user posted image

živa si še doma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 7:35:04   
koala.cek
brrr mraz je. no ja sneg naj pa kar pada. bomo že. bodo pa otroci takoooo veseli.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 7:50:38   
PapuaNG
jutro,

mi tudi že od pol sedmih pokonci. Pa nos ima zabasan in se je celo noč zbujal, k sreči je moj dežural, da sem jst lahko spala. Pa zjutraj mi je enkrat še pustil malo fiziološke v nos špricnit, pol pa ne več user posted image Bo spet borba. No, vsaj kamilice imamo dost se mi zdi, pa čeprav tisto iz vrečke. Smo bili včeraj na vikendu, je padlo skoraj pol metra snega in je bila prava zimska idila user posted image Smo malega prvič dali na sanke-je moral vedno en z njim, ker se je drugače drl ko jesihar. Če je bil kdo z njim, se je pa smejal user posted image Zjutraj sem ga pa že z medom pa enchinaxom nafilala, da se tale kašelj ne razvije v kaj resnejšega. Moram bit vsaj v torek v službi, mamo glasovanje za predsednika sveta centra, pa nej bi bla jst user posted image Aja, pa k mami moram po adventni venček. Men sicer to nič ne pomeni, ampak ok. Me vsi hecajo, da se bojim vere user posted image Mam en venček še od lani, praktično neizkoriščen user posted image Za danes pa še ne vem, kaj bomo. Neki smo razmišljal, da bi šli spet na vikend, sam ne vem, kdaj bo kej začel snežit...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 8:06:43   
petrazg
Jutro... spet nismo spali dlje kot do 6, to si je zdaj naš mali vragec, kar za svojo uro določil. Pa ni pomembno kdaj gre spat... Eh, bo že...

Včeraj sva bila po dolgem času na masaži in popoldan brez otrok v šopingu. Pravi luksuz...

Drugače nič posebnega pri nas ne dogaja... darila za miklavža že zavita, čakam še samo karte za moja dva, da mi jih pošljejo... božiček je pa tudi že nakupil polovico... tako da bo počasi...


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 8:51:22   
Dudica1
Tko kuhat mi danes ni treba user posted image user posted image gremo en štuk nižje juhu!
Zdej pa zato delam jabolčno pito njaaaami user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 9:02:11   
koala.cek
ooo petrazg - smo te pogrešaleuser posted image . kako je kaj mali zmajček ?

jest pa kuham za celo hišo. pa nimam pojma kaj naj. user posted image štrudelj se že peče, vsaj nekaj. krompir se bo sam skuhal. solato tudi imamo. še domačo. še nekaj mesnatega in zelenjavnega skupaj zmečem pa bo. user posted image

pa ven jih bom poslala. naj se mečejo po snegu. user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 9:16:46   
majana79
Jutro!

Spali nekako, imam zaležan vrat. Očitno smo pobrali spet neko virozo, smo na zelenem šmrklju in kašlju. Kot da nismo že prej.

Otrok je včeraj dobil od tete lonce iz ikee in je to glavna atrakcija že od včeraj. Upam da bo dal mir da bom lahko kej pospravila, mamo Žabjak. user posted image

Za na sneg pa pri nas ni glih za it, ga je premalo in je vse blatno user posted image

Sonce pliz!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 10:24:45   
Anonimen
še sem doma user posted image   Sem šla včeraj pod prijeten domač tušek pred spanjem in sem se po tednu dni kooooončno naspala user posted image

Mi bomo pa krompir v pečici pekli in nekaj zraven, pa še nevem kaj user posted image Predlogi? Bi rada purana, ker ga mam v skrinji in posledično mi potem ven ni treba user posted image Zunaj zebeeeee.... Snega še nimamo!!! user posted image   In danes bomo DOMA! Nikamor se ne premaknem danes user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 10:59:39   
Dudica1
pita pečena user posted image ...zdej samo še čakam na kosilo user posted image


popoldne dobimo pa obiske in bomo pekli pice user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 12:19:27   
eelyy
Mi smo imeli grozno noč sem čist nenaspana in slabe volje...T. sem šla ponoči pokrit v sobico in se je zbudil na noben način ni hotel zaspati tudi flaske ni hotel.Sem ga ven vzela in dala knam pa je kr vstal in ni hotel spati,uglavnem cela štala zvečer je bila.

Zunej je mrzzzzz zelo,pri nas sploh ni tok snega še tisto,kar je bilo se topi in nevem kam nej se damo z malim,če ne se bo drl kot sraka,če bo ostal noter cel dan z L. se mi negre nikamer ker je premrzlo za njo.
Hvala za spodbudne besede za očeta,danas ga možek pelje in jutri operacijo ima...upam da sam čimprej mine.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 12:26:36   
majana79
eelyy, zakaj ti je pa premrzlo za L? Mi smo lani bili z J. skoz zunaj, tut ko je bilo -15. Sej če jo daš v kombinezon pa v vozek, ji ne bo mraz. 

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 12:31:34   
Anonimen
Podpis pod Majano... mi smo bli tudi zunaj v vsakem vremenu... V pajaca in v deko in v košari in to je to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 12:43:55   
Tanja_
Dan!
Butast sneguser posted image Smo bli zdele mal zunej, zdej pa pojemo in spat.Sej itak ni za drugega počet v tem vremenu.

Punce,kaj se kupi 30 letniku za rojstni dan?Nimam nobene ideje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:17:04   
Dudica1
eelyy jaz bi tud šla ven z njo,fajn oblečeš zaviješ in je to to...sigurno jo ne bo zeblo...edino če bo snežilo potem ne bi šla drugače pa le pojdite.


Pri nas zeeeelo sneži user posted image ne vem pa kaj čem za zjutri nardit,al it kasnej v službo al sploh ne it al kaj...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?