|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 21:26:44   
natke
Živjo punce! Po štirih neuspešnih ICSI postopkih, se vam ponovno pridružujem. Danes sem v PO dobila prvo špikico. Lahko me daste na seznamček.

Naj se nam vsem uresniči tista želja, ki smo si jo zaželele ob novem letuuser posted image !



(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 22:28:09   
lučka 25
Ojla. Brez zamere, ne bom nič pokomentirala. Obljubim, da bo drugič.user posted image

Sam poročam. V glavnem pri Rešu smo se super zmenili, je bil res dobre volje, želi si da nama uspe,... Sedaj imava enkako terapijo kot v postopku 2008, ko nama je uspelo, le da imam sedaj 4 enote, takrat pa 3 Menopurja. Je rekel, da tako kot je že bilo 2x ko ni bilo nič oz. samo 1 nezrela celica,...da tako se pa ne gremo več. user posted image  Naslednji teden enkrat dobim M, potem pa štart.

A ja, gremo pa do konca, na uspeh user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.1.2011 22:48:34   
olana
Evo, da se še jaz po 2 mesečni pavzi javim. Kmalu imava posvet pr Rešku, tako da upam, da bo ta postopek uspešnejši. user posted image user posted image
Drugače me je pa kar groza spet teh igel, se mi zdi da je boljše, če ne veš kako gre. user posted image user posted image
Punce veliko uspeha vam želim v letošnjem letu, pa držte se!!user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 7:40:45   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: Tipa
Ali bom morala počakat, da dobim vse izvide preden greva v postopek.

Ja, na žalost res, izvidi morajo bit znani.

lisi dobrodošla!

natke super za nov štart, kdaj imaš UZ?

olana ja na žalost ne gre brez igel, tko da pogum in volja veljata!

Prav vsem pa dobro jutro in lep dan!

user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 9:30:14   
Tipa
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: Tipa
Ali bom morala počakat, da dobim vse izvide preden greva v postopek.

Ja, na žalost res, izvidi morajo bit znani.



Hvala za odgovor, no upam da bom dobila vse izvide  pred postopkom in da bom šla že ta mesec v postopek.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 14:05:38   
olana
Punce, a je kateri menstruacija zamujala zaradi MACE? user posted image user posted image

(odgovor članu Tipa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 14:50:26   
natke
Loremi, prvi UZ imam v ponedeljek. Kar se tiče foliklov in jajčk sem kar pridna kokoška, zarodki pa so leni - do blastociste še nisem prišla...imate kak recept, kako do njih?

Ima kakšna izkušnje z puregonom oz. kakšna je razlika med menopurjem, bravele in puregonom?

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 15:34:29   
lisi
IZVIRNO SPOROČILO: olana

Punce, a je kateri menstruacija zamujala zaradi MACE? user posted image user posted image



jst sem jo jedla septembra pa mi je čist sesula sistem, imela sem vmesne krvavitve, pa user posted image mi je ful zamujala, pa joški so me bolel k norc,...

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 16:58:41   
olana
jst sem jo jedla septembra pa mi je čist sesula sistem, imela sem vmesne krvavitve, pa user posted image mi je ful zamujala, pa joški so me bolel k norc,...

[/quote]

Jaz bi morala dobit user posted image , pa od nje ne duha ne sluha. Drgač, pa nisem mela nobenih problemov, kvečjemu pozitiven učinek.
Pa si prekinila, ko si mela ovulacijo? Ene prekinejo, ene ne, jaz nisem zato me skrbi. Ima še katera kake izkušnje?user posted image user posted image

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 17:16:28   
tecnobica
Punce, močno navijam za vas.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 18:07:22   
lisi
ja sem prekinila z MACO ko sem mela ovulacijouser posted image

Punce kako je v postopku v postojni? katere izvide morš met, pa kolk cajta preteče od pogovora do akcije? men niso rekl da rabl kej s sabo prinest, je pa res da sem vse preiskave delala pri njih.
joooj jutri, jutri,... sem že ceu dan živčna....


< Sporočilo je popravil lisi -- 4.1.2011 18:08:40 >

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 18:24:30   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: lisi

ja sem prekinila z MACO ko sem mela ovulacijouser posted image

Punce kako je v postopku v postojni? katere izvide morš met, pa kolk cajta preteče od pogovora do akcije? men niso rekl da rabl kej s sabo prinest, je pa res da sem vse preiskave delala pri njih.
joooj jutri, jutri,... sem že ceu dan živčna....



Upam,da sem te prav razumela. Od posveta do akcije je odvisno kateri postopek imaš kratki ali dolgi. Jaz sem imela samo dolgega. Se pravi na 22 dan ciklusa začneš z dipherelinom do 2 dneva menstruacije potem zraven dobiš še Menopur in ko je ovulacija si daš stopko, nato sledi punkcija in čez 3-5 dni transfer.

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 18:32:17   
lisi
ma ja sem nekje brala da čakajo neke papirje iz konzilija pa da to traja,... drgač sem pa miselna da k maš posvet greš takoj v akcijo al se zbira še kake papirje pa jih kam pošilja. A to v postojni tud delajo?

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 18:48:45   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: lisi

ma ja sem nekje brala da čakajo neke papirje iz konzilija pa da to traja,... drgač sem pa miselna da k maš posvet greš takoj v akcijo al se zbira še kake papirje pa jih kam pošilja. A to v postojni tud delajo?


Če si pr dr. Rešu se nič ne pošilja papirjev na konzilij in gre hitreje kot drugje. Po posvetu greš kmalu v akcijo.

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
4.1.2011 20:48:45   
punsha
Hoj hoj
lisi dobrosošla med nami. Jutri se pa dobro zmeni na posvetu, pa poročaj user posted image
natke super za prvo špikico, sedaj pa do konca ane user posted image
lučka25 je res tako fino prebrat, ko kdo takole napiše, se kar čuti pozitivna energija. Je takoj boljši občutek, če ti še G vlije voljo user posted image
olana, ok, igle res niso prijetne, ampak poglej...trudiš se za otročka, da boš imela ob sebi čudovito bitje, to je res nekaj najlepšega in ob misli na to, igle potem kar izgubijo tisto neprijetnost.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 8:49:30   
Little Star
Punsha.. pisala si, da ne prenašaš kontracepcijskih tablet? Kako si pa prenesla vse te hormone pri 1 IVF?  Kakšne težave ste imele ob postopku?

Jaz nikoli nisem jemala tabletk ravno zaradi stranskih učinkov.. pa sem jih preizkusila celo paleto user posted image  Full se mi vrti po njih, slabo mi je, glava me boli za znoret.. zato me je malce strah kako bom prenesla vse te hoormonr pri IVF.. pa še dolgi postopek imam. user posted image


(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 8:52:45   
loremi
Little Star hormonska terapija pri IVF postopkih je drugačna, ker stimulira rast, razvoj foliklov in ovulacijo, kontracepcija pa zavira. Tud sama nisem dobro prenašala kontracepcije, pri IVF sem se pa prav dobro počutila, no pustimo ob strani tiščanje v jajčnikih.
Ne vem sicer, kako je pri ostalih. Lahko se ti pa pojavi kak glavobol in mogoe utrujenost ob samem postopku.
Brez skrbi, kar pogumno naprej!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 9:09:54   
Little Star
loremi  hvala za odgovor.. upam, da res ne bo hudega user posted image
Evo danes je dan za user posted image , da pokličem za datum za prevzem zdravil.. pa je ni od nikoder. Kadar ni treba se pojavi, ko jo pa nestrpno čakam pa NIČ user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 9:59:33   
olana
Verjetno bo še mal zamudila. Men je tud nazadnje 3 dni zamujala. Ja js je pa tud po vsej verjetnosti zarad Mace nimam, zamuja 2 dan. Pa da vidimo kdaj bo pršla.user posted image user posted image

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 11:49:22   
olana
Ne morem verjet, test sem naredila pa so bile user posted image user posted image , a je to to, al kaj??A nama je naravno ratalo???V življenju še nisem vidla na testu dveh črtic!!Čist sem fertik!user posted image user posted image

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:10:04   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: olana

Ne morem verjet, test sem naredila pa so bile user posted image user posted image , a je to to, al kaj??A nama je naravno ratalo???V življenju še nisem vidla na testu dveh črtic!!Čist sem fertik!user posted image user posted image


Ja, po mojem, če si videla plus, potem je to plus, drugega ne more biti. Iskrene čestitke Olana!!! Želim ti srečno in zdravo nosečnost.

 

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:13:34   
womanpolice
Da boš pa bolj sigurna, Olana, pa lahko greš v Adrialab na krvni test in ne boš več dvomila v pluska user posted image

(odgovor članu natke)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:19:32   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Da boš pa bolj sigurna, Olana, pa lahko greš v Adrialab na krvni test in ne boš več dvomila v pluska user posted image




Hvala womanpolice, jutr bom še 1x ponovila, pa šla na krvnega.

Sploh mi ne gre v glavo, po izvenmaternični, odstranjenem levem jajcevodu, čiščenem desnem jajcevodu odprtem in ponovno zašitem ter po 3 operativnih postopkih in da sploh ne štejem koliko laparoskopij, histeroskopij in HSG, ugledam user posted image čist naravno. Js vam povem, da je MACA zakon!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:20:11   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: olana

Ne morem verjet, test sem naredila pa so bile user posted image user posted image , a je to to, al kaj??A nama je naravno ratalo???V življenju še nisem vidla na testu dveh črtic!!Čist sem fertik!user posted image user posted image



user posted image   To je to... Čestitam in zdravo nosečnost !

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:27:38   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: olana

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Da boš pa bolj sigurna, Olana, pa lahko greš v Adrialab na krvni test in ne boš več dvomila v pluska user posted image

 


Hvala womanpolice, jutr bom še 1x ponovila, pa šla na krvnega.

Sploh mi ne gre v glavo, po izvenmaternični, odstranjenem levem jajcevodu, čiščenem desnem jajcevodu odprtem in ponovno zašitem ter po 3 operativnih postopkih in da sploh ne štejem koliko laparoskopij, histeroskopij in HSG, ugledam user posted image čist naravno. Js vam povem, da je MACA zakon!!



Ja midva sva v vseh 4 postopkih jedla Maco in sem jo predlagala tudi drugim, ker se mi res zdi super. Res pa je, da je nekateri ne "prebavljajo".

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?