|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 20:51:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 21:29:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
4.1.2011 21:48:07   
Anonimen
dodatke in sliko boš lažje zamenjala čez pol leta ali leto dni ko se boš naveličala, kot pa spet barvala..


Za eno steno pobarvat ne rabiš čisto nič več časa kot za dodatke na novo izbrat in kupit, pa še ceneje je običajno, in z manj smetmi, kot če se dodatki menjajo.

Meni so pa prej dodatki osebna stvar, ki jih ne vržem kar v koš..bolj kot stena barve, tam pač vzamem valjček, in prebarvarm. Če ne živiš ravno v gradu, imaš z eno steno eno dopoldne dela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
4.1.2011 22:27:34   
Anonimen
Meni je zelo všečno  TO. Kombinacije rjavih, zlatih, bež tonov, pa sem in tja kakšen moderen inox detajl... nekaj v tem stilu, no, edino kar bi meni bolj odgovarjalo, je malce več prehodnosti, manj pohištva in večji občutek zračnosti.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 4.1.2011 22:28:10 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
5.1.2011 16:03:15   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: srečica

Freya, kako pa bosta vidva pobarvala?


Nisem vidla da si napisala tale post sploh:)
Evo, tukaj imas najino jedilnico (oranzna) in nekaj kuhinje (krem, ki se zal ne vidi dobro zaradi svetlobe)...
tam kjer je sank... je tudi prehod... ni pa se popolnoma koncano...
user posted image
user posted image

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
5.1.2011 19:03:45   
Anonimen
U, Freya, lepo. Sploh parket mi je všeč. V tvojo kuhinjo bi pa res pasal točno tak stil kuhinje, kot imaš ogledano, dobro oko imaš za to. 

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 5.1.2011 19:04:00 >

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
5.1.2011 19:59:08   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

U, Freya, lepo. Sploh parket mi je všeč. V tvojo kuhinjo bi pa res pasal točno tak stil kuhinje, kot imaš ogledano, dobro oko imaš za to. 


Hvala:) ampak kje je se kuhinja... nam gre financno trenutno bolj slabo:S pa sej bo:D in ko bo, bos zihr vedla:P

Aja, drugace pa je na tleh laminat... ker je parket trenutno predrag:S

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
6.1.2011 9:06:42   
Anonimen
Ma, saj se mi zdi, da je kar pri vseh tako. Potem pa še čakanje na obrtnike, banke,... se kar vsem po vrsti zavlečejo zadeve.
Aja, mi imamo po tleh kostanjev laminat in meni je krasen. Lih fajn lisast, da se ne vidi umazanija user posted image , child-proof user posted image , komot za vzdrževanje.

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
6.1.2011 13:26:05   
Freya88
Js bi sicer mela takoj parket, ker je pac bolj vzdrzljiv in malce manj obcutljiv.... ampak be*tis, ce mi niso vsec... same puste barve sem do sedaj vidla... osnova pac: hrast, bukev ipd:S

Si kje zasledila se kaj bolj... hmm.. drugacnega?;)
Najin laminat je pa... pazi: cesplja:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
6.1.2011 19:47:02   
LoCa
metulj333, bom dala eno fotkico, če ne sem pa dala to tapeto. resno se nagibam k temnim barvam, čeprav sem bila običajno proti tudi zato, k imam majnho in temnejše stanovanje, samo bi pa rada domačnost in toplino, to pa lahko dosežeš z osvetlitvijo :)

če ne je pa meni stil od candice od divine design tudi všeč, ker združuje moderno in klasično in vedno uspe narediti ful dobro vzdušnje v prostoru.


< Sporočilo je popravil LoCa -- 6.1.2011 19:48:25 >

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
18.1.2011 9:58:53   
srečica
Pozdravljene

Da sem vam javim, da ne boste mislile, da sem pozabila na vas, ki ste mi pridno svetovale. Lepo se vam zahvaljujem za vaše ideje, komplimente in vam spotočam, da ta teden začnemo s pleskanjem. Odločila sem se za zemeljske barve in sicer čisto svetlo rjavo s kombinacjo malce temnejše (samo kakšna stena). Me zelo mika kakšna temno vijoličasta ampak potem je potrebno bolj pazit pri dodatkih, da ne bo spet vse kičasto. Glede na to, da je regal svetla bukev, kunija in jedilnica pravtako in sedežna temno rjava bi potem bilo malo kritično :)

Lepo se imejte in se javim še ko bo končano.



(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?