|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 14:26:34   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

pospravljaš, vid se pa itak nč... kr nehi... user posted image


ma dej nehi, dokler imam kanček volje, bom kar vztrajala - sicer nikoli nimam cajta za te stvari user posted image

pa še Vivaldijevo Pomlad imam za spremljavo, veš kolk je luštn user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 14:30:58   
tims
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Majuska z malo zamude vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

3jeMi, ja o tej knjigi govorim. V naši družbi jih je tud nekaj , k jih je nehalo kadit s pomočjo te knjige, tko da neki je že na tem. No, v prvi vrsti morš met željo nehatuser posted image

Matuljčica, kako mala? Jo kaj srbi? Dobro prenaša norice? Mene jih je kr mal strah. Se bojim, da se ne bi naša ful praskalauser posted image .

Sva bila zadnjič s Timom pri zobarju. BTW še vedno nima niti enga stalnega zobka. No in ga je zdravnica pohvalila, da ima ful lepe zobke, samo mu je pa vseeno mogla narest plombico. In je bil tok priden, tud mal ni jamral, ko mu je začela vrtat... Sem bila ful ponosna. No, z Nino sva pa tud šle zobke pokazat in se je tud izkazala. Je lepo  odprla ustka ...


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 14:37:00   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tims

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Majuska z malo zamude vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .





hvala srce user posted image   pa mal več pridi naokol, no ...


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 14:45:11   
tims
Zimska, sem mal sled zgubila... A ti si pa že delat začela? Sej si bila na podaljšani prodniški, a ne? A tud to je že mimo? Mat kurja, kaj gre hitr čas naprej. In ko si glih omenila trmo.... Naša je tud vsake tok časa ful nemogoča. Se zabriše na rit, da sam gledam. Mi ni jasno, kako je ne boli rita, k se tok vržeuser posted image . Pa mi ni panike. Jo pustim, pa se kr lepo sama pomiri in  pride k meni.

RR- jka si že šla po tamalčka?

Mojcek, si ti spraševala če je res katera kdaj ires mela 60 cm okol pasu? No, jest sem imela 59 do prve nosečnosti. Zdej pa sploh ne bom komentirala svoje postave.  Teli 54 dnevi se kr mal poznajouser posted image ... Zdej je samo še po barvi peščenauser posted image  

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 14:47:02   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: tims

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Majuska z malo zamude vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .





hvala srce user posted image   pa mal več pridi naokol, no ...



Bom, bom. Sej zdej se je umiril, pa bom lahko spet v miru čvekala. Sploh pa moram not prnest te mesce k me ni bilouser posted image

Nisem nič vidla, da bi se za kino kaj zmenile. Jest bi tud šla user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 14:47:39   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

pa še Vivaldijevo Pomlad imam za spremljavo, veš kolk je luštn user posted image



ja, kwa pa sosedje pravijo? user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 14:49:25   
tims
Almera, vidim, da je lovljenje noric spet  v igriuser posted image . Nism nič slikic vidla iz ZDA. A sem jih spregledalauser posted image ?

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   [Brisano sporočilo]
12.5.2011 14:54:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 15:39:04   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

pa še Vivaldijevo Pomlad imam za spremljavo, veš kolk je luštn user posted image



ja, kwa pa sosedje pravijo? user posted image


če povem po pravici, me to sploh ne zanima ... user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 15:40:04   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Malo sem žalostna, ker ste napisale 3 strani, pa mi razen Tims (ki se sploh ne javlja pogosto) nobena ni napisala niti enega odgovora, pozitivne misli... V težkih dneh, ki jih zdaj trenutno preživljam, meni tolažba in pozitivna vzpodbuda veliko pomenita. Lahko pa tudi ta post kar preskočite, bom uteho pač poiskala drugje.


zimska user posted image   včasih smo mal nerodne, saj veš user posted image

< Sporočilo je popravil Majuska -- 12.5.2011 15:48:23 >


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   [Brisano sporočilo]
12.5.2011 18:14:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   [Brisano sporočilo]
12.5.2011 18:14:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 18:30:28   
Majuska
Ahhhh ... čist sem ga naj***la user posted image user posted image user posted image

s prehrano namreč user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 18:37:25   
3jeMi
Majuska.... user posted image

A boš mal sladoled? user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 18:40:08   
3jeMi
Flower... Moj je bil ful navdušen, samo moraš tudi sam voljo imet, takokot tims pravi... no, bejbi, dejmo, sej bo šlo user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 20:05:16   
tims

IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: tims

IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: tims


Danes je 54 dan odkar ne kadimuser posted image


Čestitke!!!! Kak ti je uspelo??



Ma, že nekaj časa me je matral, da bi nehala, pa Tim nama je ful velikrat reku zakaj kadiva, pa na živce mi je šel un vonj po dimu, pa ogabn okus zjutraj.... Potem pa me je moj vprašal, če bi brala knjigo Nekadilci za vedno (al neki podobnega), pa sem rekla da ja..... Sva jo oba z mojim brala in najprej je nehal moj, en teden za njim pa še jaz.user posted image  In ti povem, da ni nobene krize, nobene panike, nobene nervoze.... Skratka, včasih imam občutek, k da ne bi nikol kadila. Res.


bravo, st... mlada!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Govoriš o "Končno nekadilci"... super, tudi moj mož zaradi te knjige ne kadi... že 8 let in pol...

pa WB, bejbi user posted image user posted image user posted image


Resno? Potem bom jo jaz tudi prebrala. Jaz se tudi že ful sekiram, vedno bolj.. sploh ker imam zobe vedno bolj rumene.. pa za zdravje tud.. me kr stisne, če pomislim, da z 1,5 letno pauzo kadim že skoraj 14 let. user posted image





Draga moja, jaz sem kadila 21 let. In to nisem bila med unimi kadilci, ki enga prižgejo, pol pa 3 tedne nič. Sem zraufala v povprečju celo škatlo na dan, kar je ful veliko.

Almera, si pa caricauser posted image , glede laufanja mislim. Res vse občudujem, k ste tok pridne in imate tako kondicijo, da lahko tok prelaufate.

Moram pa povedat, da se že pozna da ne kadim. Ko hodim po stopnicah al pa če tečem, nisem več tok hitr upehana, kot sem bila prej. No, mogoče bom pa enkrat jest tud prelaufala 10 kmuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 20:16:10   
tims
Majuska, kako zdravje? Je že kaj boljše?

Populis, kaj pa vaša gospodična? Je zdrava? Noric ni na vidiku?

Naša Nina se kar dobro drži. Na morju med prazniki je sicer mekaj smrkala, ampak je HB na tem ostalo. Se pa ne čudim, da so se mi vsi trije tam prehladili. Je bilo kar hladno, prav grdo je pihalo, tko da je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo koga zvil. No, zdej so pa že ok.

Metuljčica, kako se imate pa pri vas doma?

Nč. Grem na tortico, pol bo pa že počas Maja, neuser posted image ? No, res upam in držim pesti, da se ji bo uspelo uvrstit naprejuser posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   [Brisano sporočilo]
12.5.2011 20:24:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 20:43:03   
metuljcek321
hej

norice so udarile big time

včeraj je blo res grozno, bla je čist povožena, samo mal je pila, pik pa MILJAVŽNT - vsepovsod - you name it - na spolovilu, riti, na glavi/lasišču, na vekah, na jeziku, v ustih, pa po čisto vsem telesu, tud med prsti na nogi - katastrofa!

ampak se drži odlično, ful je faca mala, pogumna, da je kaj

apetit je šel rakom žvižgat, je blo pa danes za malenkost bolje, tud počutje se ji je dvignilo, je že šibala okoli

tko da smo na poti k ozdravitviuser posted image

me dodatno ubija še to, da sva notri, zunaj pa tako wow vreme ... nisem jaz za take reči, jaz rabim akcijo ... pospravla sem že čist vse, pripravljeno je na renovacijo ... naj se zdaj še mal umažeuser posted image

kako ste ve? moram mal prebrat

joj, danes pa Maja, se veselim!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   [Brisano sporočilo]
12.5.2011 20:46:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 21:22:24   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

joj, danes pa Maja, se veselim!


jaz tudi user posted image

čimprej odnorite, metuljčica user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 21:42:30   
metuljcek321
ven nismo šli, k je bla taka koma, jutri upam, da greva mal na zrak pred hišo, ma, se bojim, da bi se kaj prehladila, k pol je pa cel hudič lahko baje

Almera, opala za 10 kmuser posted image  in oh yeah za vrtec.

Majuška, upam, da si ustrezno zažurala in se nauživala, pa prehlad naj mine asap!

populis, fajn slikce si napopala, vidim, da ste se imeli max ... pa lepo brat, da je Lara zdrava. Jp, kužnost je pa dva dneva pred izbruhom pik, pa potem do krastave faze. Še nekaj dni je torej naša madam prenašalka.

tims, congrats za tak pogumen in uspešen korak, si faca na kvadrat, naj traja in traja in traja.

zimska, mora bit pa res zoprno vrnit se v tak džumbus, k te ta mali ne šljivijo - mora bit smotano k vrag. Probaj si pridobit avtoriteto oz. nekako prekrmariti še dober mesec. Hitro bo minilo, tko da kar potrpežljivo. Uspeh ne sme izostati.
obletnice porokuser posted image  ... praznovanje ... zdaj, kasneje ... anytime is good timeuser posted image

Ikea - joj, vidim, da bi se tudi jaz lahko kdaj tja odpravila ... bla samo 1x, pa nič nabavila ... zdaj sem sigurna, da bi me kakšna reč zamikala

hruška, kako ste kaj v rifrešanem fletu? Kar voham, kako diši po novem. Mora bit zakon, a ne? Buši pa, berem, tud odlično raste, prav tako tudi malček. Smo se ravno zadnjič dobile s frendicami iz faksa (okolica Novega mesta) na en konkreten čvek & je ena od njih v tretje noseča - kolk je pa luštna, ej ... frajerka ... ma tud tak konkreten trebuh že (rok junija) ... nice, nice ...

ringarajka, poročaj o srečanju z malima - je moral bit odklop, kajne? Iz obeh straniuser posted image

flower, se je odtreslo tam na vešem koncu? Je Lan zdaj OK & ne joka več? Upam, upam.

mojček, kako ste kaj na vašem koncu? Kje maš dragega zdaj? Kam ga je zanesla služba?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 21:43:00   
metuljcek321
da boste še mal brale, preden bo Maja na vrstiuser posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 21:47:51   
metuljcek321
kino z mamami julijkami:
 
bi šle malo med pirate?

http://www.kolosej.si/filmi/film/pirati-s-karibov-z-neznanimi-tokovi/

od 19. 5. dalje


user posted image

are you in?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Julijske čveke 2008 - 9. del - Zimska pra...
12.5.2011 21:50:06   
metuljcek321
kar mal srhljivo: KLIK

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?