|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
3.1.2011 20:12:52   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: Eva19
jedilniki za jutri? rabim ideje... user posted image



pasulj (brez mesa)
2. pečen (v pečici, ne ocvrt) ali kuhan krompir, kos kruha, zelenjava
3. kuhan ali popečen riž, solata, kos kruha, voda
4. mrzla mešanica fižola, koruze in graha (brez jajc ali drugih beljakovin), začinjena, kozarec vode ali nesladkanega čaja, kos kruha
5. prosena kaša z zelenjavo

rabiš še kako idejo?


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
3.1.2011 20:17:06   
Eva19
ne ne hvala, bo kar dovolj user posted image bom verjetno kar malo krompirčka si pripravila, ker ga imam doma itak na pretek user posted image
zelenjavo sem pa ravn prej dokupila, tko da bom že neki skup spacala, pomoje bom samo skuhan korenček, mi je tko dobr.


(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
3.1.2011 20:47:00   
tropical



'



< Sporočilo je popravil tropical -- 3.1.2011 20:48:37 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
3.1.2011 20:53:19   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: tropical




'




user posted image user posted image user posted image user posted image ti ne gre, sej počasi pa bo.

Pri meni vpiši 63,5 kg in rada bi prišla na 58 kguser posted image    da vidim če mi bo uspelo


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
3.1.2011 21:21:46   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Tudi jaz se vam pridružujem, saj sem pred 3 leti s to dieto izgubila 13 kg. Moj cilj je da izgubim saj 15 kg, pa še kakšna več ne bi škodila. Danes je bilo za kosilo meso in solata, za večerjo isto, le da manj. Jutri bo pa rižota z grahom in gobami!
Veliko volje vam želim in se kmalu beremo!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
3.1.2011 21:31:03   
tropical



IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: tropical




'
 



user posted image user posted image user posted image user posted image ti ne gre, sej počasi pa bo.

Pri meni vpiši 63,5 kg in rada bi prišla na 58 kguser posted image    da vidim če mi bo uspelo



Ja tale seznam mi dela težave, nikoli prej nisem imela težav, ker mi je prou fajn urejat te stvari, ampak kar je nov sistem je katastrofa, hotla sem ga mal polepšat OBARVAT pa je prišlo ven vse v kvadratkih belih grrrrrrr

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 7:17:58   
2violina
Jutranji mrzel pozdrav z našega konca.

Prvi dan je za nami in očitno smo ga uspešno prestale.
Lumpa6  kaj ti naj rečem – vse iskrene čestitke za super mamo in to kar s šestimi sonči. Bravo. Ti ob vsem tem ostane še sploh kaj časa samo zate? Ko se spomnim nase in na svoja dva majhna čmrlja, ki sta me dobesedno vpijala vase. Sta pa sedaj obe veliki dami in imam časa zase in stvari, ki me osrečujejo več kot dovolj.  Sicer dobrodošla med nami. Je pa ½ kg do en kg na teden že kar lepa izguba. Dobrodošla v slogi je moč….

Inja2  tudi tebi dobrodošla med nami »večnimi trpini« v boju s kg.

Tropical – tudi  moji začetni kg so bili podobni tvojim. Lansko leto jih je bilo 80. Tako, da bo šlo verjemi. Hvala za seznamček.  Je takoj več motivacije

Punci – v bistvu lansko leto nisem nikoli imela le treh obrokov. Vedno sem jedla več. Le količina je bila bolj pičla. Dopoldne sem jedla sadje v več kot dveh kosih. Tudi sedaj je tako. Nato kosilo in večerjo. Včasih še kak jogurt vmes – predvsem v dopoldanskem času. In pa kdaj pa kdaj je padel tudi kak greh. Je bilo potem  spet bolj fino se strogo držat načina prehranjevanja. Čestitam za prvi dan brez greha.

Tudi tebi  Eva19 in seveda za »gonjenje sobnega kolesa.

Pigy – Ja kg so precej zrasli vendar mi je včeraj v fitnesu rekel trener, da izgubljam špeh in sicer predvsem  na straneh in zgornjem delu trebuha. Sem mu rekla, da ne more bit res, da je zjutraj tehtnica pokazala grozo. Potem je še rekl, da se naj ne vagam in naj njemu verjamem. Sem mu morala obljubit, ja a obljube ne bom držala..
Je pa tudi res, da sem pojedla kar nekaj pršuta ( med prazniki) in drugih suhih mesnih dobrot, ki me zelo napihnejo, saj se mi zadržuje voda v telesu. Ne dam se hlače so mi še vse prav ( s tem mislim tiste, ki mi jih je dala hči). Grem pa seveda naprej.

Hočem imeti manj kot 60 kg.

Danes sem si kosilo prinesla kar s sabo, zato, ker grem po službi teč in ne morem bit kar na nekaj koščkih sadja. Rabim gorivo. Včeraj zvečer sem skuhala krompir, danes pa prepražila čebulo na olivnem olju, dodala  nariban korenje, dodala krompir in začimbe. Vse skupaj malo zalila z vodo. Dišalo je, če bo pa dobro poročam jutri.
Popoldne pa si bom pripravila krompirjevo juho s korenjem in solato. Če bo zvečer še lakota bom še malo juhice pojedla.

Dajmo lepo nam gre.........user posted image user posted image


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 7:18:36   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: tropical




IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: tropical




'
 



user posted image user posted image user posted image user posted image ti ne gre, sej počasi pa bo.

Pri meni vpiši 63,5 kg in rada bi prišla na 58 kguser posted image    da vidim če mi bo uspelo



Ja tale seznam mi dela težave, nikoli prej nisem imela težav, ker mi je prou fajn urejat te stvari, ampak kar je nov sistem je katastrofa, hotla sem ga mal polepšat OBARVAT pa je prišlo ven vse v kvadratkih belih grrrrrrr



Vaja dela mojstra in mojster naredi vajo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 9:34:53   
Mala_Ajda
2violina, kaj pa porečeš name, Malo_Adjo? Se morava mal vzpodbujat tudi midve ali ne? jaz sem že mislila, da si ti zaključila, ker si tako pridno in disciplinirano hujšala. Tudi pri meni je podobno. Kile so šle v 2. polovici mal gor, ljudje pa so mi govorili koliko sem jaz shujšala. Vse na račun mišične mase. Zadnja 2 mesece pa sem res dobila rešilni pas in je prav žalostni videti. Pa še tako počasi gre dol. Se moram spravit zvečer mal migat. Ti hodiš v fitnes. Pri meni to ne bi šlo, pa še doma imamo dovolj zadev, da se lahko mal pretelovadim, le volja je potrebna.
Še o mojem postu: 4. dan, brez lakote, sem usposobila še domači sokovnik, ki je bil v bolj klavernem -nehigieničnem stanju. Včeraj me je zvečer grudila lakota, tako, da sem posegla po bolj kašastem napitku, dodala aminokisline v prahu in nekaj lanenega semenja-mletega.
Je za zdržat.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 9:47:13   
RAKICA1
ojla punce zakaj ne naredite tabelo in se vsak teden vagate boste imele večjo motivacijo pri hujšanju koliko ste na teden zgubile

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 10:11:05   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ojla punce zakaj ne naredite tabelo in se vsak teden vagate boste imele večjo motivacijo pri hujšanju koliko ste na teden zgubile


Hvala na ideji vendar jo že ustvarjamo - tabelco namreč- Tehtanje pa je tako in tako kot po starem na sporedu vsak ponedeljek zjutraj.
Torej ponedeljek  veliki dan D ali dan resnice.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 10:36:43   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

2violina, kaj pa porečeš name, Malo_Adjo? Se morava mal vzpodbujat tudi midve ali ne? jaz sem že mislila, da si ti zaključila, ker si tako pridno in disciplinirano hujšala. Tudi pri meni je podobno. Kile so šle v 2. polovici mal gor, ljudje pa so mi govorili koliko sem jaz shujšala. Vse na račun mišične mase. Zadnja 2 mesece pa sem res dobila rešilni pas in je prav žalostni videti. Pa še tako počasi gre dol. Se moram spravit zvečer mal migat. Ti hodiš v fitnes. Pri meni to ne bi šlo, pa še doma imamo dovolj zadev, da se lahko mal pretelovadim, le volja je potrebna.
Še o mojem postu: 4. dan, brez lakote, sem usposobila še domači sokovnik, ki je bil v bolj klavernem -nehigieničnem stanju. Včeraj me je zvečer grudila lakota, tako, da sem posegla po bolj kašastem napitku, dodala aminokisline v prahu in nekaj lanenega semenja-mletega.
Je za zdržat.



Pozdravljena , seveda se te spominjam, vendar sem lansko leto s tvoje strani občutila negativno energijo glede mojega "hujšanja in tekanja". Saj veš, bila sem na začetku in v tebi sem našla "nekakšno učiteljico". Veliko več izkušenj in vsega imaš. Potem pa si me z besedami nekoliko potrla. Nič hudega, še vedno te občudujem, sploh postenje. Enkrat sem se tudi sama postila in sicer 6 dni. Vendar sem prenehala, ker sem imela hude težave s prebavo. Ni je bilo. Kristrirat pa se nisem mogla sama, pač ni šlo.

Ja sedaj tečem in obiskujem fitnes. Imam vaditelja, ki me dvakrat tedensko prešvica. Enkrat tedensko hodim organizirano teč. Predvsem intervalni trening.  Torej pri meni se dogaja in to na polno, le kg nekaj štrajkajo. user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 13:05:19   
Mala_Ajda
če bi tako ravnala v preteklosti (tvoj očitek, da sem te na nek način zatrla), te ne bi tako pobarala ampak bi se tej temi izognila v loku. Mi je pa jasno, da se včasih napisane besede narobe razume. Če me spomin ne vara sem te celo branila pred nekaterimi mnenji glede tvojega videnja hujšanja.
Ampak to v tem trenutku niti ni tako pomembno. Važno je, da vse dosežemo željeno, energijo pa prihranimo za gibanje in dieto, ki je tudi ene vrste stres.
Bom raje ostala na temi hujšanje na dolgi rok, pa bo. Mislim, da si dovolj podkovana in lepo svetuješ ostalim kako naj se gibljejo in jedo. Pa sama ne bi želela s kakšnim nasvetom  po nepotrebnem koga zmesti.
Pa dobro treniraj .

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 14:28:03   
Eva19
hej!
kako ste? meni prav uspešno mineva drugi dan. za zajtrk sem pojedla banano in dve mandarini, trenutno pa si pripravljam kosilo in sicer kuhan krompirček, posut s peteršiljem, zraven pa priloga baby korenček in še malo mešane zelenjavice. po kosilu pa bom spila še nekaj čiste juhice, sem jo kar s kocko skuhala. za večerjo bo krompir in korenček, brez ostale zelenjave in pa seveda manj krompirja ter brez juhe. kruha pa jaz zaenkrat nič ne konzumiram, ker kar lahko zdržim med obroki in se mi zdi da je kar fino da ga nimam na jedilniku.

punce kolikokrat na teden in po koliko časa se pa vi kaj rekreirate in na kakšen način ?? user posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 17:33:56   
punci
hej hej, moram priznat da je bil meni en precej težek dan. Non stop bi jedla heheuser posted image
za zajtrk sem pojedla 2 jabolki, malica 2 banani pa še ena malica malo pred koncem službe in sicer spet 2 jabolki. Po službi ena bela kava (nisem se mogla upret user posted image ) malo prej prišla domov in jedla pečen krompir brez maščobe samo na peki papirju v pečici in svežo kumaro. Večerjo pa če se bo dalo bi najraje kar preskočila, če pa ne bo šlo pa bo padel paradižnik in to bo to.
Eva19 jaz vsak večer telovadim step aerobiko na Wii Fit plošči ob gledanju kakšne nanizanke. Tko nekako pol urce, sem drugače bolj antišport in total brez kondicijeuser posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 18:44:58   
tropical

nick               trenutni kg   želeni   -/+ kg
2violina                 70           55
Splet.Ka
saska27
Najaa
morrak
Eva19                   84            65
karmen83
*Lili*
november2010
lisica zvitrepka
Pigy                     63,5           58
Zala01
urshak
NatyTaja
tropical                84             65
punci                   68             70
maronine
lumpa6
inja2

tinadvojčica



(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 18:45:47   
tropical
Evo pa smo spet v okvirčku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 19:11:55   
punci
bravo Tropical pridna si bla user posted image
jaz bi edino popravila pa ne znam pri meni se trudim iz 68 proti 50 user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 19:58:09   
Zala01
Jaz pa iz 65 na 58. Bom vesela, če vneseš v seznam...hvala

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 20:35:08   
vcugmas2
Zdravo punce vidim da ste pridne pri izgubljanju kilogramov. Vendar ko malo berem se mi zdi da preveč dajete na hrano. Sama sem  1.8 2010 začela dnevno hoditi v fitnes za uro do dve, kjer sem se prešvicala- nekako se mi dozdeva da imam trenutno 5 mesecev fitnesa dovolj in mislim da sem zaključila, želim pa povedati da sem v 5 mesecih fitnesa prešla iz 77,5 kg na 59kg ves čas sem jedla vse in grešila vsepovpreko, res pa je da sem jedla manj. Toliko čokolade kot sem pojedla v zadnjih 5 mesecih nisem še nikoli, pravtako skoraj vsak večer po fitnesu puškinkolo za žejo user posted image . Shujšala sem veliko, želela bi še, ampak sedaj po dveh porodih si moram priznati da imam okoli trebuha ostanek kože, katere pa z fitnesom in hujšanjem ne morem odpravitiuser posted image .

Prvo pravilo hujšanja je, da se hujšanje začne v glavi. Drugo pa, da je potrebno porabiti več kot zaužijemo, torej veliko veliko gibanja. Če osvojimo ti dve pravili je rezultat zagotovljen.

Upam da vam bo uspelo!!

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
4.1.2011 20:44:10   
punci
"po fitnesu puškinkolo za žejo" joj kak si me nasmejala zdej user posted image hehe carica

ali ni pri hujšanju 70 % hrana in 30% telovadba? Možno je pa tut da jaz samo iščem izgovore user posted image


(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 0:25:48   
tropical





nick               trenutni kg   želeni   -/+ kg  10.01.

2violina              70         55         0
Splet.Ka             00          00        0
saska27             00         00         0
Najaa                 00         00         0
morrak               00         00         0
Eva19                84          65         0
karmen83          00          00         0
*Lili*                 00          00         0
november2010   00          00         0
lisica zvitrepka    00         00         0
Pigy                  63,5       58         0
Zala01               65         58         0
urshak               00         00         0
NatyTaja             00        00         0
tropical              84         65         0
punci                 68         50         0
maronine           00         00         0
lumpa6              00         00        0
inja2                  00         00        0
tinadvojčica
         00        00         0





(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 0:26:25   
tropical


nick               trenutni kg   želeni   -/+ kg  10.01.
 
2violina              70         55         0
Splet.Ka             00          00        0
saska27             00         00         0
Najaa                 00         00         0
morrak               00         00         0
Eva19                84          65         0
karmen83          00          00         0
*Lili*                 00          00         0
november2010   00          00         0
lisica zvitrepka    00         00         0
Pigy                  63,5       58         0
Zala01               65         58         0
urshak               00         00         0
NatyTaja             00        00         0
tropical              84         65         0
punci                 68         50         0
maronine           00         00         0
lumpa6              00         00        0
inja2                  00         00        0
tinadvojčica
         00        00         0



(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 0:27:14   
tropical
sej ne morem verjet tile okvirčki me prav živcirajo user posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 0:30:15   
tropical
Danes sem uspešno prestala škrobni dan. Čeprav mi je prej pred tv prejel napad čokolade, kolk bi jo jaz jedla. Pol me je še moj provociral da naj vzamem kak košček. Pa mi je uspelo da nisem grešila.
Zdaj pa grem počasi še na fb pogledat pol pa v mižule.
 

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?