|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SS in preiskave
26.1.2011 19:58:49   
teja++
nati29,

hvala za info. To pa je potem super, samo, kako pa administratorka ve, da so izvidi uredu, če je vse posneto na kaseti? To pa mi ni jasno, razen če imajo za tiste, ki izvidi niso uredu označeno "pod nujno" ???
lp

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: SS in preiskave
27.1.2011 9:07:04   
nati29
Ja, meni je tako rekla, da če bi bilo kaj nujnega, bi takoj poslali, drugače pa verjetno tiste izvide iz laboratorija pa verjetno tudi one vidijo, verjetno skupaj celo kartoteko dobijo. A boš še enkrat klicala? Jaz se še nisem čisto do konca odločila, ali bi že ta mesec poskusila zanosit ali še malo počakat. A ti boš še počakala, tudi če bojo izvidi vredu? Jaz sem najprej rekla, da bom še en mesec počakala, da me je strah kar zdaj zanosit, pa mi je sodelavka rekla, saj čez en mesec te bo pa tudi strah, kaj boš čakala :-) Tako da sem čist v dilemi.

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: SS in preiskave
27.1.2011 13:29:49   
teja++


nati 29,

danes sem ponovno klicala ter vprašala, če so že mogoče poslali izvide. Zgleda, da je bila neka druga gospa, kajti razlagala mi je, da so te preiskave specifične in, da izvidi prihajajo iz različnih laboratorijev ter to traja nekaj časa. Potem pa ji povem, kako to, če sem klicala par dni nazaj pa sem dobila odgovor, da že imate vse izvide. No, potem pa je šla pogledat in res vse izvide že imajo, le "spraviti" jih je potrebno na papir ter poslati, kar pa bo najverjetneje v naslednjem tednu.
Vprašala sem jo, če mi lahko pove kakšni so moji izvidi, pa mi odgovori, da žal ne more oz. če bi bilo že kaj nujnega, bi mi že poslali, saj jim tako naroči zdravnik; tako, da sem lahko pomirjena.

P.S. Kar se tiče mojega načrtovanja nosečnosti ti napišem in pošljem na ZS.

lp

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: SS in preiskave
4.2.2011 11:44:14   
Anonimen
Živjo, a sta mogoče že dobili izvide?Jaz jih še nisem, do ponedeljka bom počakala potem pa bom še jaz klicala.


(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: SS in preiskave
4.2.2011 13:12:21   
teja++
Anonimen, Nati 29,

ravnokar sem klicala na revmatološko glede izvidov. Gospa mi je povedala, da bodo izvide danes začeli spravljati na papir in potem računajo še v ponedeljek. Sem jim je gužva malo sprostila zaradi prihajočega podaljšanega vikenda oz. praznika.
V ponedeljek naj bi bili izvidi napisani in poslani. Vendar jih v sredo verjetno še ne dobimo, ker gre vsa pošta preko Kliničnega centra.
V glavnem mi je na koncu še enkrat povedala, da izvidi v naslednjem tednu 100% bodo. No, bomo vidle.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: SS in preiskave
4.2.2011 15:49:27   
Anonimen
teja++ Najlepša hvala za obvestilo. Upam, da bodo res drug teden. Bom vseeno še jaz klicala v ponedeljek, mogoče bodo potem malo pohiteli.

Lep vikend vama želim.


(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: SS in preiskave
7.2.2011 14:03:26   
Anonimen
Živjo, danes sem še jaz klicala glede izvidov, pa mi je rekla da izvidi so, vendar jih je treba še napisat in da jih bodo verjetno poslali naslednji teden. user posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: SS in preiskave
7.2.2011 17:28:07   
teja++
Živjo, izvide imajo v administraciji že tri tedne, samo napisat jih je treba, zgleda , da se že norce brijejo iz nas. Pokličem ponovno v sredo, in če mi spet rečejo, da bodo naslednji teden, se bom obrnila na višje vodstvo.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: SS in preiskave
9.2.2011 13:56:11   
nati29
Sem danes dobila izvide.

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: SS in preiskave
9.2.2011 14:34:12   
nati29
Če je katera že dobila izvide, kje lahko vidim, ali se kri pravilno strjuje, pod katero preiskavo to piše? Hvala za odgovor.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: SS in preiskave
9.2.2011 15:33:17   
Anonimen
Jaz jih pa še nisemuser posted image



(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: SS in preiskave
9.2.2011 15:33:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati29

Če je katera že dobila izvide, kje lahko vidim, ali se kri pravilno strjuje, pod katero preiskavo to piše? Hvala za odgovor.


trombofilija

(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: SS in preiskave
9.2.2011 17:37:25   
teja++
Živjo anonimna,
sedaj pa tega ne razumem, danes sem spet klicala in ponovno dobim isti odgovor - izvide imajo, samo spraviti jih morajo na papir. Imajo gužvo, saj morajo  napisat še novemberske??? In spet, če bi bilo kaj z izvidi narobe, bi mi jih že poslali.  Glede na to, da jih je Nati danes dobila, upam, da sva sedaj tudi midve na vrsti.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: SS in preiskave
9.2.2011 18:17:40   
Anonimen
Se pravi še to ni sigurno, da bodo drugi tedenuser posted image
Nati29 je imela isti dan pregled kot jaz, ti pa en dan prej. Pa je ona že dobila midve pa še ne. Se  pravi da ne grejo po vrsti.
Bom počakala če bodo ta teden, drugače bom drug teden spet klicala.

Nati29 a so izvidi vredu?

(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: SS in preiskave
9.2.2011 19:28:57   
nati29
Ja, izvidi so vredu, napisano pa tudi ni veliko, pol A4 strani, ostalo so pa izvidi iz laboratorija. Tako da res ne ve, kako da toliko časa traja. Sporočita, kakšni so izvidi, ko jih dobita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: SS in preiskave
10.2.2011 14:59:51   
teja++
Anonimna, danes sem spet klicala glede izvidov ter sem administratorko vprašala po kakšnem vrstnem redu gredo. Pa mi je odgovorila, da vrstnega reda nimajo, pač pa ko dobijo mnenje od dr. Ambrožiča potem tudi napišejo končni izvid in pošljejo. Šla je ponovno preveriti in mi povedala, da dr. Ambrožič zame še ni podal mnenja, medtem ko laboratorijske izvide pa imajo. Dogovorili sva se, da mi bo po pošti poslala lab. izvide, mnenje od dr. Ambrožica pa potem še naknadno, ko pač bo.

Nati29, zanima me, ali se na podlagi le lab. izvidov, da razbrati ali so izvidi uredu ali ne? Verjetno so zraven navedene kakšne mejne vrednosti?

lp

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: SS in preiskave
10.2.2011 20:51:29   
nati29
Ja povsod so orientacijske vrednosti, tako da lahko iz tega vidiš, ali je vredu.

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: SS in preiskave
14.2.2011 20:28:50   
teja++
Sporočam, da sem danes le prejela laboratorijske izvide, ampak brez mnenja zdravnika, ki mi ga bodo poslali naknadno - samo vprašanje kdaj??? Ampak sem vesela, da imam vsaj izvide iz laboratorijev in da so OK.
lp

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: SS in preiskave
12.12.2012 18:25:51   
dspela
Pozdravljene.

Jaz sem bila testirana za antifosfolipidni sindrom v Bolnišnici Topolšica. Imam rahlo povišana protitelesa IgG, ostalo negativno. Sedaj sem prijela napotnico za revmatologa.
V ponedeljek sem dobila od Bolnišnice Petra Držaja pošto, da so me uvrstili na čakalni seznam in da bom 2-4 tedne pred datumu obveščena.

Ve katera kako dolgo bom čakala? Je težko čakat v negotovosti, ko ne vem ali bom čakala en mesec, 3 mesece, pol leta ali 1 leto?

Hvala

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: SS in preiskave
12.12.2012 19:35:32   
Anonimen
Jaz sem bila tja napotena zaradi zapletov v prejšnji nosečnosti, planirala pa sem ponovno user posted image .
Termin sem dobila malo več kot en mesec po tem ko sem poslala napotnico. To je zelo hitro. Drugače pa je čakalna doba daljša.

Lp

(odgovor članu dspela)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: SS in preiskave
13.12.2012 19:44:47   
dspela
Danes sem poslala mail in sem dobila odgovor,da bom na vrsti v roku 3 mesecev.
Jaz sem bila napotena na to preiskavo, ker sem imela 3x odmrtje ploda približno v enakih tednih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: SS in preiskave
6.12.2013 17:25:07   
moja sončka
na fb imamo skupino za naše angelčke ampak skupina je skrita je nemorete najti pošljite mi povabila na erika kerle

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?