|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SS in preiskave
23.12.2010 20:29:14   
Anonimen
A je katera že dobila datum za pregled? 

(odgovor članu MAMI 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: SS in preiskave
24.12.2010 7:43:09   
teja++
Anonimen,

dobila datum za naslednji teden; ti javim, kakšen bo postopek preiskav .
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: SS in preiskave
24.12.2010 17:28:39   
Anonimen
Tudi jaz sem dobila datum naslednji teden.

teja++
poslala sem ti zasebno sporočilo.

(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: SS in preiskave
27.12.2010 10:22:46   
nati29
Jaz imam tudi datum ta teden pa me zanima, če je katera že imela pregled in kako izgleda.

Mogoče se pa tam še vidimo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: SS in preiskave
27.12.2010 10:35:49   
Anonimen
nati29 kdaj ga pa imaš, jaz ga imam jutri.

(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: SS in preiskave
27.12.2010 17:37:11   
nati29
Jaz ga imam tudi jutri, ob 10:30.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: SS in preiskave
28.12.2010 10:29:29   
Anonimen
Pozdravljene punce,
bi se vam pridružila pri debati, če lahkouser posted image

Tudi sama bom šla na te AFS preiskave za katere bom dobila napotnico šele januarja ko grem na prvi pregled po abraziji, ki sem jo imela včeraj. Sedaj pa berem, da čakaš na datum 2 mesecauser posted image user posted image res dolga čakalna doba...in potem še čakanje na izvideuser posted image . Naj povem še to, da je pri vseh treh SS-jih šlo za odmrtje ploda in pri vseh treh se mi je to zgodilo med 8 in 10 tednom.

Lp, user posted image




(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: SS in preiskave
28.12.2010 10:40:14   
teja++
Anonimna,

zelo mi je hudo, ker vem, kako ti je hudo pri srcu, tudi sam sem imela letos 2x odmrtje ploda (13. in 8. teden). Glede napotnice ti predlagam, da svojega ginekologa prosiš, da ti jo že kar napiše ter jo pošlješ, da ne boš čakala prvega pregleda, ker tako izgubiš 4 do 6 tednov. Saj jaz sem tako naredila. Za preiskave za APS čakaš približno en mesec, izvidi pa so znani čez približno tri tedne.
Ravno včeraj sem imela pri dr. Ambrožiču omenjene preiskave.
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: SS in preiskave
28.12.2010 10:54:29   
Anonimen
Hvala teja++ za infouser posted image
Sem ji rekla, da naj mi da napotnico že sedaj ko mi je pisala napotnico za abrazijo...Pa je rekla, da mi jo bo dala na naslednjem pregledu. Pregled pri G pa imam 26.1..Bom pa klicala G takoj po novem letu, da mi da napotnico prej...Upam, da mi jo bo dala.

Lpuser posted image

(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: SS in preiskave
29.12.2010 16:58:53   
nati29
Anonimna, jaz sem poslala napotnico okoli 10. decembra, pregled pa sem imela včeraj. Ampak jaz bi na tvojem mestu poklicala G in jo prosila, če bi lahko prej dobila napotnico, pa ji reči, da je kar nekaj za čakat, pa bi rada čimprej poslala napotnico.

Teja in anonimna, kako sta pa kaj opravili včeraj? Meni je rekel, da imam ščitnico minimalno povečano, drugače pa izgleda, da sem zdrava. Bomo vidl, kaj bodo preiskave pokazale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: SS in preiskave
29.12.2010 17:27:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati29

Teja in anonimna, kako sta pa kaj opravili včeraj? Meni je rekel, da imam ščitnico minimalno povečano, drugače pa izgleda, da sem zdrava. Bomo vidl, kaj bodo preiskave pokazale.

Tudi jaz imam ščitnico malo povečano, ampak je to lahko tudi normalno. Drugače pa izgleda vse OK.
Kdaj pa je tebi rekel da bodo izvidi?

(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: SS in preiskave
29.12.2010 18:40:56   
*dotika*
Punce, jaz sem tudi avgusta letos naredila vse te preiskave pri dr. Ambrožiču. Na srečo je bilo vse ok. Kar se tiče izvidov, meni so rekli, da traja nekje tri tedne. Ker v tem času niso prišli, sem jih poklicala in takoj naslednji dan dobila po pošti. Pripravljeni so bili že bistveno prej, samo poslati jih je bilo treba. Tako da vam priporočam, da jih kar malo podrezate, da ne boste predolgo čakale.

Pa srečno!!!

< Sporočilo je popravil *dotika* -- 29.12.2010 18:41:12 >


_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: SS in preiskave
29.12.2010 20:00:38   
nati29
Anonimna, meni je rekel, da bo še isti dan vedel za ta sindrom, meni je dal še hormone pregledat pa še ene dve stvari, potem je pa rekel, da traja, da napišejo, pa potem še da pošljejo, tako da vse skupaj 3 - 4 tedne. Tako da dr. Ambrožič izgleda že kmalu dobi izvide, samo administracija potem vzame toliko več časa.

Drugač so meni vzeli 7 epruvet krvi, kaj pa vam? Samo toliko da vem, če je to običajno. Sem kar gledala, kdaj bo nehala epruvete menjavat user posted image .

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: SS in preiskave
29.12.2010 20:35:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati29

Anonimna, meni je rekel, da bo še isti dan vedel za ta sindrom, meni je dal še hormone pregledat pa še ene dve stvari, potem je pa rekel, da traja, da napišejo, pa potem še da pošljejo, tako da vse skupaj 3 - 4 tedne. Tako da dr. Ambrožič izgleda že kmalu dobi izvide, samo administracija potem vzame toliko več časa.

Drugač so meni vzeli 7 epruvet krvi, kaj pa vam? Samo toliko da vem, če je to običajno. Sem kar gledala, kdaj bo nehala epruvete menjavat user posted image .

Meni so vzeli 9 epruvetk krvi, še za ščitnične hormone (ker imam povečano ščitnico), trombofilijo in Ro,La avtoprotitelesa.

(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: SS in preiskave
30.12.2010 8:51:39   
teja++
Žvjo,
pregled pri dr. Ambrožicu sem imela ta ponedeljek, vse je bilo bp, čakam samo še izvide krvi. Vzeli so mi 8 epruvetk krvi za:
- splošno krvno sliko (rezultati znani že prvi dan),
- ščitnico, trombofolijo (rezultati čez en teden) in
- ASP (rezultati čez dva tedna).
tako mi je povedala laborantka. En teden pa rabi dr. Ambrožič. da napiše končni izvid z njegovim mnenjem. Se pravi tri tedne bo kar držalo, da dobiš izvide domov.

Dotika,
zanima me ali je potrebno opraviti čez nekaj časa ponovni odvzem krvi, kljub temu, če bo bil izvid negativen? Ali pa to velja le v primeru, če so vrednosti protiteles blizu meje?

Nati, Anonimna,
če vama ni odveč, prosim javita, ko bosta dobili izvid.
V primeru, da bo negativen, boste šle takoj v nov boj, ali vaju čakajo še kakšne preiskave?
Jaz razmišljam, da bil si dala pregledat še maternico, kakšne morebitne zarastline, pregrado so mi že odstranili pred nekaj leti nazaj.

Pa srečno vsem



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: SS in preiskave
30.12.2010 10:39:18   
nati29
Teja, kot sem jaz razumela dr. Ambrožiča, če bo rezultat negativen, ne bo potrebno ponovno testiranje. Drugač je pa tale Ambrožič prav simpatičen user posted image .

Jaz sem se po zadnjem ss odločila, da počakam 3 M, potem pa spet poskusiva. Kaj pa vidve?

Sicer je bila pri meni pri zadnjem ss odkrita kromosomska napaka, tako da pri meni verjetno ne gre za AFS. Ampak so mi rekli, da je fajn, da se čim več vzrokov izključi.

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: SS in preiskave
30.12.2010 14:41:01   
Anonimen
Jaz moram še malo počakati preden grem v nov boj, ker po porodu telo rabi več časa, da si opomore.
Pa tudi psihično se moram pripraviti, ker naslednja nosečnost bo pri meni polna strahu.

Se javim, ko dobim izvide. Če bodo izvidi negativni, potem ne rabim nobenih dodatnih preiskav.

Srečno vsem in vse dobro v Novem Letu.



(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: SS in preiskave
20.1.2011 16:46:09   
Anonimen
Ojla, a je katera že mogoče dobila izvide?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: SS in preiskave
20.1.2011 18:21:12   
teja++
Jaz jih še nisem dobila. Počakam do ponedeljka, ko bo ravno 4 tedne od preiskav in če ne bo nič, jih pokličem.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: SS in preiskave
21.1.2011 13:05:33   
nati29
Jaz tudi še nisem dobila izvidov, sem pa klicala mislim da v torek ali sredo, pa mi je gospa tam povedala, da še ni izvidov "in da so to tako sprecifične preiskave, pa še nekaj gre ven iz hiše, da to traja več kot en mesec". Čeprav meni je dr. Ambrožič rekel, da bo on v dveh tednih že vedel, kako in kaj, da pa potem malo traja, da to napišejo pa pošljejo.

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: SS in preiskave
25.1.2011 12:34:22   
teja++
Živjo,

sporočam vam, da sem danes klicala na Revm amb. Lju. glede izvidov ter mi prijazna gospa odgovori, da izvidi s komentarjem dr. Ambrožica so že, samo na papir jih je potrebno še napisat. Vendar pa imajo v administraciji gužvo (odsotnost ene delaveke) tako, da se bodo potrdudili, da bodo izvidi izpisani še v tem tednu in tudi poslani, če ne pa najkasneje v naslednjem tednu.

lp

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: SS in preiskave
25.1.2011 15:26:10   
Anonimen
Hvala teja++ za informacijo.

(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: SS in preiskave
26.1.2011 8:56:20   
nati29
Ja Teja, hvala za informacijo. Jaz bom tudi dons malo poklicala, mogoče bojo pa malo pohitele :-) Teja, na katero številko si pa klicala?
Jaz imam nekako konec tedna O pa bi rada že dobila te izvide, da vidim, če lahko že ta mesec začneva. Koliko boste pa ostale čakale? Lep dan vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: SS in preiskave
26.1.2011 11:46:33   
teja++
nati 29,

tel. št. 01 522 55 88, od 12.00 do 15.00 ure. Javi, kaj boš izvedela.
Kar se tiče načrtovanja moje nosečnosti, bom še par mesecev počakala, kajti trenutno je prisoten še prevelik strah oz. odvisno tudi kašni bodo izvidi teh preiskav.

lp, mateja

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: SS in preiskave
26.1.2011 16:24:40   
nati29
Ja, jaz sem dons klicala, pa mi je isto povedala kot tebi, da morjo še napisat, pa da imajo gužvo, pa sem rekla, da se meni mudi zaradi enega postopka, potem mi je pa povedala, da so izvidi vredu. Je rekla, če bi bilo kaj nujnega, potem bi že pohiteli in poslali.

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?