|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
31.12.2010 10:51:14   
Little Star
Jaz sem tudi januarja na vrsti. Naslednji teden pričakujem M in kličem za datum, da začnem s špikami. Bom pa prvič v postopku. Imam pa težave z endometriozo.. no pa leta tudi niso na moji strani user posted image .

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
31.12.2010 11:11:30   
pokamoka
Hej, Little Star... hmm... kot da bi brala svoje diagnoze. Tut sama imam preceeeej razširjeno endometriozo, tudi leta niso moj adut (sem preko trideset)... ampak, mi se ne damo:):):) Sem še vedno mlada po srcu:):):) Borili se bomo in to je to... kajne?

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
1.1.2011 16:42:45   
womanpolice
Obstaja čudovit , skrivnosten zakon narave, da tri reči, po katerih človek najbolj hrepeni : srečo, svobodo in duševni mir, vedno pridobimo tako, da jih podarimo nekomu, ki ga imamo po srcu radi.
Srečno v Novem letu Vam želi Womanpolice.

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
1.1.2011 18:16:24   
punsha
Tudi iz moje strani...vsem skupaj želim predvsem zdravo novo leto in pa prav vsaki, da bi čimprej zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa smo dočakale januar, naš mesec user posted image . Še par dni, pa imam posvet, komaj čakam. Ja,endometrioza... tole gospo še predobro poznam, pa nič ne zgleda, da bi me zapustila, je vsepovsod in kar naprej povzroča same težave. Ampak ok, kaj naj, se pač borim proti njej na takle način. Mi že ne bo preprečila otročka, za enega sem jo že okoli prinesla user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.1.2011 10:56:25   
miklarom
vsem želim da čim prej zagledate pluseke , jaz bom pa vaša navijačicauser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.1.2011 18:47:20   
športnica
drage moje punce,
novo leto, nove priložnosti. želim vam vse lepo, da bomo zagledale čimveč pluskov ...
uživajte, imejte se radi in veliko seksajte ;)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.1.2011 21:32:20   
punsha
miklarom, hvala da si naša navijačica user posted image . Jaz pa navijam zate, za čimboljše počutje, čimlepšo nosečnost, da bo res vse super user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.1.2011 22:01:58   
frnikola982
Tudi jaz vam vsem skupaj želim eno čudovito leto, predvsem pa zdravja in moči za postopke. Jaz sem naročena 12.01.2011 in najverjetneje takrat začem z injekcijami - tako mi je rekla sestra, ko sem se naročila. En dan prej, torej 11.01.2011, pa greva na "izobraževalni sestanek". Glede na to, da sva v 1. postopku, je verjetno priporočljivo. Gre še katera?

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 7:19:58   
loremi
Dobro jutro!

evo kavica pred prvim delovnim tednom v letošnjem letu ...
user posted image
... pa naj bo lep začetek!

Vsem borkam želim predvsem veliko zdravja in sreče! Naj bodo sami pluski, srečno dokončane nosečnosti in zdravi otročički!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu frnikola982)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 9:50:02   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Dobro jutro!

evo kavica pred prvim delovnim tednom v letošnjem letu ...
user posted image
... pa naj bo lep začetek!

Vsem borkam želim predvsem veliko zdravja in sreče! Naj bodo sami pluski, srečno dokončane nosečnosti in zdravi otročički!


mmmmmmmmm, ena takale bi se pa zdajle prilegla... ampak ima tak lep aranžma, da bi mi jo bilo mal škoda spiti :-D

Lep dan vam želim.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 10:04:38   
sensi
Dobrojutro vsem skupaj in v letošnjem letu vam želim izpolnitev želja in da bi res nam vsem ratalo zagledat ta magični plus.
Danes grem v Postojno po špike za moj tretji postopek, upam, da bo rezultat v stilu user posted image user posted image user posted image " treča sreča".lp

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 10:23:43   
punsha
Uhuu, sensi, ti pa že kar po špike user posted image
Lučka25 kak je bilo na posvetu, poročaj

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 11:06:36   
Goldy
No, tudi jaz vam vsem želim +++++ v tem letu, jaz pa bom zdaj vaša navijačica!!

1 UZ v Lj imam 11.1., pri svoji G pa 18.1.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 12:14:38   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

No, tudi jaz vam vsem želim +++++ v tem letu, jaz pa bom zdaj vaša navijačica!!

1 UZ v Lj imam 11.1., pri svoji G pa 18.1.

Tudi jaz, tudi jaz navijam user posted image  user posted image  user posted image
Jaz mam pa 1. UZ pri Rešu 24.1.

pokamoka in little star - le korajžno, tut jaz mam endometriozo in sem že čez drugo polovico 30.-ih, pa imam doma 16 mesečnega sinka, zdej pa sem spet noseča (ICSI postopek). Je pa fajn, da gresta v postopek nekje kar kmalu po laparoskopiji, če sta jo že imeli. Jaz sem šla po dobre pol leta, pa se mi je E že kr fajn spet pojavla.
lučka - fajn se zmeni danes user posted image
sensi - jupii za start in špike user posted image
loremi - pridna kot vedno, hvala za kavico
frnikola - srečno!
punsha - navijam že zdaj user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 14:50:39   
Little Star
Res ja.. od moje laparo do postopka bo minilo 8 mesecev. Lahko samo upam, da se ni spet pojavila v vsej svoji veličini . user posted image

Sem pa po prvi laparo tudi jaz takoj spontano zanosila, kljub temu, da je bila napoved bolj klavrna, ker imam globoko endometriozo. No tokrat pa žal ni šlo user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 15:05:45   
punsha
Little star, držim pesti, da postopek uspe. Kje vse pa imaš razraščeno endometriozo? Če prav razumem, si do sedaj imela 2 laporoskopiji? Mater je tega veliko no

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 15:19:51   
coala
Pozdravljene punce!
Sreče in uspehov polno Novo leto vam želim vsem skupaj!!!

Bi pa imela eno vprašanje glede endometrioze.se mi zdi da bi tud jaz laho imela to,glede stalnih bolečin v spodnjem delu trebuha inneprijetnih spolnih odnosih invse kar spada zraven.Na laparoskopiji nisem bila.Oba postopka icsy sem imela pri dr Rešu-neuspešn,pa me zanima ali je možno da sta bila neuspešna zaradi tegaoz.koliko endometrioza vpliva na icsy postopek?

lp.Z


_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 15:45:19   
Tipa
Živijo, tudi midva že imava številko za IVF v Ljubljani, me pa zanima glede PAP testa in testa krvi ali bom morala počakati do naslednjega cikla ker je PAP test prestar novega bom pa dobila v konec januarja, kri bova pa dala te teden, Menstruacijo pričakujem tam okol 15. januarja? Ali bom morala počakat, da dobim vse izvide preden greva v postopk. Hvala za odgovor.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 17:11:22   
Ga_ga
Coala, tudi sama sem šla v postopek IVF zaradi endometrioze. Imam eno večjo endometriozno cisto 3*3cm, vendar pravijo, da postopka ne ovira. Odstranili bi jo samo, če bi mene ovirala.

Torej če te boli, moti, potem nima kaj iskat v trebuhu. Je pa res da so možnosti za naravno zanositev dosti večje če imaš vse očiščeno. Za postopek sam je pa to sicer vseeno.

Vprašaj še svojega zdravnika... Jaz namreč hodim v MB. Dr. Ribičeva iz Ljubljane bi te recimo sigurno poslala da laparoskopijo če bi sumila endometriozo. Vsak malo po svoje.

(odgovor članu Tipa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 17:20:32   
smeška83
Lučka, kako je blo kaj na posvetu?

(odgovor članu Ga_ga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 18:16:50   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Little star, držim pesti, da postopek uspe. Kje vse pa imaš razraščeno endometriozo? Če prav razumem, si do sedaj imela 2 laporoskopiji? Mater je tega veliko no


Dve laparo sem imela ja. Prvič so mi odstranili 2 cisti, ena je  bila 10x5, druga malo manjša in vveliko žarišč, je pa ostala nekje zadaj pri črevesju, ker je bilo preveč tvegano. Šla sem na kolonoskopijo in ker je bil izvid ok, težav s črevesjem pa nisem imela so pač pustili..

Drugič se mi je razrasla čez levi jajčnik, tako, da ni bil več v funkciji...

Kje je zdej pa user posted image  Imam pa občutek, da se je spet pojavila, ker so se znaki vrnili..

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 20:05:36   
punsha
Ah joj Little Star, to pa je user posted image ja. Tudi jaz sem imela eno laporoskopijo in eno pravo operacijo zaradi endometrioze. Prvič je bila čez jajčnike, drugič pa vsepovsodi. Jajčniki, maternica, medenica, mehur, rezali 15cm črevesja...sedaj se je pa razširila nad jetri...boli kot hudič. Trenutno neprekinjeno jemljem stediril m, da sploh nimam menstruacije, ampak po posvetu z njimi končam (ne glede na to,kaj se G odloči glede zanositve). Imam cel kup enih težav zaradi njih.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 20:25:49   
coala
Živio punce!

Hvala za odgovore,torej ni skrbi da postopek ne bi uspel.Razen bolečine so pa včasih kr grozne odvisno tud od hrane.Bila sem tud na koloskopiji pa je vse ok,na pregledu mehurja,tud vse ok ginekološko tud vse ok,sicer pa se endometrioza itak ne vidi na ultrazvoku a ne?Samo na laparoskopiji.sicer pa če zanosim bo itak vse ok user posted image .Se menda mal zmanjša in ne dela težavuser posted image


_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 20:38:09   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: coala

.sicer pa če zanosim bo itak vse ok user posted image .Se menda mal zmanjša in ne dela težavuser posted image



Se ja.. samo noseča boš samo 9 mesecev.. potem pa ma pa spet endometrioza žur. user posted image

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 20:52:39   
lisi
Pozdravljene! Vse lepo v novem letu!

sicer sem že dalj časa borka za II,  zaradi sosed, ki me spremljajo na forumu, ustvarila nov račun.

Jaaaaa  danes sem dobila klic iz Postojne, in v sredo greva na razgovor za IVF.

user posted image delamo točno 2 leti  2,5 let ne jem kt, za mano je kr nekaj preiskav in ne najdejo vzroka...

me sprejmete zdravn?


(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?